Treść opublikowana przez czerwony330d
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dzięki, jak będziesz miał coś fajnego to bez problemu mogę Ci to wystawić na Ebayu. :D :wink:
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Ten śnieg na fotkach to nie żart bo u nas nawet płatka nie było :shock: Poza tym dobry w stronę 19-stek :cool2: Szczerze to te zimówki to straszna bieda, chodzi mi o felgi :wink:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dziękuję, rzeczywiście tak jak piszesz dla nich to pestka a u nas każdy uważa że za drogo, to się nie opłaca a najlepiej jak byś oddał za darmo :duh:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Na sto procent nie ma aktywnych zagłówków, aktywne zagłówki dopiero w LCI były :)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Panowie a w między czasie wystawiłem na ebayu swoją kierownicę M-Pakiet z blendą, łopatkami i multifunkcją, ostatnio w pewnym wątku zaoferowałem że sprzedam za 800 złotych ale każdy uważał że za drogo a poszła za tyle: http://www.ebay.de/itm/251729551837?ssPageName=STRK:MESOX:IT&_trksid=p3984.m1559.l2649
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Przod wchodz pnp . Przod moze miec 370mm albo 340mm tarcze - byly dwie wersje. Tyl jest do ogarniecia - poki co musialem kupic oponki na zime ale caly czas mam zamiar to zamontowac :) Wlodi, pisałeś ostatnio że zrobisz jakiś tutorial jak zamontować te zaciski na tył plus tarcze, może zdradź choć rąbka tajemnicy bo mam zamiar kupować komplet przód i tył ale cały czas się zastanawiam czy kupować tył :? Bo jeżeli jest z tym tyle kombinacji to może lepiej odpuścić. :(
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dzięki Wlodi :cool2: Jutro zadzwonię na jakie tarcze są przewidziane te zaciski.
-
Identyfikacja kostki radiowej(wiązki)
Kolego, te kostki na 100% nie są ori, świadczy o tym oklejona taśmą izolacyjną wiązka kabli, BMW nie stosuje w swoich wiązkach taśmy izolacyjnej typu popularnie zwany "szkot" tylko stosuje taśmę filcową, także w każdej swojej kostce są ponumerowane piny i to że ich w tych kostkach nie ma świadczy o tym że ktoś już przerabiał coś w tej wiązce. Pewnie ktoś przerabiał te kostki by podłączyć nie ori radiomagnetofon/CD. Najlepiej jak znajdziesz kogoś z ori zamontowanym radiem i porównasz kostki i będziesz miał pewność czy twoje to ori kostki czy zmienione.
-
Demontaż listwy zewnętrznej okna - pytanie
Rozumiem, ale na rysunku zaznaczyłeś listwę wewnętrzną dlatego mnie to zmyliło, listwa jak dobrze pamiętam jest na zaczepach i delikatnie ją podważając powinna puścić.
-
Demontaż listwy zewnętrznej okna - pytanie
Kolego jeżeli chodzi Ci o listwę która znajduje się wewnątrz drzwi to oczywiście że musisz zdemontować boczek drzwi.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Na zdjęciu są zaciski Performance do mniejszych pojemności silnikowych modeli E9x tzn. do 320d i 325i i mniejsze silniki, kolego czy kupiłeś te zaciski? Czy dopiero zamierzasz? Faktycznie to zaciski Brembo, myślę że na stronie brembo można znaleźć odpowiednie klocki i tarcze lub ASO. A tutaj masz wszystko co potrzebujesz wiedzieć. http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/obrazek/169986/686x484 http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/34_1681-ham-przedniego-kola-bmw-performance/i52061/kL/sN/r2010/m01
-
Telepanie budą na postoju
Kolego, widzę że jesteś z Rybnika, jeśli szukasz pomocy mogę pomóc :) W razie pytań proszę na priv.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Kolego jak szukasz kierownicy M-Pakietowej z łopatkami to mam na sprzedaż w super stanie :) W razie pytań proszę na priv.
