Skocz do zawartości

czerwony330d

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czerwony330d

  1. Prawidłowo :cool2: :cool2: :cool2:
  2. Jeżeli jest ktoś chętny to proszę się wpisywać, mogę załatwić jak ktoś potrzebuje.
  3. Ciekawa oferta z ebay-a: http://www.ebay.de/itm/BMW-M-Performance-Lenkrad-3er-M3-E90-E91-E92-E93-1er-E81-E82-E87-E88-mit-Display-/281435015011?pt=DE_Autoteile&hash=item4186d58763
  4. Tez mi sie wydaje , ze caly dach carbon to jest najlepsza opcja Jesli przylecisz golym autem ( co dla mnie jest najlepszym rozwiazaniem ) pozostana koszty wyciecia i wklejenia szyby oraz kleju do zamocowania dachu - robocizna gratis :-) No i o taką odpowiedź mi chodziło, czuję że dojdziemy do porozumienia i być może będę mógł się pochwalić jedynym turasem z dachem carbonowym :D
  5. Kolego, zawias pierwsza klasa, felgi nie w moim guście ale też robią robotę :cool2: :cool2: Napisz może coś więcej na temat zawiasu bo również w przyszłości zastanawiam się dokładnie nad zakupem tego zawiasu. Czy zmienił ci się komfort jazdy na tym zawiasie na normalnym ustawieniu z porównaniem ori zawiasem? Czy ustawienie sport jest zdecydowanie twarde w porównaniem ze zwykłym, pytam ponieważ bardziej po założeniu tego zawiasu oczekuję komfortu niż twardości a ewentualnie gdyby była potrzeba wtedy można jednym kliknięciem uzyskać twardość zawiasu, ile kosztował Cię montaż i czy był skomplikowany? Zawias posiada jakąś instrukcję do montażu i podłączenia? Sorki że tyle pytań ale skoro masz ten zawias to chciałbym uzyskać trochę informacji na ten temat, za odpowiedzi z góry wielkie dzięki.
  6. Koszt zalozenia dachu to jakies 500zl - jak juz bys sie zdecydowal to do pelnej kalkulacji bede musial kupic dach zeby zdjac forme a wtedy bede wiedzial dokladnie jak jest wspawany dach w turasie a wiec tez dokladne koszta Biorac pod uwage, ze moze sie uda troche zejsc jeszcze z ceny samego dachu to cena bedzie + / - na niezmienionym poziomie :D Ok, szkoda że wcześniej nie pomyślałem o tym :duh: bo miałem zdemontowane wszystko włącznie z podsufitką i wtedy wiedziałbym dokładnie jak jest wstawione poszycie dachu, coś mi się jednak wydaje że lepiej wykonać kompletne carbonowe poszycie niż rzeźbić z nakładką na dach i ryzykować prawdopodobieństwo zanieczyszczenia auta żywicą. A co jeśli ja bym zdemontował sobie wszystkie elementy wewnętrzne i przyjechał z gołym autem do Ciebie w celu tylko montażu dachu z carbonu tzn. szyba i dach by był zamontowany tylko nie byłoby części wewnętrznych do jego demontażu, nie zrozum mnie źle ale wolę sobie wszystko sam demontować by niczego nie połamać i nie pogubić śrubek i klipsów. Wtedy zostaje tylko zdjęcie poszycie i wycięcie szyby a to można zrobić u Ciebie i mogę również pomóc i przy demontażu i montażu dachu z carbonu, napisz ile wtedy kosztowało by to dodatkowo? Poza tym mam rodzinkę w Wrocławiu także mógłbym przenocować i zabrać auto po robocie :D Jednak stwierdziłem jak coś robić konkretnie a nie stosować półśrodki :D
