Skocz do zawartości

wania126

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wania126

  1. wania126 odpowiedział(a) na tomaszbmwe60 temat w E46
    No u mnie walilo walilo coraz glosniej az strzelilo do konca i po imprezie...;/
  2. wania126 odpowiedział(a) na avo temat w E46
    u mnie cieklo na przelewach i tez sie dymilo, wez zdejmij obudowy i wymien te wezyki, drogi zabieg to niejest...
  3. Kolego radze ci zdjac boczek i samemu zobaczyc...
  4. mozesz miec z tym problem kolego, watpie zeby ktos na szrocie wyrywał sam uchwyt z szyberdachu, ale warto probowac, popytac pojezdzic :)
  5. ile zaplaciłes za bunie??? Sprawdz czy w filtrze paliwa niema opiłków..
  6. tez stawiam na malowanie :D
  7. wania126 odpowiedział(a) na nemo05 temat w E46
    hehehe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  8. Panowie mam piekne oryginalne kołpaki na sprzedaż 16' foto niżej: http://img848.imageshack.us/img848/2743/zdjcie0009s.jpg By wania122 at 2012-01-16 A tu bunia zimą :D http://img802.imageshack.us/img802/6590/zdjcie0014es.jpg By wania122 at 2012-01-16
  9. wania126 odpowiedział(a) na nemo05 temat w E46
    jaka cena ??
  10. ok Balugass :cool2: :cool2: :cool2: Felgi piekne są :D Teraz ciekawe czy ktos bedzie dzwonil...Nie w tej hondzinie tylko przednia:) moze i lepiej :D
  11. http://otomoto.pl/bmw-320-jedyna-i-wyjatkowa-e46-320d-C22522106.html
  12. Moim zdaniem niema co szalec z verva chociaz czasami sam leje...:) Byle bylo z dystrybutora a nie z jakis baniek lewych...:) Chociaz w tych czasach nawet niewiadomo co z dystrybutora leci..:D Ja przeważnie zwykła tankuje, a swieżo po wyplacie od czasu do czasu zalewam lepszą:)
  13. Honda Prelude 1997 rok...Bunia ciagle jezdze.:) Szkoda jej sprzedawac ale 2 auta utrzymac to juz za duzy koszt..
  14. Mialo byc tajemniczo :D
  15. NO panowie moj nowy nabytek:) Pewnie zostane zjechany... http://img10.imageshack.us/img10/6679/zdjcie0003gu.jpg By wania122 at 2012-01-14
  16. wania126 odpowiedział(a) na melon115 temat w E46
    z tego co pamietam odemnie zdarli 100 zl za strone;/ drogo;/
  17. Widze ze bunia na allegro bd musiala isc..
  18. Kolego ja 3 lata temu zaplacilem ponad 23 tys...teraz duzo wiary kupuje 320d za 13000 tys.......Ciekawe czy latwo bd sprzedać jak taka tanizna na allegro...A sami wiecie jacy sa ludzie...
  19. A co do przekladki benzyny nie wchodzi to wogole w rachube...:)
  20. Troche mi sie znudzilo...jakby nie bylo juz jezdze tym autkiem 3 lata :):):) a pozatym mam na oku malego sportowego japońca...:) nie bede ukrywał ze zrazilem sie troche do BMW...
  21. qrde zdjecie sie nie zmiescilo i tylek ucielo ;/
  22. Kolega mi doslal 2 zdjecia ze slubu....:) Piekna jest :D http://img263.imageshack.us/img263/5540/85252169.jpg By wania122 at 2011-12-28 http://img100.imageshack.us/img100/2512/73497320.jpg By wania122 at 2011-12-28
  23. 17 300 :) I wszystko porobione:) DOrzucam mase gratisów do auta :)
  24. mowie ci ze wszystko wporzadku! skrzynie jak ktos chce moge dorzucic, bo jak siadla dwumasa myslalem ze t o skrzynia :) zreszta ja sie nie bd tlumaczyl:) Jak ktos bd chcial kupic to sobie przejrzy wszystko i zrobi co bd chcial :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.