Treść opublikowana przez czerwony330d
-
Uszkodzona roleta bagażnika (e91)
Przede wszystkim co wnosi to do tematu, że syf, padala, badziewie itp. recenzję na temat E91 wypisuj gdzie indziej :duh: ja mam E91 i roleta jeszcze mi służy bezawaryjnie, nie mam pojęcia o jakie zaczepy kablasa Ci chodzi ale uczepiłeś się E91 jakbyś zazdrościł że ktoś jeździ nowszym autem niż ty swoim E46, miałem E46 i znam temat z pękającym uchwytem rolety bo sam go wymieniałem ale dlatego że kupiłem z ułamanym ale później trzy lata jeździłem i kolega też jeździ i uchwyt jest cały po prostu jak dbasz tak masz, jak wszystko ciągniesz na chama i nie uważasz to wszystko może ulec uszkodzeniu i nawet w super Audi i VW które jest 1000 lat do przodu od BMW a jak nie umiesz dbać o samochód bo ciągle coś Ci zostaje w ręce łamie się to kup sobie taczkę i chłopa co Cię będzie woził i na pewno w tej taczce nic Ci nie uleci. Peace.
-
Uszkodzona roleta bagażnika (e91)
Chciałem to również napisać że nic nie wnosi do tematu ale czekałem aż się odgryzie :mrgreen:
-
Uszkodzona roleta bagażnika (e91)
Akurat kolego o jakości E91 jesteś w stanie wiele powiedzieć posiadając E46 :duh: przecież kolega napisał że z własnej winy ułamał nosek, skoro BMW to tandeta i jest 1000 lat za Audi VW to zmień markę i nie narzekaj :duh:
-
335d. Duzy spadek mocy. DPF? Podcisnienie? Mala odyseja
Zgadzam się, jeżeli jest coś nie tak z prawidłową pracą silnika tzn, sterowaniem elektrozaworkami turbosprężarek, EGR to silnik momentalnie wytwarza tyle sadzy że DPF natychmiast zostanie zapchany, najlepiej wymienić wszystkie trzy elektrozaworki sterujące turbinami i wężyki podciśnienia ale być może masz dziurawą zbiornik podciśnieniowy i dlatego tak świruje sterowanie lub elementy wykonawcze podciśnieniowe, natomiast jeśli chodzi o czyszczenie DPF polecam kolegę Roger-Nysa który już nie jeden DPF wyczyścił z wielkim powodzeniem.
-
Zlot KRAKOW
Ja również bym wpadł z synami na gokarty :D 1. Michał 330xd 2. Nightsabes777 3. Top Boy 4. mmcv 5. kamil20011 6. czerwony330d
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dziękuje za info. Naprawdę super wnętrze.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Masz najladniejsze wnetrze E92 na swiecie ;) Zgadzam się, jest pięknie :cool2: :cool2: Dokładnie o tym samym myślałem, napisz ile kosztowało Cię obszycie tylnej kanapy oraz deski :?: Naprawdę bardzo ładnie to wyszło :cool2: :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Tomek żółty też jest ciekawy ale pomarańcz bardziej mnie kusi :) a to naprawde ciekawy pomysl :cool2: też chodziło mi to po głowie żeby zrobić coś na wzór kanapy jak w CRT, ba nawet miałem pomysł żeby z tyłu też jakoś ulokować drugi komplet foteli Performance, ale tu w BE przeglądy, atesty, pozwolenia itd. więc odpuściłem BTW. Mariusz, chcesz się zająć tylko kanapą ? Tak, chcę się zająć tylną kanapą a z tym ulokowaniem drugiego kompletu Performance to niezły pomysł, jeden mam z E92 może by go poświęcić na wzór :think: Dokładnie mam zamiar tylko na razie działać z tylną kanapą a tyły foteli na pewno jakoś wykończę tylko na razie się zastanawiam. Dawid, bardzo dobrze że wkleiłeś te zdjęcia, dokładnie o to mi chodzi :cool2: Jak myślicie pomarańcz jest :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Myślę że to nie jest awantura tylko gorąca dyskusja :) Dziękuję, z tą tylną kanapą to miałem już od dawna taki plan, bo szkoda mi mojej pruć :D :wink: Jak wcześniej pisałem ori tapicerka zostaje.