Treść opublikowana przez wania126
-
320D, dławienie sie, duszenie.
No to masz juz odpowiedz...Musisz powkladac teraz zeby auto dobrze chodzilo bo za ta cene to mozna kupic ale dobre e36, albo e46 1,9...Mimo wszystko zycze ci zeby to nie byla pompa..Powodzenia kolego i informuj nas tu jak cos bedziesz wiedzial
-
orginalne radio CD BMW
Łeee tam kombinujecie...:) JA mam subufer podlaczony pod tylnie glosniki bezposrednio a w kabinie mam pstyczek do uruchamiania subufera.Prosto łatwo i przyjemnie :D Gra i buczy juz tak ponad rok :)))))
-
320D, dławienie sie, duszenie.
Do mnie jedzie juz pompa...Koszt samej pompy 2600 a gdzie montaż, ustawienie... Za dlugo nie nacieszyles sie bunia :( Zapytam z ciekawosci ile za nia zaplaciles i ktory rok ??
-
320d - kawałki metalu w misce olejowej
;/ ciekawe co to...
-
320d opiłki metalu na filtrze paliwa
;/ tez tak cos czułem ;/ ale dzieki kolego za wsparcie :)
-
320d opiłki metalu na filtrze paliwa
w moim przypadku w filtrze paliwa znalezli jakies papruchy i troche opilków, ogolnie mowili ze znajdowala sie tam substancja podobna do slabo zaparzonej herbaty...;/ Auto odstawilem do innego mechanika ktory zajmuje sie pompami, dzwonilem dzisiaj do niego mowil ze cos tam wlutowal i ze zobaczy jutro, zebym jutro zazdzwonil, ciekawe co tam kombinuje :))))
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
Silnik, dwumas, spawanie, i teraz pompa... :( jak sie [MOD: Wania regulaminu to nie zna? :evil: ]...to wszystko ;/
-
330d ciężko wbić 2. bieg z rana
i co w koncu kolego???:D Koło sztywne Valeo czy zwykle Luk ??:D
-
320d - problem ze stukiem przy gwałtownym ruszaniu
u mnie tez stukalo...byla to wina wyrwanego wozka foty w galerii jakby ktos chcial luknąc : viewtopic.php?f=159&t=150330&start=60 pozdro
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
ja zaplacilem 400 zł...dzisiaj odprowadzilem auto do czlowieka ktory sie zajmuje pompami, na dniach bd mial jakies informacje...
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
Pora na kolejne foty...:D Cos zaczelo mi dziwnie halasowac w tylnim zawieszeniu...Po odwiedzinach u mechanika...niedowierzanie...wyrwanie lewego mocowania tylnego dyfra, podobno wada fabryczna: http://img26.imageshack.us/img26/2857/64966588.jpg By wania122 at 2011-11-02 http://img341.imageshack.us/img341/5792/57955449.jpg By wania122 at 2011-11-02 tu po demontazu tylnego mostu, wielka dziurraaa... http://img651.imageshack.us/img651/2824/63218651.jpg By wania122 at 2011-11-02 http://img834.imageshack.us/img834/3091/29294508.jpg By wania122 at 2011-11-02 Migomat i zaczynamy :D http://img214.imageshack.us/img214/8900/35405058.jpg By wania122 at 2011-11-02 przed szlifowaniem http://img511.imageshack.us/img511/268/52245071.jpg By wania122 at 2011-11-02 tu juz szlifowanie spawów: http://img17.imageshack.us/img17/7095/68261558.jpg By wania122 at 2011-11-02 Pierwsza warstwa podkladu: http://img33.imageshack.us/img33/4779/90215908.jpg By wania122 at 2011-11-02 Tu juz na gotowo, prawie jak oryginał: :D http://img839.imageshack.us/img839/6430/87530393.jpg By wania122 at 2011-11-02 Wszystko zostalo pospawane naprawde porzadnie....PRzy okazji cala podlloga buni zostala zabezpieczona przed zima,
-
320d - Czyżby pompa ???;/ Pomózcie
No włąsnie w tamtych okolicach bede robil, turbo tez bylo wymieniane... :) masakra, zaraz jade zaprowadzic
-
320d - Czyżby pompa ???;/ Pomózcie
Teraz tylko pytanie czy zostawic auto czy sprzedawać...
