Skocz do zawartości

czerwony330d

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czerwony330d

  1. Tak się składa że będę w niedługim czasie w Warszawie to sobie zapodam to doważanie :D
  2. Napisz jeszcze gdzie robiłeś to doważźanie kół, bo sam chciałbym to zrobić :)
  3. Kolego Rivasi ja mogę Ci pomóc bo już robiłem to u siebie nie do końca sam ale wiekszość, jeżeli chodzi o szyby w tylnych drzwiach to nie ma z tym dużego problemu bo wymieniałem u siebie jedną szybę i ogarnąłem to bez problemu jest z tym troche roboty bo należy zdemontować boczek drzwi listwy ozdobne i matę ale nie jest zbyt skomplikowane ten temat powinieneś ogarnąć sam jako coś to pisz bo masz turasa tak jak ja to pomogę, natomiast tylne szybki w drzwiach wyciągniesz po zdemontowaniu listwy pomiędzy szybą otwieraną tą mała szybką i wymienisz przy okazji zmiany szyb otwieranych elektrycznie, natomiast jeżeli chodzi o tylne szyby w nadwoziu to mam swoje przyciemniane bo wymieniałem u siebie na szybki z antenami do TV i sa w stanie idealnym i one sa wklejane w nadzwozie tą robote powierzyłem fachowcowi od wklejania szyb choć jakbym sie uparł to zrobiłbym to sam, także jak zdecydujesz sie na wymianę szybek to moge Ci sprzedać te tylne szybki w bardzo dobrej cenie, największy problem jest z tylną szybą w Turasie a być może nie największym bo szyba jest przykręcana to klapy ale sam tego nie zrobisz i przy tej robocie najlepiej to robić we dwóch, jest z tym trochę roboty bo trzeba zdemontować tylny spojler z lampą stopu i później wszystko trzeba dobrze wyregulować ale w dwie osoby pójdzie bez problemu, ja to robiłem sam i myślałem że mnie h.. strzeli ale dałem radę, jakbyś chciał te szybki lub pomocy przy wymianie to pisz na maila lub priv. Pozdrawiam Mariusz.
  4. Współczuję straty auta bo naprawdę bardzo ładny egzemplarz Ci się trafił, znam ten ból bo również skradziono mo auto ale niestety nie miałem AC i zostałem z niczym, dobrze że miałeś AC bo chociaż coś dostaniesz za stratę ale wracając do tematu to mojemu koledze również skradziono auto i złodzieje zostawili je 30 kilometrów od jego zamieszkania na parkingu na przeczekanie czy w aucie nie znajduje się jakis nadajnik GPS czy coś podobnego on na Fejsie opisał fakt kradzierzy i po kilku dniach auto się odnalazło przez przypadek że ktoś się zainteresował że auto stoi kilka dni na parkingu nie ruszane a było to parkingu Tesco i zgłosił ten fakt na Policję i w ten sposób auto się odnalazło, oczywiście facet czytał o tej kradzieży na fejsie, może spróbuj opisać na fejsie zdarzenie i pokręć sie po okolicy może akurat auto się odnajdzie, ja tym złodziejom bym łapy przy samej d...e pou....dalał.
  5. Jak Ci nie zawadza to zostaw lub sprzedaj jako uszkodzona do warsztatów które robia regenerację i być może jakis grosz wpadnie bo nie wiem czy warto ładować kasę w regenerację i zamrażać kasę skoro masz nową turbinę.
  6. Kolego, napisz chociaż skąd jesteś? Wtedy może znajdzie się ktoś kto mógłby pomóc.
  7. Uszkodzenia na zdjęciu nie są tragiczne i widzę kolega ze Śląska to jeżeli ma to być dobrze zrobione to polecam BMW Sikora w Mikołowie, ja mam duże zniżki to mogę pomóc w zakupie a nerki to na twoim miejscu już bym wolał kupić czarne Performance będą super pasować do koloru auta :cool2: Jakby co to proszę pisać na pw.
  8. Koledzy spokojnie, ja mam pytanie również odnośnie hamulca ręcznego, mianowicie chodzi o to że jak zaxciągam hamulec ręczny to łapie bardzo wysoko ale za drugim razem ja znów pociągne to zaciąga tylko kilka zabków i jest koniec bo trzyma, czym to jest spowodowane? Może pod dźwignia ręcznego coś z tą sprężyna jest coś nie teges bo wcześniej było ok ale stało się to mi wtedy kiedy próbowałem wyczepić linki z hamulca recznego przy wyciąganiu zbiornika paliwa i od tamtej pory tak się dzieje, nie intersowałem sie tym bo mam automat i bardzo rzadko uzywam ręcznego hamulca ale denerwuje mnie taki stan i jesli ktoś wie co trzeba zrobic to byłbym wdzięczny za podpowiedzi.
  9. Kolego, napisz do kolegi dziqusek i on Ci wszystko pięknie zdalnie zakoduje i będzie Ci wszystko działać a nie oczekujesz że ktoś Ci podpowie jak to zakodować :duh: Przestań kombinować z kodowaniem bo jeśli nie masz pojęcia to więcej narobisz szkód niż pożytku.
