Skocz do zawartości

Bono

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bono

  1. Bono odpowiedział(a) na Bono temat w E39
    to miejsce moze byc jednak uzywane rowniez do innych celow, np. podlaczenia prostownika z tego wzgledu nie bylbym taki pewien, ze kable to bezpieczna sprawa
  2. Bono opublikował(a) temat w E39
    czesc, czytajac o problemach kolegow z aku, przypomnialem sobie, ze od kilku osob slyszalem, zeby raczej nie odpalac bmw na kablach (niby mozna sfajczyc kompa); dotyczy to w szczegolnosci samochodow z asb (to slyszalem od Olczaka - automat.pl, nie chcial nic wiecej powiedziec, odeslal na swoja strone, na ktorej nic na ten temat nie znalazlem) czy ktos ma jakies negatywne doswiadczenia w tej kwestii? pozdr
  3. pamietam moje boje z rozladowanym aku, przyczyna byl jez... w tamtym czasie praktycznie stracilem wiare w marke :) dzieki forum sam namierzylem przyczyne, elektrycy naciagneli mnie na koszty (m.in. nowy akumulator) powodzenia!
  4. Bono odpowiedział(a) na marcinsanok temat w E39
    e39 530d pali bez problemu bez swiec zarowych, na poczatku zadymi na czarno i tyle - wiem, bo moj kumpel mial wszystkie 6 do wyrzucenia dymienie bylo tylko przez kilka pierwszych sekund
  5. Bono odpowiedział(a) na rafala6 temat w E39
    w 3.0i jest chyba skrzynia zf ja z pewnosia nie kupie juz automatu, przy czym to nie jest tak, ze po moich przeprawach ze skrzynia zapalalem niechecia do automatu, przez zakupem buni nie chcialem automatu, ale moje problemy przekonaly mnie, ze nie warto zycze wlasciwych wyborow :)
  6. Bono odpowiedział(a) na rafala6 temat w E39
    w e39 530dA jest blad konstrukcyjny skrzyni GM (konwerter), najczesciej objawia sie to przy ok. 150-250k km, choc czasem sie nie objawia
  7. generalnie jest tak jak piszesz przyznaje, ze wyrazilem sie malo precyzyjnie, v-power diesel nie jest produkowany w PL - w calosci jest importowane
  8. jest to mozliwe
  9. nie rozumiesz, v-power nie jest produkowany w PL
  10. szefie, jesli nie wiesz to nie pisz tak kategorycznie :) orlen oczywiscie napelnia zbiorniki shella swoim paliwem, do v-power sie jednak nie miesza, taka jest prawda niestety prawda jest rowniez to, ze najczesciej paliwo jest psute na stacji paliw, czyli bez wzgledu na to, czy paliwo jest super i jest sprowadzane np. z rafinerii z niemiec, pracownicy stacji i tak moga je zepsuc....
  11. nie bedzie zadnego bledu
  12. rozwaz centre futura cf 10, 3 lata gwarancji, 2 lata assistance
  13. Bono odpowiedział(a) na maxym530d temat w E39
    a moze 5w40...
  14. a turbo, wtryski, pompa paliwa, jez, zawieszenie, skrzynia automat (w szczegolnosci w e39 530dA) sa juz na liscie? :lol:
  15. problemem moga byc kable lub sam pstryczek, ten ktory naciskasz chcac otworzyc sama szybe - moze byc niesprawny to prawda, to nastepna "normalna" przypadlosc e39 :)
  16. Bono odpowiedział(a) na Mruk temat w E39
    akurat to z wyjmowaniem bezpiecznika jest bardzo czesta praktyka w przypadku np. samochodow leasingowanych, gdy limitowany jest przebieg (miesieczny/roczny)
  17. Bono odpowiedział(a) na makaron87 temat w E39
    czytanie forum sprawia, ze czasem czlowiek jest przewrazliwiony... przynajmniej w moim przypadku tak jest :) jakkolwiek nie mowie, ze u Ciebie nie bylo objawow, o ktorych pisales...
  18. wiekszosc e39 530d ma webasto, ale w wersji tylko do odgrzewania silnika (de facto, ono sprawia, ze szybciej robi sie rowniez w kabinie) wersja bogatsza, to sterowanie w celu ogrzewania wnetrza bez wlaczania silnika
  19. Bono odpowiedział(a) na rudesmen temat w E39
    wlasnie stawialbym na jeza
  20. mam takie siedziska (iso-fix, jakos tak to sie nazywa), ale nie korzystam, bo nie mam dzieci wydawalo mi sie, ze po prostu sadzasz tam malucha (takiego wiekszego, nie niemowlaka), aby byl wyzej i zeby go pas lepiej trzymal nie wiem jaka tam jeszcze czesc by miala przychodzic
  21. 530d po lifcie ma tarcze 324 mm, przed 296mm (jakos tak)
  22. jesli na navi nie pokazuje ci sie opcja webasto, to raczej jej nie masz to przewietrzanie to dla tych, ktorzy wyjezdzaja codziennie z domu o np. 8 i wychodza z pracy np. o 16 - ustawiasz sobie wczesniej (20 min) opcje przewietrzenia, przychodzisz i w samochodzie jest chlodniej niz byloby normalnie (nagrzanie od slonca) dla mnie to jest w ogole nieprzydatna opcja
  23. AUX VENTILATION to przewietrzanie rest (po lifcie max) to z tego co sie orientuje oddaje zaakumulowane cieplo lub zimno z klimy na postoju, gdy np. na kogos czekasz (bez wlaczonego silnika)
  24. dzis szyba zaczela dzialac... nie nastawialem na program z kaszpirowskim :) takie sytuacje, paradoksalnie, mnie denerwuja - chyba juz lepiej, gdy cos odmowi posluszenstwa, trzeba naprawic i wiadomo, ze jest ok, w takiej sytuacji moge podejzewac, ze pewnego pieknego dnia znuwu cos przestanie dzialac na kilka dni :duh:
  25. Bono odpowiedział(a) na daniel 96 temat w E34
    jesli byloby specjalnie, to byloby "przewut" :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.