Treść opublikowana przez gorik79
-
Jakie tarcze i klocki do E60
Na przód tylko ori tarcze
-
F80 M3- testy na Nurburgring - M3 z V6?
W końcu porządna rozpórka
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
To to powinienes miec koszulke z napisem "to ja arnold". ;) nawet nie ogladnalem twojego autka;( i mialem cie popytac o wrazenia z 750tki bo nikt z nas takim czyms nie jezdzil;) mamy nadzieje ze za tydzien frekwencja nie bedzie gorsza!;) no własnie ja tez miałem podpytac o 750i :D i zapomniałem
-
E60 zaciski z M5 do 530d?
535d ma tez z przodu wieksze tarcze i 2 -łoczkowy zacisk i to własnie z tego auta mozna pomyslec o zamianie ,w M5 sa dodatkowo pływajace tarcze i inne piasty ,535d hamuje bardzo dobrze 535d nie ma dwutloczkowych zaciskow zwracam honor :wink:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Klagosz wpadaj na zlot :D
-
E60 zaciski z M5 do 530d?
535d ma tez z przodu wieksze tarcze i 2 -łoczkowy zacisk i to własnie z tego auta mozna pomyslec o zamianie ,w M5 sa dodatkowo pływajace tarcze i inne piasty ,535d hamuje bardzo dobrze
-
M5 (f10) od Auto Fus
Raczej mało prawdopodobne zeby M5 wyjechało z 260 mikronami ,nie widze tego auta ale podejrzewam ze lakiekiernik musiał zostawic jakies slady zbrodni :wink: ,moze z tego wyjsc niezły smród dla Tadzia Fusa ,napisz jeszcze czy we wnekach tez było grubo i nie odpuszczaj sprawy
-
E60 525d Wibracje kierownicy.Jaka przyczyna?
opony albo tuleje albo łacznik elastyczny wału
-
E60 3.0 benzyna sonda lambda
Jak to jest silnik M54 231km to wygląda mi to na odme
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Porozbierasz troche silników po Castrolu to zrozumiesz ale niestety ta firma ma tak dobry marketing ze olej sprzedaje się sam
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
wnętrze silnika po castrolu ,pare juz takich widziałem w Bmw http://www.forum.alfaholicy.org/forum_ogolne_o_alfa_romeo/43-temat_rzeka_jaki_olej_lejecie_polecacie-168.html
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
np.tutaj jest temat viewtopic.php?f=88&t=170349 u mnie przed wysłaniem paczki jest mozliwosc wysłania MMS zeby klient widział co kupuje
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Ja do swojej leje X-cleana 5w40 ,z Motulem trzeba uwazac bo duzo jest podróbek na rynku ,ja u siebie w sklepie mam tylko od autoryzowanego dystrybutora
-
BMW 530d 2001 by Loona Thic... BLACK PEARL :D
wyposazenie przyzwoite ,bez przesady Panowie :D
-
e60 2.0D zerwany lancuch rozrzadu
rura od intercolera zle załozona albo uszczelka się podwineła
-
528i Wymiana górnych tulei oraz drążków kierowniczych
ja zakładam do swojej lemfordera ,bo takie były w oryginale
-
528i Wymiana górnych tulei oraz drążków kierowniczych
lemforder ,trw ,febi bilstein,ew meyle
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
dokładnie albo x-cess albo x-clean jak cos moge przesłac Ci swoje ceny
-
528i Wymiana górnych tulei oraz drążków kierowniczych
jakiej firmy czy jak???
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
tak myslałem zmien na Motula będzie duzo mniej brała ,Castrol to ostatnie g...
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Niech zgadne lejesz Castrola?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
w silnikach M54 nie było reguły ale przewaznie biorą olej
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
to nie jest za duzy przebig tylko normalny przebieg e39 d jezdzących po Polsce ,oczywiscie mówimy o przebiegu a nie wskazaniach wyswietlacza
-
[e39] 525d 2003 M-Pakiet ~195KM 400Nm
ja równiez przesyłam najlepsze zyczenia wesele fajna sprawa
-
E91 335d LCI M-Pakiet - Do zamknięcia...
super auto ,co do Vermilionów to tak jak wyzej koledzy pisali