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Też tak pomyślałem :D Zdjęcia naprawdę super :cool2: Seba moim zdaniem na kalendarz 2015 masz ogromne szanse :cool2: :D :wink:
-
330d 297Km 618Nm dźwięk wydechu Eisenmann str 12
Stachu myślę, że jak już umiesz posługiwać się forum i ogólnie internetem to nie jest dla Ciebie skomplikowaną filozofią wejść na allegro i po prostu zobaczyć ile takie kierunki kosztują. Na razie nie parują Dobre Zenek :cool2: Faktycznie lenistwo nie zna granic :duh:
-
330d 297Km 618Nm dźwięk wydechu Eisenmann str 12
Widzisz, jednak opłacało się wymienić wał :cool2: wiadomo że całkowicie wibracji nie wyeliminujesz bo prawdopodobnie jeszcze trzeba by było założyć wzmocniony docisk, sprzęgło i dwumas :? Ale teraz wibracje już nie są tak dokuczliwe jak wcześniej :?: Wiadomo od kogo kupiłeś auto :wink:
-
330d 297Km 618Nm dźwięk wydechu Eisenmann str 12
Zenek, dałeś czadu :D :wink: Kierownica po obszyciu wygląda rewelka :cool2: :cool2: siedzenia również :cool2: :cool2: Kierunkowskazy, również ładnie się spasowały :cool2: :D Jednak najważniejsze na co Cię długo namawiałem to nowiutki pachnący wał napędowy :D :wink: Myślę że po montażu wału na pewno odczujesz różnicę na plus :D :cool2: Natomiast co do zacisków z mojej 335d to się dogadamy :D :wink: Jednak idziesz w dobrym kierunku i nie zaprzątasz sobie głowy sprzedażą auta :cool2: Trzymaj tak dalej Zenek :cool2: :D
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Mój imienniku :D wreszcie udało Ci się dorwać dyfuzor Performance :D :cool2: :wink: Samochód jest teraz agresywniejszy a bez tych bocznych paneli, które faktycznie kosztują horrendalne pieniądze :duh: wiem bo sam dokupowałem w ASO w poprzednim zderzaku M-Pakietowym to po oklejeniu folią wygląda bardzo dobrze :cool2: W samochodzi faktycznie brakuje większego koła ale uwierzcie miałem okazję przejechać się autem kolegi i naprawdę komfort jest naprawdę :cool2: a prawdobodobnie po założeniu większego koła komfort ulegnie pogorszeniu a felga która jest teraz nie najgorzej wygląda na żywo :cool2: Poza tym auto i z tym kolorem jest bajka :cool2: :cool2: :cool2:
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Seba co tu dużo pisać, twoje auto jest naprawdę bajeczne i nie ma co ukrywać że warte każdych pieniędzy :D :wink: :cool2: Dzięki twoim pomysłom i przeróbkom wielu mogło coś ciekawego odgapić :mrgreen: :D :cool2: Ja również coś nie coś odgapiłem :wink: Bardzo dobrze że są ludzie tacy jak ty i dbają o każdy najmniejszy szczegół :cool2: Gdyby każdy tak dbał jak ty o samochód na pewno nie byłoby problemu z zakupem auta, sesję którą wcześniej wrzuciłeś już powala na kolana :cool2: :cool2: a pewnie ta którą masz zamiar wrzucić wkrótce, zmiażdży :) :cool2: Proszę nie myśleć że to jakieś podlizywanie, po prostu samochód Seby jest piękny i wyrażam tylko swoją opinię, no i oczywiście z jedynym jak dla mnie słusznym silnikiem :cool2: Gdybym posiadał większą gotówkę to bez zastanowienia zakupiłbym Seba twój samochód jako drugi dla małżonki bez najmniejszego zastanowienia :D Seba bardzo Ci życzę by to auto zostało jak najdłużej w twoich rękach bo pewnie nie straci nic ze swojego blasku :D :wink: Pozdrawiam Mariusz.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Amen :mrgreen: :cool2: :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Tak, Damian zakupiłem, no właśnie się zastanawiam czy montować czy dopiero jak drugi zakupię. Damian mam pytanie czy oprócz fotela dokupowales jeszcze coś do podłączenia, bo ja mam fotele u siebie elektryczne i nie wiem czy po podłączeniu nie będzie błędów wywalać, Damian czy miałeś u siebie elektryczne czy manualne? Proszę odpisz jak to u ciebie wyglądało.
-
330d e90 - DPF
To gratulacje że wszystko wróciło do normy :cool2: A swoją lakę możesz umieścić w galerii. :D
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Bardzo fajny :norty:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Coś dla kolegi Kulfon: http://www.ebay.co.uk/itm/Genuine-Bmw-E90-E91-Performance-Diffuser-/251707676402?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3a9af256f2 może ktoś będzie miał ochotę na zakup.
-
chip tuning - wykres
Wobec tego ile można wycisnąć w 335d na ori pompie? pisałem o 335i :mrgreen: wiem doskonale :mrgreen: ale pytałem znawcy tematu jak to wygląda 335d :) Dzięki za info, czy 400 koni da się uzyskać bez usuwania DPF-a :?: Na seryjnych wtryskach :?: Mam w planach montaż hybrydowej turbiny a nie chcę usuwać DPF-a i dlatego pytam.