Treść opublikowana przez AREK1056
-
Spotkania śląskie
Dokładnie tak trzeba zrobić
-
Arek F22 m235i
Wydech piekny 4 rury super ale cena kosmos ogólnie na dłuższą mete to głośny wydech jest męczący ten który mam jest w sam raz tylko te 4 rury pięknie się prezentują
-
Spotkania śląskie
Prognozy na piątek optymistyczne 10.04 spot aktualny.
-
Kolejny watek typu: Co wybrac?
Bierz bugatti a tak serio m3 będziesz zachwycony 328i niejest zły ale m to m
-
Arek F22 m235i
A tak na poważnie fajna myślę sepia wyszła z telefonu ale oceńcie sami http://naforum.zapodaj.net/thumbs/1077016bfdb1.jpg
-
Arek F22 m235i
Na jesień zapowiadają prawdziwą m2 a do tego czasu moja będzie udawaną to jest tuning tylko 5 min roboty taki żarcik nie brać sobie tego do serca
-
Arek F22 m235i
http://naforum.zapodaj.net/thumbs/36eaff529119.jpg i mamy m2
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
Prawdopodobnie filmik wysłałeś z innego urządzenia np z telefonu i automatycznie system zaliczyl go jako prywatny żeby to zmienic musisz wejść w menager filmów i zmienić udostępnianie z prywatnego na publiczny oczywiście na laptopie nie w telefonie
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
Jeszcze raz fajna fura plany konkret szerokosci ps w ustawieniach youtube zmień z prywatnego na publiczny bo tylko ty widzisz te filmiki my nie też kiedyś popełniłem ten błąd przy udostępnianiu
-
BMW 4GC biel alpejska - konfiguracja
Coś powiem w samochodzie co by nie dali to nigdy nie zagra tak jak w domu bo niema przestrzeni nie da założyc wzmacniacza lampowego i wiele innych audiofilskich rzeczy ale generalnie różnica miedzy standartem a hi fi czy hk jest
-
BMW 4GC biel alpejska - konfiguracja
Witam hamulce m to podstawa świetnie wyglądają a auto zatrzymuje się po 33 metrach w moim m235i
-
BMW 135i E82 (USA) WRAŻENIA Z JAZDY str. 4 - Robert
Wiem o czym piszesz ja mam te same odczucia cupe bajka silnik genialny radość z jazdy bezcenna
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Tak czy inaczej 35 koni przybyło różnica w jezdzie pewnie odczuwalna
-
F20 LCI 118i 2015
Witam ładna konfiguracja zazdroszczę adaptacyjnego zawieszenia m ponoć dobra rzecz wytrwałosci w czekaniu na auto życze
-
Spotkania śląskie
Witam spot planowany na 10 kwiecień godzina 17 dolny parking IKEA kto chętny 1. arek1056 2. roootz 3. sławomir 4.?
-
Spotkania śląskie
Jest już drugi chętny ikea może być jakieś sugestie?
-
Spotkania śląskie
Widzę że jest sporo nowych forumowiczów chcących się pochwalić nowymi nabytkami proponuje nowy spot po świętach tj 10 lub jedenasty kwiecień może być ikea Co o tym myślicie oczywiście termin i miejsce to tylko propozycja
-
BMW E39 530 !
ładny samochód to już klasyk wygląda na to że jest w bardzo dobrym stanie szerokosci i radosci z jazdy
-
F20 M135i xDrive kola na zime
To sie masz fajnie ja przez 5 miesiecy spotkałem jedną 2 i to w diesel m235i jak narazie jedna jedyna osamotniona
-
F20 M135i xDrive kola na zime
Jak odebrałes to się pochwal
-
Bandai -> e82 Le-mans -blau 260KM/527Nm
dobre to z tymi punktami payback
-
F30 M-Sport by Timac
Ładny zakup osobiście lubie biały czerwony środek rzecz gustu mnie się podoba, kierownica po normalnej stronie jak dla mnie (drugie auto też mam uk) enjoy drive
-
Bandai -> e82 Le-mans -blau 260KM/527Nm
Ładna sztuka kolorek super lubie ten rodzaj nadwozia szerokości
-
Spotkania śląskie
to się pochwal a spotkanie pewnie niebawem
-
[F20] Chiptuning silników turbodoładowanych
Dobry czas irek i pomyśleć że to była taka niepozorna 116i