Treść opublikowana przez aiho
-
E70 spalanie
Panie Janku, a moje wyniki sa wylacznie z zimy, bo autko odebralem 10 grudnia:)
-
E70 spalanie
X6 , 35i - srednie spalanie 11,0 na trasie do Wawy udalo mi sie zejsc poniezej 10. Czy warto doplacac do diesla?
-
Czy ciężko ukraść X6?
Na kanwie tego przypadku moja historia...tak dla upomnienia, choc pewnie kilka osob uzna mnie za wariata:)... Przed swietami, zostawilem x6 na parkingu w Wawie, w okolicach Okecia....po zaplaceniu dowiaduje sie ze musze zostawic kluczyki bo, tak chce ubezpieczyciel parkingu...troszke zdziwiony le zostawilem...facet pokazal mi cala reklamowke kluczy od innych samochodow...i polecialem. Opowiadajac znajomym o tym slyszalem ciagle uszczypliwosci ze pewnie autko juz za Bugiem:))...wracam dzwonie na umowiony numer...cisza..komorka , stacjonarny -NIC. Wiec jade taksowka, i co widze? Po parkingu nie ma sladu...owszem jest budka wartownika, ale tyle...reszta zasypana sniegiem, zywej duszy brak...rece mi opadly...a mysl jedna tylko gonila po glowie.." ale jestem gupi"...podjechalem kawalek taksowka popatrzec bo moze na drugiej czesci to autko stoi...a tu drugiej czesci wogole juz nie ma...wiec kaze jechac taksowkarzowi na policje, ale...przejzdzamy kolo bramy parkingu , pojawil sie jakis facet z busem, tego parkingu...i mowi.... " wie Pan , wypowiedzieli nam tu miejsce, wiec auto u szefa na posesji stoi..." CUD!!:) faktycznie 1000 dalej na podworku stal moj samochod, i 100 innych...pytam a czemu mnie nikt nie uprzedzil? Gosc mowi..."nie wiem"...pewnie to jakis "kwyt makekeingowy"...Co przezylem to moje...ale uwazjcie na Krakowska 24...bo chyba nikomu bym tego nie zyczyl.
-
Zabezpieczenie dodatkowe E71 - Jakie
Dziwne...ja wykupilem AC u dealera, i nie bylo wymogu dodatkowego zabezpieczenia, poza ty co jest w pojezdzie. Ps. ubezpieczenie Allianz.
-
BMW X5 czy jest to dobry wybór??
Moze sie myle, ale jak czytam Twoje pytnia..to wydaje mi sie ze nie masz pojecia o tym co chcesz kupic, niby 7 serie,potem X5 ...wydajac pewna sume, powiedzmy 300 tys. czlowiek odwiedzil wydaje mi sie choc raz salon, dostal katalog, i wie co to sportowe a co komfortowe siedzenia, czym rozni sie oferta dealera a co moze dac broker. A moze warto sprawdzic co Suzuki ma w ofercie? z calym szacunkiem....
-
[E89] Trzaski w tylnym słupku
Co do stukania...mam pewna sugestie, jako ze sam mam z4 2.3i, kup silikon w speju, i naoliw uszczelki wszytskich okien, u mnie pomoglo a tez mi sie wydawalo ze to kwestia mechanizmu skladania dachu bo po otwarciu bylo cicho, na probe proponuje jak bedziesz jechal, delikatnie opusc wszystkie szyby i zobaczy czy to pomaga...jesli tak to wiesz co masz robic.
- x1 vs q5
-
Ważna informacja dla kupujących nowy samochód
Polecam tez przeczytac warunki zakupu pojazdu, moja znajoma prawniczka, ja zobaczyla, co podpisalem to wyrwaly jej sie slowa uwazane za niecenzuralne...czytajcie!!!
-
Gdzie garażujecie swoje X6 ?
Tez uwazam ze kolega promuje, nowe fajne podejscie do kwestii "dbania" za jego przykladem, kazalem "uglinkowac" Z4 i teraz pod pokrowecem czeka na sloneczne i cieple dni...reasumujac wiedza nalezy sie dzielic..:)
-
Gdzie garażujecie swoje X6 ?
Ja po 5 miesiacach, oczekiwan moglem wczoraj postawic w garazu x6:) sa rzczy ktorych nie mozna kupic...pozdrawiam wszystkich uzytkownikow zacnego pojazdu.
-
Opony 275/40/20" 315/35/20" jakie kupić
Mam doswiadczenia z Pirelli moze nie RF, ale odradzam....i jeszcze raz odradzam..
- [E89] 2.3i Modyfikacja silnika
-
bmw x6 40d - wrażenia z jazdy
To porownanie z Q7 brzmi ciekawie..
-
launch control w x6
Czy "funkcja" launch control jest dostepna w zwyklych x6 czy tylko w wersji M?
-
bmw x6 40d - wrażenia z jazdy
Wkleilem tylko zeby pokazac ze 35i ma skrzynie 8 biegowa, co do ceny to z allegro od jakiegos brokera zapewne bez akcyzy i VATu
-
bmw x6 40d - wrażenia z jazdy
BMW X6 xDrive 35i 8-Steptronic 306KM 41.276,00 €
-
X5 E70 4.8i V8 07r - co sądzicie?
:cool2:
-
G-Power bodykit X6
To ja poprosze, o jakies szczegoly....
-
opony na zimę
U mnie:) w Trzebini .
-
opony na zimę
Mialem Goodyear w kilka samochodach, i powiem ze opona , ok...ale jakosc wykonania nie poraza, w moim serwisie opon, twierdza ze Michelin bije wszystkie, zwlaszcza w wypadku duzych srednic.
-
opony na zimę
To i ja sie przylacze, do tematu co sadzicie o Michelin?? w moim serwisie opon twierdza ze to najlepsza marka, pod wzgledem jakosci wykonania.
-
Folia ochronna, na samochód
Po co??? przeczytalem, temat o myciu, i Waszych roznych sposobach, watpliwosciach, sam do tej pory bylem fanem mycia bezdotykowego, ale wiem co "chemia" robi z elementami chromowymi, wiec chcac znalesc inne rozwiazanie, pomyslalem o tej formie, okleic cale autko, i wtedy korzystac z myjni automatycznej, bez agresywnej chemii
-
Folia ochronna, na samochód
Mam pytanie czy ktos moze probowal okleic caly pojazd, folia ochronna??
-
bmw x6 40d - wrażenia z jazdy
Sam bije sie z myślami jaki bedzie wynik pojedynku 40d i 35i.
-
X6 Performance Upgrade
Przeglądnij fora niemiecki i w USA tam jest sporo informacji o tym sofcie.