  7. Kolego Rivasi, ja jestem chętny na taki mod, trzeba jeszcze napisać do kolegi dampa i zapytać czy jest chętny. przy trzech egzemplarzach cena oscylowala by w okolicy 5,5 tys za nakladke i 6 za caly dach - moze nawet troche mniej z dachu zdejmujesz tylko poszycie czyli gola blache , zostawiasz poprzeczne wzmocnienia i cala rame dookola , w coupe poszycie jest zgrzewane punktowo pod przednia i tylna szyba oraz w rynienkach dachowych - nie wiem dokladnie jak w turasie - takze wytrzymalosc dachu przy dachowaniu raczej pozostaje seryjna lub na + dla carbonu Cena już jest atrakcyjniejsza i można by się pokusić o wykonanie tego dachu, mam pytanie jeszcze czy demontaż tego poszycia i montaż nowego poszycia z carbonu wykonujecie również w tej kwocie, jeżeli tak to ja się piszę :D
  8. Zderzak wyszedł rewelacja, splittery wyglądają jakby były scalone ze zderzakiem, naprawdę profi robota :cool2: :cool2:
  9. Też myślałem że będzie taniej, myślałem że w 5k się uda zmieścić, 7k to faktycznie dość spory koszt dlatego bije się z myślami czy warto aż tak dużo wydawać na ten mod. Za 7,5k można mieć dach tak jak w M3 całkowicie z carbonu tylko do tego dochodzi wycinka dachu i wstawienie kompletnego dachu z carbonu i tutaj może być problem z spasowaniem tego dachu z resztą karoserii dlatego myślałem o nakładce która w mniejszym stopniu ingeruje w samochód. No tu sie zgodze ze to troche sztuka dla sztuki za ta cene... z drugiej strony folia wychodzi fatalnie. Wcześniej też myślałem o folii ale to nie będzie dobrze wyglądać, kolego rivasi najdroższe jest wykonanie formy i dlatego koszt tego się tak zwiększa jak znajdziemy więcej chętnych to koszt wykonania tej nakładki ulegnie zmniejszeniu bo nie trzeba będzie wykonywać nowej formy. Może są chetni na Carbon do turasow?
  10. To będzie grubo :mrgreen: zaczynasz wędrować w stronę e91 m3 :twisted: Dziękuję, zawsze marzyłem o zrobieniu dachu carbonowego a'la M3 Zresztą carbon zawsze robił na mnie wielkie wrażenie :D :wink: +1 A i ja jestem ciekaw :wink: Dostałem konkretną wycenę i koszt nakladki dachu mojego turasa to 7 tysięcy gdybym chciał zrobić dach z samego carbonu to koszt byłby niewiele większy bo 7500. Podejrzewam że do E92 pokrycie dachu bedzie tańsze bo jest mniejsza powierzchnia do położenia :)
  11. Dobra nowina koledzy, PayPal przyznał mi zwrot pieniędzy po uprzednim zwrocie części :D Dzisiaj je wysłałem także w przyszłym tygodniu zwrot kasy, dzięki firmie carbon4all zrobię jednak carbonowy dach w aucie to dopiero będzie gratka :D Mam wszystkie informacje że jest to jak najbardziej do zrobienia :D :wink:
  12. Komplet listew - pokrycie carbon twill 2/2 plus lakierowanie bezbarwnym lakierem ok. 1000-1200zl czas realizacji ok 14dni dach da sie pokryc carbonem ale to juz grubsza zabawa, takze zeby nie zasmiecac forum proponuje kontakt na maila Cena przystępna, w sprawie dachu napisałem maila także czekam na info :D no i właśnie tu jest problem, bo jednak jeżeli chodzi o części Performance to listwy są dostępne i mógłbym je kupić jak piszesz pojedynczo i powoli je skompletować ale cena carbon4all jest atrakcyjna. Muszę się jescze nad tym zastanowić :? Natomiast jeżeli chodzi o carbon to bardzo lubię te dodatki więc pewnie skorzystam z pokrycia innych elementów w aucie które nie wystepują w sprzedazy do mojego auta z serii Performance, ciekaw jestem jakby prezentowała się osłona silnika w carbonie :?: Właśnie po co przepłacać, tylko że tak jak pisze kolega Rivasi auto mogłoby stracić na unikalności bo okazałoby się że listwy są dorabiane :? Bo na nakładkach lusterek nie ma tej żółtawej barwy. Tylko listwy wewnetrzne performance je mają. Jak na razie jest bardzo ciekawa dyskusja, także nie gniewam się że piszecie tutaj, być może przyda się dla potomnych :D :wink: :cool2:
  13. Dziękuje bardzo za propozycje, ile kosztowało by pokrycie listew wewnętrznych w carbonie? Czy istnieje możliwość pokrycia dachu w moim turasie w carbonie? Myśle że na pewno skorzystam z twoich usług. :D
  14. Trzymam za słowo :wink: No tak, tylko ja już nie pamietam czy nie upłyneło 14 dni od założenia sprawy a nadal nie ma odpowiedzi od typa co dalej z tym fantem :? :(
  15. Zawsze płacę przez PayPal, sprawę założyłem i sprzedawca przez tydzień nawet nie odpisał także na pewno się nie dogadamy, boje się tylko że ma puste konto i nie odzyskam kasy :?
  16. Dokładnie a to gnojek :evil: Dokładnie mieli rację, będę chciał zwrot kasy, zobaczymy co z tego wyjdzie :( No, zgadzam się że nie myliłeś się ale że ja tego nie widziałem :duh: :duh: :duh: :mad2: :mad2: Z tego mozemy wyciagnac jedna prawde, lepiej miec do czynienia z rosjankami, w kwesti dymania, doswiadczenie jest przyjemniejsze. :cool2: a z rosjanami to bym sie nie wychylal, kilka miesiecy i bedzie powtorka z rozrywki z 1945, ten niezapomniany zapach zrywanego asfaltu przez rosyjska gasienice. Dobrze to ujałeś :cool2: Ja w sumie nie widziałem że to Rosjanin, dopiero jak otrzymałem przesyłkę to się dowiedziałem :duh: :mad2: Mam nauczkę na przyszłość, zobaczymy czy uda się odzyskac kasę :?
  17. Wczoraj doszły listwy, i okazało się że sa oklejone folią :duh: :duh: :mad2: :mad2: jednak dałem się nabrać :duh: :mad2: w opisie nie było słowa o oklejeniu i to jest podstawa do zwrotu pieniędzy, dobrze że płaciłem przez PayPal bo jest duże prawdopodobieństwo że odzyskam pieniądze. Zobaczymy jak sprawa się rozwinie, jestem rozczarowany tym że ktoś mnie tak zrobił w bambuko, dopiero po otrzymaniu przesyłki okazało się że to Rusek mieszkający w Niemczech mnie wydymał :duh: :duh: :duh: Zresztą po Ruskach wszystkiego można się spodziewać :mad2: :mad2:
  18. Tydzień temu przejeżdżałem przez Wiedeń, gdybym miał numer telefonu to bym się odezwał :(
  19. Filmik super :cool2: Jak zawsze dbałość o każdy detal w montażu filmiku :cool2: :cool2: Super robota, może kiedyś mój wózek doczeka się takiego filmiku :(
