Skocz do zawartości

czerwony330d

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czerwony330d

  1. Dziękuję, niestety udało się tylko zakupić jeden, na fotel pasażera będę musiał poczekać :( Wiem ze powiem cos moze nie zrozumialego ale Ja osobiscie uwarzam ze wlasnie jak jest 1 fotel to jest top... dwa to za duzo... potem trzeba jeszcze to wyciagnac stylistycznie a to nie proste ale sa sposoby.... chcocby szyjac przejscie czesciowe na drugi fotel Myślę że założę na razie jeden fotel i zobaczymy jak to będzie wyglądać, może faktycznie kolego rivasi masz rację :D :wink: Dziękuję, osobiście również mi się marzyły a teraz jeden już mam :D Tak, jako pierwszy siedziałeś w nim, natomiast nie wiem czy do walki Adamka ze Szpilką nie będzie zamontowany :D No chyba że walkę w aucie będziemy oglądać :lol: :wink:
  2. Dziękuję bardzo, jak zamontuję na pewno wrzucę foty :) Dziękuję, jak będziesz miał ochote to wpadaj, zapraszam :) :wink: Ok, to czekam na info. Marek, dziękuję. Jak zwykle staram się :) :wink: Dzięki, Tomek ale dach na pewno wpadnie za jakiś czas, teraz trzeba zrobić hamulce :) Dzięki Wlodi za namiar, jutro zadzwonię i zapytam. :) :cool2: Dziękuję, niestety udało się tylko zakupić jeden, na fotel pasażera będę musiał poczekać :( Dzięki Mariusz, jak będzie drugi fotel to będzie m i a z g a :D :wink:
  3. Dzięki, muszę obadać czy przypasuje do mojego auta ale z tego co sie orientuje to nie ma żadnej różnicy i powinno pasowac :)
  4. Wlodi, teraz nie mam problemu z felgami bo sprzedałem felgi które miałem wcześniej z oponami i kołpakami za bardzo dobre pieniądze a skoro nikt nie chciał moich felg Z-Performance 5 także zakupiłem do nich nowe opony zimowe i na 19-stkach bedę śmigał przez zimę, właśnie gdyby to były zaciski na tarcze 370 mm to nawet bym się nie zastanawiał nad kupnem a tak mam dylemat, jezeli możesz wlodi to czy pamietasz jaką grubość miały tarcze które kupowałeś do swoich zacisków i jaka była cena za komplet? Skoro nalegasz to uchylę rabka tajemnicy :) :wink: Pewnie każdy pozna co udało mi się zakupić :D :dance: Bardzo duże podziekowania dla kolegi z forum BondE87 bo tak naprawdę dzieki jego pomocy udało mi się zakupić ten dodatek :D :cool2: Dziękuję Damian :cool2: :cool2: :cool2: http://images69.fotosik.pl/323/30707791328cfb6egen.jpg
  5. Wlodi ja mogę mieć cały zestaw przód i tył za 1820 euro w skład wchodzą zaciski, tarcze, osłony, klocki. Także cena jest bardzo dobra i mogę wybierać pomiędzy kolorami czerwony, żółty, pomarańczowy :) się dba się ma ;) - czego najlepszym przykładem jest Twoje auto i wiele innych na tym forum. :cool2: Dziękuję, teżjestem tego samego zdania. Jak będziesz w pobliżu to dzwoń :wink:
  6. Ok, to naprawdę dobry czas a jeżeli robiłeś to z Tomkiem to mogę uwierzyć ja robiłem to z kolegą bez pośpiechu na spokojnie dlatego może wyszło godzinke, widać Mariusz że u Ciebie też wszystko musi być prefekt. :) :cool2:
  7. Tak w 335d też są szczotki a w E60 nie robiłem to nie wiem ale w każdej E9x sa szczotki na tej pompce, ta pompka nic nie ma wspólnego z klimatyzacją, ona po prostu ma przyspieszenie nagrzania nagrzewnicy w celu jak najszybszego nagrzania twojej kabiny w aucie no i funkcja REST ogrzewanie resztkowe. Nakładki założone w jedyneczce? Wrzuć może fotkę choć jedną jak wyszło. Hamulce jak już wielu wspominało to podstawa i trzeba to zrobić.
