Treść opublikowana przez scarab
-
320Ci Piszczące hamulce
Jakieś pół roku temu wymieniłem komplet tarcz i klocków z przodu i z tyłu na polecany na forum zestaw Rotinger & Steinhof. Hamują ok, jednak dość szybko pojawił się pisk przy hamowaniu z małej prędkości (przy hamowaniu z większej nic nie słychać), typu hamowanie z 30-40km/h do zera. Te tarcze/klocki tak mają czy może da się coś z tym zrobić? Szczerze mówiąc szlag mnie trafia gdy za każdym chcąc zatrzymać się przed przejściem dla pieszych moje auto wydaje dźwięk hamującego pociągu :/
-
Automatyczne wlaczanie swiatel mijania
Nikt się nie przyczepi, tym bardziej, że nie będziesz miał nawet żarzących się kierunków bo masz polifta. Szukaj porady w dziale zrób to sam tutaj albo na sporcie ;)
-
KOMPLET ZAWIESZENIA PRZOD wart swojej ceny ??
jedynie taką żebyś wrzucił poprawny link do aukcji, a nie do 58 stron na allegro :P
-
M54B30 co to element? Brzęczy po włączeniu zapłonu
A czy tak czasem nie powinno być?
-
Odnowienie rantów Felg
Pokaż jak wyszło :)
-
[E46][E39]"Automatyczne" podnoszenie klapy bagażnika
Ja w końcu założyłem też u siebie i mam to samo - klapa podnosi się tylko częściowo, zatem teleskopy mam do wymiany, zresztą widać że jeden jest lekko wylany...
-
Fotele z Z4 do Z3
Ja akurat potrzebuję jedną część związaną z regulacją fotela (akurat chodzi o stronę pasażera, ale możliwe że po stronie kierowcy jest taka sama), może mi odsprzedasz skoro i tak nie działa Ci regulacja? Zapraszam na http://z3.fora.pl/ tam dzieje się zdecydowanie więcej w temacie z3 niż tutaj :)
-
Jaka Jednostka benzynowa nie posiada dwumasy ??
Każdy je ma.
-
[E46][E39]"Automatyczne" podnoszenie klapy bagażnika
Kupiłem sprężynki V20x32, ale niestety u mnie ten patent nie działa, nie wiem czy są różne rodzaje teleskopów, ale u mnie po założeniu sprężynek klapa nie jest w stanie się zamknąć. Na teleskopie po prostu brakuje miejsca. Jakie macie teleskopy (nr części)? Jak widać sprężynka jest już całkiem ściśnięta, a do zamknięcia klapy jeszcze sporo brakuje:
-
[E46][E39]"Automatyczne" podnoszenie klapy bagażnika
W jaki sposób zdjąć plastikową główkę z teleskopu żeby nałożyć sprężynkę? Odkręca się ją czy trzeba ciągnąć? Wiem jak zdemontować cały teleskop z klapy, nie wiem tylko jak później nałożyć na niego sprężynkę.
-
[E46][E39]"Automatyczne" podnoszenie klapy bagażnika
Widzę że wszyscy biorą hurtem bo znowu się spóźniłem, allegro wyczyszczone z odbojników :P Póki co czekam na sprężyny.
- xenon d2s
-
e36 Lakier bezbarwny schodzi z różnych miejsc
Ktoś dał ciała przy lakierowaniu. Nic z tym nie zrobisz, żeby dalej nie leciało możesz jedynie spróbować złagodzić krawędzie łuszczenia papierem ściernym.
-
Ramki tablicy rejestracyjnej
Ja dałbym czarne, gładkie, bez żadnych napisów.
-
Odpryski na masce
Wypalają się od słońca.
-
e46 coupe diesel jaki silnik wybrac
Klekot rodem z W123 pasuje do coupe jak pięść do nosa. Jeśli koniecznie diesel to 330D, a najlepszy wybór to benzyna.
-
Nietypowy Problem z otwieraniem drzwi od zewnatrz e46 coupe
Spróbuj wyregulować śrubką jak na filmiku: http://blog.bavauto.com/1591/how-to-adjust-bmw-e46-door-handles-video/ Prawdopodobnie musisz ją dokręcić. Po pokręceniu śrubką zasymuluj zamknięcie zamka śrubokrętem, nie zamykaj drzwi zanim się nie upewnisz że działają jak należy :)
-
stłuczka bmw e46
viewtopic.php?f=31&t=236545
-
minimalne ET do z3
Zapytaj na z3.fora.pl ;)
-
Pas przedni E46 Coupe od 2,2 do 2,8
Nie ma różnic w ramach wersji silnikowych aczkolwiek teoretycznie jest różnica między EU a UK. Na przyszłość: realoem.com http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=BM51&mospid=47618&btnr=41_1097&hg=41&fg=10 http://realoem.com/bmw/partxref.do?part=51717111691
-
Wnetrze od sedana a couope???
Pojechałeś po bandzie z tym pytaniem :mrgreen:
-
te bmw zimą...
voilà, pytałem na początku czy sprawdzałeś czy odpali jeśli całkiem wystygnie, bo jeśli nie odpala po krótkim postoju to znaczy że jest uwalony jeden z czujników wału/wałka. Pierwszy post i miałeś diagnozę :P
-
Listwy wnetrza
Oczywiście wiesz o tym, że są one plastikowe? :> :mrgreen:
-
te bmw zimą...
W śniegu można się co najwyżej zakopać, nie powinno się od niego zepsuć auto :mrgreen: Spróbuj poszukać na forum kogoś z interfejsem do kompa z Twojej okolicy ;)
-
te bmw zimą...
Chodzi o to, że pompa mogła być sprawna, a teraz mogła się po prostu zawiesić i nie działa, czasami się tak zdarza ;)