Treść opublikowana przez czerwony330d
-
Klapki kolektora
Kolego tej gruszki nie da się kupić, jedynie cały kolektor, natomiast jeśli chodzi o spalanie to pewnie jakiś niewielki wpływ może mieć.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dziękuję Jacku, trochę czasu upłynęło zanim znalazłem :D :wink: Dziękuję, brakuje jeszcze paru dodatków z pakietu Performance :)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Wrzucam dwa zdjęcia nie najlepszej jakości ale po wczarajszej popijawie nie mam za bardzo weny, postaram się jutro coś lepszego wrzucić :) http://images70.fotosik.pl/428/4d21592e2f79e0e3gen.jpg http://images67.fotosik.pl/431/2732aadd4a5784fagen.jpg
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Cena bardzo dobra :D :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dokładnie, gdybym wiedział to inaczej bym to rozegrał :norty: :norty: :norty:
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Taka rozpórka to pewnie gratka :) Gratuluję zakupu za fajne pieniążki :cool2: Jaki koszt nakładek na lusterka?
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Na co Mariusz udało Ci się trafić? To się zgadza jak dajesz w palnik to musi spalić swoje :D :wink: Wrzucę zdjęcia ze strony allegro jak były wystawione: http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/48/46/09/74/4846097479_1 http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/48/46/09/74/4846097479_3 http://img14.allegroimg.pl/photos/64x48/48/46/09/74/4846097479_4 Zdjęcia po montażu w aucie jutro.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dopiero dochodzę do siebie po Barbórce :) :wink: Jest naprawdę mega :cool2: Dziękuję, to prawda że znalezienie tych foteli w sprzedaży w Polsce graniczy z cudem i dlatego jak je zobaczyłem to natychmiast reagowałem w celu zakupienia tych foteli :D Efekty montażu wrzucę jutro, natomiast co do wrażeń z jazdy bo akurat wracałem do domu siedząc na fotelu kierowcy to odczułem wrażenie że są wygodniejsze od foteli sport a druga rzecz trzymanie ciała w tych fotelach jest znakomite :D :cool2: pozdrawiam. Dziękuję, jeżeli chodzi o średnią prędkość to akurat nie mogę napisać bo nie skasowałem starej średniej ale napiszę że 300 kilometrów to trasa A4 a 75 kilometrów to jazda zwykłą drogą na A4 jechałem 110- 130 km/h a na drodze zwykłej zgodnie z przepisami no i trochę po mieście Przemyśla z kolegą Randallem. 1100 kilotrów to również zacny wynik jak na 2.0d+ :cool2: Zgadzam się spontany najlepiej wychodzą :cool2: Jurek tym razem ja zapraszam do siebie bo muszę się zrewanżować :D :wink: Na pewno skorzystam z zaproszenia bo jest kilka rzeczy które muszę zwiedzić w Przemyślu no i można zrobić wypad w Bieszczady :D :cool2: pozdrawiam Jurek a i Magdę pozdrów ode mnie i Lucyny :D :wink:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
No właśnie, pewnie jakiś wariat je kupił :mrgreen: :norty: Długo nie postaly Mariusz :cool2: Dokładnie, już są zamontowane w aucie.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dzięki koledze Kulfon udało mi się za dobre pieniądze wyrwać fotele Performance :cool2: Musiałem udać się po nie aż do Przemyśla i oczywiście jechałem swoim turasem :D Nie chciałem wysyłki foteli bo wiadomo że kurierzy nie dbają o towar który przewożą i mogliby uszkodzić je :duh: dlatego wolałem odebrać je osobiście :D W czasie jazdy udało się uzyskać taki wynik: http://images67.fotosik.pl/428/1a68c6645892ffbcgen.jpg Oczywiście chodzi o zrobienie ponadtysiąca kilometrów na zbiorniku, proszę nie pisać dlaczego pali się kontrolka airbagu, już wyjaśniam że jechałem po fotele bez fotela pasażera by pomieścić fotele, po zakupie foteli od razu zamontowałem je a stary fotel kierowcy poleciał do bagażnika :D Niestety nie posiadam zdjęć z przekładki foteli bo nie myślałem o tym, przy okazji spotkałem się w Przemyślu z kolegą Randall i było to mile spotkanie :cool2: :cool2: Pozdrawiam :D Kolega Randall może potwierdzić uzyskany wynik spalania mojej 335d :D Po skasowaniu błędów niestety pozostał jeden błąd :( a mianowicie jakiś SBE nie wiem o co chodzi z tym błędem i podejrzewam że pewnie dlatego że teraz mam fotele Performance regulowane manualnie a wcześnie miałem fotele sterowane elektrycznie i pewnie trzeba je wykodować. Po przyjechaniu do domu pozostało jeszcze tyle paliwka: http://images67.fotosik.pl/428/c5875bc057a3e837gen.jpg no i ta kontrolka świecąca airbagu :( jutro postaram się wrzucić zdjęcia z zamontowanymi fotelami Performance :D Jakby co to fotel który kupiłem wcześniej jest na sprzedaż. Także dla niedowiarków da się uzyskać ponad tysiąc kilometrów na zbiorniku 335d :D
