Treść opublikowana przez wania126
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
Nie nie chodzilo mi o to ze wszystko juz co moglo pojsc to poszlo i zostalo naprawione...:)
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
Nic nie polecialo...teraz nniema co za bardzo juz poleciec...
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
Panowie bunia idzie pod mlotek...:( jak ktos zainteresowany to pytac
-
320d światła do jazdy dziennej
Koledzy a w okolicach Kalisza znajdzie sie ktos ??:)
-
320d buczenie podczas przyśpieszania na 4 biegu
U mnie efektem wyrwania wozka bylo pukanie...ALe mozesz zajrzec, duzo czasu ci to nie zajmie..:)
-
320d pytanie o manetke
a co ty masz tam za manetke ??
-
318i wyrwane mocowanie mostu.
Ja juz to przechodzilem...:) trzeba wszystko dobrze wymierzyc i pospawac...Jak ktos dobrze spawa migomatem to bez problemu ci too zrobi, no i oczywiste ze wuzek tylni trzeba calkowicie zdemontowac
-
320d Felgi 18-19 cali
kawał felgi...:)
-
320d - Jakie radio
Ja tez mialem podobny dylemat i wybralem oryginalne radio BMW na plyty CD...i przyznam szczerze ze nie zaluje tej decyzji...mam paru znajomych ktorzy maja e46 i posiadaja inne niz ori radia...za dobrze to nie wyglada...Zastanow sie dobrze..
-
Nie BMW, pompa VP44 po regeneracji, nadal problemy
Tak to jest pewnie z tymi gwarancjami na pompe...ZAwsze wcisna ze to nie bylo objete gwarancja...
-
E46 BMW business radio da rade wymienic laser
U mniee tez by sie przydalo wyczyscic laser...bo widze ze juz coraz gorzej czyta plyty. Niech ktos pomoze:)
-
Dsc co sądzicie o działaniu tego systemu
Ja nie ukrywam ze uwielbiam jezdzic zima...:D jak sie nauczysz opanowywac samochod to bedzie Ci to nawet przyjemność sprawiac...Ja dzisiaj rano juz sie troche pobawilem...:D
-
320d SILNIK ZGASŁ...
u mnie jak poszedl wał wczesniej bylo slychac stukanie w silniku... Z poczatku mechanik niemogl dojsc czy to wał czy nie dopiero pozniej jjak wszystko rozebral zobaczylismy co jest grane. tez niechcial odpalic....Wrzuce foto swojego walu : http://img15.imageshack.us/img15/756/20110603499.jpg By wania122 at 2011-06-06 http://img263.imageshack.us/img263/9571/20110603498.jpg By wania122 at 2011-06-06 http://img832.imageshack.us/img832/7577/zdjcie0005y.jpg By wania122 at 2011-06-13 Szczerze mowiac nie zycze Ci zeby to był wał..
-
320d wyświetlanie spalania nie dziala
skasuj ten wynik przytrzymujac przycisk od komputera. Skasuje ci sie wynik i od nowa bd mial liczone srednie spalanie:) Co jakis czas trzeba kasowac sobie :)
-
320d SILNIK ZGASŁ...
u mnie przy uszkodzonej pompie odpalal z plaka...:)
-
320d uszkodzony wał przez dwumas
Tylko wezmy tez pod uwage ze sa to o wiele nowsze samochody...
-
E46 318i by Celnik - Keskin str. 2
Czyli cos takiego ??? Tez bym zmienil ale za zaroweczke 130 zl zaplacic...;/ http://moto.allegro.pl/lampki-led-do-tablicy-rejestr-bmw-e46-sedan-kombi-i1918074192.html
-
E46 318i by Celnik - Keskin str. 2
Bardzo podoba mi sie twoja bunia...:) Ten kolor taki jakis inny,.,,:D Super:) Na kazdym zdjeciu sie tak blyszczy:) Jedyna rzecz ktora mi sie srednio podoba to fotele i boczki.. Wg mnie mozna jeszcze zmienic: Tylnie lampy na bialy kierunek wyrzucic napis 318 fotele i boczki;p :D klamki i listwe w kolor nadwozia. Bunia naprawde godna modyfikacji i upiekszań wygladu :D Pozdrawiam
-
320d blacha dzielaca bagaznik od srodka
Ja radzilbym sie powaznie nad tym zastanowic...wiadomo z blacha za siedzeniem nie bd gralo jak w hatchbaku, ale wydaje mi sie ze jak bd mial dobra skrzynke to bedzie dawac rade:) ja u siebie mam i jakos daje rade....
-
[E46] montaz świateł dziennych
Posłuze pomocą i dam linki rzeczy ktore bd idealnie pasować do swiatel led na pasku;p :D http://moto.allegro.pl/pokrowce-plomienie-kpl-8-czesci-super-jakosc-i1931267888.html http://moto.allegro.pl/grube-dywaniki-ala-aluminiowe-4-kolory-cena-za-4-i1948862434.html http://moto.allegro.pl/nakladki-na-pedaly-gumowe-plomienie-ognie-tuning-i1944183726.html
-
320d wali w podwozie
Ja mam tak samo ale jak gwaltownie przyspieszam, wrazenie jakby mialo sie zaraz cos upier...;/ lupie o spod ssamochodu :(
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
No panowie w koncu odebralem dzisiaj autko...:) Chodzi jak zyletka :D
-
[E46] montaz świateł dziennych
chyba nikt jeszcvze nie praktykował takiej wiochy...kolego odstap od tego pomyslu, dobrze Ci radze. I nie psuj pieknego wizerunku BMW e46...
-
320D 2002 Zmiana foteli
Z tego co pamietam to kolega ''K3m0T1989'' w galeri pokazal magiczny guzik jego roboty do podgrzewania foteli takze z nim bys musial zagadac :) Pewnie bedzie cos wiedzial na ten temat
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
No panowie dzisiaj maly prezencik do mnie przyjechał...:) http://img542.imageshack.us/img542/4304/zdjcie0112a.jpg By wania122 at 2011-11-28 http://img543.imageshack.us/img543/1918/zdjcie0111t.jpg By wania122 at 2011-11-28 Jutro montaż:) I jeszcze pytanko, trzeba czyscic caly uklad, wezyki ???i Zagladac do baku czy niema opiłkow zadnych??