Skocz do zawartości

czerwony330d

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czerwony330d

  1. A jaki masz przebieg? Jak dymi w czasie jazdy to DPF-a pewnie brak.
  2. Seba, ja nie mam żadnego doświadczenia jeśli chodzi o zawieszenie pneumatyczne ale wydaje mi się że jeśli dostałeś ofertę za 8000 tysi to naprawdę dobra cena :D :cool2: Czy w tej kwocie jest również wliczony montaż? Bo jeśli tak to po świętach zadzwonię do firmy którą podałeś zapytać ile by to kosztowało u mnie :) Wydaje mi się że AirRex to firma która produkuje całe zestawy dedykowane pod konkretny model a airride to po prostu trend w zawieszeniu samochodowym :) Ale jeśli się mylę to niech ktoś mnie poprawi :) Znalazłem jeszcze taką firmę AirLift Performance: http://www.airliftperformance.com/wp-content/uploads/2014/06/vehicle-bmw-e9x-7.jpg http://www.airliftperformance.com/wp-content/uploads/2014/06/vehicle-bmw-e9x-3.jpg
  3. To prawda, motocykli w domu nigdy nie za wiele :cool2: :wink: Bartek a w jakim aucie ma ten twój kolega zamontowany ten AirRex?
  4. Też widziałem ten filmik i robi robotę, bo przede wszystkim można sobie w samochodzie siedząc podwyższyć auto jak jest taka potrzeba i jest to wygodne ale raz cena zaporowa, dwa w razie awarii wysokie koszty i problem z częściami zamiennymi :( Dzięki Damian za info, bo akurat z właścicielem się znam, to może jakiś rabacik wpadnie :D :wink: Wesołych Świąt Damian :D I to wyjaśnia dlaczego to kupił bo cena była do przyjęcia :D :wink: Tak do Czerwionki mam niedaleko ale co miałeś na mysli z zakupem tego motoru Bartek? Czyżby miałbym brać udział w zawodach by zarobić na Airrex?
  5. Dziękuję za sugestię Rivasi, myślę że w sprawie KW i Bilsteina zadzwonię do dziquska po świętach w tej sprawie ale airrex naprawdę wygląda kosmicznie :D
  6. Dlatego pisałem o bilsteinie B16 PSS10 i jest porównywalny z KW V3 a nie wiem czy lepszy :) Znalazłem Airrexa cały kompletny zestaw: http://www.airride-system.pl/images/products/zawieszenia-airride-airrex/rex.jpg Koszt to bagatela 19400 :shock: :x Chyba jednak pozostanę przy wyborze gwintowanego zawieszenia, no chyba że sprzedam motocykl i kupię airrexa :norty:
  7. Może kiedyś zorganizujemy jakiś całodniowy spot połączony z terapią odnawiającą. :) Jestem bardzo chętny na takie spotkanie :D :wink:
  8. Z tego wynika że dywaniki Performance z F30 powinny pasować :roll: Bartek, proszę z orientuj się jak to wygląda cenowo i gdzie to można kupić i czy wiele roboty z montażem tego ustrojstwa, bo jeśli jest tak jak piszesz to ten Airrex jest niewiele droższy od Bilsteina B16 a zdecydowanie tańszy od KW, znalazłem stronę na której można kupić Airrexa za 2500$ a KW DDC to koszt 3850$ a B16 to 2250$ i w tej kwestii skłaniałbym się ku zakupie Airrexa tylko czy można go kupić w Europie? Pytanie jak się reguluje zawieszenie? Czy jest możliwość indywidualnego ustawienia wysokości? Poza tym chciałbym życzyć wszystkim którzy śledzą mój wątek wesołych, zdrowych i pogodnych świąt z odrobiną śniegu :D :wink:
  9. Też tak myślę że te dywaniki mi nie przypasują a dywaniki z serii F chyba nie pasują do E9x :( Ciekawa sugestia ale cena i gdzie to można kupić :?: Kolego Rivasi do zawieszenia przywiązuję dużą wagę ale dla mnie najważniejsza jest jakość i wykonanie oraz komfort. Bez obrazy ale Air to do Hondy :nienie: , do BMW musi być gwint :cool2: , żadne kompresory w bagażniku i inne dziadostwa ,ale to tylko moje zdanie . Mario nie daj się zwariować tylko gwint :wink: Ten airrex to też ciekawe rozwiązanie :? Bartek namieszał mi w głowie :P Teraz jeszcze bardziej się waham nad wyborem :x Zgadza się to nie zwykły bujaniec :lol: :cool2: To ciekawa opcja :) Dziękuję Bartek, teraz z tym airexem to zabiłeś mi gwoździa :?