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Panowie, nic się nie dzieje, fajnie jest czasami przyjść i poczytać wasze opinie na temat kolorystyki itp. To prawda dzisiaj się spotkaliśmy z Tomkiem i było to przypadkowe a że była okazja to Tomek przetestował osobiście fotele i dziękuję oczywiście za opinię :cool2: :D Kolega Randall miał okazję jako pierwszy po zakupie oglądać zamontowane fotele i wspólnie doszliśmy do wniosku że ładnie się wszystko komponuje, faktycznie chciałem przeczytać kolegi Rivasiego wizję na temat foteli i jak wiadomo ma zawsze kontrowersyjne podejście do tematu ale może mnie czymś zaskoczy i dlatego chciałem przeczytać co ma do napisania i dziękuję za to, natomiast ja wychodzę z założenia że mnie akurat oem kolor foteli odpowiada i jedynie myślę o pomalowaniu tylnych plastyków na czarny połysk lub hydrografika a'la carbon albo wykonanie prawdziwych osłon tylnych z carbonu i co myślicie o tym? Tylna kanapa pójdzie w wzór przednich foteli koloru czarnego, zastanawiam się tylko czy nie dokupić drugiej kanapy np. materiałowej i ją obszyć a swoją którą mam w aucie zostawić bo jest naprawdę w super stanie i ma faktycznie użytą bardzo rzadko stosowaną niebieską nitkę jako ścieg. W przyszłości myślę jeszcze o obszyciu tunelu środkowego w alkantarę i boczków drzwi również ale częściowo. Teraz mam chrapkę na hamulce Performance komplet przód i tył i zastanawiam się nad kolorem zacisków są trzy kolory do wyboru, czerwony, żółty i pomarańczowy,skłaniam się do koloru pomarańcz, jak myślicie :?: Niestety nie mogę znaleźć poglądowego zdjęcia a gdzieś je widziałem :?
-
chip tuning - wykres
Piękny wykres :cool2: Jeżeli można wiedzieć gdzie robione były hybrydy :?: Może być priv.
-
330d 297Km 618Nm dźwięk wydechu Eisenmann str 12
Miałem okazję dzisiaj posłuchać grania tego zestawu i powiem szczerze jest ogromna różnica jak była wcześniej a przede wszystkim muzyka jest teraz bardziej czysta i przyjemniejsza dla ucha :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Masz jakis koncept "artystyczny" ? jezeli nie masz lub zastanawiasz sie pomiedzy kilkoma mozliwosciami, to sluze szkicami podlgladowymi tak np 3 max, to tak na probe czy to pomaga w wyborze modyfikacjach czy nie miec wczesniej wizualizacje projektu. Jak masz ochote to wymysl dwie opcje kolorystyczne/materialowe, a trzeci szkic moze byc np zmianami juz wybranego podstawowego projektu. To dla funu hein, jak masz ochote. Raczej nie mam żadnego :? Chciałem zrobić podobnie jak ma Damian (Damp21plbe) w kolorze czarnej alcantary i białe nicie. A co proponujesz?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Wyglądają identycznie jak moje ale dopiero po montażu można się przekonać czy tak jest.