  20. Niestety ale w piatek mam wyjazd i mi nie pasuje, bardziej sobota by mi odpowiadała.
  21. Wiem Jacku że takie posiadasz i na pewno jak przyjdą to zrobię porównanie z twoimi listwami :wink: Jest to możliwe, jeżeli pamiętacie kupiłem nakładki carbonowe lusterek które okazały się nakładkami do jedynki, kiedy je kupiłem to zmatowiłem klar papierem o gradacji 500 do usunięcia klaru ponieważ maiały mocne odpryski które sięgały carbonu, wiadomo że carbon też trochę przytarłem ale włókna carbonowe są tak twarde że nawet na nich nie widać zużycia i kiedy już tak przygotowane nakładki do lakierowania miałem malować to okazało się że są jedynki i do tej pory leżą u mnie, może ktoś chce kupić nakładki carbonowe lusterek do jedynki do malowania? Możliwe :D :wink: Tak jak pisałem wyżej ja zmatowiłem i struktury carbonowej nie da się uszkodzić, chyba że ktoś użyje papieru ściernego o niskiej gradacji, zresztą wrzucę zdjęcie tych nakładek carbonowych po zmatowieniu i zobaczycie jak wyszło :)
  22. Dokładnie, zgadzam się z tobą :cool2:
  23. Dziękuję, jak już wszystko dopnę do końca to jedynie pozostaną poprawki kosmetyczne, tego auta na pewno nie sprzedam :D Dziękuję, wydechu Performance nie było przewidzianego do 335d, chyba że się mylę a obudowa filtra to tylko do benzynowych jednostek, jedynie co jeszcze skuszę się na zaciski i tarcze Performance z F31. Już nie podkupi bo zakupione :D :wink: O skrzyni 8-mio myślałem ale nie wiem czy w ogóle pasuje do mojego silnika, chyba że kiedyś komplet silnik i skrzynia. Wtedy twoja jedynka mogłby nie ruszyć z miejsca :D :wink: Dziękuję. Na razie czekam aż przyjdą z Niemiec a jak założę to dam znać i ocenisz :D :wink: Przed kupnem zapytałem dlaczego takie matowe te listwy i sprzedawca mi odpisał że to ori listwy ale klar na nich był bardzo zniszczony i sćiągneli klar, napisał że jak chce to mogę położyć powłokę bezbarwną i będzie jak ori ale się zastanawiam czy nie zostawić w takim stanie :think: :? Powinny byc takie zoltoszare jak tutaj : http://i116.photobucket.com/albums/o6/maxxfish/photo2-2.jpg Moj tunel centralny jest w takiej barwie, Ale to moze byc kwestia oswietlenia a Czerwony to tam na towarze BMW sie zna i sam mi ten tunel zalatwil a wiec trudno mi uwierzyc ze by sie dal nabic na jakas podrobe. Tak i po nałożeniu klaru takie będą, raczej dziadostwa bym nie kupił :) :wink: Dzięki Seba, listwy są ori tylko jak pisałem wyżej, trzeba położyć klar ale jak przyjdą to wtedy się zobaczy co dalej :) :wink: Okleiny już widziałem w sprzedaży i raczej takiego czegoś bym nie kupił a poza tym okleiny też są z połyskiem, tak jak pisałem wyżej są to ori listwy z usuniętym klare :) Mariusz, tak jak pisałem są na pewno ori, ja nie kupuję podróbek, kiedy działamy u Ciebie :?:
  24. Nie ma problemu jak będę wyjeżdżał to dam wcześniej znać.
  25. Dzisiaj udało mi się na ebayu wypatrzeć Listwy ozdobne Performance, brakuje tylko środkowego tunelu ale ten sobie dokupię później :) A tak wyglądają części: http://i.ebayimg.com/00/s/OTAwWDE2MDA=/z/rv4AAOxyx0JTjwgp/$_57.JPG http://i.ebayimg.com/00/s/OTAwWDE2MDA=/z/rjwAAOxyx0JTjwge/$_57.JPG http://i.ebayimg.com/00/s/OTAwWDE2MDA=/z/WcEAAOxyDo1Tjwgy/$_57.JPG http://i.ebayimg.com/00/s/OTAwWDE2MDA=/z/7CwAAMXQnFhTjwhH/$_57.JPG Teraz brakuje już tylko tunelu środkowego i osłonki popielniczki, foteli Performance, rozpórki i listew progowych, jestem coraz bliżej skompletowania całego pakietu :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.