Skocz do zawartości

czerwony330d

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czerwony330d

  1. Wobec tego ile można wycisnąć w 335d na ori pompie?
  2. Rivasi nie zapomnij o mnie ja też się piszę na to :D :wink:
  3. Dziękuję Rivasi :cool2: a co konkretnie z Gliptona byś polecił?
  4. Mam dostęp komfortowy i rownież myślałem że bateria się naładuje po ukazaniu kontrolki po wymianie na nową za 5 złotych problem znikł :D
  5. Czy ten zestaw będzie w porządku? http://sklep.colourlock.pl/zestaw-do-czyszczenia-impregnacji-alcantary-tkanin.html
  6. To faktycznie do przełknięcia, jak możesz to podaj mi namiar gdzie można to kupić :D Dzięki.
  7. Dla mnie bomba :cool2: Jaki koszt tego cacka?
  8. Dzięki za info :cool2: :D Tomku a masz może coś konkretnego na myśli?
  9. Zgadzam się :D Gratuluję potomka :cool2: Kiedy oblewamy pępkowe :mrgreen: :lol: :wink:
  10. Dzięki za linka ale to troszkę za drogi towar, będę nadal szukał :wink: bardzo fajne są te fotele :cool2: , kup impregnat do alcantary bo w brew pozorom słabo się ją utrzymuje w czystości i kiepsko czyści. Dziękuję, jeżeli możesz coś polecić to proszę podaj konkrety :)
  11. W takim bądź razie to nie ma się nad czym zastanawiać i tylko brać :cool2: :wink:
  12. Myślę że masz na myśli to E36 co było na zlocie w Ułężu z którym jako jedyny nie przegrałem :mrgreen: :wink: w zupełności się z tobą zgadzam ja mam 368 koni i 1720 kilogramów a wcale nie najgorzej wychodziły mi czasy na 1/4 mili w porównaniu z M3 DKG :) Teraz przy SK2 to naprawdę będzie ogień :cool2: Co natomiast z SK1? Jeżeli będziesz potrzebował sprzedać to mogę Ci w tym pomóc wujku :)
  13. Wujek, jednak nie sprzedajesz M3 :cool2: Jaki przyrost mocy oczekujesz przy SK2? 520 koni mechanicznych powinieneś teraz osiągnąć?
  14. Dokładnie, czyżby zmierza to do tego co się dzieje na Śląsku :duh: :(
  15. W porządku Wlodi nie zamontuję :D :wink: Oj, tam, oj tam już wystarczy tych konserw :mrgreen: :) Właśnie :wink:
  16. Dzięki Wlodi, wiedziałem że mogę na Ciebie liczyć :cool2: :)
  17. Wlodi jeżeli tak to kupię dedykowane do F3x tylko nie mogę znaleźć zacisków na 370 mm na niemieckim ebayu są ale na 340 mm :? :duh: Jak mam na 340 mm to wolę kupić od gościa z allegro a tarcze kupić nowe z taroxa lub zimmermann sport lub dedykowane Performane. Masz jakiś namiar na zaciski 370 mm niekoniecznie z allegro może być ebay? A jeśli możesz uchylić rąbka tajemnicy co trzeba przerobić z tyłem :) Może być na priv. jeśli tu nie chcesz ujawniać.
  18. Ok, a co można powiedzieć o Tarox G88? Albo EBC Turbo Grove?
  19. Że tak zapytam jaki koszt tych tarcz Zimmermann Formula Z do 335d E91 jestem właśnie w trakcie szukania dobrych zamienników, byłbym wdzięczny za odpowiedź.
  20. Ok, w sprawie szyb jak najbardziej zapraszam, tylne szyby czekają na Ciebie :) :wink:
  21. Wlodi a czy te zaciski nie są czasem lepsze? Mają sześć tłoczków :) Czy ktoś sie orientuje czy przypasują do 335d bo mam okazję w dobrej cenie wyrwać :) http://i.ebayimg.com/t/original-BMW-Performance-Bremse-Bremssattel-Gehaeuse-/00/s/MTA3MVgxNjAw/z/5Z8AAOSwEppURUD2/$_57.JPG Takie hamulce z tarczami ceramicznymi to by dopiero hamowało ale koszt prawie 9 tysi euro skutecznie odrzuca. http://i.ebayimg.com/t/Performance-M-Carbon-Keramik-Bremse-F10-M5-F12-F13-M-F06-M6-Bremsanlage-BRA311-/00/s/NTUzWDEwMDA=/z/ImkAAOSwQItUCuaa/$_57.JPG
  22. Gratka za myślę dobre pieniądze :) http://www.ebay.de/itm/BMW-M-Performance-Lenkrad-mit-Display-Steering-Wheel-E81-E82-E87-E88-E90-E92-E93-/231377615630?pt=DE_Autoteile&hash=item35df2e3b0e
  23. Dokładnie i dlatego z tej okazji skorzystałem a drugi z czasem się dokupi :) :wink:
  24. Kolego Rivasi, ja miałem u siebie miałem wiązkę Hi-Fi i przerabiałem pod Indyviduala i jeżeli bedziesz chciał zmieniać na IND to daj znać to ogarnę Ci temat :) :wink:
  25. zastanawiam się nad tym ale szczerze to jednak wolałbym dwa fotele. Tak to akurat nie są żarty, była okazja dlatego się nie zastanawiałem. Na pewno fajne centrum dowodzenia ale żona jako pasażer czułaby się gorsza :? pewnie mozna to skorami i kolorystycznie wyprowadzic wlasnie na centrum dowodzenia na fotele obok i most centralny raczej będzie to podobnie kosztowne jak zakup drugiego fotela :? W porządku, myślę że jeszcze poczekam z montażem ale szczerze to korci mnie już wrzucenie go do auta. Dziękuję Wlodi za sugestię, moim zdaniem też nie będzie to dobrze wyglądać i na pewno zakupię drugi fotel jak się nadarzy okazja a jak się nie nadarzy to trzeba będzie kupić nowiutki. Myślę że po to jest galeria by otrzymać róże opinie na konkretny temat, dlatego szanuję zawsze wszystkie opinie i czasami pomagają mi w podjęciu odpowiedniej decyzji. Fotel zamontowany tylko kierowcy już widziałem i wiem mniej więcej jak to wygląda ale jednak bardziej kieruję się tym że chciałbym osiągnąć swój cel tzn. zakup wszystkich dodatków Performance a w tej sytuacji fotel pasażera jest też w tym przewidziany i na pewno go zakupię, myślę jedynie że dopóki nie będzie drugiego to czy jest sens montować fotel kierowcy :?: :? Jeżeli chodzi o mnie to nie trzeba nic usuwać z wątku bo trochę polemiki nie zaszkodzi :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.