Treść opublikowana przez neo386
-
318is swap na m50
no wiem, ale skoro skrzynie zostawie to wał i dyfer bendą pasowały ? dyfer ma inne przełożenie mój ma 3.45 a 2.5? i jak to sie przeniesie na przełożenie, biegi bendą krutsze tak? i jaki silnik wybrać ? m50b25 czy m52b28? podobno m50 wiecej pali a jak to sie ma do mocy :wink:
-
318is swap na m50
witam mam pytanie czy skrzynia biegów od is'a pasuje do m50/m52?
-
318i nieprzyjemny zapach
klime trzeba używać nawet zimą czasami aby nasmarował sie kompresor i żeby nie rozszczelnił sie skraplacz
-
318i nieprzyjemny zapach
w kilmie bardzo łatwo mnoża sie różnego rodzaju drobnoustroje,grzyba i inne świństwa zagrażające zdrowiu!! zdezynfekuj klime ,a tymczasowo możesz to zrobić środkiem w sprayu do dezynfekcji klimy dostepnym w sklepach motoryzacyjnych
-
e36 325
ja z kolei czytałem instrukcje obsługi jakiegoś bmw ( bodajże e46 ) i jest tam zapis że kategorycznie zabrania sie dodawania jakichkolwiek uszlachetniaczy, dotyczy to chyba także nawet m52.. ale osobiście uważam że skoro polskie paliwa im nie szkodzą to chyba już nic zaszkodzić im nie powinno :D
-
M3 wykrzywione koło po wypadku - co uszkodzone?
moim zdaniem to wachacz bendzie skrzywiony :|
-
e36 montaż drugiego ukł. hamulcowego
witam czy po zamontowaniu drugiego ukł. hamulcowego do ręcznego hydraulicznego ( po dwa zaciski na koło ) z korektorm siły na ręcznym przód - tył mogę mieć problemy z ubezpieczycielem podczas wypadku lub przeglądu technicznego? bo jest to doś duża ingerenca ( dorabiane kryzy na drugi zacisk itd ) pozdr :wink:
-
318is Wymiana uszczelki pokrywy zaworów - pytanie
no najprawdopodobniej ci gdzieś musiała spaśc, tam wprawdzie duzego cisnienia nie ma ale uszcz. powinna byc :mad2:
-
Przestawiający sie rozrząd w 318 tds
chodzi o dolną zebatke łańcucha rozrz na wale korbowym, ona jest na klinie i mogło klina ściąć , niech ja zdejmnie i obluka czy jest cały i czy nie ma luzu lewo/prawo :wink:
-
BMW E36 328I SPADEK MOCY OKOŁO 30KM
sprawdzałeś kompresje?
-
BMW E36 328I SPADEK MOCY OKOŁO 30KM
218 km to ponad norme.. :nienie: ten silnik ma fabrycznie 192 lub 193 km nie pamietam dokładnie
-
318 is - ciężko pali
sprawdz czujnik tempertury,wygląda na to że poprostu ssanie sie nie włancza
-
Kupno spojlera do BMW 318
jak dobry lakiernik to sobie napewno poradzi,chyba że masz bardzo zblaknięty lakier lub zrusowany to róznica może być widoczna :mad2:
-
Przestawiający sie rozrząd w 318 tds
sprawdz klina na wale korbowym jak zebatka łańcucha przychodzi
-
318i Jak w miare dobrze zachipować autko???
hehe święta prawda!! lepiej bym tego nie ujoł :lol: propo chipa to w silniku wolnossącym nie da on wiecej niż około 10km i spalanie oczywiście w góre pójdzie.. :duh: chip ma sens w silnikach turbo bo tam już jest wiecej parametrów do podłubania :norty:
-
e36 318is montaż turbo
http://www.turbobmw.pl/viewtopic.php?f=3&t=491 dowód że da sie tanim kosztem :norty:
-
e36 318is montaż turbo
ale co w tym jest takiego drogiego? co potrzeba oprucz kolektora wdechowego,turbo,węzy,strojenia kapa, zawór upustowy ,smarowanie turbo magistralą. ? koszt samego turbo po regeneracji to 1500zł
-
e36 318is montaż turbo
znalazłem mechanika który jest w stanie załozyć mi kompletne soft turbo za około 3 tyś. na uzywanej po regeneracji turbospreżarce a reszte to chyba chałpniczo zrobi :| swap raczej odpada bo duzo roboty jest żeby to w pełni profesjonalnie zrobić a bawareczkajuż nie młoda jest :cry:
-
e36 318is montaż turbo
witam mam zamiar załozyć turbosprężarke, ile bezpiecznie można wyciagnąć z tego silnika? bezmodyfikacji korbowodów tłoków itd.
-
318i brak kompresji??
na pasku czy na łańcuchu?
-
e36 316 compact - jak regulować obroty ?
nie ma możliwości recznej regulacji,obroty reguluje siliczek krokowy :mad2:
-
3XX ceny rurek gumowych ?!
do foltra powietrza faktycznie może być drogi przewód, ale do odmy w motoryzacynym zapłaciłem 6zł za metr :wink:
-
m50b25 jak sie zagrzeje to przerywa
kumpel miał bardzo podobnie i problemem okazała sie zjeb.. cewka
-
wystrzał gazu
przepływka albo gdzieś masz nieszczelnosć w dolocie i ciągnie lewe poietrze.. obstawiał bym na to drugie, odpal silnik i przyłuz ucho do układu dolotowego i jesli bendzie słychac charakterysyczne syczenie to własnie lewe powietrze .pozdro
-
Nie wiem jak ale moja bmw 320i jedzie tylko 140
wedlug mnie masz inny dyfer np z diesla. kuzyna is latał ponad 200 , rozleciał sie mu dyfer i kupił "byle jaki " nie popatrzył na przełożenia i po zamontowaniu auto jechało 140-150km/h ale zato przyśpiszało o wiele lepiej :wink: