Skocz do zawartości

aiho

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aiho

  1. aiho odpowiedział(a) na jack182 temat w X6 (E71, E72)
    Mowimy o realnym przebiegu....moja jest z 2011 a ma 80 tys. a wcale az tak duzo nie smigam. Co do CIC to nie kwestia pokretel, a twardego dysku oraz rozszerzonych mozliwosci. I z tego co pamietam "FABRYCZNE' CIC byly sprzedawane , przynajmniej w Polsce od wrzesnia 2010....
  2. aiho odpowiedział(a) na jack182 temat w X6 (E71, E72)
    Z takim przebiegiem? Obawiam sie ze moze byc problem. Jesli chcesz CIC to musisz wg. mnie szukac 4.0d.
  3. aiho odpowiedział(a) na 82asik temat w X6 (E71, E72)
    Moglby , co prawda wtedy masz do dyspozycji 2 wersje tapicerek...ale akurat ta funkacja w BMW dziala tak sobie.
  4. aiho opublikował(a) temat w X6 (E71, E72)
    W moim autku, od poczatku dosc glosno daje o sobie znac, wlaczajaca sie turbina ( X6-3.5i) zwlaszcza na 1.2 biegu...jej sapanie jest intesywne. Pewnie bym to jakos przezyl, ale ostatnio przy ostrym starcie, pojawil sie komunikat o usterce silnika i spadku mocy, pojazd odlaczyl turbine. Po zatrzymaniu i ponownym starcie temat znikna, jednak troszke mnie to martwi, zwlaszcza ze autko ostatnio zakonczylo byt na gwarancji. Moze ktos mial podobny przypadek? Bo zastanawiam sie na dokupieniem gwarancji gdy pewnie koszt wymiany turbiny bedzie niemaly...?
  5. aiho odpowiedział(a) na Bono temat w X5 (F15, F85)
    Dla mnie tez lekkosc tylu x3 i zadziornosc x5 wiec nadal moze sie podobac..
  6. aiho odpowiedział(a) na mole temat w X6 (E71, E72)
    Ja mialem cos takiego, blad byl spowodowany rozladowaniem akumulatora, po podladowaniu, nigdy wiecej nie wrocil. Ale przyznam ze sie wystraszylem.
  7. aiho odpowiedział(a) na aiho temat w F07
    Od czerwca ma byc w sprzedazy nowy model 5GT, czy ktos moze ma jakies blizesze dane? Jakies zdjecia szpiegowskie??
  8. Coz z tego ze macie takie ubezpieczenia, skoro w moim wypadku przywiezliscie uszkodzony samochod, i musialem sie zgodzi na naprawe, pojazdu ktorego nawet nie uzywalem, tak wiec przestrzegam przed ta firma.!!!!
  9. aiho odpowiedział(a) na przemek4net temat w X6 (E71, E72)
    Nie sa to skrzynie 2 sprzeglowe.
  10. aiho odpowiedział(a) na przemek4net temat w X6 (E71, E72)
    Od 2010 roku pojawily sie samochody ze skrzynia ZF 8 biegowa, zreszta bardzo chwalona tak przez dziennikarzy jak i uzytkownikow,
  11. Mnie sie zdarzylo, tym pojazdem jezdzic przy okazji eventu BMW, i wrazenia pirunujace, przyspieszenie, dizajn..gdyby nie cena :mad2:
  12. Tez sie zgadzam, ze sa opony...i jest Michelin. Ja przy zmianie, z letnich (Toyo, Bridgestone) na zimowe (Michelin) odbieram inne auto...zdecydowanie bardizej komfortowe.
  13. aiho odpowiedział(a) na aiho temat w F07
    Miałem dzisiaj okazje w M-cars przejechac sie tym pojazdem.......fajne:))) To bedzie moje kolejne BMW.
  14. aiho opublikował(a) temat w F07
    Czy ktos z kolegow/kolezanek, wie moze kiedy bedzie facelifting modelu GT, a moze calkiem nowe??
  15. Mogę, zapytać ile wynosi koszt takie "imprezy"? Bo wynik mi się bardzo podoba.
  16. X6 to moj 6 suv (SAV) , mialem wczesniej zamiar kupic x5 , ale gdy w salonie zobaczylem 6 to wiedzialem ze to jest autko dla mnie:)) w kwestii wyboru posluze sie przykladem, z kobiecego swiata, jakze wygodne sa trampki zreszta na topie, a mimo to kobiety wydaja fortune na buty Louboutin-a - ktore sa zdecydowanie niewygodne, ale maja?? STYL...to samo jest z x6 jest duze ciezki , niepraktyczne, ale stylowe...
  17. Ja sie doczepie do tematu i zapytam co z szerokoscia? Bo ja mam na 4 kolach ten sam rozmiar, ale w serwisie ogumienia przekonuja mnie ze z tylu winny byc 285/45 ?
  18. aiho odpowiedział(a) na jtd temat w X5 (E70)
    Dołożę swoje 2 grosze, faktycznie jest tak że kobietom podoba się X6, i piszę to bez względu na to czy kierowca sie podoba czy nie...chodzi o sam fakt, że stylistyka pojazdu trafia w żeńskie gusta.
  19. aiho odpowiedział(a) na Hys temat w X6 (E71, E72)
    i to sławetne "przedobrzyłem z wyposażeniem" , a kogo to interesuje? Mnie to śmierdzi na kilometr trolem, i to po pierwszych postach.
  20. aiho odpowiedział(a) na Hys temat w X6 (E71, E72)
    Tak sie sklada ze mam czarny niemetaliczny lakier myty zawsze recznie, tzn. 2 lata, a lakier jest mimo to w stanie wg. idelanym, wiec prosze nie opisuj rzeczy o ktorych nie masz zielonego pojecia, a jak widze Twoim ulubionym zajeciem jest wpisaywanie listy tego co winno byc w x6, sam mocno watpie czy bylo Ci dane przejechac sie takowym pojazdem , o posiadaniu nie wspomne.
  21. Zapytam wiec, troszkę ja ignorant, co będzie jak wrócę do opon zimowych? Zużycie?
  22. Mam podobne odczucia, tyle ze u mnie to wystąpiło po zmianie opon na letnie, autko drga, a w zakrętach się kołysze, jeśli akurat jest dziura, miałem otworzyć temat, czy winą może być że serwis ogumienia zapomniał że inne sa opony na przedniej a inne na tylnej osi? A może ciśnienie zgodnie z wkleją kazałem dobić 2 i 2,2 na tył.
  23. U mnie podobny problem, był powodowany słabym akumulatorem.
  24. Poprosimy, administratora by w miare czasu :) prześledził wątki tych "tutaj" najaktywniejszych oraz ile razy zamykał i wątki i może jakieś wnioski sie pojawią....dla dobra innych użytkowników.
  25. X6M...ktos musi pilnowac tego forum, bo na maglane rozmowy jest czat a jak moze widzisz, to watek, a temat eksploatacji i czesci , a nie co zrobi kuzyn z panienkami i niezastapiona 206-stka.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.