Treść opublikowana przez Fazer
-
reklama renault w tv
Jeśli dodać do tego ogólny stan większości BMW na naszych drogach gdzie średnia wieku jest jaka jest a pochodzenie aut i ich przebieg też jest znane to moim zdaniem nie ma porównania do nowego czy nawet kilkuletniego Renault mimo, że nie lubie francuzów za ich rozwiązania i elektronike w samochodach. A gwiazdki o czymś jednak mówią - widziałem autka z dużą ilością gwiazdek po stłuczkach i dzwonach szczególnie to widać gdy dzwon miał miejsce ze starszym konstrukcyjnie samochodem. Generalizując i upraszczając może się zdażyć, że 20 letnia siódema złoży się na fabii trudne do pojęcia ale całkiem możliwe.
-
Swiatła mijania przez cały rok ? a po co ?
Mam tylko nadzieje, że senat tego nie przepuści a prezydent nie podpisze :worried: Wkońcu to wniosek opozycji był :twisted2:
-
Swiatła mijania przez cały rok ? a po co ?
Idąc tym tropem powinni zakazać sprzedaży samochodów malowanych na CIEMNE kolory, limuzyna prezydencka powinna być żółta w czerwone grochy żeby nie miała stłuczki, poza tym takie samochody w lesie są bardziej widoczne (wchodzimy tu już w problem obyczajowy :lol: ) Dzisiaj każdą genialną myśl można udowodnić w pseudo naukowy sposób a szczególnie pomagając sobie statystyką (podróże lotnicze najbezpieczniejsze? Zależy jak patrzeć :lol: ) Stłuczki powodują: zmęczenie, roztargnienie, korzystanie z komórki, mamlaszenie się i w tym momencie nawet jadąc na długich i trąbiąc gość i tak mi zajedzie ba nie zauważył by wybuchu jądrowego z odległości 3km a co dopiero zapalone światła w pogodny dzień - dzisiaj miałem okazje to sprawdzić :roll: Przecież ten kto chce niech jeździ "na światłach".
-
Jeździmy na światłach mijania cały rok
Realista trudno się nie zgodzić ale pamiętajmy, że nasi ustawodawcy mają od dawna problemy z liczeniem i skłonności do leczenia syfa pudrem :) więc i tym razem posypiemy i będziemy patrzeć jak dalej ładnie się rozwija :cool2: Poza tym jesteśmy bogatym krajem i co to dla nas.
-
Jeździmy na światłach mijania cały rok
Ja jestem zwolennikiem bezpieczeństwa na naszych drogach. Jestem za pomnożeniem fotoradarów, szczególnie w miastach i na drogach krajowych. Przede wszystkim powinny wejść nowe ograniczenia prędkości do 30km/h w terenie zabudowanym a poza nim do 70km/h. Bezwzględne egzekwowanie mandatów oraz procent doliczany do wypłat policjantom za ich wystawianie. Oczywiście mandaty też mamy o wiele za niskie. Musimy dać przykład Europie !!!
-
328 ci coupe doradzcie w sprawie zagazowania
Montaż gazu jest bardzo osobistym wyborem i zależy od konkretnej sytuacji. Ja też wole przeznaczać pieniądze na osobiste cele niż zasilać koncerny (mafie) paliwowe. Akurat montaż w dużych jak na nasze realia silnikach lub w nowych samochodach mnie nie dziwi za to jak widze matiza, seja, tico na gaz wtedy otwieram oczy ze zdumienia :jawdrop: ale jak napisałem może koleś robi 100tys. rocznie albo lepiej się czuje oszczędzając pewnie dla przyjemności tego nie zrobił.
-
reduktor koltec-necam - co to za cud ?
Z tym reduktorem konfekcjonują chyba Staga, pewnie mają zaufanie do tego produktu, zresztą reduktor ma w miarę dużą żywotność a potem lepiej kupić nowy niż regenerować (nowy gold kosztuje chyba 400PLN). Sam montujesz czy zlecasz komuś? Napisz jak się sprawuje.
-
[e-32] GAZ w-wa jaki i gdzie??
Czy się opłaca przy 1,8/litr w środku zimy hmm musisz to przeliczyć sam :) Oczywiście sekwencja, polecam Staga 300 bardzo dobra instalka w przeciwieństwie do innych polskich produktów.
-
Stag 300 czy Landi Renzo
Dokładnie tak samo uważam :cool2: Co do opisów to już sami nie wiedzą jak to upiększyć :duh: a w niektórych przypadkach to autor danego opisu chyba sam nie wie o czym pisze :worried:
-
Stag 300 czy Landi Renzo
Jeśli sonda jest padnięta to trzeba ją wymienić. Omegas jest bardzo dobry ale Stag'owi też nic nie brakuje. Po pierwsze jak zawsze montaż. O staga możesz zapytać na stronie prducenta AC
-
[ E39 ] butla lpg w zapas a gdzie pompa nivo?
heheh dawno cie tutaj nie bylo also :mrgreen: gaz jest nieoplacalny , wystarczy popatrzec na ceny gazu + to ze samochod spali wiecej gazu niz benzyny + ewentualne naprawy swiece/pompa itd. lepiej jezdzicie na benzynie Yyyy, to mi chyba kalkulator szwankuje bo coś duża różnica wychodzi na korzyść gazu przy cenie LPG 1,85 w zimie :duh:
-
czy zamontowac stozek???
