Skocz do zawartości

czerwony330d

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czerwony330d

  1. To prawda Jurku, to na pewno nie TA Techniks :lol: :wink:
  2. kolega zenek koksownik zepsuł zabawę :( to faktycznie zawias a jak myślicie jakiej firmy?
  3. Dzisiaj przyszła paczucha, ciekaw jestem kto zgadnie co to? :D http://images70.fotosik.pl/547/5068f57d32e1f530gen.jpg
  4. Armin van Buuren :D Ładnie się zbiera :D :cool2: :wink:
  5. Dziękuję bardzo za miłe słowa :D :cool2: :wink: Hybryda myślę że wkrótce będzie ale z montażem i korektą programu trochę muszę poczekać bo teraz inne rzeczy muszę skończyć :) Dobre pytanie :) Jednak decyzję podjąłem ale niech na razie będzie tajemnicą :) :wink:
  6. no tak... tak jak sie umawialismy mam ten dobry stuffik :diabel_faja: jeden dla mnie jeden dla ciebie... dwa zapakowali dyskretnie w kontener... a ty masz te ciemne dla mnie... ? i tak publicznie na forum to nie myslalem ze mozna o tym rozmawiac... :twisted2: No to super :cool2: Oczywiście że mam to dla Ciebie :-D W sumie jest to pewnym stopniu pisane szyfrem :lol: :wink: Także pozostanie to na razie naszą tajemnicą :D :wink:
  7. No mam nadzieje ze juz niedlugo, tez z niecierpliwoscia czekam az maska dojedzie i wysla wszystko razem. Polowa lutego sadze. Zamowienie zlozlylem poczatek grudnia a jest 35 dni roboczych oczekiwania na maske. Akurat zamontujesz zawieszenie ! W porządku, jeszcze jedno a masz coś dla mnie? Wiesz co mam na myśli :D :wink:
  8. Może ktoś szuka podsufitki M-Pakiet pod dach panoramiczny: http://allegro.pl/bmw-e91-m-pakiet-podsufitka-podsufitowka-panorama-i4970831453.html Podstopnica M-Pakiet: http://allegro.pl/bmw-e90-e92-e93-e87-e91-stopka-m-pakiet-i4935020242.html
  9. Chyba tak, BMW wzywa na akcję serwisową związaną z wymianą wadliwego łańcucha na mniej wadliwy a być może bez wad, jest nawet wątek na forum o tej akcji :)
  10. Również wyrazy współczucia z powodu zniszczenia sklepu :( Moim zdaniem to orurowanie jest z jakiejś mniejszej terenówki, być może Suzuki Vitara, Nissan Quashqai itp. myślę że to nie była duża terenówka bo miałem kiedyś Isuzu Troopera i orurowanie było zdecydowanie większe, życzę Seba powodzenia w odnalezieniu sprawcy.
  11. Dziękuję Marku, szkoda że nie można tego zmierzyć :( Dzięki Seba :) Dziękuję :) kiedy u mnie zawitasz?
  12. To dobrze, bo już myślałem że coś źle zrobiłem :D I jak myślisz Mariusz, dobrze to idzie :)
  13. Szkoda że nie mogłem przyjechać ale następnym razem piszę się na 100% plus gokarty. :D
  14. Jak to nie działają :( Ja używam przeglądarki Google Chrome i działają bez zarzutu :) Jakiej przeglądarki używasz Mariusz?
  15. Tak w M47 siedzą dwa z czego jeden jest elastyczny i nie ma napinacza i do ściągnięcia/założenia trzeba mieć ściągacz :)
  16. Dzięki za info :cool2: Czyli jedynie Wavetrac koszt: http://www.re5pect.pl/szpera-wavetrac-bmw-335d-e90.html Lub Quaife: http://www.tomson.com.pl/product-pol-700-Szpera-Quaife-QDF14N-do-BMW-E46-E60-E81-E83-E85-E87-E90-E92.html
  17. Przyjedź do mnie to wymienię Ci pasek :D
  18. Dzisiaj nagrałem dwa filmiki z przyspieszenia mojego wozu :D Filmiki nie najlepszej jakości ale coś widać :mrgreen: Pierwszy 100-200 KM/H Drugi 100-250 KM/H Niestety nie posiadam race logic ani nic co mogłoby zmierzyć czas ale poglądowo można to potraktować jak przyspiesza mój wózek, trzeba zrobić filmiki by porównać przyspieszenie bo w planach hybrydowe turbiny i można porównać czy warto było to robić.
  19. Pisałem do sprzedawcy przełożenie dyfra z automatu to 3.15 a Ty w 335d masz 2,81 auto może być szybsze ze startu ale V-max może być mniejszy i nie wiem jak z biegami i automatem ( 3.15 a 2.81 to jest trochę różnicy , ja miałem 3.08 a założyłem 3.15 to różnica niewielka) :D Całe zawieszenie pasuje P&P ale wiem że masz super hamulce i do piast M3 na pewno nie podejdą , można przełożyć dyfer z półosiami bo wszystko pasuje ale przełożenie 3.15 jak dla mnie trochę za duże :oops: Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :cool2: Masz może pojęcie czy występuje dyfer do 335d ze szperą?
  20. Wymieniałem pasek u siebie bo też świszczało i zakupiłem Contitecha a we wcześniejszej 330d E46 kupowałem Ori pasek bo pisano że ori pasek jest najlepszy i nie będzie piszczało świszczało, zaryzykowałem i kupiłem Contitecha i zaskoczenie że jest identyczny jak ori bo ma meszek który podobno niweluje świszczenie i pisk, zapłaciłem 60 złotych z groszami a ori to koszt 160 z groszami, teraz mam już przejechane na pasku Contitecha 10 tysięcy kilometrów i jest błoga cisza, więc lepiej nie przepłacać.
  21. Kolego po co przepłacać, kup contitecha i będziesz zadowolony oraz spokój :)
  22. A czy do 335d podpasuje :?:
  23. Panowie, ja niestety jednak nie przyjadę, całkowicie zapomniałem o tym że muszę odebrać z lotniska o 15.30 matkę z Pyrzowic i nie ma szans bym zdążył na 16 do Katowic :duh: :mad2: Gdyby to było jutro to mam cały dzień wolny i mógłbym się spotkać, przepraszam że zawaliłem :duh: :mad2:
  24. Dziękuję, ja tak czuję się na 25 lat :D Poza tym gratki zakupu F10 bo to też bardzo ładny wóz :cool2:
  25. To ciekawe bo ja w tym kończę 40 lat i chętnie bym kupił E92 :mrgreen: :norty:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.