  8. To prawda z tym że 30 minut to trochę za mało trzeba liczyć z godzinke i sprawa załatwiona, Mariusz a u Ciebie ta pompka działa? Bo ja u siebie jeszcze miałem ori szczotki a u Ciebie już zacny przebieg i pewnie nikt tego nie naprawial. :?
  9. Dobrze pomodzone E92 335d objedzie M3 ale jeżeli chodzi o zawieszenie oraz dźwięk silnika to tutaj M3 jest góra :) :cool2: Mówisz E92 335d... Nie mam dla Ciebie dobrych wiadomości :/ Ja choruję już od paru lat. Od 2 lat bezpośrednio walczę z wirusem E92 335d - niestety zagnieździł się w garażu :roll: Lekarze mówią, że to nieuleczalne. Zwyczajnymi symptomami są banan na mordzie, nieuzasadniona niczym radość i 549 kosmetyków samochodowym w garażu. Pogódź się z tym. Tak będzie łatwiej. Jestem z Tobą :| Seba nie rozumiem dlaczego nadal się wahasz, przecież to tylko wyjdzie Ci i twojemu autu na dobre :D :wink: :cool2:
  10. Też tak myśle, Wlodi jak masz może link tego posta co dotyczy przeróbki tylnego hamulca to proszę wrzuć. Kamil być może będziesz jechał w góry w zimie to możesz do mnie wpaść i ogarniemy temat :) Ten zestaw co podałeś Wlodi jest bez tarcz hamulcowych i być może bez klocków po dokupieniu tarcz i klocków to w tej cenie mam całkowicie nowy zestaw przód i tył. Jest tylko jeden szkopuł że moje zimówki 17-stki już nie wejdą na te zaciski z przodu :( Seba, przede wszystkim wywala Ci błąd w JBBF-ów poza tym jak włączysz funkcję Rest na panelu klimy to ta pompka powinna pracować u mnie było cicho i powinno lecieć ciepłe powietrze a u mnie leciało przez chwile i pózniej leciało zimne ta pompka ma za zadanie po wyłączeniu auta jeszcze przez określony czas wykorzystywać nagrzanym płyn chłodniczych do nagrzewania nagrzewnicy byś mógł jeszcze się ogrzać w aucie. Poza tym służy rownież do tego by w aucie zaraz po uruchomieniu w zimne dni szybciej nagrzac kabinę w samochodzie.
  11. Tak te same zestawy tyle że pierwszy zestaw jest również z kompletem hamulców na tył a drugi tylko przód, wlodi wiem że przednie zaciski i tarcze pasują p&p natomiast tył już trzeba rzeźbić i dlatego pytanie czy kupić tylko przód czy tył również i trochę sie pobawić? Wczoraj z kolegą pobawilismy się dodatkową pompką ogrzewania i po rozebraniu okazało się że wystarczy wymienić szczotki a tak wyglądały po wyjęiu: http://images67.fotosik.pl/289/b4deded2112b7830gen.jpg http://images68.fotosik.pl/287/0fa19636c9341fffgen.jpg A tak wygląda już po zamontowaniu nowych szczotek, teraz błąd w JBBF nie ma żadnego błędu a pompka pracuje podczas funkcji Rest znakomicie :D http://images66.fotosik.pl/287/b2b33efe5ce913b5gen.jpg Jeżeli ktoś ma problemy z tą pompką to zapraszam do siebie i ogarniemy temat wymiany szczotek i nie zrujnuje to żadnego portfela :) Przypomnę że nowa pompka to koszt około 450 złotych, wiec warto. :D
  12. Mariusz masz rację, na razie odkładam kwestię montażu dachu carbonowego ale to na pewno kiedyś dojdzie do skutku. Teraz zastanawiam się czy brać komplet przód tył dedykowany do F31 taki jak ten: http://bilder3.eazyauction.de/ICC/artikelbilder/606_eA.jpg czy lepiej pasujący zestaw do przodu ten który podobno pasuje plug&play: http://bilder3.eazyauction.de/ICC/artikelbilder/602_eA.jpg No wiem... gryzie mnie to... jak bym nie musial sie silowac z silnikiem to bym jednak bral opcje pod uwage, tak naprawde dalej ja biore tylko jak mnie zona zlapie na kosztach dachu to mi glowe urwie... Może kolego Rivasi w przyszłym roku coś pomyślimy nad carbonowym dachem jak troszkę odsapniesz od wydatków :mrgreen: :wink:
  13. Najlepiej trzeba pięciu osób bo wtedy jest trochę taniej ale jeśli jest problem z uzbieraniem pięciu osób to mogę załatwić również dla jednej osoby tyle że będzie troszkę drożej ale nie jest to tragedia. Jeżeli są zainteresowani to proszę się zgłaszać na priv.
