Treść opublikowana przez Bono
-
Co sądzicie o tej E39 530d
to chociaz napisz co nie halo, bedziemy wiedzieli na co zwracac uwage przy ogloszeniach :)
-
wymiana uchwytu na napoje
uchwyty na napoje w e39 sa strasznie delikatne, ktos kiedys wklejal link do porady jak je wzmocnic, niestety w innych samochodach uchwyty sa lepszej jakosci...
-
wymiana uchwytu na napoje
ha ha, bardzo smieszne :wink: nie doczytalem, moja wina
-
wymiana uchwytu na napoje
czasemi cos sie blokuje, lepiej nie szarpac tylko wyjac panel klimatronika (z obu stron klimatronika trzeba wlozyc cos cienkiego - jak karta kredytowa - aby puscily zatrzaski)
-
Co sądzicie o tej E39 530d
"nicht fahrbereit" dalej nawet nie chce mi sie patrzec na te fury za 5-6k eur
-
Co sądzicie o tej E39 530d
moim skromnym zdaniem samochod wyglada ok, przyjzalbym sie tylko przodowi (w szczegolnosci), bo zderzak m-pakiet dokladany, przebieg taki, jakiego sie powinno spodziewac przy tym roczniku czy cena przesadzona? nie znam cen tego rocznika, ale na czuja powiedzialbym, ze cena nie jest zbyt wygorowana jesli samochod jest taki jak w opisie smiesza mnie takie komentarze, ze za drogo... ze taki rocznik to za polowe ceny mozna kupic... nie sprowadzalem samochodow (jak coponiektorzy), ale szukalem dla siebie samochodu 6 miesiecy, widzialem wiele padlin pt. "igla", "od dziadka", "od babci", "prawnika"... z doswiadczenia wiem, ze na samochody z najnizszego poziomu cenowego to raczej nie ma co patrzec
-
330d czy 330i?
z calym szacunkiem dla Patryka (whoever it is), +25% mocy to wg mnie daleko od lajtowosci nie wspomne juz o skrzyni automatycznej (jesli to automat), bo jesli w 330d e46 jest skrzynia GM, ktora jest w e39, to jej zywot po takim lajcie jest mocno ograniczony
-
330d czy 330i?
+25% mocy to juz chyba nie taki lajcik
-
Warta zaczyna dopłacać VAT od kosztów robocizny
Bono odpowiedział(a) na Bono temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnejesli masz zaprzyjazniona kancelarie, to z tego co slyszalem wystarczy wyslac stosowne pismo na papierze firmowym z ta faktura i wymogami formalnymi to przesadzili, nr rej. musi byc tylko na tej, ktora dokumentuje zakup paliwa
-
Warta zaczyna dopłacać VAT od kosztów robocizny
http://www.gazetaprawna.pl/?action=showNews&dok=2127.218.0.39.6.2.0.1.htm
-
BMW-E39 _530_d_oferty_sprzedazy
ok, teraz widze roznice, zerknalem do ksiazki serwisowej, ja mam po prostu kierownice sportowa (sport-lederlenkrad) a nie typ m-power patrze na twoje wnetrze w buni, te listwy srebrne wewnatrz to oryginal? takie cos montowali w m-pakiecie, mozna bylo same listwy wziac, bez np. zderzakow?
-
Jakie najlepsze sprężyny do E39?
ja zmienialem u mnie sprezyny sportowe na zwykle (lesjofors), mam wrazenie, ze sa odrobine twardsze od seryjnych (porownuje do innych 530d)
-
BMW-E39 _530_d_oferty_sprzedazy
w 2001 masz jeszcze taka kierownice jak w tej srebrnej? ja mam tez 2001 a mam inna (vide galeria), moze kwestia, ze mam model 2002 (produkcja 10/2001) ta srebrna z allegro nawet nerki ma stare... 2002 r.? za ta cene? jesli faktycznie to 2002 to nie fatygowalbym sie nawet na dzwonienie, nie za taka cene, nie wiem jaki to musialby byc straceniec, aby za taka kwote sprzedawac jezdzacy sprawny samochod
-
Gdzie znajdę taką dokładkę klapy tylnej/zderzaka w touringu?
