Treść opublikowana przez wania126
-
320d awaria, wał korbowy
No u mnie walilo walilo coraz glosniej az strzelilo do konca i po imprezie...;/
-
320d WYCIEK ROPY
u mnie cieklo na przelewach i tez sie dymilo, wez zdejmij obudowy i wymien te wezyki, drogi zabieg to niejest...
-
E46 01 problem z otwarciem okien w tylnych drzwiach..
Kolego radze ci zdjac boczek i samemu zobaczyc...
-
EXX "rączka" zasówy szyberdachu
mozesz miec z tym problem kolego, watpie zeby ktos na szrocie wyrywał sam uchwyt z szyberdachu, ale warto probowac, popytac pojezdzic :)
-
E46 320D A teraz nie moge zapalic
ile zaplaciłes za bunie??? Sprawdz czy w filtrze paliwa niema opiłków..
-
320d Naprawiać drzwi czy wymienić ? Doradźcie FOTO
tez stawiam na malowanie :D
-
320d rok 2000 sprzedam
hehehe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
Panowie mam piekne oryginalne kołpaki na sprzedaż 16' foto niżej: http://img848.imageshack.us/img848/2743/zdjcie0009s.jpg By wania122 at 2012-01-16 A tu bunia zimą :D http://img802.imageshack.us/img802/6590/zdjcie0014es.jpg By wania122 at 2012-01-16
- 320d rok 2000 sprzedam
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
ok Balugass :cool2: :cool2: :cool2: Felgi piekne są :D Teraz ciekawe czy ktos bedzie dzwonil...Nie w tej hondzinie tylko przednia:) moze i lepiej :D
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
http://otomoto.pl/bmw-320-jedyna-i-wyjatkowa-e46-320d-C22522106.html
-
E46 320D 150KM Jakie tankujesz paliwo?
Moim zdaniem niema co szalec z verva chociaz czasami sam leje...:) Byle bylo z dystrybutora a nie z jakis baniek lewych...:) Chociaz w tych czasach nawet niewiadomo co z dystrybutora leci..:D Ja przeważnie zwykła tankuje, a swieżo po wyplacie od czasu do czasu zalewam lepszą:)
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
2.0 16 V :)
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
Honda Prelude 1997 rok...Bunia ciagle jezdze.:) Szkoda jej sprzedawac ale 2 auta utrzymac to juz za duzy koszt..
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
Mialo byc tajemniczo :D
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
NO panowie moj nowy nabytek:) Pewnie zostane zjechany... http://img10.imageshack.us/img10/6679/zdjcie0003gu.jpg By wania122 at 2012-01-14
-
320d łożyska
z tego co pamietam odemnie zdarli 100 zl za strone;/ drogo;/
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
Widze ze bunia na allegro bd musiala isc..
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
Kolego ja 3 lata temu zaplacilem ponad 23 tys...teraz duzo wiary kupuje 320d za 13000 tys.......Ciekawe czy latwo bd sprzedać jak taka tanizna na allegro...A sami wiecie jacy sa ludzie...
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
A co do przekladki benzyny nie wchodzi to wogole w rachube...:)
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
Troche mi sie znudzilo...jakby nie bylo juz jezdze tym autkiem 3 lata :):):) a pozatym mam na oku malego sportowego japońca...:) nie bede ukrywał ze zrazilem sie troche do BMW...
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
qrde zdjecie sie nie zmiescilo i tylek ucielo ;/
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
Kolega mi doslal 2 zdjecia ze slubu....:) Piekna jest :D http://img263.imageshack.us/img263/5540/85252169.jpg By wania122 at 2011-12-28 http://img100.imageshack.us/img100/2512/73497320.jpg By wania122 at 2011-12-28
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
17 300 :) I wszystko porobione:) DOrzucam mase gratisów do auta :)
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
mowie ci ze wszystko wporzadku! skrzynie jak ktos chce moge dorzucic, bo jak siadla dwumasa myslalem ze t o skrzynia :) zreszta ja sie nie bd tlumaczyl:) Jak ktos bd chcial kupic to sobie przejrzy wszystko i zrobi co bd chcial :)