-
E90 325d/330d większy wydajniejszy INTERCOOLER
Na pewno coś poprawi w chłodzeniu w upalne dni i wchodzi Plug&Play.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Ktos sie orientuje czy lopatki podejda? Do czego podejdą? Do kierownicy podejdą ale trzeba pewne modyfikacje poczynić w łopatkach, które ogarnia i modyfikuje kolega Halfi :D
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Więc jest firma w Żorach która zajmuje się obszywaniem tapicerki samochodowej a ostatnio mój kolega obszywał tam fotele i kierownicę z alkantary. Wyszło bardzo ładnie i mam zamiar zawieźć tam tylną kanapę do zrobienia, cenowo też jest nieźle dlatego się zdecydowałem robić u nich :D
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
to faktycznie ciekawa oferta :duh:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mam zamiar obszyć jak Damian by tył nie odróżniał się zbytnio :) :) czekałem kto pierwszy pociągnie ten temat :wink: To było pewne że kolega Rivasi go pociągnie :wink: Zgadza się naturalnie że będę obszywał i nawet wiem gdzie :)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
No do dziadka to jeszcze brakuje, trochę :D :wink: No miejsce jakieś by się znalazło i chyba jednak sobie je zostawię, jak faktycznie będę chciał wrócić do starych foteli.
-
Klapki kolektora
http://allegro.pl/element-podcisnieniowy-bmw-11617786961-i4709896423.html http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/7786961-element-podcisnieniowy A to ciekawe bo w E46 nie było takiej możliwości wymiany ale skoro się da to dobrze :cool2:
-
[e90 LCI] N47 320d 184KM Długie nagrzewanie silnika, podgrze
Zastanawiam się czy w ogóle w twoim silniku znajduje się przepływowy podgrzewacz płynu :shock: :?
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Seba ja bym nie zamieniał się, tylko zrobił kilka modyfikacji w twoim silniku i podejrzewam że wciągnął byś tego CLS-a :D Wiem że nie o to się rozchodzi ale tylko takie przemyślenia :D Wiadomo że to twoja decyzja ale zastanawia mnie jedna rzecz dlaczego chcesz sprzedać to auto, czyżby już Ci się znudziło? Ja jakbym miał takie E92 to już bym o niczym innym nie myślał, tylko śmigał ale może ja już jestem stary i się nie znam.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
W każdej chwili możesz wpaść i wypróbować :D Dziękuję za link, obserwuję temat :D :cool2: Ultra dzięki, Rivasi. :D Wygodne :cool2: Właśnie ? Wygodne :cool2: Dziękuję, seba do qupe by nie pasowały bo jeden mam fotel do qupe kierowcy i nie pasuje mi :( Ja też zazdrościłem innym :wink: Seba, z tego co widzę po zdjęciach to te fotele dedykowane są do e90/91 więc miałbyś problemy z dostaniem się na tylną kanapę bo te nie są składane. Właśnie ? Ja użytkuję swoje już od blisko 2 lat i za nic nie wróciłbym do innych :cool2: Rozpórka od Kamila, zgadza się. Dziękuję, tak naprawdę to ty mnie w pewnym sensie zainspirowałeś do pójścia w tym kierunku :cool2: Ja akurat miałem przyjemność wracać z Przemyśla prawie 400 kilometrów i uważam że są wygodniejsze od foteli sport :D :cool2: Jedynym mankamentem jest wsiadanie i wysiadanie bo bardzo przeszkadza dość wysoki bok siedziska ale jak już zajmiesz pozycję to jest :cool2: Żona powiedziała że lepiej wsiąść i nie wysiadać :D Dziękuję Tomku, to się zgadza :wink: No przecież tłumaczył się, że zapił i ręce mu się trzęsły :mrgreen: Zgadza się po wczorajszych gwarkach nadal mi się trzęsą :lol: , więc jak jesteś taki uprzejmy to podjedź do mnie i zrobimy konkret foty. Teraz zastanawiam się nad sprzedażą swoich ori stołków, nie wiem czy zostawiać czy sprzedać ktoś ma jakieś sugestie :?:
-
Mariusz--->>>BMW E92 335d ///M Performance///SPRZEDAM///
No to teraz Mariusz masz auta do wyboru, gratulacje :D :cool2: Bieżnia, fajny wynik :cool2: Natomiast przebieg już niefajny bo potencjalni kupujący będą odstraszeni tym przebiegiem :duh: :mad2: Dla mnie przebieg nie jest ważny dlatego Seba życzę następnych 200 tysięcy przebiegu bezawaryjnie :D :wink: :cool2: