Skocz do zawartości

Co sądzicie o tej E39 530d


jarogmur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak to fajna furka ale cena jest powalajaca.. zobacz sam ze na mobile.de taka bunia to koszt ok.5000 euro i przy obecnym kursie ( dosyc niskim) to troche wysoka cena.. nawet jakbys sprowadzil to te wszystkie koszty na gotowo to ok. 4000 zl. Ja bym szukal czegos tanszego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka wydaje się fajna, choć jakimś tam specem nie jestem. Jeśli chcesz kupić, to jedź ją zobaczyć. To chyba będzie najlepsze wyjście. Cena jakaś "takaś drogaś", może da się zbić?

 

I tak w formie żartu, jakoś mocno "różowy" ten opis. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to fajna furka ale cena jest powalajaca.. zobacz sam ze na mobile.de taka bunia to koszt ok.5000 euro i przy obecnym kursie ( dosyc niskim) to troche wysoka cena.. nawet jakbys sprowadzil to te wszystkie koszty na gotowo to ok. 4000 zl. Ja bym szukal czegos tanszego.

 

za 5000 to kupisz moze 2.5tds ale nie dobra 530d.Zastanow sie co piszesz :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to fajna furka ale cena jest powalajaca.. zobacz sam ze na mobile.de taka bunia to koszt ok.5000 euro i przy obecnym kursie ( dosyc niskim) to troche wysoka cena.. nawet jakbys sprowadzil to te wszystkie koszty na gotowo to ok. 4000 zl. Ja bym szukal czegos tanszego.

 

za 5000 to kupisz moze 2.5tds ale nie dobra 530d.Zastanow sie co piszesz :duh:

 

kupi kupi

a w bagazniku będzie miał troche jeansów, zestawik mini szklaneczek i herbatkę, ze 3 skóry, pare zegraków omega, i perfumy :)

ALi Agdża zostawił w gratisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5-6 tys euro masz taka bunie w niemczech od pierwszego wlasciciela jak sie postarasz wiesz twedy co masz.to jakis handlarzyna chociaz moze sie myle może pasionat aleeee zle sie to widzi mi ze ma ja tak krotko i chce sprzedac.pozatym 270 tys km 99 rok no stac napewno nie stala .i znowu polecam naszych sasiadow na poszukiwanie bumy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to fajna furka ale cena jest powalajaca.. zobacz sam ze na mobile.de taka bunia to koszt ok.5000 euro i przy obecnym kursie ( dosyc niskim) to troche wysoka cena.. nawet jakbys sprowadzil to te wszystkie koszty na gotowo to ok. 4000 zl. Ja bym szukal czegos tanszego.

 

za 5000 to kupisz moze 2.5tds ale nie dobra 530d.Zastanow sie co piszesz :duh:

 

mazur dobrze mowisz, maciek2007, pokaz mi choc jedna przyzwoita 530d za 5000EUR to jeszcze dzis wsiadam w auto i po nia jade, oczywiscie dla niektorych to jak w kawale o polaku rusku i niemcu - niemcy to kraj idiotow albo dobroczyncow co polakom oddaja auta za darmo :mad2:

zejdz na ziemie czlowieku...

Edytowane przez ciechan
szukam zadbanej, bezwypadkowej E39 kombi w automacie, z ksenonami, z dużym komputerem najchętniej 528i (ok 30 tys. PLN), 530d, 525d (ok. 40 tys. PLN) z realnym przebiegiem nie wiekszym niz 300 tys. km ;) no i raczej nie z Francji i Włoch ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5-6 tys euro masz taka bunie w niemczech od pierwszego wlasciciela jak sie postarasz wiesz twedy co masz.to jakis handlarzyna chociaz moze sie myle może pasionat aleeee zle sie to widzi mi ze ma ja tak krotko i chce sprzedac.pozatym 270 tys km 99 rok no stac napewno nie stala .i znowu polecam naszych sasiadow na poszukiwanie bumy

 

Jezeli znajdziesz za ta kase ,w bardzo dobrym stanie od pierwszego wlasciciela to ja biore,kazda ilosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mobile.de dla kolegi mazura .troszeczke zajmowalem sie sprowadzaniem autek z niemiec i holandii no i jestem pewien ze 5-6 tys euro ma kolega taka bume .z tym ksiedzem to co mialo byc??wyspowiadac sie kolega chce???

 

mobile.de to ja tu mam codziennie na zywo wiec nie opowiadaj mi bajek,ze za ta kase kupisz cos pozadnego,bo troche takich padalcow widzialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=25397904&__lp=380&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=22&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=25298674&__lp=380&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=22&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=25608182&__lp=380&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=22&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

 

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=25333120&__lp=380&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=22&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

 

a jak sa na mobile to w realu założe sie ze sa tez polecam dolna czesc niemiec okolice essen, bochum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

moim skromnym zdaniem samochod wyglada ok, przyjzalbym sie tylko przodowi (w szczegolnosci), bo zderzak m-pakiet dokladany, przebieg taki, jakiego sie powinno spodziewac przy tym roczniku

 

czy cena przesadzona? nie znam cen tego rocznika, ale na czuja powiedzialbym, ze cena nie jest zbyt wygorowana jesli samochod jest taki jak w opisie

 

smiesza mnie takie komentarze, ze za drogo... ze taki rocznik to za polowe ceny mozna kupic... nie sprowadzalem samochodow (jak coponiektorzy), ale szukalem dla siebie samochodu 6 miesiecy, widzialem wiele padlin pt. "igla", "od dziadka", "od babci", "prawnika"... z doswiadczenia wiem, ze na samochody z najnizszego poziomu cenowego to raczej nie ma co patrzec

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

najlepsza jest ta chyba :lol:

 

Limousine, Gebrauchtfahrzeug

Preis: 3.900 EUR

Kilometerstand: 112.000 km

Erstzulassung: 8/2002

 

choc w tej za 4999 tez mnie to zacheca: Goworim po Ruski/Polski

 

normalnie igly z pierwszej reki! poplakalem sie do lez :modlitwa:

szukam zadbanej, bezwypadkowej E39 kombi w automacie, z ksenonami, z dużym komputerem najchętniej 528i (ok 30 tys. PLN), 530d, 525d (ok. 40 tys. PLN) z realnym przebiegiem nie wiekszym niz 300 tys. km ;) no i raczej nie z Francji i Włoch ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał wcześniej kolega ja biorę 100 szt.nawet za 5500 e.Co znaczy znawca BMW ciekawe ile przepłacił za swoją?:))))

 

Uwazaj kolego bo to publiczna deklaracja równoznaczna z podpisaniem umowy... W tej chwili za słowa się odpowiada...

Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=25397904&__lp=380&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=22&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=25298674&__lp=380&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=22&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=25608182&__lp=380&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=22&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

 

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=25333120&__lp=380&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=22&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

 

a jak sa na mobile to w realu założe sie ze sa tez polecam dolna czesc niemiec okolice essen, bochum

 

 

nie ma co tutaj polecić

auta od handlarzy a ktos rzucił hasłem że od 1 właściciela miały być te perełki

, ciekawe czy na miejscu się dowiesz że jeszcze 19% doliczyć musisz bo prywatny

 

a te wszystkie ogłoszenia z mailem w tytule gmail cos tam

to przecież lipa na maxa

wpłać zaliczkę :) a przywiozą ci pod dom :)

Edytowane przez lucadore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wklejasz jakies smieszne stronki,i czego to dowodzi.

3 ogloszenie kontakt tylko na emeil wiec ewidenty kit,jakich wiele.

pozostale sa od handlarzy a mialy byc od 1 wlasciciela i do tego tylko na export,bez komentarza

dla przapomnienia okolice bochum to zaglebie handlarzy.bochum lezy w zachodniej czesci niemiec a nie poludniowej. A jesli chodzi o okazje to prosze ta tylko brac

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=25597747&__lp=14&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=22&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&ma

 

i tez okolo 5000

Edytowane przez mazur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze email jako kontakt podany jest to ma byc jush kit??? hehhe dziecinada smieszne stronka???te mobile.de to jak u nas allegro wiec allegro tez jest smieszne???tez masz cesto podany adres email tylko i co??kit??? no coz jesli wedlug ciebie wszyscy to przekreci itd bo na to wychodzi to chyle czola o najmadrzejszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze email jako kontakt podany jest to ma byc jush kit??? hehhe dziecinada smieszne stronka???te mobile.de to jak u nas allegro wiec allegro tez jest smieszne???tez masz cesto podany adres email tylko i co??kit??? no coz jesli wedlug ciebie wszyscy to przekreci itd bo na to wychodzi to chyle czola o najmadrzejszy

 

ronin nie dziw się koledze. Na pewno ma doświadczenia i chce nas strzec przed tym czego sam doświadczył :)

Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.