-
320d. Nie pali.. zapowietrzony ?
No kolego ostatnio dodalem podobny post, na zimnym ani rusz, jedynie na plaku, jak cieply pali na dotyk, w poniedzialek odprowadzam do goscia ktory sie zajmuje pompami....
-
320d - Czyżby pompa ???;/ Pomózcie
Znalazlem goscia co robi pompy w moich okolicach...w poniedzialek zaprowadzam auto, do tego serwisu co bylem niemam cos zbytnio zaufania...
-
320d - Czyżby pompa ???;/ Pomózcie
Z 2 miesiace temu wymienialem wezyki przelewowe i w sklepie dali mi troche wezsze....moze to miec cos do tego ??
-
320d - Czyżby pompa ???;/ Pomózcie
Niewiem co robic;/ jak sadzicie??
-
320d - Czyżby pompa ???;/ Pomózcie
A ty miales takie same objawy ?? to czemu u ciebie 750 zl a u mnie 1800 ;> ??;/ Pomoglo ?? Czyli na 100 % pompa ??
-
320d - Czyżby pompa ???;/ Pomózcie
Kolego ktore przewody ???Poinstruuj mnie bo jestem zielony ;D ;/
-
320d - Czyżby pompa ???;/ Pomózcie
a przejechane ma 200100
-
320d - Czyżby pompa ???;/ Pomózcie
Szczerze ??? niewiem :(
-
320d - Czyżby pompa ???;/ Pomózcie
Panowie wczoraj normalnie zajechałem do pracy swoja bunia, skończyłem prace o 6 rano, wchodzę do auta a tu zonk..;/ niechce odpalic, rozrusznik normalnie kreci ale nic ;/ tak jakby zlaapywala ale niemogla odpalić, spróbowałem na ''plaka'' i odpalil, dojechałem do domu zgasiłem później juz odpalil od razu, wieczorem ide do samochodu i znowu problem ;/ wychodzi na to ze niechce odpalac na zimnym silniku,podjechalem do BOSCH Service zostawilem auto na sprawdzenie, okoklo 16 dzisiaj bylem u nich i mówią ze raczej pompa siadla, ze sprawdzali kompem, i patrzeli w filtr paliwa i znajdowała sie tam substancja przypominajaca slabo zaparzona herbate i mowia ze raczej pompa siada, i ze moze wystarczy wymienic uszczelnienia (koszt 1800 zl) albo cala bd do roboty(koszt 2500 + 500 montaz,demontaz ,ustawienie), jak tam zaszedlem moje auto chodzilo koles mowi ze byl sie przejechac i ze nie gasil jej chodzila ok 1 h , zgarneli odemnie 280 zl ;/ i pojechalem,powiedzialem ze przemysle sprawe, nagle poczulem ze auto cos blokuje przy 3 tys obrotach i idzie dym z rury;/ zgasilem go i po 10 min odpalilem i juz normalnie chodzila. Panowie co sadzicie o tym wszystkim ?? Cos niepodoba mi sie ten serwis, 280 za zajrzenie do filtra i podpiecie pod kompa ??? :duh: . Pomóźcie. PS. auto juz nie na sprzedaż;/
-
Naklejki z logo klubu+nick
Tez sie na to pisze :D a moze jakies ramki do rejestracji ??:D
-
320d 150KM dwumas
Pęknąl wał korbowy...tu ,masz duzo informacji viewtopic.php?f=69&t=142697
-
320d 136 - Głośne stuki - Dwumas?
ja mialem kolego identycznie jak ty...tez myslalem ze to skrzynia wyciaglismy skrzynie, wlozylismy inna i pojezdzilem 1,5 dnia...i poszlo do konca...przykro mi..