Treść opublikowana przez Bono
-
Oglądał ktoś z Was tę E39 528?
tak jak kolega napisal "(...) za 7 tys. euro można już 530d dostać", tylko pozniej placz na forum... nieraz jak czytam tych co widzieli taka albo inna fure za "dobre pieniadze", zastanawiam sie, dlaczego jeszcze niemcy nie zaczeli przyjezdzac do nas po samochody...
-
BMW-E39 _530_d_oferty_sprzedazy
mi sie podoba :cool2: , z zastrzezeniem, ze nie lubie felg na wyrost i brak mi troche "kredensu" w srodku... rzecz gustu
-
[e39] halogeny po liftingu
jezyka polskiego zbyt czesto to ty chyba nie uzywasz :) w zderzaku m-pakiet sa inne, wieksze halogeny
-
Jakie żarówki (ksenon) kupić w celu wymiany?
6000K to chinska lipa, ale 5800K sa markowe (mniej wiecej 2 razy drozsze od 4300K)
-
530D utrzymanie itp
ktos kiedys mowil, ze rowniez ate ida na pierwszy montaz... dosc duzo informacji nt. tarcz otrzymalem od pewnego pana z serwisu brakes.pl - wg. niego jurid (ktory najczesciej jest sprzedawany w aso) czasami lubi sprawic problemy do e39 530d godne polecenia sa Zimmermann, EBC, Tarox; sam sie pewnie skusze na Zimmermann (musze wymienic ten badziew ATE) - pisze to, bo moze komus sie przyda, choc ta wiadomosc odbiega od tematu
-
530D utrzymanie itp
zebys sie nie zdziwil... u mnie ATE bija po 3k km, czyli do wyrzucenia
-
szwankuje septronik
odrobine sie mijasz z prawda, bo mieszasz oznaczenie (symbol) skrzyni z max. momentem jaki skrzynia moze przeniesc; po lifcie skrzynia ma ok. 18% zapasu na Nm
-
szwankuje septronik
konwerter bardzo rzadko siada w 528, w przeciwienstwie do 530d, w tym drugim jest niestety skrzynia GM
-
Zakup 530d
darcik, taka kierownica byla zakladana w e39 przed liftem, jest to kierownica sportowa, po lifcie kierownica sportowa wyglada tak jak u mnie przebieg - oczywiscie, ze krecony, kwestia tylko, czy ktokolwiek przy zdrowych zmyslac w ten przebieg uwierzy...
-
Czy akcyza 13,6% będzie zniesiona?
Bono odpowiedział(a) na tomac temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnea gdzie ja napisalem, ze nsa tworzy prawo? podtrzymuje to co napisalem to tyle...
-
Czy akcyza 13,6% będzie zniesiona?
Bono odpowiedział(a) na tomac temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnewyroki NSA sa wiazace, ale tylko w kokretnym stanie faktycznym (dla stron sporu), ze wzgledu na pozycje NSA, wyroki sa czesto wskazowka np. dla organow podatkowych jak interpretowac prawo w innych sytuacjach
-
olej, czy ktoś kupil już coś takiego
wszytko fajnie tylko dlaczego w sewisie leja 0W30?
-
[e39] bylem w serwisie wzialem VIN i nic nie wiedza
nie jest to dziwne, aby sie dowiedziec/potwierdzic historie tego samochodu musisz dzwonic do aso, gdzie byl serwisowany - najczesciej wlasnie tak trzeba sprawdzac historie samochodu
-
530D utrzymanie itp
5W30 mam na fakturze, pozniej sprawdze faktycznie info z kartki w komorze silnika
-
530D utrzymanie itp
sam sobie w czesci odpowiem Castrol SLX Professional Powerflow VW Longlife III 5W-30 - to w pełni syntetyczny olej silnikowy opracowany przy współpracy z Grupą VW, jako olej technologii niskopopiołowej LOW SAPS do nowoczesnych silników benzynowych i Diesla z filtrami cząstek stałych, opracowany zgodnie z Clean Performance Technology™. Olej rekomendowany przez Grupę VW. Zalecana cena detaliczna brutto za opakowanie 1 L – 80,99 zł SPECYFIKACJE: ACEA A3/B3/B4, VW 504.00/507.00 Castrol SLX Professional Powerflow BMW LL 04 0W-30 - to w pełni syntetyczny olej silnikowy opracowany wspólnie z koncernem BMW, jako olej technologii niskopopiołowej LOW SAPS do nowoczesnych silników benzynowych i Diesla z filtrami cząstek stałych, opracowany zgodnie z Clean Performance Technology™. Olej rekomendowany przez BMW Zalecana cena detaliczna brutto za opakowanie 1 L – 80,99 zł SPECYFIKACJE: API SM/CF, ACEA A3/B3/B4/C3, BMW LongLife 04 http://media.netpr.pl/notatka_77351.html?changeLocale=PL czyli jest LL 5W30, ale opracowany z VW - czy to mozliwe, aby to lali w BMW?
