Treść opublikowana przez AREK1056
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
Nawet w 1.6 chodzi o wizerunek kupujesz bmw a to marka premium jesli chcesz jezdzić taniej kupujesz diesel chcesz żeby mysleli o tobie kupiła bmw a teraz na benzynę ją nie stać Nie zrozum mnie zle ale i tak jest dużo złośliwości pod adresem bmw większosci oczywiście takich którzy nigdy nie mieli ale to inny temat. Generalnie to się nie zniechęcaj szukaj a znajdziesz fajny egzemplarz powodzenia
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
Można wydać jak pisałem 2 komplety opon do suv 5 tyś rozrząd 800zł oleje płyny 600zł haldex 1200zł poduszki pod silnik 1000zł regeneracja wtrysków 1500zł plus drobne rzeczy i jest 10 tyś musiałeś mieć dużo szczęscia kupując używane nic nie wymieniając jeżdziłeś bez awarii ale jedni mają szczęscie inni nie
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
Zgadzam się w 10 letnim aucie na bank coś będzię do wymiany więc kupując trzeba trochę gotówki na boku mieć na ewentualne naprawy pamiętam jak kupowałem kilku letnie xc90 to w pół roku wydałem 10 tyś ale wiedziałem że tak będzie opony zima /lato to już było 5 tyś rozrząd pompa haldexu poduszki pod silnikiem ale teraz wiem co mam leje i jeżdzę pozdrawiam
-
Pierwsza X4
Gratulacje fajne autko dziwi mnie tylko spalanie bo bardzo małe ja średnio z 10tys mam 14.2 a mam mniejsze i lżejsze auto może to kwestia charakteru samochodu ale u mnie spalanie to raczej tylko wzrośnie :D
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
Trakcja to od 0-100 100-200 to są możliwości silnika i tu jest super 7.7 ja mam coś w okolicach 10s zrób test na suchym od 0-100 i się pochwal mój najlepszy wynik to 4.1
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
Tak czy inaczej za dużo tu śmierdzi daj sobie spokój z tym autem napewno trafi sie coś lepszego a gazu w bmw to unikaj bo to wiocha
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
Witam na zdjęciach wygląda ok warto by było jechać zobaczyć na żywo najlepiej z kimś kto ma pojęcie czego szukać oby był ok pozdrawiam
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
285 to już trochę jest jak będziesz robił zdjęcia to wstaw ciekaw jestem jak to wgląda ps. jak z trakcją przy tej mocy i rwd to pewnie nie jest łatwo u mnie jest tragicznie jak tylko jest mokro to ciężko ruszyć dynamicznie
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
Fajne ale jak byś tył pokazał interesuje mnie jak wyglądają szerokie gumy bo u mnie marne 245 i tak jakoś mizernie to u mnie wygląda jakie tam u ciebie kapcie siedzą
-
Arek F22 m235i
Ptaszek nie zdążył odlecieć ,pewnie myślał że da radę a tu prędkość światła i ..został na rejestracji.hehe
-
Projekt 330Ci TURBO by QWET (524KM 695Nm)
grubo z tymi modami ale dziwi mnie japonski silnik bmw nie robi dobrych silników czy co?
-
Arek F22 m235i
nowa sesja http://naforum.zapodaj.net/thumbs/6e91320cd641.jpg
-
F20 118i LCi 2015 Valencia Orange MPakiet
witam kolory nietypowy ale reszta ok jak długo będziesz czekał na odbiór
-
F20 LCI 118i 2015
Witam na lato mam 18 zima 17 różnicy w komforcie niema ale nie mam adaptacyjnego zawieszenia a warto go wziąc jezdziłem mam porównanie
-
Kolejny watek typu: Co wybrac?
Wygląd mega niestety te samochody w pl prawie nie występują więc informacji zero ale skoro tak wybrałeś to pewnie było warto daj znać jak wrażenia z jazdy
-
Jak przekonać żonę do BMW
Powiem tak chłodne gadanie na nic się nie zda w bmw są emocje musisz nawet na siłe zaciągnąc żone do salonu ale przede wszystkim ona musi sama poczuć to na własnej skórze że jest bmw i inne samochody jeżeli ma jakiekolwiek rozeznanie w motoryzacji to będzie zachwycona pozdrawiam i głowa do góry będziesz jeżdził bmw
-
Nowe 125i skrzynia automatyczna vs automatyczna sportowa
potwierdzam i w ogóle fajna zabawa z tymi łopatkami i wygląd fajniejszy brałbym sportową
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
masakra jak by porsche nie miało silnika baty baty jeszcze raz baty
-
Spotkania śląskie
Dzisiejszy spot spoko robote zrobił 6 gc kolegi sławomir ps dzięki za jazde próbną dzwięk na żywo jest powalający a i inne autka zachwyciły pozdrawiam i zachęcam na następne spoty Dzięki
-
Spotkania śląskie
Jutro piękna pogoda więc tylko klockami od hamowania hehe
-
Spotkania śląskie
Witam ostatecznie spot odbędzie się miedzy 16;30 a 17 proszę o potwierdzenie osób które się pojawią pozdrawiam i zapraszam
-
Arek F22 m235i
zapytam pomyśle dzieki
-
Arek F22 m235i
Tylko to by musiało wyklądać jak orginał masz jakieś pomysły
-
Arek F22 m235i
Dokładnie jest tak jak piszesz
-
Zlot KRAKOW
Witam tym razem katowice zapraszają kraków na spot który odbędzie sie 10-04-2015 dolny parking ikea kilku chłopaków chce się pochwalić swoimi nowymi nabytkami Serdecznie zapraszamy viewtopic.php?f=168&t=215270&start=435#p2026872