  10. Ja chętnie podjechałbym moim autem na waszą terapię :lol: :D :wink: :cool2:
  11. Tak to były ori, black-line i cena faktycznie była bardzo dobra, gratki zakupu :cool2:
  12. Moje auto otrzymało na święta, hamulce Performance i fotele Performance :D
  13. Koledzy mam pytanie odnośnie zawieszenia gwintowanego, co możecie polecić? Ja myślę o zakupie Bilstein B16 PSS10 ale waham się pomiędzy Bilstein B14 w sumie to samo co B16 tylko bez regulacji tłumienia a różnica w cenie to trzy tysiące, może ktoś może polecić coś równie dobrego z innej firmy, sugestie mile widziane oraz opinie również.
  14. Marek, także trzeba działać w odpowiednim dziale :D :wink: No bardzo ciekawe te dywaniki :) Faktycznie jaki ten świat mały :D :wink: muszę przemyśleć temat :) :wink: Damian, jeśli Ci będą pasować to bierz :D :cool2: Ładne są ale czy Performance nie będzie kolidował z Alpiną :? Kolego Kokos czy jest możliwość z ori dywaników welurowych zrobienie obwódki orange i napisu BMW Performance, z tym że kierowcy dywanik jest już delikatnie wygnieciony przy pedale przyspieszenia czy da się poprawić by ponownie był puszysty nie ugnieciony? Ewidentnie tu ma sens dla ludzi ktorzy chca miec dywaniki Alpina, inaczej placenie 390 zl za uzywane dywaniki to troche pomylka Dlatego ja muszę się zastanowić nad tymi dywanikami :) Mylisz się Mariusz cena jest dużo wyższa :( Ja kupowałem prawie 1,5 roku temu za 450 złotych w BMW Sikora w Mikołowie :|
  15. czerwony330d odpowiedział(a) na jacek2144 temat w E90, E91, E92, E93
    Znam kogoś, kto Ci wykoduje kurtynę zdalnie i to jest kolega z forum dziqusek :D :cool2:
  16. Bardzo dziękuję za wyjaśnienia :cool2: Dokładnie o taką odpowiedź mi chodziło, widzę że kolega spod Jasnej Góry :D Może jakieś spota by się zrobiło można by pogadać o tym i owym, byłoby to ciekawe spotkanie :D :wink: Spot OK ale kiedy i gdzie ? :D Słuchaj na forum jest temat Spotkania Śląskie, na pewno gdybyśmy razem jakiś konkretny dzień ustalili to pewnie ktoś byłby ciekawy zobaczyć twoją potwornie mocną 1-er lub 335i na sterydach, można by wreszcie rozkręcić spotkania na Śląsku bo ciężko coś zoorganizować :( Spoty przeważnie można zrobić w Katowicach lub pobliżu, więc daleko byś nie miał i byłoby dobre by się spotkać w większym gronie :D :wink:
  17. czerwony330d odpowiedział(a) na jacek2144 temat w E90, E91, E92, E93
    Kolego może wystarczy przeprogramować modół z wykodowaniem kurtyny która sprawia Ci problem lub zakup nowej kurtyny bo być może ta jest uszkodzona :?
  18. Bardzo dziękuję za wyjaśnienia :cool2: Dokładnie o taką odpowiedź mi chodziło, widzę że kolega spod Jasnej Góry :D Może jakieś spota by się zrobiło można by pogadać o tym i owym, byłoby to ciekawe spotkanie :D :wink:
  19. Mój kolega posiada dokładnie z 2005 roku silnik 325i i z tego co wiem bo sam robię mu tą bemkę to silnik jest niezawodny pracuje tak cichutko i praktycznie bezszelestnie że wiele osób zastanawia się czy ten silnik pracuje :D Przyspieszenie tego silnika jest akceptowalne i spalanie również na krótkich odcinkach do pracy spala mu 12 litrów benzyny a na trasie można spokojnie zejść do 8-10 litrów w zależności od stylu jazdy, moim zdaniem warto brać pod uwagę ten silnik bo naprawdę jest bezawaryjny.
