Treść opublikowana przez wania126
-
320d porysowany samochód autocasco
To ciekawe jak pomaluje za 2500....W poprzednim aucie jak bylem sie pytac o calosc oczywiscie nie u grzebka tylko u takiego lepszego to zawolal mi 6500....
-
320D Kupiony używany, trzeszczy.
A elmowi81 bym podziekował za takie posty....tzn BANNNNN
-
320D Kupiony używany, trzeszczy.
Yoshi nie poznaje CIe :D Chociaz mam podobne zdanie do twojego tylko ja tez juz duzo pieniedzy wsadzilem ( zreszta sam chyba wiesz) i nie oplaca mi sie go juz sprzedac....Ale z checia bym obejrzal twoja galerie 320d :D
-
320d porysowany samochód autocasco
Moim zdaniem malo nie dostaniesz....JA bym chyba skorzystal z tej oferty, za cos przeciez placisz...Tylko szkoda ze potracaja znizki;/
-
320d Preparat na trzeszczące uszczelki
Wystarczy poszukac troche a nie isc na latwizne....zawsze zanim zaczniesz pisac nowy temat zobacz w wyszukiwarce czy niema takiego...podsylam ci bo troche bylo pisane na ten temat...viewtopic.php?f=69&t=35797
-
[E46] Moja 320D touring
Zabic to mało...Ogolnie ładna furka a jakies foty wnetrza ;>
-
Skórzane elementy wnętrza M-style za FREE!
Tu kolego tego nie opchniesz....:D Moze na jakimś odpuśćie ..zeby bylo do kompletu ze srebrnymi wycieraczkami pod nogi...:D
-
320d Uchwyt na napoje czy podpasuje?
pewnie bedzie licytacja :D:D
-
316i Problem z kasowaniem Oil service
Jedz na komputer i bedzie po wszystkim a nie tam zwarcia bedziesz robic ;p
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
Ogolnie myslalem ze to jakas wieksza filozofia jest heh a tu sie tylko patrzy na ten wskaznik i kreci kluczykiem zeby rowno bylo heh 3 minuty i po robocie :D
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
Dziś wjechalem na stacje diagnostyczna na ustawienie swiatel bo troche za wysoko swieciły :D Lewa : http://img84.imageshack.us/img84/8121/zdjcie0051j.jpg By wania122 at 2011-09-05 NO i prawa : http://img89.imageshack.us/img89/7563/zdjcie0050e.jpg By wania122 at 2011-09-05 Zobaczymy wieczorem jaki efekt bedzie :D Pozdro
-
E 46 328 ci Atrapa pod zderzak :)
daj foto !!!!:D
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
nierozumiem ;p
-
320d czary mary.... znowu przepływomierz
Konstruktorzy BMW byli chyba pijani jak konstruktowali ten przepływomierz...ciagle z nim problemy...
-
zdzieranie od wewnatrz tylnych opon
Niewiedziałem ze na zime tez trzeba ustawiac geometrie...
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Szkoda ze niema takiej roznicy miedzy 320d a 330d :D
-
320D Jak spuścić rope z baku?
Niewiem kolego czy nie bd czasem musial wyciagac kanapy tylniej,i tamtedy sie dostac...tak mi sie wydaje ale czekaj za pomoca chlopakow :D Za duzo nie pomoglem ale zawsze cos heh
-
BMW 3 anglik
:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
Wczoraj pytalem sie takiego kolesia co ma dojscie do katalizatorow i pytalem sie go to mowil ze za srodkowy 180zl a za ten przy silniku bd grosze takze sie nie oplaca go rozbierac...kantował mnie ??
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
Na moje oko to byla 3 :D nieznam sie dokladnie na tych starszych...:D WIec moglem sie pomylic:)
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
nic z tych rzeczy mi sie nigdy nie przydarzylo... kopcenie mialem spowodowane rozszczelniona VP44. O pozytywach nie bede juz pisale...bo to zrobilem w kilkuset watkach na temat wywalania katow :lol: czytalem o katach ale nie widzialem twoich postów ;p :) 2 katy wyciales??? i wstawiles strumienice?? i jeszcze jedno ile zaplacili za katy ???:D i jak oceniasz jazde bez katow?? Pozdroo
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
ze jak wkladali katalizator to widocznie ma byc, ze bd glosniej chodzil, na przegladach bedą sie czepiać..., zwiekszone kopcenie, no i duzo tez pozytywów takze niewiem juz sam... :duh:
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
Duzo osob zachwala ale tez slyszalem negatywne opinie na ten temat...
-
inspekcja klocków
Ja slyszalem ze jak sie pojezdzi troche na nowych to same zgasna... a jaka prawda to niewiem heh
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
Mowisz o ich wyrzuceniu i wstawieniu rury ??:)