Treść opublikowana przez czerwony330d
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Szkoda że nie można było choć część postów zostawić w sumie prosiłem by nie usuwać ale cóż to jest forum samochodowe a nie polityczne ale w pewnym sensie dotyczyło to auta z tego wątku :( Zgadza się :( Więc wracamy do tematyki 335d :) Marek nikt nie zachowywał się jak baby :nienie:
-
chip tuning - wykres
Też mnie ciekawi czy tylko na samym sofcie taki przyrost?
-
330d 297Km 618Nm dźwięk wydechu Eisenmann str 12
Dokładnie, teraz trzeba poczekać jak się rozwinie sytuacja :( Po hybrydowym turbo i sprzęgle od Radzikowskiego granica 300 koni pęknie a może być prawie 350 koni a to moim zdaniem będzie najmocniejsze 330d w Polsce :D :cool2:
-
330d 297Km 618Nm dźwięk wydechu Eisenmann str 12
Tak wiem Tomku że to wymysł właściciela co do tego nie ma wątpliwości, oczywiście jak będę tak blisko to oczywiście dam znać bo bardzo dawno się nie widzieliśmy i można odświeżyć pamięć, natomiast z tego co się orientuję to kolega zenek koksownik również ma w planach hybrydę więc być może zawitamy razem :D
-
330d 297Km 618Nm dźwięk wydechu Eisenmann str 12
Bardzo ładnie ale te licznik z M3 to moim zdaniem trochę nie na miejscu a poza tym Tomku szykuj się bo jak się wyjaśni na Śląsku to u mnie też zawita turbo hybryda :) :wink: Zgadza się tam nie ma żadnych górek a ten maluteńki dodatkowy ciężar to myślę że był na plus :cool2: Zgadza się ale moja była E46 to też jest rakieta a teraz również posiada zacnego właściciela który dba o nią właściwie dlatego odpowiednio mu to wynagradza :) :wink: :cool2:
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Dokładnie też miałem takie wrażenie :wink: Zdjęcia naprawdę super :cool2: Tak się zastanawiam kiedy w końcu coś z moimi zdjęciami coś zrobisz :(
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
W tym tygodniu całkowita lipa z montażem czegokolwiek, spółka w której pracuje już od ponad tygodnia strajkuje, teraz mam pełną głowę tym co się wydarzy w związku ze strajkami, nie wiem czy nie dojdzie do tego że będę musiał sprzedać swój samochód bo bez wypłaty może być bardzo ciężko, wtedy kupię sobie TICO na gaz i pewnie uda się objeździć cały miesiąc do pracy za 50 złotych :?
-
330d 297Km 618Nm dźwięk wydechu Eisenmann str 12
Dlaczego tak uważasz? Możesz porównać z moim 335d 368km 720Nm :) Wydaje mi się że jest ok.
-
e90 320d dodatkowa pompa wody do wymiany
Powinna pracować również przy włączonej funkcji Rest :)
-
e90 320d dodatkowa pompa wody do wymiany
Jesteś pewien że działa :?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Żadna zagadka starą musisz wyrwać bo inaczej się nie da bo jest od tyłu wykładziny przymocowana przez spęczenie plastyku na tylnych bolcach i nową podstopnicę po prostu zakładasz a jak chcesz by było tak jak fabryka to musiałbyś od tylnej strony po wyciągnięciu wykładziny przytopić bolce plastykowe by się trzymała na stałe, ja swoją tylko nałożyłem i nic więcej nie robiłem i się trzyma także jest to wystarczające.
-
330d 297Km 618Nm dźwięk wydechu Eisenmann str 12
A kto montował to już nie napiszesz :(
-
Niewielki spadek mocy powyżej 3000obr/min w 330d 231KM
A jaki miałeś przebieg w aucie? Czy termostaty u Ciebie są w porządku bo jeśli nie to problem z zapchanym DPF-em powróci :(
-
[e91]Błędy do odczytania
Kolego te błędy dotyczą jednoznacznie że jest coś nie tak z ciśnieniem doładowania w pierwszym błędzie przepływomierz mierzy zbyt niskie masę powietrza w stosunku do czunika, drugi natomiast dotyczy węża doładowania obserwacja na wolnych obrotach a trzeci regulacja ciśnieni doładowania odchyłka od normy, to wszystko razem wzięte daje nam pogląd że jest coś nie tak z cisnieniem doładowania a powodów może byc wiele na przykład: wypadnięty przewód doładowania z IC, turbina padnięta, zacięta geometria, uszkodzona przepływka lub czujnik, trzeba to posprawdzać by wyeliminować problem, podejrzewam że węże doładowania do IC sa źle wpięte lub wypadnięty jeden z nich.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Koledzy jakby ktoś znalazł rozpórkę Performance to proszę napisać na priv. lub wrzucić tutaj. Dziękuję.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
No wlasnie jak patrze na ten dym w roznych barwach to wydaje mi sie ze mozna miec lepsza kulture silnika... poza tym uwarzam ze mozna sobie w razie czego darowac lusterka ale aie hamulce z M3 jezeli sie robi wizualnie M3 E91... Również podzielam twoje zdanie kolego Rivasi, hamulce to podstawa :cool2:
-
Żółta kontorolka silnika E90 320d ???
