Skocz do zawartości

Bono

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bono

  1. Bono odpowiedział(a) na DRKOMP temat w E39
    tytul wskazuje, ze potrzebujesz jakiejs pomocy... kupiles samochod, wiec co chcesz uslyszec? jakies negatywne opinie? :) mi sie akurat podoba ta sztuka, bardzo podobna do mojego, tylko, ze nie kombi
  2. Bono odpowiedział(a) na czakoo temat w E38
    na razie znalazlem prawnika i sprawa na 99% trafi do sadu, przed wyklarowaniem sytuacji nie bede wystepowal w telewizji :)
  3. Bono odpowiedział(a) na czakoo temat w E38
    odnosnie magika/oszusta - moge odradzic: Auto Jozefow - poszukaj moj post w NIE POLECAM, na wszelki wypadek, abys tam nie trafil i nie tracil pozniej nerwow
  4. Bono odpowiedział(a) na zbigniewst temat w E39
    moje spostrzezenia odnosnie e39 kombi z nivo i bez: z nivo zawiecha jest twardsza, zauwazylem to przed kupnem swojego bolida w innych samochodach, wiec sie ciesze, ze mam bez nivo (choc jesli bym mial i tak by bylo dobrze), nivo jest fajna, jesli sie jezdzi np. w 4 osoby na narty, czyli zaladowanym... to wszystko niestety kosztem komfortu nie rozumiem za bardzo z czego ma wynikac wielka roznica w komforcie sedan/kombi? to co da sie odczuc, to to, ze w sedanie jest z tylu troche ciszej jak bardzo (o ile) rozni sie zawiecha kombi i sedan? pytam z ciekawosci
  5. Bono odpowiedział(a) na zbigniewst temat w E39
    ja w swoim touringu nie mam takiego wrazenia (nie mam nivo)
  6. Bono odpowiedział(a) na zbigniewst temat w E39
    a ma nivo?
  7. Bono odpowiedział(a) na kaszmir1 temat w E39
    z tego co wiem w e39 alarm nie musi byc podpiety do CANa
  8. ...i nie ruszyles juz z tej stacji? jakie bylo zachowanie silnika po odpaleniu po postoju? mi tez bunia potrafi przed chwile zadymic kiedy mocniej przycisne gaz... zauwazylem na drogach, ze dymi nie tylko moj, ale nie wiem czy tak ma byc ostatnia wymiana oleju u mnie po 18 tys. km i nie zauwazylem ubytku na bagnecie, wiec oleju pewnie nie spala pewnie przydaloby sie zbadac wtryski... zamelduj jesli zbadasz temat i cos sie dowiesz pozdr
  9. Bono odpowiedział(a) na siwykosiarz temat w E39
    ETL 7045E jest na 100% czerwony co z tego, ze u kogos ze skrzyni wylecial zolty? a skad pewnosc, ze wlali ten co trzeba? wrog w aso nie ma innej informacji niz aso w pl, bo aso w pl korzysta z programu wroga
  10. Bono odpowiedział(a) na siwykosiarz temat w E39
    taka gadke mozna najczesciej uslyszec w pseudo-warsztacie od skrzyn automatycznych, sprawdz po vin w aso jaki masz olej, to bedziesz wiedzial, wszystko jest w TIS, nie ma co gdybac, co zrobilby producent, gdyby cos tam... to co zrobil jest zapisane w TIS
  11. Bono odpowiedział(a) na siwykosiarz temat w E39
    taaa, olej zielony... oni sami sa zieloni
  12. Bono odpowiedział(a) na siwykosiarz temat w E39
    nie zamierzam sie z nikim klocic/nikogo przekonywac odnosnie wymiany oleju, ani ile skrzynia wytrzyma (BTW, skrzynie w e39 530dA nie naleza do najtrwalszych - wada fabryczna konwertera), kazdy odpowiada za swoje postepowanie... naprawa automatu niestety nie nalezy do przyjemnych rzeczy: koszty oraz brak ludzi, ktorzy sie na tym znaja
  13. Bono odpowiedział(a) na siwykosiarz temat w E39
    tryb awaryjny pojawil sie przy 227k km
  14. Bono odpowiedział(a) na siwykosiarz temat w E39