  10. Kolego nic nie stracisz bo przerabiałem temat u kolegi który kupił mój IC z 335d gdzie rura wyjścia z IC do przepustnicy miała mniejszą średnicę niż była fabrycznie w IC z 335d i zmienialiśmy wlot z jego IC a chodziło o silnik N47 177Km, także nic sie nie dzieje.
  11. A jutro też będzie spot? Bo nie wiem czy się szykować?
  12. Filmik pierwsza klasa :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: Pięknie wszystko zmontowane :cool2: Czy możesz mi przesłać filmik?
  13. Koledzy, jakbyście mogli przesunąć spota na piątek to mógłbym wpaść bo niestety w czwartek do pracy na 22-gą mam, bardzo chętnie bym sie spotkał na pogaduchy :D
  14. Nie jestem pewien czy o to chodzi ale wydaje mi się że poprzez zmianę długości kanałów uzyskujemy szybsze dostarczenie powietrza w celu szybszego wytworzenia mieszanki palwowo-powietrznej a czy to wpływa na efektywniejsze spalanie tego nie jestem w stanie określić, prawdopodobnie inżynierowie z BMW doskonalą wiedzą jaką miały spełniać rolę. Co do preparatu, dzisiaj dostałem preparat i jutro zaleję ten specyfik do paliwa, na pewno napiszę w temacie odczucia po jego zastosowaniu w aucie, zresztą Cerateca z Liqui Moly też ze sceptyzmem zalałem do silnika i jestem bardzo zadowolony z tego preparatu, zobaczymy po zastosowaniu enviroxa jak to będzie.
  15. Dziękuję. Dokładnie to jest super sprawa-spalanie w tym aucie ale niech nikt się nie łudzi że uzyska takie spalanie przy ostrej jeździe :)
  16. Naprawdę piękne Ci te zdjęcia wychodzą, może znajdziesz troszkę czasu na obrobienie choć jednego zdjęcia mojego wozu :wink: Pięknie kontrastuje kolor felgi z kolorem auta :cool2: Jak odłożysz grosza to daj znać to się dogadamy w sprawie kierownicy i poduchy :)
  17. Widzisz Tomku ja mam takie średnie spalanie jeżdżąc do pracy i wiem że mogą się znaleźć osoby które w to nie uwierzą tak właśnie jest. Tak tylko ty masz benzynowy silnik i pewnie ciężka nogę. Ja żeby utrzymać takie spalanie muszę jechać naprawdę bez szaleństw bo w innym razie spalanie zdecydowanie by podskoczyło do 10 litrów. Ja natomiast jestem bardzo zadowolony z osiągów i zużycia paliwa. :D
  18. Witam jak w temacie czy ktoś miał okazję przetestować ten dodatek do paliwa? Znalazłem takie informacje o produkcie: http://www.envirox.pl/dzialanie.html Zastanawiam się nad zastosowaniem tego środka :?
  19. Dzisiaj przed tankowaniem taki fajny przebieg mi wskoczył i dodatkowo kilometry jakie przejechałem też ciekawie się złożyły: http://images69.fotosik.pl/71/e2602be3a0b0b036gen.jpg A po zatankowaniu paliwa do pełna do odbicia pistoletu taki zasięg mi wskoczył: http://images67.fotosik.pl/72/097d935e11fcfdc4gen.jpg Co myślicie o tych wartościach :D
  20. Dokładaj wzmaka i zobaczysz że zdecydowanie lepiej powinno grać, jeżeli ogarniesz podłączenie to do radia trzeba dopisać wyposażenie stereo Hi-Fi i będzie grało tzn. trzeba zakodować radio i tyle.
  21. Trudno określić ile będzie kosztować taka operacja :? Głośniki można zmienić od Hi-Fi albo Logic7 ale myślę na starych powinno też zagrać na pewno suby trzeba zmienić, wzmak z Hi-Fi idzie po kablach a wyższe modele wzmacniaczy idą po światłowodzie.
  22. no latem tego raczej nie sprawdzisz. a wywala Ci błąd? No właśnie nie wywala błędu i dlatego nie jestem pewien czy ta pompka jest do roboty w każdym bądź razie będę wiedział gdzie uderzyć jak padnie :D :wink: Mariusz a co z tematem IC :?:
  23. Kolego ja miałem Hi-Fi stereo i rozbudowywałem na Indyviduala, natomiast mój kolega ma navi busines zestaw stereo i gra to całkiem znośnie, kiedyś proponowałem mu odkupienie mojego zestawu na zmianę i jest to do ogarnięcia ale jednak się nie zdecydował na pewno jakość dźwieku jest dużo wyższa jak w przypadku stereo i warto to zmienić ja mam jakby Cie to interesowało tylne głośniki do tylnych drzwi których u Ciebie nie ma a resztę możesz zostawić, musisz dokupić wzmacniacz i subwofery bo w stereo są beznadziejne a nastepnie wszystkie kable z głośników i subów musisz ciągnąć do wzmacniacza z tyłu oraz zasilanie nastepnie z wzmaka sygnały dźwięku do navi, jest z tym trochę roboty ale jak masz schemat instalacji z WDS-a to ogarnięty elektryk powinien to ogarnąć, jak coś to mogę pomóc.
  24. Bardzo dobrze że to ogarneliście, sam się zastanawiam czy u mnie działa ta pompa :?
  25. Miałem podobnie po zmianie kierownicy na Performance, poprawne ustawienie zbieżności i skasowanie błędu wyeliminowało problem.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.