Jeśli chodzi tylko o dźwięk to ja bym odpuścił. Szkoda przepływki i silnika.
-
Instalacja z autka po wypadku:D Można cos z tym zorbić ??
Cena zależy od warsztatu i proponowanej instalki. Czasami lepiej dołożyć dwie, trzy setki do montażu danego systemu i spać spokojnie.
-
PROBLEMY Z OBROTAMI NA GAZIE
Sprawdź masy LPG, sterownika, zaworów itd.
-
Instalacja Gazowa - falują obroty
Sprawdź masy od LPG w IIgen słaba masa może powodować falowanie lub wieszanie się obrotów.
-
Instalacja z autka po wypadku:D Można cos z tym zorbić ??
Tutaj masz taniej, nowa instalka bez kombinowania.
-
E36 318i M43 - Wchodzi w gaz ! ?
Sekwencję do 4 cyl. można założyć już od 2300-2700PLN - Stag 300 lub KME EGO/DIEGO jest wystarczający. Oszczędności z założenia IIgen. znikają po pierwszym strzale w kolektor lub wcześniej kiedy się zauważy spadek mocy na benzynie i gazie :? . Poza tym w przypadku IIgen trzeba dbać o układ WN na dłuższą mete koszt jest podobny.
-
Ceny paliw - smiac sie czy plakac.?
Chyba coć koło 0,80gr niedawno była zadyma bo im podnieśli o ile dobrze pamiętam o 0,20gr właśnie do 0,80gr/litr :lol: Teraz mają taką cene benzyny jak my gazu 10lat temu.
-
E36 318i M43 - Wchodzi w gaz ! ?
Piszesz z doświadczenia? Jaką instalkę miałeś w tym silniku i się nie sprawdziła? Nie niegdy nie krzywdziłem żadnego auta. Ale wiem od znajomych że z LPG jest dużo problemów. Zwłaszcza BMW nie lubi gazu. To dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd? Twoje BMW też jest kolegi?
-
E36 318i M43 - Wchodzi w gaz ! ?
Ja polecam sekwencję. Nie ma spadku osiągów na benzynie a na gazie są znikome. Trzeba uważać na montaż bo od tego wszystko zależy. Teraz się opłaca założyć instalkę bo ceny są na niskim poziomie. - Zużycie gazu do 20% więcej niż benzyny - moc praktycznie ta sama - w przypadku prawidłowego montażu instalka jest bezproblemowa - silnik zużywa się podobnie jak na benzynie przynajmniej ja nie zauważyłem przyspieszonego zużycia.
-
E36 318i M43 - Wchodzi w gaz ! ?
Piszesz z doświadczenia? Jaką instalkę miałeś w tym silniku i się nie sprawdziła?
-
Czy warto przerobic na gaz??
Porównując obowiązki królowej i prezydenta to jednak chyba nie trafiłeś :lol: Też byłem na wyspach długo przed wejściem Polski do unii i szczerze to bym nie wrócił żeby mieszkać na stałe a byłem tam w szkole a nie w pracy. Sorry ale jak widze takie teksty to mi ręce opadają :duh: Akcyzy na gaz nie będzie więc skąd te 2,50 wymyśliłeś to czy jak, teraz jest środek zimy a gaz jest po 1,89. Pewnie bena nie będzie drożeć i będzie po 3,50 a gaz po 2,50 tak? :duh: Ja też odradzam ludziom 318 bo wiem od znajomych, że się bardzo psuje i osiągi godne matiza tak jak Ty odradzasz gaz nie jeżdżąc na nim :lol: A jak poznasz silnik po LPG? Nie propaguj nieprawdziwych twierdzeń :!: Przeczytaj post _KAI_ Sprawa montażu LPG jest tak indywidualna jak dobór majtek na pierwszą randkę :wink:
-
Skracanie wężyków w sekwencji
Ale powykręcane te wężyki. Silnik może szarpać i nie dawać pełnej mocy. Węże powinny być: - Jak najkrótsze, - nie powykręcane, nie załamane, - równej długości.
-
Redukcja na niższy bieg - z przygazówką czy bez ?
Nikogo nie namawiam do hamowania ze 100 jedynką albo wrzucania dwójki po czwórce. Żeby zaoszczędzić "biegi" można też rozpędzać się na dwójce i wrzucać od razu czwórkę :mad2: oszczędzamy raz na wciśniętym sprzęgle.
-
Redukcja na niższy bieg - z przygazówką czy bez ?
No po tym topicu jutro na mieście będzie słychać wszystkie Beemki z między gazem :lol: jak w starszych starach heh trójka buuuuuu luz umumumum dwójka buuuuu :duh: Bez przesady to są w miare nowe skrzynie, które już dawno nie potrzebują miedzy gazu. Byle skrzynia w seju co ma najechane pół miliona przez przedstawiciela handlowego, który nierzadko wbiaja bieg bez sprzęgła i bangla. A marne oszczędności uzyskane w ten sposób, więcej złego niż dobrego. Co innego Aston gdzie się redukuje żeby dać deche ale przy normalnej jeździe no nie wiem. Ja wyrobiłem sobie technike "trafiania w obroty" i lewarek wchodzi z minimalnym oporem bez gazowania. No można też efektownie podjechać pod światła na między gazie redukując tak do jedynki heh :duh: