Treść opublikowana przez neo386
-
e36 jaki kolor skóry?
witam mam zamiar sprawic mojej bawarce skórę ,mam jednak dylemat jaki kolor lepszy? krmowy czy czarny? kremowy wygląda kozacko i auto z daleka rzuca sie w oczy ( zaleta :P ) ale z drugiej strony jest trudna w utrzymaniu ( brudzi sie ) wy jaki kolor byscie wybrali? dodam ze auto jest granatowe :norty: prosze o opinie :P
-
Gorzów wlkp lub okolice - pomozmy sobie nawzajem!
też mam is i tez coupe i tez 92.r hehe
- 318IS SZYBA PRZÓD
-
318IS SZYBA PRZÓD
WITAM CZY PRZEDNIA CZOŁOWA SZYBA W COUPE JEST TAKA SAMA JAK W SEDAN?
-
e36 m42 b18 swap na m52 b28 duzo roboty?
noto mnie pocieszyłes :cry2: myslisz ze warto cos takiego robić jesli mam is"a i tak silnik do wymiany?
-
e36 m42 b18 swap na m52 b28 duzo roboty?
witam mam pytanie co potrzeba na swap z is na 2.8 192 km ,prócz silnika,skrzyni, i komputera? łapy silnika pasuja ? i czy robił ktos juz cos takiego, na jakie trudnosci mozna sie napotkac? pozdro
-
318tds dymi na siwo/niebiesko na zimnym silnku
masz zajechany silnik.. do wymiany uszczelniacze zaworowe lub w gorszym scenariuszu olej przedostaje sie przez pierscienie tłokowe i silnik do remontu.. po rozgrzaniu ustepuje poniewarz metal 'puchnie' i szczeliny sa mniejsze
-
e36 podłacznie małego obc
dużo jest roboty zeby z analogowego zegarka przejsc na małe obc? gdzie znajduje sie czójnik temperatury ? robił ktos juz cos takiego ? :cool2:
-
316i compact- Rdza w progach, co z tym zrobić?
najlepiej to zczyść do zywego to tyle ile dasz rade i na to połóż bitex albo cos podobnego i do środka progów tez za pomoca pistoletu do baranka. nic innego z tym na szybkiego nie zrobisz,a to choć w pewnym stopniu ograniczy dalszy postep korozji :cool2:
-
MONTAZ MAŁEGO OBC 7-PRZYCISKÓW.PROBLEM Z PODŁĄCZENIEM GONGA
siema co to jest gong? i czy duzo jest roboty zeby z analogowego zegarka przejsc na małe obc 7 przycisków?
-
Tunning silnika M40 1.8 -> chiptuning
chip daje 10-15 km ( jesli wogóle daje :duh: ) a to w granicach rezerw kazdego silnika i wykorzystanie tej mocy ma minimalne znaczenie dla ogólnej zywotnosci silnika :cool2:
-
318i czym uciszyć huczenie dyfra
moze chuczeć też podpora wału ,sprawdz czy łozyska masz ok :wink:
-
325i swiece w oleju
to wyciek z pod pokrywy zaworów,spróbój zdjąc pokrywe duzo roboty nie ma odtłuścić wszystko i mozesz spróbować ja połozyć na czarnym silikonie, powinno pomóc i obejść sie bez wymiany uszczelki :cool2: jeśli nie jest sparciała i popękana :?:
-
318ti jak zalać plyn chlodniczy?
wszystkie płyny sa w pelni mieszalne. sprawdz sobie temperature zamarzania płynu znajdujacego sie w chłodnicy bo może byc juz stary i nadawac sie do wymiany a przymrozki ida :(
-
e36 1.8is bez szpery jaki olej do dyfra?
konkretna odpowiedz :D dziekówa
-
Spaliny e36 1.8is
wydech masz szczelny?
-
e36 1.8is bez szpery jaki olej do dyfra?
nie orientujesz sie jaką on ma lepkosc?
-
e36 1.8is bez szpery jaki olej do dyfra?
nikt sie nie orientuje? :shock:
-
e36 1.8is bez szpery jaki olej do dyfra?
witam mam nastepujące pytanko.. wiem że do dyfra bez szpery powinno sie lac olej 75w 90 ale tak sie składa ze mam 1,5l oleju 80w90 :duh: , czy cos sie stanie jesli go naleję? :idea: mysle ze nie ale wole sie upewnić :) pozdro chłopaki
-
Silnik 2.8 jak rozgrzany to traci wolne obroty i gaśnie
ja bym obstawiał na lewe powietrze , na postoju jest ok bo nie dmucha ci do dolotu a jak jedziesz i dasz sprzegło to gasnie bo jest wiatr i dostaje za dużo powietrza
-
e36 318 obszywanie siedzen
niestety nic nie jest wieczne :( z autkiem i tak nie wiąże sie na dłużej niż dwa lata wiec chyba zaryzykuje :D kremowa skura w bmw wyglada reelacyjnie..
-
e36 318 obszywanie siedzen
co myslicie o obszyciu siedzen eko skóra która kosztuje 25zł metr? :roll: czy warto czym takim obszyac siedzenia? może ktos cos takiego juz robił chodzi mi głównie o trwałos tej skóry :D
-
e36 318is obszywanie siedzen
co myslicie o obszyciu siedzen eko skóra która kosztuje 25zł metr? czy warto czym takim obszyac siedzenia? może ktos cos takiego juz robił :?: chodzi mi głuwnie o trwałos tej skóry :D
-
318is czy warto obniżyć zawieszenie o 1-2 cm??
w takim razie kupię sprezyny ale czy wtedy nie trzeba zmieniać również amortyzatorów
-
318is czy warto obniżyć zawieszenie o 1-2 cm??
witam co myslicie o obniżeniu coupe podcinajac spreżyny? chodzi mi efekt około 1-2 cm słyszłem ze da sie tak zrobić ale czy warto :?: _______ Poprawiłem tytuł. Zapoznaj się z formatem tytułowania wątków dla tego działu! Następnym razem będzie ostrzeżenie. mattiss