  14. Dokładnie, kolega Halfi ogarnie to bez problemu :D
  15. dokładnie, Tomek zakupisz IC 335d a później przeróbeczka u mnie i masz IC Performance :D :wink:
  16. Performance IC do 320d, przesyłka do Polski nie podana ale na pewno wysyłka nie będzie problemem :D http://www.ebay.de/itm/221567615064?_trksid=p2060778.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
  17. Niestety ale nic czyszczenie nie da a po czyszczeniu może być jeszcze gorzej, to fakt że koszt przepływki jest dość wysoki ale musiałeś sie z tym liczyc kupując BMW, możesz pożyczyć od kogoś sprawny przepływomierz kto ma ten sam silnik i stwierdzić czy przepływomierz jest winowajcą problemów.
  18. Same błędy wskazują na problemy z przepływką ale DPF też może prowadzić do problemów z zamulaniem a u Ciebie też jest z nim problem, możesz najpierw spróbować zainicjalizować wypalenie DPF i zobaczyć czy da to poprawę. Ale jak już pokazał się błąd przepływomierza to trzeba będzie go wymienić bo świruje.
  19. Bardzo ładne zdjęcia, wóz oczywiście też dopieszczony :cool2:
  20. Jak potrzebujesz foteli sportowych skóra dakota czarna, pełna elektryka bez regulacji lędźwi to niebawem będę miał na sprzedaż swoje to możemy się dogadać co do ceny. :)
  21. Nie ma żadnych błędów po podłączeniu wszystko pasuje plug&play :D Rozpoczynam listę: 1. Eurobusy.com
  22. Ja mam u siebie felgi 313 9 cali tył i przy dystansie 20 mm tarło o nadkola i założyłem 15 mm i jest ok, myślę że 20 mm przy 9,5 cala to niestety nie da rady no chyba że opona tylna to będzie z niezłym naciągiem. Przód u siebie mam 8 cali i dystans 20 mm wszedł i jest ok ale więcej nie da rady, także 8,5 cala to myślę że 15 mm to będzie max.
  23. Tak jest to gruba sprawa ale do ogarnięcia, jeżeli wypali to być może się skusisz :D Ostatnio mało czasu miałem i dlatego nic nie pisałem, pozdrawiam również, jak tam sprzedaż auta? Jest zainteresowanie? Szkoda mielibyśmy niespotykane auta, choć twoje auto naprawdę jest indywidualnym pojazdem a carbon dach dodał by smaczku, na razie temat dachu zawieszam bo wyskoczyły sprawy związane z hamulcami a mianowicie są do wymiany i myślę nad zakupem zestawu Performance F31 :?
  24. Dziękuję Mariusz za słowa uznania, dobrze wiesz że już przerabiałem ten temat u mojego kolegi z okolicy dlatego to nie był dla mnie problem wykonania tej operacji przeróbki IC. Jeżeli jest ktoś chętny na taką przerobke to służę pomocą. Seba dziękuję, ale w rzeczywistości ja tylko wymontowalem i zamontowalem juz przerobiony IC a przerobke wykonał mój kolega który jest fachowcem w klejenia plastyku i spawaniem aluminium.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.