Treść opublikowana przez szatynwroc
-
Dolnośląskie
Dobrze ci to zrobią w Bosch serwis ale nie opłaca ci się bardziej kupić używki w dobrym stanie ? Regeneracja to koszt 650 pln za to można kupić dwa wtryski !
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Ja będę na pewno ale na 30 min tylko :-) Więc jak coś to zapraszam :-)
-
(E90/91) Za mąło mocy w seryjnej 320d 163 KM
No i update softu do najnowszej wersji w sterowniku silnika na pewno da dodatkowy rezultat lepszej elastyczności i sprawności silnika.
-
(E90/91) Za mąło mocy w seryjnej 320d 163 KM
W takim razie pierwsze co, to bym wyczyścił EGR i kolektor dolotowy bo z biegiem lat syfu się tam nazbierało co obniża moc, po drugie możesz mieć już słabsza przepływkę która z biegiem lat straciła swoje parametry. Do tego kiedy filtr paliwa wymieniałeś może jest przypchany ?
-
[E60] CIC brak niektorych opcji po wymianie
Dokładnie, wszystko jest kwestią kodowania, z tego co piszesz to raczej dobrze zakodowane to to nie jest.
-
Porada > CHIP BOX czy programowanie E60 2.0d 163km
Najlepiej jak by ci tuner takie kreski zrobił : http://vtech.pl/katalog/chip-tuning-BMW-5-E60-E61-520d-120kW-163KM Oraz obniżył moment ze względu na automat to będziesz na pewno zadowolony.
-
Wymiana CCC na CIC e91 pre-LCI
Filtr potrzebujesz aby numer VIn się zgadzał.
-
Jaki silnik do e90?
Ciekawe jak długo na tym łańcuchu pojeździsz. Już ja to widzę jak ty masz wszystko lux i silnik suchy bo pewnie świeżo złożony a jak pojeździsz trochę to się wycieki zaczną :-)
-
Jaki silnik do e90?
172 tyś km i sprzęgło oraz dwumas jak nowe to ciekawe jakie było jak miało tylko 50 tyś km najechane :mad2:
-
Wymiana CCC na CIC e91 pre-LCI
Kabli nie musisz wymieniać robisz na tych co są.
-
oprogramowanie do bmw e90 po lifcie
Musisz wgrać sobie pliki od twojego auta do NCSa i do Ediabasa aby widział twoje auto, poszukaj na forum wszystko jest.
-
Porada > CHIP BOX czy programowanie E60 2.0d 163km
Żadnych BOXów tylko program. Swego czasu miałem boxa do 2 litrówki i nawet wziąłem a na Spota we wrocku ale nie było zainteresowania na podłączenie i sprawdzenie.
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Jeśli chodzi o 13.10.2013 o 19:00 to jestem za jeśli natomiast chodzi o 20.10.2013 to nie dam rady jestem poza wrockiem.
-
Czy trzeba "odświeżać" oprogramowanie w sterowniku
Trzeba kolego auto przerobić na EU i dopiero zrobić update za pomocą na przykład DISa. Wgrywanie na pałę jakiegoś softu o innym numerze może ci bardziej zaszkodzić niż pomóc. Skoro winKFP nie widział update w ogóle bym nie wgrywał innego softu tylko odpalił DIS lub Progman lub ISTę i dopiero to robił.
-
chip tuning - wykres
Nie pisze o zawieszeniu czy czystym środku. Tak samo jak nie pisze o przebiegu. Ale na przykład skrzynia automatyczna to bardzo ważny element układu przeniesienia napędu który ma wpływ na chiptuning. Dodatkowo ma on bardzo duży wpływ na podnoszenie mocy i jest brany pod uwagę za każdym razem.
-
chip tuning - wykres
Nowa turbina, wtryski i sprzęgło to też nie wszystko. Cały układ przeniesienia napędu powinien być zdrowy.
-
Jak aktywować zmieniarkę CD
To w twoim modelu się nic nie koduje, podłącza się 3 kabelki i powinno śmigać. Nie wiem czy ta twoja przejściówka dobrze symuluje zmieniarkę oraz czy na dobrych pinach jest podłączona.
-
Jak aktywować zmieniarkę CD
To zależy jakie masz auto !!!
-
[E90] Problem z napedem dvd w nawigacji business
Zrób diagnostykę is sprawdź czy nie masz włączonej blokady wyciągania z kieszeni na płytę DVD. Tak zwane DVD Lock
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
To co koledzy 15.09.2013 realny na spota czy nie bardzo macie czas ?
-
e60 530i blad czujnika AUC
Oddaj pewnie masz gwarancje rozruchową !
-
Jak aktywować zmieniarkę CD
Tam nie trzeba kodować, wystarczy wpiąć się z szynę i zmieniarka będzie widoczna przez radio czy navi :-)
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Południe to to raczej nie było bo cień za bardzo spod kąta :P
-
--==Mały==---> BMW E92 320d M-pakiet
W takim razie to może kąt robienia zdjęcia wywoła l u mnie zdziwienie gdyż po włożeniu kluczyka i włączeniu zapłonu wszystkie wskazówki oprócz poziomu paliwa powinny idealnie być na zerze. Z innej beczki : dystanse które masz to 10 milimetrów na przód i 12 na tył? Musiałeś wymieniać śruby ? Pytam bo na zime mam 16 cali z kiepskim ET i chciałbym do nich dystanse założyć, jakie mogę maksymalnie z tyłu założyć i z przodu ?
-
[E92] 320d kontrolka wspomagania przy ostrym skręcie kół
Ktoś ci może źle zbieżność zrobił i w wartości krańcowe idzie za bardzo wtedy pompa wspomagania dostaje takiego ciśnienia że ją odłącza. Albo źle ustawiony czujnik konta skrętu i źle zaadoptowany. Tylko w jedną stronę jak skręcasz tak jest czy w obie.