Skocz do zawartości

czerwony330d

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czerwony330d

  1. Jeszcze jedno, jeżeli chodzi o przód, musiałeś coś kodować? Ja mam zawieszenie M-Pakiet czy to ma jakieś znaczenie? Tylne tarcze z tego zestawu masz nówki czy używki? Sam wymieniałeś zaciski czy robił to jakiś mechanik? Sorki za tyle pytań ale nic nie można znaleźć na forum czy w necie :? :(
  2. Kolego a próbowałeś montować te zaciski na tylną oś? Może napisz z czym jest problem przy montażu tych zacisków :?: Byłaby to wskazówka z czym zacząć rzeźbić by to podeszło :) Wchodzi - pod warunkiem ze jest to felga z f3x Ja tego problemu nie będę miał bo mam dwa komplety 19-stek :D
  3. Wlodi, jak potrzebujesz tylne zaciski to przecież możesz kupić nowe :) Dziękuję Dawid, po montażu na pewno będzie :cool2: Jak zamontuję to oczywiście zapraszam :D :wink:
  4. Też właśnie o tych akcentach myślę, jak zamontuję to dam znać jakie są odczucia :D Może trzeba wymienić na servo od F30 :roll: Dziękuję, moim zdaniem jest coś innego, no z tylną osią mogą być jakieś hocki, klocki ale na pewno trzeba to ogarnąć :D Dokładnie, obiecywał że zrobi tutorial na ten temat :( Jak tylko zamontuję to na pewno pojawi się to w tej galerii :D :wink:
  5. Mi też się podobają ale niestety one są przewidziane do silników o mniejszych mocach tzn. 320d i 325i, niby mają 6 tłoczków ale są o wiele mniejsze w porównaniu z tymi cztero tłoczkowymi tłokami :D Średnica tarcz to 370 mm :D
  6. Dopiero przed chwilą otwarłem pudło by zobaczyć jak prezentują się zaciski w kolorze orange i szczerze to te zaciski są ogromne a przede wszystkim ogromne cztery tłoki na przód i dwa na tył, już nie mogę się doczekać jak poprawi się hamowani samochodu :D Zacisk przód: http://images69.fotosik.pl/465/3090503425cddc26gen.jpg Zacisk tył: http://images70.fotosik.pl/464/2981b1cc0523b55agen.jpg Oraz ogromne tarcze: http://images69.fotosik.pl/465/5e38792a2226906agen.jpg Co myślicie o kolorze zacisków, mnie się wydaje że pięknie się zgrają ze srebrnym nadwoziem :)
  7. Gwint, mam cały czas na myśli i najlepszym wyborem jednak jak dla mnie to Bilstein B16 PSS10 :D Kanapa tylna chyba jednak po nowym roku :wink: Jeszcze jest trochę do zrobienia a pomysły chyba nigdy się nie skończą :D :wink: Silnika nie mam zamiaru zmieniać bo ten który teraz jest w aucie pracuje perfekcyjnie :D :cool2: To sa zaciski i tarcze bmw performance... pomylilem sie co do koloru zacisku... :mrgreen: Tss te forum to gorzej niz Xfactor, jurorzy sie otwarcie przyznaja do swoich preferencji !!! :wink: jezeli dobrze przesledzilem watek brakuje : listew podswietlanych, wlotu powietrza, tlumika, listew carbon i rozporki kielichow bmw performance... i bedzie komplet chyba ze ich nie zauwarzylem w tych 90 stronach watku. W tych wymianach jest watek wiodacy, miec auto full performance czyli jak wyglada auto wedlu pomyslu high end BMW na serie 3 a takiego ja jeszcze nie widzialem. Kolego Rivasi to brakuje mi jedynie rozpórki Performance, listew podświetlanych Performance i listew wewnętrznych carbon, tłumik Performance to nie do mojego silnika a wlot powietrza to tylko do benzynowych silników, ja również mam taką nadzieję że będzie to jedyne auto z pełnym pakietem Performance. Wlodi, oczywiście że I8 to naprawdę piękne auto a przede wszystkim spalanie to mistrzostwo świata :cool2: :D
  8. Możesz sprecyzować kolego, co miałeś na myśli :o
  9. Marek, niestety to nie gwincior, bo BMW seryjnie nie sprzedaje gwintu, to są heble :) Jurek wie ale nie powie :cool2: :wink: Niestety nie, ale pudełko chyba za duże na te listwy :D :wink: Tak, kolego Rivasi to są zaciski i tarcze ale inny produkt nie ten który ukazałeś na zdjęciu :P :wink: Nie ma problemu Mariusz z chęcią Cię przewiozę :cool2: :wink: Nad trzecim wałkiem się nie zastanawiałem ale dla urozmaicenia galerii, chyba nie jest to złe :) :wink: Dokładnie, jest tak jak napisał Wlodi, tyle że pisaliśmy o tym na priv. także miał ułatwione zadanie :P :D :cool2: :cool2: Wlodi ale chyba przyznasz że M6 GC robi robotę a I8 to taki można powiedzieć futurystyczny samochód, trochę nie z tej bajki :wink: No właśnie, warunki nie były przychylne ale jak na letnie roczne oponki dawały radę na śniegu sam byłem zdziwiony że obyło się bez uślizgów itp. :shock: Dobre, kanapa ale za małe pudełko na kanapę :wink: :cool2: Tak to były te narty :lol: :mrgreen: :cool2: Nie Seba, pudełko za duże. Niestety nie są to drzwi do pokoju :lol: :cool2: poruszenie nastapilo bo yy dlatego yy gdyz haha Mariusz napisal ze byl po odbior tego cacka i ponizej fota m6 :> jak widac nizej :wink: Tak kolega Wlodi odgadł bez problemu co znajduje się w paczce ale zadanie miał ułatwione, poruszenie chyba zawsze jest mile widziane w galerii :D :wink:
  10. Jakbym taki kawał złota wykopał to pewnie bym kupił a tak to trza klepać starą biedę ale co się odwlecze to nie uciecze :D Dokładnie Marku, miałem naprawdę ogromnego farta, tyle śniegu w turyngi w górach Taunus.
