Skocz do zawartości

AREK1056

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AREK1056

  1. Nawet w 1.6 chodzi o wizerunek kupujesz bmw a to marka premium jesli chcesz jezdzić taniej kupujesz diesel chcesz żeby mysleli o tobie kupiła bmw a teraz na benzynę ją nie stać Nie zrozum mnie zle ale i tak jest dużo złośliwości pod adresem bmw większosci oczywiście takich którzy nigdy nie mieli ale to inny temat. Generalnie to się nie zniechęcaj szukaj a znajdziesz fajny egzemplarz powodzenia
  2. Można wydać jak pisałem 2 komplety opon do suv 5 tyś rozrząd 800zł oleje płyny 600zł haldex 1200zł poduszki pod silnik 1000zł regeneracja wtrysków 1500zł plus drobne rzeczy i jest 10 tyś musiałeś mieć dużo szczęscia kupując używane nic nie wymieniając jeżdziłeś bez awarii ale jedni mają szczęscie inni nie
  3. Zgadzam się w 10 letnim aucie na bank coś będzię do wymiany więc kupując trzeba trochę gotówki na boku mieć na ewentualne naprawy pamiętam jak kupowałem kilku letnie xc90 to w pół roku wydałem 10 tyś ale wiedziałem że tak będzie opony zima /lato to już było 5 tyś rozrząd pompa haldexu poduszki pod silnikiem ale teraz wiem co mam leje i jeżdzę pozdrawiam
  4. AREK1056 odpowiedział(a) na Kruk temat w X4 (F26)
    Gratulacje fajne autko dziwi mnie tylko spalanie bo bardzo małe ja średnio z 10tys mam 14.2 a mam mniejsze i lżejsze auto może to kwestia charakteru samochodu ale u mnie spalanie to raczej tylko wzrośnie :D
  5. Trakcja to od 0-100 100-200 to są możliwości silnika i tu jest super 7.7 ja mam coś w okolicach 10s zrób test na suchym od 0-100 i się pochwal mój najlepszy wynik to 4.1
  6. Tak czy inaczej za dużo tu śmierdzi daj sobie spokój z tym autem napewno trafi sie coś lepszego a gazu w bmw to unikaj bo to wiocha
  7. Witam na zdjęciach wygląda ok warto by było jechać zobaczyć na żywo najlepiej z kimś kto ma pojęcie czego szukać oby był ok pozdrawiam
  8. 285 to już trochę jest jak będziesz robił zdjęcia to wstaw ciekaw jestem jak to wgląda ps. jak z trakcją przy tej mocy i rwd to pewnie nie jest łatwo u mnie jest tragicznie jak tylko jest mokro to ciężko ruszyć dynamicznie
  9. Fajne ale jak byś tył pokazał interesuje mnie jak wyglądają szerokie gumy bo u mnie marne 245 i tak jakoś mizernie to u mnie wygląda jakie tam u ciebie kapcie siedzą
  10. Ptaszek nie zdążył odlecieć ,pewnie myślał że da radę a tu prędkość światła i ..został na rejestracji.hehe
  11. grubo z tymi modami ale dziwi mnie japonski silnik bmw nie robi dobrych silników czy co?
  12. nowa sesja http://naforum.zapodaj.net/thumbs/6e91320cd641.jpg
  13. witam kolory nietypowy ale reszta ok jak długo będziesz czekał na odbiór
  14. Witam na lato mam 18 zima 17 różnicy w komforcie niema ale nie mam adaptacyjnego zawieszenia a warto go wziąc jezdziłem mam porównanie
  15. Wygląd mega niestety te samochody w pl prawie nie występują więc informacji zero ale skoro tak wybrałeś to pewnie było warto daj znać jak wrażenia z jazdy
  16. Powiem tak chłodne gadanie na nic się nie zda w bmw są emocje musisz nawet na siłe zaciągnąc żone do salonu ale przede wszystkim ona musi sama poczuć to na własnej skórze że jest bmw i inne samochody jeżeli ma jakiekolwiek rozeznanie w motoryzacji to będzie zachwycona pozdrawiam i głowa do góry będziesz jeżdził bmw
  17. potwierdzam i w ogóle fajna zabawa z tymi łopatkami i wygląd fajniejszy brałbym sportową
  18. masakra jak by porsche nie miało silnika baty baty jeszcze raz baty
  19. Dzisiejszy spot spoko robote zrobił 6 gc kolegi sławomir ps dzięki za jazde próbną dzwięk na żywo jest powalający a i inne autka zachwyciły pozdrawiam i zachęcam na następne spoty Dzięki
  20. Jutro piękna pogoda więc tylko klockami od hamowania hehe
  21. Witam ostatecznie spot odbędzie się miedzy 16;30 a 17 proszę o potwierdzenie osób które się pojawią pozdrawiam i zapraszam
  22. zapytam pomyśle dzieki
  23. Tylko to by musiało wyklądać jak orginał masz jakieś pomysły
  24. Dokładnie jest tak jak piszesz
  25. AREK1056 odpowiedział(a) na michalfokus temat w Zloty i spotkania
    Witam tym razem katowice zapraszają kraków na spot który odbędzie sie 10-04-2015 dolny parking ikea kilku chłopaków chce się pochwalić swoimi nowymi nabytkami Serdecznie zapraszamy viewtopic.php?f=168&t=215270&start=435#p2026872

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.