Treść opublikowana przez czerwony330d
-
chip tuning - wykres
Wobec tego ile można wycisnąć w 335d na ori pompie?
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Rivasi nie zapomnij o mnie ja też się piszę na to :D :wink:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dziękuję Rivasi :cool2: a co konkretnie z Gliptona byś polecił?
-
Ładowanie indukcyjne kluczyka. Rozładowana bateria kluczyka.
Mam dostęp komfortowy i rownież myślałem że bateria się naładuje po ukazaniu kontrolki po wymianie na nową za 5 złotych problem znikł :D
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Czy ten zestaw będzie w porządku? http://sklep.colourlock.pl/zestaw-do-czyszczenia-impregnacji-alcantary-tkanin.html
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
To faktycznie do przełknięcia, jak możesz to podaj mi namiar gdzie można to kupić :D Dzięki.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Dla mnie bomba :cool2: Jaki koszt tego cacka?
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dzięki za info :cool2: :D Tomku a masz może coś konkretnego na myśli?
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Zgadzam się :D Gratuluję potomka :cool2: Kiedy oblewamy pępkowe :mrgreen: :lol: :wink:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dzięki za linka ale to troszkę za drogi towar, będę nadal szukał :wink: bardzo fajne są te fotele :cool2: , kup impregnat do alcantary bo w brew pozorom słabo się ją utrzymuje w czystości i kiepsko czyści. Dziękuję, jeżeli możesz coś polecić to proszę podaj konkrety :)
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
W takim bądź razie to nie ma się nad czym zastanawiać i tylko brać :cool2: :wink:
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
Myślę że masz na myśli to E36 co było na zlocie w Ułężu z którym jako jedyny nie przegrałem :mrgreen: :wink: w zupełności się z tobą zgadzam ja mam 368 koni i 1720 kilogramów a wcale nie najgorzej wychodziły mi czasy na 1/4 mili w porównaniu z M3 DKG :) Teraz przy SK2 to naprawdę będzie ogień :cool2: Co natomiast z SK1? Jeżeli będziesz potrzebował sprzedać to mogę Ci w tym pomóc wujku :)
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
Wujek, jednak nie sprzedajesz M3 :cool2: Jaki przyrost mocy oczekujesz przy SK2? 520 koni mechanicznych powinieneś teraz osiągnąć?
-
Zlot KRAKOW
Dokładnie, czyżby zmierza to do tego co się dzieje na Śląsku :duh: :(
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
W porządku Wlodi nie zamontuję :D :wink: Oj, tam, oj tam już wystarczy tych konserw :mrgreen: :) Właśnie :wink:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dzięki Wlodi, wiedziałem że mogę na Ciebie liczyć :cool2: :)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Wlodi jeżeli tak to kupię dedykowane do F3x tylko nie mogę znaleźć zacisków na 370 mm na niemieckim ebayu są ale na 340 mm :? :duh: Jak mam na 340 mm to wolę kupić od gościa z allegro a tarcze kupić nowe z taroxa lub zimmermann sport lub dedykowane Performane. Masz jakiś namiar na zaciski 370 mm niekoniecznie z allegro może być ebay? A jeśli możesz uchylić rąbka tajemnicy co trzeba przerobić z tyłem :) Może być na priv. jeśli tu nie chcesz ujawniać.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Ok, a co można powiedzieć o Tarox G88? Albo EBC Turbo Grove?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Że tak zapytam jaki koszt tych tarcz Zimmermann Formula Z do 335d E91 jestem właśnie w trakcie szukania dobrych zamienników, byłbym wdzięczny za odpowiedź.
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Ok, w sprawie szyb jak najbardziej zapraszam, tylne szyby czekają na Ciebie :) :wink:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Wlodi a czy te zaciski nie są czasem lepsze? Mają sześć tłoczków :) Czy ktoś sie orientuje czy przypasują do 335d bo mam okazję w dobrej cenie wyrwać :) http://i.ebayimg.com/t/original-BMW-Performance-Bremse-Bremssattel-Gehaeuse-/00/s/MTA3MVgxNjAw/z/5Z8AAOSwEppURUD2/$_57.JPG Takie hamulce z tarczami ceramicznymi to by dopiero hamowało ale koszt prawie 9 tysi euro skutecznie odrzuca. http://i.ebayimg.com/t/Performance-M-Carbon-Keramik-Bremse-F10-M5-F12-F13-M-F06-M6-Bremsanlage-BRA311-/00/s/NTUzWDEwMDA=/z/ImkAAOSwQItUCuaa/$_57.JPG
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Gratka za myślę dobre pieniądze :) http://www.ebay.de/itm/BMW-M-Performance-Lenkrad-mit-Display-Steering-Wheel-E81-E82-E87-E88-E90-E92-E93-/231377615630?pt=DE_Autoteile&hash=item35df2e3b0e
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dokładnie i dlatego z tej okazji skorzystałem a drugi z czasem się dokupi :) :wink:
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Kolego Rivasi, ja miałem u siebie miałem wiązkę Hi-Fi i przerabiałem pod Indyviduala i jeżeli bedziesz chciał zmieniać na IND to daj znać to ogarnę Ci temat :) :wink:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
zastanawiam się nad tym ale szczerze to jednak wolałbym dwa fotele. Tak to akurat nie są żarty, była okazja dlatego się nie zastanawiałem. Na pewno fajne centrum dowodzenia ale żona jako pasażer czułaby się gorsza :? pewnie mozna to skorami i kolorystycznie wyprowadzic wlasnie na centrum dowodzenia na fotele obok i most centralny raczej będzie to podobnie kosztowne jak zakup drugiego fotela :? W porządku, myślę że jeszcze poczekam z montażem ale szczerze to korci mnie już wrzucenie go do auta. Dziękuję Wlodi za sugestię, moim zdaniem też nie będzie to dobrze wyglądać i na pewno zakupię drugi fotel jak się nadarzy okazja a jak się nie nadarzy to trzeba będzie kupić nowiutki. Myślę że po to jest galeria by otrzymać róże opinie na konkretny temat, dlatego szanuję zawsze wszystkie opinie i czasami pomagają mi w podjęciu odpowiedniej decyzji. Fotel zamontowany tylko kierowcy już widziałem i wiem mniej więcej jak to wygląda ale jednak bardziej kieruję się tym że chciałbym osiągnąć swój cel tzn. zakup wszystkich dodatków Performance a w tej sytuacji fotel pasażera jest też w tym przewidziany i na pewno go zakupię, myślę jedynie że dopóki nie będzie drugiego to czy jest sens montować fotel kierowcy :?: :? Jeżeli chodzi o mnie to nie trzeba nic usuwać z wątku bo trochę polemiki nie zaszkodzi :D