Po prostu jest jakiś problem z silnikiem i dlatego wpada w tryb awaryjny, lepiej znajdź kogoś w okolicy kto podepnie Ci samochód by sprawdzić błędy i nie ryzykować jazdy do twojego mechaniora 300 kilometrów, napisz może gdzie przebywasz, być może ktoś z forumowiczów ma niedaleko i podepnie i sprawdzi co dolega twojej Becie.
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
Tak zgadzam się z tym :) Ja nie mam M3 ale jak ktoś widzi moje tylne dwie rury z tyłu to już zaczyna prowokować siedząc na zderzaku. Co do spalania to naprawdę bardzo dobry wynik jak na te osiągi :D :cool2:
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
No i gdyby nie ta chmura lub kto woli wichura dymu :lol:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Bartek to naprawdę świetny pomysł :cool2: :cool2: Nawet na to nie wpadłem, płyn hamulcowy miałem niedawno wymieniony dlatego nie będę go wymieniał, jeszcze raz dzięki za podpowiedzi :D :wink:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dziękuję kolego za namiary w poniedziałek się dowiem czy mają do E91 :) :cool2: Dziękuję za info, pytanie czy warto wymieniać te przewody łączące z metalowymi :?: Mam takie Black Diamond w e81 :cool2: Z tego co piszesz to jesteś zadowolony z tych przewodów hamulcowych :D :wink: hej nie kupilem 335i ale mam z niego hamulce a przewody leza w garazu. bo zostawilem przewody z 1er w aucie. co do wymiany. otworz zbiorniczek dolej plynu i zaczynasz od tylnego prawego ;) jak zbiorniczek jest otwarty i plynu duzo nic sie nie zapowietrzy odkrecasz stary waz a plyn kapie , przykrecasz nowy i czekasz aż płyn zacznie kapac najlepiej aby nowy przewód trzymac rozciagniety lekko ku gorze przyłączem od strony zacisku. jak plyn zacznie wyplywac przykrecasz zacisk. jesli masz zaworek do odpowietrzania hamulcow to wkrecasz na miejsce odpowietrznika. jesli nie poluzowujesz odpowietrznik, czekasz az zacznie plynac płyn, dla pewnosci bierzesz wężyk przezroczysty i duzą strzykawke (100ml) dopełniasz zbiorniczek odpalasz auto 2-3 razy naciskasz hamulec. zakrecasz odpowietrznik i dalej dla kazdego kola tak samo. Dziękuję bardzo Bartku za mały tutorial jak to zrobić :) :cool2: Czyli mam rozumieć że po odkręceniu przewodu nie będzie płyn ciekł ciurkiem tylko będzie sobie delikatnie kapał, bo ja nigdy nie robiłem z hamulcami tzn. w kwestii wymiany przewodów dlatego taką miałem obawę o wymianę tychże przewodów, czyli pilnować by w zbiorniczku nie zabrakło płynu i można się bawić a gdybym Bartku nie zaczynał od tylnych zacisków tylko od przednich to mimo to muszę odpowietrzać cały układ hamulcowy standardowo? Bo na razie myślałem o wymianie przednich zacisków a w późniejszym czasie chciałem zrobić tylne zaciski.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dziękuję Bartku, teraz już mam pewność co zamówić, czyżbyś kupił 335i że przy niej robisz? Wymieniasz przewody? Pytam bo może zdradzisz jak wymienić te przewody by nie zapowietrzyć układu hamulcowego. Znalazłem firmę która zajmuje się okuwaniem przewodów w oplocie stalowy i wykorzystują przewody Goodridge a końcówki ocynkowane, cena za sztukę 50 złotych, to mi się wydaje atrakcyjną ofertą, jak myślicie, warto :?: Tutaj strona tej firmy: http://www.hamuj.pl/index.php?page=kontakt
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dzięki Bartek, to proszę pomierz mi je i sprawdź czy na przodzie są z dwoma tulejami gumowymi czy z jedną :) Wiem że z tyłu są aż cztery węże elastyczne, możesz to zweryfikować :?: :wink:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Zamówiłem przewody HEL ale jest problem bo sprzedawca napisał mi że występują dwa rodzaje przewodów :? I nie wiem jakie mam wybrać a mianowicie są: jedne są krótsze mają 46 cm długości i jedną gumową tuleję do mocowania w zawieszeniu, drugie mają 53 cm i dwie tuleje gumowe do mocowania w zawieszeniu, teraz pytanie czy ktoś wymieniał u siebie przewody i wie jakie mają być przewody :?:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dzięki za odpowiedź :cool2: Co do montażu części to jeszcze nic nie robiłem ale mam zamiar to niedługo robić, na razie muszę zamówić przewody i wtedy będę działać, także tylnych zacisków jeszcze nie montowałem ale muszę jeszcze dokupić tylne tarcze do tego zestawu który posiadam i wtedy będę miał komplet na tył bo jak na razie brakuje mi tylko tych tarcz, więc pomyślałem sobie że na razie zrobię przód i wymienię zawias i przewody a później będę kombinował z tyłem :)