Treść opublikowana przez Bono
-
Kluczyk Webasto and czujnik
ja nie pisalem, ze zaplacilem 150 zl :) wlasciwie to nie zaplacilem nic, jak to okreslono, "w ramach wkladu w edukacje elektromechanika" :) nic nie trzeba bylo montowac, tylko programowanie
-
Kluczyk Webasto and czujnik
pilota + zestaw odbiorczy do samochodu mozna kupic, ale pamietam, ze cena byla mocno zaporowa - chyba nawet na stronie Inchcape jest cennik "akcja zima" i widzialem tam cene pilota odnosnie aso w pl - na nich ten cennik (chyba oficjalny) nie robi wrazenia - przesylalem im, mi wycenili usluge na 1300 zl i powiedzieli, ze zgodnie "ze sztuka" trzeba tam cos jeszcze domontowac :)
-
Kluczyk Webasto and czujnik
znalazlem jeden link - wyslalem na pw, bo nie wiem czy mozna podawac linki do innych forow i to %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img230.imageshack.us/img230/9149/shne2.jpg to powinno wystarczyc
-
Kluczyk Webasto and czujnik
pliki moze i mam, ale na innym komputerze, prosze napisz mi jutro maila na pw z przypomnieniem, sprobuje poszukac w menu zamiast przewietrzania pojawilo sie przewietrzanie/dogrzewanie, to cala zmiana niemiaszki pisali na forum, ze w niektorych aso robili im upgrade za free (!), w polsce nie do pomyslenia, czasem kosztowalo to 60-70 euro, dzwonilem wczesniej do naszego aso, powiedzieli, ze to zrobia za 1300 zl :)
-
Ile procentowo, a nie kwotowo, dochodów wydajecie na paliwo?
jeszcze nigdy mi sie nie zdarzylo liczyc ile wydaje na paliwo dziennie/tygodniowo/miesiecznie/rocznie... dla mnie taka informacja nie ma zadnej wartosci nie wiem czy ty sie przymierzasz do kupna samochodu bmw, wydaje mi sie, ze jesli ktos pyta ile sie srednio wydaje na paliwo, powinien powaznie przemyslec zakup samochodu bmw... utrzymanie bmw troche kosztuje, jesli chce sie miec to co przewiduje producent
-
Kluczyk Webasto and czujnik
wlasnie tam to robilem i z tego co sie orientuje, to bylem pierwszy - przyjechalem z plikiem wydrukowanych postow z forow niemieckich, gdzie pisano, ze taka operacja jest mozliwa na poczatku szef elektromechanik kazal mi spadac, ale go w koncu przekonalem zeby sprobowac :) tez mialem tylko przewietrzanie, teraz mam przewietrzanie/dogrzewanie (mam navi) pozdr
-
separator oleju - co ile się wymienia?
duzo z wymiana roboty? w aso mi powiedzieli 170 zl za separator + ok. 170 zl wymiana
-
separator oleju - co ile się wymienia?
czesc, jakis czas temu czytalem o separatorze oleju, czytalem, ale nie doczytalem co ile sie go wymienia? sa na to jakies normy, tak jak w przypadku np. filtra paliwa? zbliza mi sie serwis olejowy i zastanawiam sie czy od razu i tego nie wymienic... pozdr
-
ksenony opadły i lipa
wydaje mi sie, ze czujnik poziomu jest rowniez w tylnej czesci samochodu
-
Preparaty do skory, ktory najlepszy?
kiedy wyslalem posta, to sobie pomyslalem o siedzisku w tym innym znaczeniu... faktycznie, nie wiadomo co kolega smaruje nivea :)
-
KUPNO UZYWANEGO SAMOCHODU NA FIRME
bmw 530 bedzie samochodem osobowym (zadne kratki, zadne wyjmowanie siedzen nic nie da), wrzucenie 200k zl w KUP tez nie wchodzi w rachube, bo nie dotyczy samochodow osobowych ograniczenie odliczenia VAT przy osobowkach 6k zl
-
Akcja ZIMA w ASO BMW.
tyle mniej wiecej sie czeka na przeglad... normalka
-
Preparaty do skory, ktory najlepszy?
nivea to jest krem do skory zywej a nie tej na siedziskach :) rozumiem, ze jeszcze 20 lat temu mozna bylo szukac takich substytutow, ale dzis, kiedy jest tyle preparatow dedykowanych... BTW musze sprobowac tego oryginalnego srodka bmw
-
lancuchy - wylaczanie DSC
roznicy pomiedzy asc i dsc w tej kwestii pewnie nie ma kupilem PEWAG SPORTMATIC
-
lancuchy - wylaczanie DSC
czesc, kupilem sobie dzis lancuchy na kola, doczytalem w instrukcji obslugi buni, ze w przypadku, gdy na kolach sa lancuchy nalezy wylaczyc DSC, dlaczego? sprawniej sie wtedy jedzie, czy cóś? niegdy dotad nie uzywalem nawet lancuchow, wiec jestem ciekawy jak sie na tym jezdzi pozdr
-
TOURING bagaznik na narty
0386 Dachreling - taka pozycja jest u mnie na liscie dodatkowego wyposazenia
-
TOURING bagaznik na narty
jesli nie masz relingow to mocujesz belki srubami do dachu, tak jak w sedanie
-
Sposób na "jeża" wyładowującego akumulator ?
jez to moj ulubiony temat :) tez z nim walczylem bardzo dlugo (tzn. nie wiedzialem na poczatku, ze to jez) jesli zaobserwowales kilka razy taka prawidlowosc, to chyba nie ma co sie zastanawiac i kupic tego jeza, to tylko 300 zl
-
Regeneracja i naprawa xenonów po lifcie
w wawie znam kolesia, ktory wiedzialby jak do tematu podejsc (przerabial mi lampy na bi-xenon), czy Tobie lokalizacja pasuje? watpie :)
-
TOURING bagaznik na narty
ale z czym sie nie zgadzasz? ja wyrazilem swoje zdanie, nie bede nikogo do niego przekonywal, szczerze mowiac nie wiem o czym piszesz, wspominajac o jakis syfach, ktore wyrzucaja samochody? moje porownanie cenowe dotyczy wybrobow z wysokiej polki, te boxy, ktore przywolales mi sie nie podobaja i nie zalozylbym ich na swoja bunie, to co bym zalozyl kosztuje 2k zl...
-
TOURING bagaznik na narty
obedzie sie bez boxa, ja mam bagaznik thule na 4 pary nart - kwestia roznicy w cenie (box ok. 2k zl, bagaznik 450 zl) jesli ktos ma sedana, box daje dodatkowa przestrzen towarowa, z touringiem i bagazem nie ma problemu
-
Filtr paliwa do 525D
czytalem nie raz nie dwa o filtronach, ktore ograniczaly cyrkulacje oleju... pewnie jakosc sie poprawia, ale ja wole z ta firma nie ryzykowac
-
jak odpalic E60
opcja w PL niedostepna :lol:
-
ukradna wszystko co tylko sie da... sprysk xenona [kupie]
temat byl kilka razy poruszany na forum... na allegro koles chce 150 zl/2szt. (chyba uzywki), na Narbutta w Warszawie jedna sztuka ok. 56 zl (nowki)...
-
ukradna wszystko co tylko sie da... sprysk xenona [kupie]
zes mnie pocieszyl :lol: brak w twojej buni, to rowniez efekt zlodziejstwa / wandalizmu? buraki, kupuja bmw, zakladaja xenony dla szpanu i nie starcza kasy, aby kupic spryski w sklepie, wiec ida krasc... szkoda gadac :duh: