Treść opublikowana przez Bono
-
[E39] Sedan w wersji z TV
panie zbigniewst, co niby ma wnosic ten link do tematu? sedany e60, e39? niektore z navi, niektore bez... nie wiem czy sa jakies nagrody za najwieksza liczbe postow na tym forum, ale wydaje mi sie, ze nie " :duh: "
-
530d turing 1999 - zgasla w trakcie jazdy
tak jak pisze kolega, pewnie aku, ale na wszelki wypadek dodatkowo sprawdz czy masz dobrze przykrecony kabel od masy (do karoserii)
-
Sprawny czujnik temp. zewnętrznej a działanie climatronika
przyznaje, ze nie dosc dokladnie przeczytalem post, ja mam inne doswiadczenie w tej kwestii
-
Sprawny czujnik temp. zewnętrznej a działanie climatronika
ameryki nie odkryles, kilkukrotnie pisalem na forum, ze przez dluzszy czas jezdzilem bez czujnika temp. zew. (czyli -40 stopni na wyswietlaczu), a klima chodzila tak jak powinna sa osoby, ktore twierdza, ze to niemozliwe...
-
WACHACZE cena
cena dobra, gdy ktos wymienia wiecej sztuk, to sie bardzo oplaca, dzieki za tipa odnosnie ebay'a
-
193 km w 530d e39 z roku 99?
gratulacje :) po VINie powinni w takim razie dobrac rowniez np. tarcze
-
193 km w 530d e39 z roku 99?
jesli samochod zewnetrznie wyglada jak po lifcie i myslisz, ze nikt za bardzo by sie nie przykladal do zmiany wygladu na poliftingowy, to przychodzi mi do glowy jedna rzecz - moze masz tylko karoserie z 1999 r., natomiast samochod byl skladany w okolicach 09/2000, czyli w czasie, gdy wypuszczono oficjalnie wersje lifting o ile dobrze pamietam, tarcze do poliftingu maja srednice 324 mm a te przez 298 mm, to pewnie tez jakis sposob na przekonanie sie, albo jeszcze inaczej - jesli masz 324 mm to nie wlozysz kola 15 cali
-
nastepna alpina e39 530d na allegro...
moze ktos sie skusi... http://www.allegro.pl/item279470118_bmw_530diesel_alpina_d10_245km_navi_skory_tv_xenon.html wedlug mnie prezentuje sie dobrze, ciekawia mnie rury wydechowe - nie sa skierowane w dol jak w cywilnym 530d (dopiero e60 chyba od 2004 byly w poziomie) - czyzby nie dymil?
-
e60 530i vs 530d
a jak wyglada poziom cen za podobne samochody 530i i 530d (przebieg, wyposazenie, rocznik)? kiedy kupowalem e39 mialem taki sam dylemat - e39 530i nie bylo zbyt wiele (w stosunku do 530d), kiedy porownywalem ceny, to byly podobne (przebieg + wyposazenie), znacznie wiekszy wybor diesli, a pozniej mniejsze problemy z odsprzedaza... podejzewam, ze kiedy bede kupowal e60 wybor bedzie podobny (diesel)
-
Wymiana kloszy w orginalnych xenonach przed liftingiem..
wydaje mi sie, ze sa inne klosze do xenona i do zwyklej lampy - to cala roznica
-
WACHACZE cena
czesc podaj jakis link gdzie zamawiasz towar w usa, ja zawsze wole kupowac wysylkowo (brak czasu na wycieczki po sklepach, a w warsztatach niepotrzebnie probuja zbyt wiele przyciac) dzieki
-
193 km w 530d e39 z roku 99?
m57n to chyba e60 dopiero
-
Pixele wróciły, czy na długo? Czerwony punkt
czy ktos pisal, ze znikajace pixele to grzebanie przy przebiegu?
-
iPod Adapter - Grom Audio
dzieki za linka! ja mam navi, mam nadzieje, ze z wyciagniem tego nie ma problemu, podobnie jak z radiem pozdr
-
Regeneracja i naprawa xenonów po lifcie
na wszelki wypadek podaje nr tel. do goscia z wawy, ktory robi xenony (m.in. te plastiki - 100 zl za plastik - troche sporo, ale w aso sie nie dostanie) 603 123 426
-
Dojedz skradzionym BMW do wiezy Eifla
http://poszkole.pl/gry.php?co=1&idm=51&kat=2
-
Kluczyk Webasto and czujnik
na ojcowskiej maja takiego kompa jak w aso (byc moze troche starszy model, nie wiem nie znam sie, ale jest to komputer do diagnostyki bmw) ten dokument, ktory wkleilem powyzej, wydaje sie byc (i tak byl opisany na forum niemieckim), jako fragment oficjalnego cennika bmw aso de, takie przeprogramowanie kosztuje tam oficjalnie 70 euro (o ile dobrze pamietam) - inna sprawa, ze tez nie wszyscy w aso de wiedza o takiej mozliwosci pozdr
-
Uklad samopoziomujący X5
czy nie jest tak, ze po wymianie poduszki pneumatycznej trzeba dokonac wypoziomowania samochodu za pomoca komputera diagnostycznego?
-
Kluczyk Webasto and czujnik
nie odblokowywalem webasto w aso, tylko na ojcowskiej w wawie (pisalem to kilka postow wyzej), nic niezwyklego nie mowilem, tylko przedstawilem kwity, z ktorych wynikalo, ze jest to mozliwe elektromechanik nie ryzykowal za wiele probujac dokonac aktywacji, robil to na moja odpowiedzialnosc :)
-
Pixele wróciły, czy na długo? Czerwony punkt
wiesc gminna niesie, ze swiadczy to o grzebaniu przy przebiegu samochodu...
-
Kluczyk Webasto and czujnik
jaki pliczek chcialbys, aby ktos wrzucil?
-
Kluczyk Webasto and czujnik
co tam jest napisane? ludzie opisywali swoje historie z odblokowaniem webasto - nieraz w aso de nie wierzyli, ze mozna to zrobic; ale my to juz wiemy :)
-
iPod Adapter - Grom Audio
rakoo, w ktorym miejscu podlaczasz to pod zmieniarke? przy wyjsciu z radia, czy przy zmieniarce? mozna to samemu zrobic (chodzi o osobe bez zaciecia do tego typu majsterkowania), czy raczej to robota dla "fachowca"?
-
Centrum Handlowe Arkadia --- warszawa
moze i nie kroja, ale obdzieraja z czego sie da vide kradziez mojego spryskiwacza do xenona... lepiej zostawic na strzezonym
-
Ile procentowo, a nie kwotowo, dochodów wydajecie na paliwo?
zaradny jesteś :mrgreen: mozna na AC od kradziezy zaoszczedzic :)