  20. Ja mogę mieć za 1200 komplet. Swój zestaw kupiłem za 1400 euro, jak będziesz potrzebował tarczy na przód to mogę Ci załatwić w naprawdę dobrej cenie :D Jeżeli pamiętasz to ile zapłaciłeś za hybrydy? Jeszcze jedno po zamontowaniu przedniego zestawu nie masz czasem miękkiego pedału hamulca? Za hybrydy do 335i zapłaciłem 3000,-zł . Co do hamulca to jest normalny , nie jest jak kamień ale czuć że hamuje lepiej niż ori. Za ile możesz załawić przednie tarcze oczywiście nacinane ? :lol: Te miały przejechane 34 kilometry były jak nowe i szkoda było wydawać kase :!: Co planujesz z tyłami , bo trzeba trochę porzezbić żeby pasowały? Przednie tarcze mogę załatwić za około 500 euro za komplet ale dokładną cenę dopiero po zapytaniu do mojego kolegi z Niemiec mogę Ci podać :) Natomiast co do tyłów to będę rzeźbił bo szkoda mi zostawić przód Performance a tył ori, na pewno po rzeźbieniu tylne hamulce będą dopełnieniem przodu i hamowanie będzie zdecydowanie lepsze no i wizualnie będzie kosa :D :wink: Napisz jeszcze czy tarcza tylna pasuje bez problemu na szczęki hamulca ręcznego i na piastę?
  21. Ja mogę mieć za 1200 komplet. Swój zestaw kupiłem za 1400 euro, jak będziesz potrzebował tarczy na przód to mogę Ci załatwić w naprawdę dobrej cenie :D Jeżeli pamiętasz to ile zapłaciłeś za hybrydy? Jeszcze jedno po zamontowaniu przedniego zestawu nie masz czasem miękkiego pedału hamulca?
  22. czerwony330d odpowiedział(a) na jacek2144 temat w E90, E91, E92, E93
    Masz problem z matą kierowcy lub pasażera i to wystarczy by poduszki powietrzne zostały dezaktywowane, podłącz kompa i module Airbag sprawdź konkretnie w czym jest problem i usuń usterkę i kontrolka zgaśnie.
  23. Bardzo ładnie to wygląda, ja mam zamiar montować po Nowym Roku ale jak nie wytrzymam to zrobię to jeszcze w tym ale jedynie przód bo tył mam ale brakuje mi jeszcze tarcz do tyłu bo zestaw który kupiłem posiada przednie tarcze, zaciski, osłony, klocki, czujnik oraz komplet śrub do montażu, w skład tyłu jest wszystko oprócz tylnych tarcz :( muszę je dokupić i dlatego pytałem jakie masz ja mam tarcze takie jak na zdjęciu dlatego chcę kupić takie same na tył :) http://images69.fotosik.pl/465/5e38792a2226906agen.jpg Możesz podać nazwę tej firmy w której robiłeś turbawki? Rozumiem że w swojej jedynce robiłeś też w tej samej firmie i jak dotąd nie masz żadnych problemów?
  24. Ja mam gładkie tarcze z Msportbremse , hamulec jest OK ,nie wiem co masz na myśli pisząc o twardości :shock: . Ja jeżdże na motulu RBF660 i nie ginie hamulec po kilku hamowaniach z 200+ . Nic nie kodowałem ale po nowym roku jade do TC w Łodzi na program i sprawdzimy wszysko łącznie z hamulcami. Przy moich założeniach i uzbrojeniu auta powinno wyjść 400 z dużym +++ :cool2: Przednie tarcze również masz gładkie? Z twardością chodzi o to że kolega Wlodi po montażu zacisków ma miękki pedał hamulca ale lepiej jak sam się w tej kwestii wypowie, natomiast co do twojego projektu to będzie naprawdę gruubo, ja zamierzam w przyszłym roku wysłać turbiny do firmy Perun Turbo na stworzenie hybrydowych turbosprężarek i moim celem jest osiągnięcie 400 koni mechanicznych, to jest i tak wystarczająca moc na 335d :D :P
  25. To spoko, czyli z przodem nie ma problemów :D Też proszę o odpowiedź.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.