  11. Więc na poważnie to pojechałem do Niemiec w innym celu.Na miejscu w salonie stało M6 GC i musiałem coś z tym zrobić :norty: Do rzeczy więc oczywiście jak ostatnio nazwał mnie kolega Tgorka z którym spotkaliśmy się u Sikory w Mikołowie, widząc moje opony letnie nazywając mnie HardCorem ja na tych oponkach letnich wybrałem się do Niemiec w jedną stronę miałem do przebycia 735 kilometrów w sumie wczoraj machnąłem 1470 kilometrów ale to nie jest najważniejsze bo 70 kilometrów przed dotarciem do celu rozpętało się to a dokładnie po obejrzeniu filmu zrozumiecie jak zostałem zaskoczony :shock: https://www.youtube.com/watch?v=cqWOkZG12sU&feature=youtu.be https://www.youtube.com/watch?v=SmmlPdDqVKA&feature=youtu.be https://www.youtube.com/watch?v=l7oeOmKPX98&feature=youtu.be Powiem szczerze, miałem ciepło :? Taki widok: http://images67.fotosik.pl/465/2fba5d8e4441e7cbgen.jpg http://images67.fotosik.pl/465/8b0233c07269ee41gen.jpg Na szczęście obyło się bez problemów :pray: To był mój cel podróży: http://images66.fotosik.pl/462/8e8a47124eb82c03gen.jpg Może ktoś zgadnie co skrywa pudełeczko?
  12. Niestety nie opiszę wrażeń z jazdy bo byłem tam w innym celu ale udało mi się parę osób wkręcić :dance: :-D Bartek, ty również się nabrałeś :D No i nie zobaczysz, jednak byłeś czujny Dawid :cool2: Chciałbym takie dawać ale niestety mnie nie stać, jak zostane dyrektorem kopalni to na pewno coś takiego zawita :D :wink: Jednak udało mi się wkręcenie :D Dziękuję, ale teraz to nie wiem czy piszesz o M6 GC czy o mojej 335d? Jednak znowu udało mi się zrobić was w Bambuko :D :lol: :dance: nie wszystkich ale parę osób udało się wkręcić. Dobre Seba :cool2: Ok, ale tylko w 335d :D :wink:
  13. Wystarczyło do mnie podjechać i od razu wiadomo co było trzeba zrobić :? W sprawie sterownika mam pewne rozwiązanie :)
  14. Ja też zwariowałem ale cóż raz się żyje :D Post pisany przez telefon, dlatego taka lipa ze zdjęciami ale jak wrócę do domu to poprawię.
  15. No widzisz Mariusz tak bywa, ja się tułam trójka a żona M6 się będzie rozbijać. :D :lol: :mrgreen: No, specjalnie dla mnie to zrobili :cool2: :norty:
  16. Ja niestety nie byłem :( bo musiałem jechać do Niemiec odebrać pewne cacko :D http://naforum.zapodaj.net/thumbs/ad6a944c4c69.jpg' alt='ad6a944c4c69.jpg'>
  17. Miałem swego czasu Mitsu Lancera i nie zawiódł mnie nigdy. Wracając do tematu wczoraj byłem w Niemczech po odbiór tego cacka: http://naforum.zapodaj.net/images/ada190348521.jpg http://naforum.zapodaj.net/images/b7b5c3261f51.jpg
  18. To nie ja ale auto z Cieszyna czyli niedaleko mnie :D :wink: Naprawdę pięknie zamiata, mnie by było szkoda auta na takie zamiatanie :)
  19. Nie chodzi nam o to kiedy się rozleci, tylko o to czy jest możliwość wykrzesania z tej jednostki 1000 koni mechanicznych? Życzę wujku bezawaryjnej jazdy i funu z jazdy bo to najważniejsze :D Mam jeszcze pytanie, czy seryjne hamulce są wystarczające do tej mocy?
  20. Dokładnie, przy tym oklejeniu nikt nie będzie nawet fikał :) :wink: Właśnie, dokładnie nasuwa mi się również takie pytanie jak kolegi hauer ile jest w stanie wytrzymać ten silnik?