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Zgadza się i naprawdę polecam. :cool2: Dziękuję, ja w sumie też niedawno się o nim dowiedziałem a głównie dzięki B. Wołoszańskiemu i polecam odwiedzenie :cool2: Doświetlanie wreszcie działa dzięki koledze Kulfon który udostępnił swój FRM i kodowaniu Radka :cool2:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
No właśnie, pewnie jakiś wariat je kupił :mrgreen: :norty:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
No i super Mariusz że wreszcie dociągłeś temat do końca :cool2: Ja rwnie polecam koleg Radka :cool2:
-
Klapki kolektora
Zgadzam się :cool2:
-
Klapki kolektora
Seba jesteś w błędzie te klapki nie mają nic wspólnego z gaszeniem auta i naprawdę ciekawi mnie w którym ASO powiedzieli Ci takie bzdury że klapki się wyrzuca :duh:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Kolego jak chcesz to Ci załatwię tą podstopnicę, bo już nie wytrzymuję za 550 złotych :duh: Natomiast co do cen nakładek to cena bardzo dobra :cool2:
-
330d 297Km 618Nm dźwięk wydechu Eisenmann str 12
Czocham, czocham, dzisiaj jeszcze parę ruinek zamku zwiedziłem a jutro jeszcze coś pozwiedzam, a ty widzę szalejesz z modami, wszystko na wielki :cool2: :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dzięki za sugestię :) Ale obiadek zjedliśmy z żonką w Świeradowie - Zdrój w Izerskiej Chacie i powiem wam że pyszne robią pstrągi na podgrzanej kamiennej płycie :D :cool2: Tak, Mariusz zimówki 19 cali ale na felgach ZP-5, na razie nie ma śniegu to na letnich śmigam :D :mrgreen: Wczoraj żonka miała spotkanie z Ulriką którą mąż wrzucił do studni zamkowej za niewierność :) :mrgreen: Jutro zrobię więcej zdjęć to coś wrzucę oczywiście na tle zamku :)
-
BMW E91 320d Dziwnie odpala
No i jak pomogło?
-
Jak grzać świece start/stop
Jak telepie budą to na 100% któraś świeca walnięta lub uwalony sterownik, świece uwalone na kompie wyjdą a jak uwalony sterownik to pokaże wszystkie świece uwalone. Myślę że odpowiedziałem na twoje pytanie w zupełności.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dziękuję Mariusz, droga do Zamku Czocha nie jest najgorsza i napiszę że jest naprawdę w porządku, akurat to zdjęcie jest na podzamczu no i droga jest jaka jest ale do najgorszych nie należy, trafiały się gorsze drogi z którymi musiały się zmierzyć moje felgi i opony, jeżeli Mariusz nie byłeś w Zamku Czocha to polecam jest :cool2: :D
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Kolego nówka podstopnica w ASO to koszt 150 złotych http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/51_6259-retrofit-m-footrest/vKZ86325 http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/obrazek/154670/686x484 Kolego nie sugeruj się cenami z allegro bo czasami nowe części są tańsze niż używane :duh: Trochę wysiłku i możesz sprawdzić na bmwstore czy innym sklepie internetowym.
-
330d 297Km 618Nm dźwięk wydechu Eisenmann str 12
Kolego takie rzeczy tylko w Żorach a na resztę pytań odpowie właściciel (Koksiarz) :D :lol:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Wczoraj dotarłem do Zamku Czocha :D Zamek bajeczny i warto go odwiedzić, wrzucam kilka zdjęć z Zamku: http://images70.fotosik.pl/408/ebf571f8b93782d9gen.jpg http://images67.fotosik.pl/411/307d60e315f95b7cgen.jpg A takie widoki rozpościerają się z wieży :D http://images70.fotosik.pl/408/0bc658d8657002ddgen.jpg Naprawdę polecam odwiedzić ten zamek :D :cool2:
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Też miałem to na myśli.