Skocz do zawartości

neo386

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez neo386

  1. neo386 odpowiedział(a) na neo386 temat w E36
    no wiem, ale skoro skrzynie zostawie to wał i dyfer bendą pasowały ? dyfer ma inne przełożenie mój ma 3.45 a 2.5? i jak to sie przeniesie na przełożenie, biegi bendą krutsze tak? i jaki silnik wybrać ? m50b25 czy m52b28? podobno m50 wiecej pali a jak to sie ma do mocy :wink:
  2. neo386 opublikował(a) temat w E36
    witam mam pytanie czy skrzynia biegów od is'a pasuje do m50/m52?
  3. neo386 odpowiedział(a) na ŁYSY.BMW.E36 temat w E36
    klime trzeba używać nawet zimą czasami aby nasmarował sie kompresor i żeby nie rozszczelnił sie skraplacz
  4. neo386 odpowiedział(a) na ŁYSY.BMW.E36 temat w E36
    w kilmie bardzo łatwo mnoża sie różnego rodzaju drobnoustroje,grzyba i inne świństwa zagrażające zdrowiu!! zdezynfekuj klime ,a tymczasowo możesz to zrobić środkiem w sprayu do dezynfekcji klimy dostepnym w sklepach motoryzacyjnych
  5. neo386 odpowiedział(a) na bmwcars temat w E36
    ja z kolei czytałem instrukcje obsługi jakiegoś bmw ( bodajże e46 ) i jest tam zapis że kategorycznie zabrania sie dodawania jakichkolwiek uszlachetniaczy, dotyczy to chyba także nawet m52.. ale osobiście uważam że skoro polskie paliwa im nie szkodzą to chyba już nic zaszkodzić im nie powinno :D
  6. moim zdaniem to wachacz bendzie skrzywiony :|
  7. witam czy po zamontowaniu drugiego ukł. hamulcowego do ręcznego hydraulicznego ( po dwa zaciski na koło ) z korektorm siły na ręcznym przód - tył mogę mieć problemy z ubezpieczycielem podczas wypadku lub przeglądu technicznego? bo jest to doś duża ingerenca ( dorabiane kryzy na drugi zacisk itd ) pozdr :wink:
  8. no najprawdopodobniej ci gdzieś musiała spaśc, tam wprawdzie duzego cisnienia nie ma ale uszcz. powinna byc :mad2:
  9. chodzi o dolną zebatke łańcucha rozrz na wale korbowym, ona jest na klinie i mogło klina ściąć , niech ja zdejmnie i obluka czy jest cały i czy nie ma luzu lewo/prawo :wink:
  10. sprawdzałeś kompresje?
  11. 218 km to ponad norme.. :nienie: ten silnik ma fabrycznie 192 lub 193 km nie pamietam dokładnie
  12. neo386 odpowiedział(a) na hazarr temat w E36
    sprawdz czujnik tempertury,wygląda na to że poprostu ssanie sie nie włancza
  13. neo386 odpowiedział(a) na markus9292 temat w E36
    jak dobry lakiernik to sobie napewno poradzi,chyba że masz bardzo zblaknięty lakier lub zrusowany to róznica może być widoczna :mad2:
  14. sprawdz klina na wale korbowym jak zebatka łańcucha przychodzi
  15. hehe święta prawda!! lepiej bym tego nie ujoł :lol: propo chipa to w silniku wolnossącym nie da on wiecej niż około 10km i spalanie oczywiście w góre pójdzie.. :duh: chip ma sens w silnikach turbo bo tam już jest wiecej parametrów do podłubania :norty:
  16. neo386 odpowiedział(a) na neo386 temat w E36
    http://www.turbobmw.pl/viewtopic.php?f=3&t=491 dowód że da sie tanim kosztem :norty:
  17. neo386 odpowiedział(a) na neo386 temat w E36
    ale co w tym jest takiego drogiego? co potrzeba oprucz kolektora wdechowego,turbo,węzy,strojenia kapa, zawór upustowy ,smarowanie turbo magistralą. ? koszt samego turbo po regeneracji to 1500zł
  18. neo386 odpowiedział(a) na neo386 temat w E36
    znalazłem mechanika który jest w stanie załozyć mi kompletne soft turbo za około 3 tyś. na uzywanej po regeneracji turbospreżarce a reszte to chyba chałpniczo zrobi :| swap raczej odpada bo duzo roboty jest żeby to w pełni profesjonalnie zrobić a bawareczkajuż nie młoda jest :cry:
  19. neo386 opublikował(a) temat w E36
    witam mam zamiar załozyć turbosprężarke, ile bezpiecznie można wyciagnąć z tego silnika? bezmodyfikacji korbowodów tłoków itd.
  20. neo386 odpowiedział(a) na raven072 temat w E36
    na pasku czy na łańcuchu?
  21. nie ma możliwości recznej regulacji,obroty reguluje siliczek krokowy :mad2:
  22. neo386 odpowiedział(a) na OpawelQ temat w E36
    do foltra powietrza faktycznie może być drogi przewód, ale do odmy w motoryzacynym zapłaciłem 6zł za metr :wink:
  23. kumpel miał bardzo podobnie i problemem okazała sie zjeb.. cewka
  24. przepływka albo gdzieś masz nieszczelnosć w dolocie i ciągnie lewe poietrze.. obstawiał bym na to drugie, odpal silnik i przyłuz ucho do układu dolotowego i jesli bendzie słychac charakterysyczne syczenie to własnie lewe powietrze .pozdro
  25. wedlug mnie masz inny dyfer np z diesla. kuzyna is latał ponad 200 , rozleciał sie mu dyfer i kupił "byle jaki " nie popatrzył na przełożenia i po zamontowaniu auto jechało 140-150km/h ale zato przyśpiszało o wiele lepiej :wink:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.