  21. Kolego a nie masz ochoty na spotkanie, może coś poradzimy z twoim autem :?:
  22. :cool2: Słuszna decyzja. Ja dzisiaj przez cały dzień się zastanawiałem nad zmianą i nic nie wymyśliłem. Chciałbym 335d, ale wiem co mam i wiem jak ciężko jest kupić coś przyzwoitego. Trochę $$$ już w auto włożyłem, a patrząc na ceny aut na naszych portalach i wiedząc jakie jest podejście kupującego Kowalskiego to ciężko będzie sprzedać za odpowiednią cenę zwłaszcza, że kilka elementów jest malowanych. A w Polsce słowo malowane dla większości oznacza powypadkowe. odnośnie opon to dobre opinie ma Nexen Winguard. Cena śmieszna. Ale jaka jakość i jak się na nich jeździ nie wiem bo nie jeździłem. Ja również podzielam zdanie przedmówcy że słusznie postąpiłeś, szkoda Seba że wcześniej nie pisałeś bo sprzedałem komplet opon 225/45/17 z 2013 roku te które miałem założone w tamtą zimę i były to właśnie Nexen Winguard cena naprawdę jest śmieszna i jeździłem jeden sezon i powiem szczerze że nie są najgorsze bo w śniegu dają radę i w błocie pośniegowym również na mokrym hamowanie jest ok, jedynie na mokrym ruszyć jest problem ale przy naszej mocy momencie to normalna sprawa i głośność na suchej, mokrej nawierzchni akceptowalna a na śniegu jest cicho, także jak nie chcesz przepłacać to kup za cztery nóweczki opony zapłacisz dokładnie 1400 złotych :D
  23. Mariusz, ja też chętnie coś odkupie od Ciebie :D :mrgreen: Mądrze gadasz chłopaku. A i ja zastanawiam się czy tak nie postąpić. Seba, nie ma co się zastanawiać, auto masz piękne i na razie nie zawodzi to po co się z nim rozstawać :) :wink:
  24. Dziękuję Dawid, za wrzucenie zdjęć bo sam wiesz jak ciężko z czasem u mnie :) :wink: Miałem wrzucić zdjęcia ale ciągle coś wyskakiwało i nie dałem rady, kolega mnie wyręczył ale jeśli znajdę chwilę to zrobię jakieś lepsze zdjęcia :D Wczoraj byłem cały dzień w Wiedniu na jarmarku Świątecznym i nie miałem czasu kiedy odpisywać a za chwilę wychodzę do pracy :x i na szybko postaram się odpisać na wasze posty :D Dziękuję Jurek :) ty jako pierwszy miałeś okazję zobaczyć je na żywo :D :wink: jedynie obszycie tylnej kanapy i będzie git :D Dzięki Seba :wink: Dziękuję Mariusz, nic się nie przejmuj choroba wiele osób już ogarnęła :D :wink: Dokładnie, przedni zderzak (i nie tylko) zabija ;) Tutaj masz link, który może ułatwi sprawę :D http://allegro.pl/bmw-3-e90-e91-zderzak-przod-przedni-performance-i4887325221.html?no-rwd=1 Dziękuję Dawid, ten akurat zderzak jest do prelci ale Mariusz już mam coś na oku do siebie tylko niech się za długo nie zastanawia bo ktoś mu podkupi ten towar :) Dziękuję serdecznie Damian za miłe słowa i za pomoc w zakupie fotela Performance :D :cool2: Dziękuję Kolego,ale wrzuciłeś linka do PRE LCI,a ja mam LCI ;) Linka dla siebie już mam,ale się zastanawiam ;) Najpierw raczej wlecą progi ;) Mariusz, lepiej się nie zastanawiaj tylko kupuj bo naprawdę nie będziesz żałował a jak ktoś kupi to będziesz żałował że nie kupiłeś, uwierz mi że tak może być. Progi sobie ogarniesz a zderzak sobie poleży i poczeka na swoją kolej :D :wink: Dziękuję bardzo, kolego :D Wielkie dzięki Mariusz :D :cool2: Mariusz co do ceny dodatków to nigdy tego nie liczyłem i nawet nie chcę liczyć bo chyba dostałbym zawału serca :mrgreen: zresztą żyje się tylko raz :D :wink: To już dawno nieaktualne pytanie. Teraz należy pytać ilukrotnie :norty: Naprawdę nie wiem co mam napisać ale może tak napiszę nie ważne jak wiele pieniędzy włożysz w samochód, ważne by pieniądze które włożyłeś były wydane z głową a co najważniejsze by zmiany które wprowadziłeś cieszyły Cię do końca za każdym razem kiedy wsiadasz do swojego auta a jak tak właśnie mam że wszystko co do tej pory zrobiłem w aucie nie żałuję a kiedy wsiadam to z wielką przyjemnością i frajdą słucham pracy silnika i innych podzespołów, no trochę mam świra na tym punkcie ale co poradzić :wink: że nawet nie mam ochoty wysiadać kiedy jadę swoim turasem :D
  25. Bardzo ładnie wygląda teraz komora silnika :cool2: :cool2: Gratki Nakładki na lusterka też bomba :cool2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.