    dla tych ktorzy maja jakiekolwiek watpliwosci czy wymieniac olej, z wlasnego doswiadczenia powiem - olej w skrzyni nalezy wymieniac bezwzglednie! po pewnym czasie zaczyna w skrzyni krazyc z olejem troche syfu, ktory zapycha filtr i sprawia, ze skrzynia nie pracuje w takich warunkach jak trzeba, np. przelacza sie w tryb awaryjny, bo nie ma wlasciwego przeplywu oleju
  15. Bono odpowiedział(a) na mariuszekkkkk temat w E39
    z tego co wiem, to futura jest wykonywana w innej technologii niz zwykla centra, niewazne... nie ma aku niezawodnych bosche i tym podobne rowniez padaja jak muchy...
  16. Bono odpowiedział(a) na mariuszekkkkk temat w E39
    zapomnialem dodac, ze moja future zalatwil raczej niesprawny jez, ktory wyladowywal aku doszczetnie... przez tego jeza nieszczesnego, elektryk w ogole polecil mi niepotrzebnie wymiane aku z ta wymiana nie bylo tak prosto - musialem pokrzyczec przez telefon, ale wszystko zostalo zalatwione w ciagu 4 godzin...
  17. Bono odpowiedział(a) na siwykosiarz temat w E39
    mi sie wydaje, ze przeczytalem juz wszystko na temat wlasciwego oleju do skrzyni, o ktorej piszesz, duuuuzzzzo godzin w internecie wedlug mojej najlepszej wiedzy jest to TEXACO ETL 7045E - tak podaja w ASO, czesto w warsztatach chca lac esso, bo taki olej byl lany do chyba popularniejszych skrzyn ZF
  18. Bono odpowiedział(a) na mariuszekkkkk temat w E39
    ja mam centre future 95 Ah, zespula sie, to fakt, ale to moje zaniedbanie, bo akumulator bardzo czesto byl niedoladowany (rzadko jezdze), a w pewnym momencie poszedl na miesiac na kolki (padla skrzynia)... kiedy aku padl, zadzwonilem na info linie, przyjechal serwis i wymienil za free, generalnie mysle, ze to dobry aku
  19. Bono odpowiedział(a) na fomicz temat w E39
    a ile par nart miesci sie do takiego ski baga? fomicz, daj znac jaki Ci poszlo montoawnie rekawa, ja bylbym bardzo nim zainteresowany
  20. ja mam czarna bunie i biale kierunki... biale kierunki to dodatkowa pozycja w wyposazeniu dodatkowym
  21. Bono odpowiedział(a) na baktome temat w E39
    dopiero teraz odpowiadam, gdyz nie mialem dostepu do netu dziekuje za pochwalem buni :) jestem faktycznie z wawy, ale ja po miescie praktycznie nie jezdze, tylko trasa... nie za wiele sie wypowiem, mysle, ze realne zuzycie 10-12 litrow, ale pewnie z korkami jakie ostatnio byly do doswiadczenia pewnie i z 18 l moze spalic :)
  22. za opony zaplacilem ok. 1,8k zl z montazem niewiele moge powiedziec, bo po ich zalozeniu wyjechalem na ulrop i wlasnie wlocilem :) mysle, ze dopiero w grudniu wyprobuje je w gorach...
  23. a nie masz na slupku przy kierowcy tabliczki z zalecanym cisnieniem w oponach?
  24. Bono odpowiedział(a) na Kuzi24 temat w E39
    pewnie przepalila ci sie zarowka, niedawno byl o tym temat, sama zarowka ok. 10 zl, cala zarowka z oprawka 60-70 zl
  25. Bono odpowiedział(a) na ozzy temat w E39
    Zodiac, ja nic nikomu nie zamierzam udowadniac - na temat wyzszosci 2,5d nad 3,0d ani vice versa nie bede dyskutowal... zainteresowal mnie twoj tekst, ze 3,0d jest bardziej wyzylowany niz 2,5d - tylko tyle, chcialem sie dowiedziec na podstawie czego tak twierdzisz... nie dowiedzialem sie i wlasciwie na to nie liczylem

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.