-
530D utrzymanie itp
sprawdzilem na stronie intercars SLX LONG LIFE 04 BMW 1L detal 83,92 zł hurt 79,73 zł czy ktos z was sie orientuje czy jest Longlife 5W30 - sam juz nie wiem co mi wlali w aso, 5w30 czy 0w30...
-
Czy akcyza 13,6% będzie zniesiona?
Bono odpowiedział(a) na tomac temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnemoge cie goraco zapewnic, ze zadne rewolucyjne zmiany nie zajda szybko - stwierdzenie szybko jest dosc subiektywne, w tym przypadku oznacza conajmniej kilka miesiecy... przykladow jest mnostwo na to, ze wyroki sobie, legislator sobie; prawo jest takie a nie inne, dlatego dopiero na poziomie sadow administracyjnych (w przykladzie w NSA, wczesniej jest jeszcze WSA) mozna dojsc swoich praw - ile osob, podmiotow bedzie ryzykowalo taka droge? zapewniam cie, ze mnostwo duzych, bogatych firm nie wystepuje przeciwko wladza skarbowym na droge sadowa, bo boja sie, ze bedzie zemsta.... podsumowujac, jesli chcesz kupic samochod jeszcze w tym roku, to kupuj i nie czekaj na zmiane przepisow w tym zakresie, bo ta pewnie niepredko
-
530D utrzymanie itp
a co chcialbys, aby wynikalo? mnie zastanawia, dlaczego u ciebie wlali 0w30, a u mnie 5w30 - pytalem przed wymiana i powiedzieli, ze taki leja do wszystkich, moze sami nie wiedza co leja... ciekawe
-
szwankuje septronik
o ile takiego znajdzie...
-
525 d spaliny w kabinie
wg mnie to wlasnie spaliny z webasto, w e39 wylot spalin jest pod kierowca, wiec spaliny wylatuja bardzo blisko miejsca, gdzie zasysane jest powietrze do wnetrza
-
530D utrzymanie itp
mi ostatnio wlali w aso 5W-30/LL04B, cena 90,64 zl/l
-
[e39] bylem w serwisie wzialem VIN i nic nie wiedza
ktokolwiek Ci to powiedzial, byl w bledzie jedyna mozliwosc sprawdzenia w wielu przypadkach, to dzwonienie do serwisu, w ktorym niby samochod byl serwisowany w moim przypadku bylo tak, ze serwis byl przez caly czas w jednym miejscu i to mi potwierdzili, w bazie aso bmw pl nie ma mojego samochodu... i to jest bardziej norma niz wyjatkiem - pisze na podstawie wlasnego sprawdzania
-
530D utrzymanie itp
chodzi o przekonanie niektorych posiadaczy bmw, przez innych posiadaczy bmw, ze e39 nie jest samochodem tanim w eksploatacji... czlowiek, ktory zalozyl temat siedzi juz pewnie na forum vw i pyta o golfa :) jesli ktos chce jezdzic tanio, albo nie widzi roznicy w uzytkowaniu bmw i jakiegos pseudo samochodu z dalekiego wschodu, to niech se kupi astre, golfa lub kia; jesli ktos chce jezdzic tak, aby odczuwac freude am fahren, niech se kupi bmw - jednak za to sie placi...
-
530D utrzymanie itp
a klockow juz nie kupil do tych tarcz? filtrow nie zmienial? (przeciwpylkowy kosztuje ok. 150zl, powietrza 150zl - pisze o dobrych, a nie badziewiach)... ludzie, jak mozna takie rzeczy pisac, w 1,5 roku ktos wydal 400zl na czesci do e39 530d... chyba, ze caly czas samochod stal... :duh: dobry egzemplarz kupil, malo na czesci wydaje, 7,5l/100km po miescie pali...
-
serwis olejowy
interwaly pomiedzy wymianami oleju zaleza od ilosci spalonego paliwa, jesli jezdzisz ekonomicznie (w tym, raczej na trasie), to wymiana oleju bedzie zalecana przy wiekszym przebiegu u mnie po 18k km od wymiany, mialem jeszcze palace sie 2 zielone kontrolki, wymienilem jednak olej, to nie jest az tak duzy koszt