Treść opublikowana przez Bono
-
Odpalanie bmw na kablach
to miejsce moze byc jednak uzywane rowniez do innych celow, np. podlaczenia prostownika z tego wzgledu nie bylbym taki pewien, ze kable to bezpieczna sprawa
-
Odpalanie bmw na kablach
czesc, czytajac o problemach kolegow z aku, przypomnialem sobie, ze od kilku osob slyszalem, zeby raczej nie odpalac bmw na kablach (niby mozna sfajczyc kompa); dotyczy to w szczegolnosci samochodow z asb (to slyszalem od Olczaka - automat.pl, nie chcial nic wiecej powiedziec, odeslal na swoja strone, na ktorej nic na ten temat nie znalazlem) czy ktos ma jakies negatywne doswiadczenia w tej kwestii? pozdr
-
Nie można otworzyć szyby w klapie touring
pamietam moje boje z rozladowanym aku, przyczyna byl jez... w tamtym czasie praktycznie stracilem wiare w marke :) dzieki forum sam namierzylem przyczyne, elektrycy naciagneli mnie na koszty (m.in. nowy akumulator) powodzenia!
-
Mocne dymienie 530d
e39 530d pali bez problemu bez swiec zarowych, na poczatku zadymi na czarno i tyle - wiem, bo moj kumpel mial wszystkie 6 do wyrzucenia dymienie bylo tylko przez kilka pierwszych sekund
-
Czy nie bać się automatu
w 3.0i jest chyba skrzynia zf ja z pewnosia nie kupie juz automatu, przy czym to nie jest tak, ze po moich przeprawach ze skrzynia zapalalem niechecia do automatu, przez zakupem buni nie chcialem automatu, ale moje problemy przekonaly mnie, ze nie warto zycze wlasciwych wyborow :)
-
Czy nie bać się automatu
w e39 530dA jest blad konstrukcyjny skrzyni GM (konwerter), najczesciej objawia sie to przy ok. 150-250k km, choc czasem sie nie objawia
-
V - Power Racing
generalnie jest tak jak piszesz przyznaje, ze wyrazilem sie malo precyzyjnie, v-power diesel nie jest produkowany w PL - w calosci jest importowane
-
Webasto-jak to z nim jest dokładnie.......???
jest to mozliwe
-
V - Power Racing
nie rozumiesz, v-power nie jest produkowany w PL
-
V - Power Racing
szefie, jesli nie wiesz to nie pisz tak kategorycznie :) orlen oczywiscie napelnia zbiorniki shella swoim paliwem, do v-power sie jednak nie miesza, taka jest prawda niestety prawda jest rowniez to, ze najczesciej paliwo jest psute na stacji paliw, czyli bez wzgledu na to, czy paliwo jest super i jest sprowadzane np. z rafinerii z niemiec, pracownicy stacji i tak moga je zepsuc....
-
[e39] problem z ogrzewaniem postojowym RAST
nie bedzie zadnego bledu
-
Webasto-jak to z nim jest dokładnie.......???
rozwaz centre futura cf 10, 3 lata gwarancji, 2 lata assistance
-
Jaki olej do silnika E39 530d
a moze 5w40...
-
Nie można otworzyć szyby w klapie touring
a turbo, wtryski, pompa paliwa, jez, zawieszenie, skrzynia automat (w szczegolnosci w e39 530dA) sa juz na liscie? :lol:
-
Nie można otworzyć szyby w klapie touring
problemem moga byc kable lub sam pstryczek, ten ktory naciskasz chcac otworzyc sama szybe - moze byc niesprawny to prawda, to nastepna "normalna" przypadlosc e39 :)
-
Stan licznika
akurat to z wyjmowaniem bezpiecznika jest bardzo czesta praktyka w przypadku np. samochodow leasingowanych, gdy limitowany jest przebieg (miesieczny/roczny)
-
[ E39 ] Glosna praca turbiny?
czytanie forum sprawia, ze czasem czlowiek jest przewrazliwiony... przynajmniej w moim przypadku tak jest :) jakkolwiek nie mowie, ze u Ciebie nie bylo objawow, o ktorych pisales...
-
Webasto-jak to z nim jest dokładnie.......???
wiekszosc e39 530d ma webasto, ale w wersji tylko do odgrzewania silnika (de facto, ono sprawia, ze szybciej robi sie rowniez w kabinie) wersja bogatsza, to sterowanie w celu ogrzewania wnetrza bez wlaczania silnika
-
zapach spalenizny z nawiewu
wlasnie stawialbym na jeza
-
Zintegrowane foteliki dziecięce e39 po lifcie
mam takie siedziska (iso-fix, jakos tak to sie nazywa), ale nie korzystam, bo nie mam dzieci wydawalo mi sie, ze po prostu sadzasz tam malucha (takiego wiekszego, nie niemowlaka), aby byl wyzej i zeby go pas lepiej trzymal nie wiem jaka tam jeszcze czesc by miala przychodzic
-
klocki ham. przed liftingiem - po liftingu. Różnią się????
530d po lifcie ma tarcze 324 mm, przed 296mm (jakos tak)
-
Webasto-jak to z nim jest dokładnie.......???
jesli na navi nie pokazuje ci sie opcja webasto, to raczej jej nie masz to przewietrzanie to dla tych, ktorzy wyjezdzaja codziennie z domu o np. 8 i wychodza z pracy np. o 16 - ustawiasz sobie wczesniej (20 min) opcje przewietrzenia, przychodzisz i w samochodzie jest chlodniej niz byloby normalnie (nagrzanie od slonca) dla mnie to jest w ogole nieprzydatna opcja
-
Webasto-jak to z nim jest dokładnie.......???
AUX VENTILATION to przewietrzanie rest (po lifcie max) to z tego co sie orientuje oddaje zaakumulowane cieplo lub zimno z klimy na postoju, gdy np. na kogos czekasz (bez wlaczonego silnika)
-
e39 tylna szyba bez ruchu
dzis szyba zaczela dzialac... nie nastawialem na program z kaszpirowskim :) takie sytuacje, paradoksalnie, mnie denerwuja - chyba juz lepiej, gdy cos odmowi posluszenstwa, trzeba naprawic i wiadomo, ze jest ok, w takiej sytuacji moge podejzewac, ze pewnego pieknego dnia znuwu cos przestanie dzialac na kilka dni :duh:
-
przewud od pąpy
jesli byloby specjalnie, to byloby "przewut" :)