Treść opublikowana przez aiho
-
Zakup X6 35d
Mowimy o realnym przebiegu....moja jest z 2011 a ma 80 tys. a wcale az tak duzo nie smigam. Co do CIC to nie kwestia pokretel, a twardego dysku oraz rozszerzonych mozliwosci. I z tego co pamietam "FABRYCZNE' CIC byly sprzedawane , przynajmniej w Polsce od wrzesnia 2010....
-
Zakup X6 35d
Z takim przebiegiem? Obawiam sie ze moze byc problem. Jesli chcesz CIC to musisz wg. mnie szukac 4.0d.
-
Wentylowane siedzenia
Moglby , co prawda wtedy masz do dyspozycji 2 wersje tapicerek...ale akurat ta funkacja w BMW dziala tak sobie.
-
Wzdychająca turbina 3.5i
W moim autku, od poczatku dosc glosno daje o sobie znac, wlaczajaca sie turbina ( X6-3.5i) zwlaszcza na 1.2 biegu...jej sapanie jest intesywne. Pewnie bym to jakos przezyl, ale ostatnio przy ostrym starcie, pojawil sie komunikat o usterce silnika i spadku mocy, pojazd odlaczyl turbine. Po zatrzymaniu i ponownym starcie temat znikna, jednak troszke mnie to martwi, zwlaszcza ze autko ostatnio zakonczylo byt na gwarancji. Moze ktos mial podobny przypadek? Bo zastanawiam sie na dokupieniem gwarancji gdy pewnie koszt wymiany turbiny bedzie niemaly...?
-
F15 X5 - spyshots
Dla mnie tez lekkosc tylu x3 i zadziornosc x5 wiec nadal moze sie podobac..
-
X6 30d 4x4 System Faulty
Ja mialem cos takiego, blad byl spowodowany rozladowaniem akumulatora, po podladowaniu, nigdy wiecej nie wrocil. Ale przyznam ze sie wystraszylem.
-
Facelifting BMW 5GT
Od czerwca ma byc w sprzedazy nowy model 5GT, czy ktos moze ma jakies blizesze dane? Jakies zdjecia szpiegowskie??
-
Salon czy Broker? Jak kupic X5 24% taniej niz w salonie
Coz z tego ze macie takie ubezpieczenia, skoro w moim wypadku przywiezliscie uszkodzony samochod, i musialem sie zgodzi na naprawe, pojazdu ktorego nawet nie uzywalem, tak wiec przestrzegam przed ta firma.!!!!
-
BMW X6 - automat
Nie sa to skrzynie 2 sprzeglowe.
-
BMW X6 - automat
Od 2010 roku pojawily sie samochody ze skrzynia ZF 8 biegowa, zreszta bardzo chwalona tak przez dziennikarzy jak i uzytkownikow,
-
X6 Active Hybrid - opinie
Mnie sie zdarzylo, tym pojazdem jezdzic przy okazji eventu BMW, i wrazenia pirunujace, przyspieszenie, dizajn..gdyby nie cena :mad2:
-
Jakie opony do bmw 535 i x drive 4#4
Tez sie zgadzam, ze sa opony...i jest Michelin. Ja przy zmianie, z letnich (Toyo, Bridgestone) na zimowe (Michelin) odbieram inne auto...zdecydowanie bardizej komfortowe.
-
Facelifting BMW 5GT
Miałem dzisiaj okazje w M-cars przejechac sie tym pojazdem.......fajne:))) To bedzie moje kolejne BMW.
-
Facelifting BMW 5GT
Czy ktos z kolegow/kolezanek, wie moze kiedy bedzie facelifting modelu GT, a moze calkiem nowe??
-
X6 Zmiana koloru - oklejenie folią
Mogę, zapytać ile wynosi koszt takie "imprezy"? Bo wynik mi się bardzo podoba.
-
Zakup X6 w dieslu. doradzcie jaki silnik
X6 to moj 6 suv (SAV) , mialem wczesniej zamiar kupic x5 , ale gdy w salonie zobaczylem 6 to wiedzialem ze to jest autko dla mnie:)) w kwestii wyboru posluze sie przykladem, z kobiecego swiata, jakze wygodne sa trampki zreszta na topie, a mimo to kobiety wydaja fortune na buty Louboutin-a - ktore sa zdecydowanie niewygodne, ale maja?? STYL...to samo jest z x6 jest duze ciezki , niepraktyczne, ale stylowe...
-
X6 rozmiar opon do felg 19 cali
Ja sie doczepie do tematu i zapytam co z szerokoscia? Bo ja mam na 4 kolach ten sam rozmiar, ale w serwisie ogumienia przekonuja mnie ze z tylu winny byc 285/45 ?
-
Dlaczego X5 a nie X6 ?
Dołożę swoje 2 grosze, faktycznie jest tak że kobietom podoba się X6, i piszę to bez względu na to czy kierowca sie podoba czy nie...chodzi o sam fakt, że stylistyka pojazdu trafia w żeńskie gusta.
-
Mycie naszych X6
i to sławetne "przedobrzyłem z wyposażeniem" , a kogo to interesuje? Mnie to śmierdzi na kilometr trolem, i to po pierwszych postach.
-
Mycie naszych X6
Tak sie sklada ze mam czarny niemetaliczny lakier myty zawsze recznie, tzn. 2 lata, a lakier jest mimo to w stanie wg. idelanym, wiec prosze nie opisuj rzeczy o ktorych nie masz zielonego pojecia, a jak widze Twoim ulubionym zajeciem jest wpisaywanie listy tego co winno byc w x6, sam mocno watpie czy bylo Ci dane przejechac sie takowym pojazdem , o posiadaniu nie wspomne.
-
Stuki w zawieszeniu, drżenie w podłodze X6 35i
Zapytam wiec, troszkę ja ignorant, co będzie jak wrócę do opon zimowych? Zużycie?
-
Stuki w zawieszeniu, drżenie w podłodze X6 35i
Mam podobne odczucia, tyle ze u mnie to wystąpiło po zmianie opon na letnie, autko drga, a w zakrętach się kołysze, jeśli akurat jest dziura, miałem otworzyć temat, czy winą może być że serwis ogumienia zapomniał że inne sa opony na przedniej a inne na tylnej osi? A może ciśnienie zgodnie z wkleją kazałem dobić 2 i 2,2 na tył.
-
Bmw X5 DSC i Wykrzyknik ;/ Co jeszcze zrobic?
U mnie podobny problem, był powodowany słabym akumulatorem.
-
Zakup X6 - porady, jak kupić 'dobrego' 2-latka
Poprosimy, administratora by w miare czasu :) prześledził wątki tych "tutaj" najaktywniejszych oraz ile razy zamykał i wątki i może jakieś wnioski sie pojawią....dla dobra innych użytkowników.
-
Zakup X6 - porady, jak kupić 'dobrego' 2-latka
X6M...ktos musi pilnowac tego forum, bo na maglane rozmowy jest czat a jak moze widzisz, to watek, a temat eksploatacji i czesci , a nie co zrobi kuzyn z panienkami i niezastapiona 206-stka.