- Gdzie znajdę taką dokładkę klapy tylnej/zderzaka w touringu?
nie ma co popadac w paranoje, ze wszystko na allegro jest kradzione, jesli jest koles, ktory zajmuje sie od ilus tam lat sprzedaza tylko lusterek i wkladow, to mysle, ze jest szansa na to, iz wiekszosc rzeczy pochodzi z legalnego demobilu jakies 2 miesiace tamu, sam musialem wymienic urwane lewe lusterko (jakis kolo wychylil sie zbytnio zza tira, urwal lusterko i pojechal), mialem do wyboru: likwidowac szkode z ac i tracic znizke, wylozyc 3k za lusterko w aso, wylozyc 700 zl na czesc z allegro - wybralem allegro i nie uwazam sie za zlodzieja- Opinie o BMW na innych forach!
od czasu do czasu zagladam na forum audi, ci ktorzy maja jako takie pojecie o motoryzacji chyla czolo w strone silnikow bmw, reszta to albo zakochani w napedzie quattro (dlatego nic innego tylko audi), albo ludzie powtarzajacy bmw=bedziesz mial wydatki- 330d szumi turbo, brak mocy, tragedia...
taniej niz w ASO mozna kupic nowe turbo w przedstawiciela garretta- spalanie w 530d
doloze kilka moich obliczen z ostatnich tygodni - 530dA touring, 2 osoby na pokladzie wawa - ruzemborok (slowacja) - po gierkowce, 145 km/h na tempomacie, 7,6l/100 km szczecin - austria - po niemieckich i austryjackich autostradach, czasem tempomat na 150 km/h, czasem bez tempomatu szybciej, 7,9l/100 km austria - warszawa - drogi rozne (autostrady, zwykle, gierkowka), 8,0l/100 km wszystkie trasy zrobione noca, kiedy ruch jest ograniczony w lecie na kompie mam zuzycie srednie przewaznie 7,9-8,2 l/100km, jazda praktycznie tylko wawa-mazury lub zatoka gd, jesli wioze deske na dachu +0,5 do 1 l wiecej liczylem zuzycie ze 2 razy lejac pod korek, wydaje mi sie, ze to co jest na kompie jest zanizone o jakies 0,1-0,2 l- BMW i miles-and-more (jazda testowa)
ja dopiero dzis sie zglosilem, ja na 530d, zonka na x5 :) jak wyglada taka jazda? rozumiem, ze ktos z Toba jedzies z ASO? ile trwa?- Gdzie znajdę taką dokładkę klapy tylnej/zderzaka w touringu?
to jest wlasnie dokladka alpine, znam jedna osobe, ktora znalazla cos takiego na allegro BTW tak wklad kosztuje w ASO faktycznie ponad 1k zl, na allegro ponizej 200 zl- Touring - gumy tylnego zawieszenia
zalezy jeszcze co kto kupuje, mozna kupic cos markowego (np. lemforder), mozna kupic cos trekonowatego... roznica w cenie (i jakosci) moze byc spora- BMW i miles-and-more (jazda testowa)
to raczej nie zadna nowosc, ale pewnie nie wszyscy slyszeli http://www.bmw.pl/miles-and-more/- 520d 01' jaki akumulator i jakie ładowanie
jeż = opornica dmuchawy - kiedy dobiega swojego zywota, wlacza dmuchawe, gdy samochod sobie stoi np. na parkingu, po kilku godzinach aku moze byc pusty- 520d 01' jaki akumulator i jakie ładowanie
tez mialem okres, ze po 1-2 dniach aku byl pusty, mi elektryk poradzil wymiane aku, "bo to przeciez juz kilka lat ma..." kupilem nowy, centra futura, niepotrzebnie, aku znowu pusty po 1-2 dnia, wynny: jez sprawdz jeza, moze on ci wyladowuje aku, wydaje mi sie, ze twoje ladownie jest ok polecam centre furture m.in. ze wzgledu na 3 letni assistance - jesli nie mozesz odpalic, bo masz wyladowany aku, przyjezdzaja i odpalaja, jesli jest wada aku, wymieniaja- Zawsze mówimy o zaletach... a może tym razem o wadach?;)
odnosnie spalania, podobnie jest rowniez jesli wezmiemy pod uwage silniki diesla CR, konkurencja jest przewaznie w tyle z osiagami i zuzyciem paliwa odnosnie wad (bo o tym jest watek), w e38/e39/e46/x5 wadliwa jest skrzynia biegow GM - Gdzie znajdę taką dokładkę klapy tylnej/zderzaka w touringu?
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.