Treść opublikowana przez wania126
-
320d 150KM dwumas
Radze zajrzec do dwumasu....bo olanie sprawy moze sie pozniej skonczyc tak jak u mnie...
-
Czarne E46 Touring 320d/ sprzedam nie aż tak drogo :)
Sliczny turas...:D ja osobiscie niemam do czego sie doczepic :D wszystko mi sie w nim podoba :D
-
e46 2.0d 150km problem katalizator
JA bylem sie dzisiaj dowiadywac w zakladzie gdzie zajmuja sie katalizatorami...ogolnie facet mi odradzil bo mowil ze strasznie spadly ceny katów i ze za 2 moge dostac ok 200 zł :duh: ogolnie mowil ze ten co jest pod autem moze wyciac i wstawic rure ale tego 2 sie bd bał wycinac bo jest blisko kolektora i bd mial problem...co sadzicie ??
-
320d E46 1999 Touring DWUMAS na sztywne koło
Ja mam kolego cos takiego zamontowane i jakos daje rade :D
-
320d problem z trzeszczacymi szybami
JA robilem ten zabieg okolo poł roku temu i znowu zaczely sie odzywac :D jutro pprzesmaruje czyms :D olejem albo jakims plynem :D
-
Koniec mojej udręki z 320d
to jak w koncu z tymi kosztami zwiazynymi z naprawa pompy??
-
Koniec mojej udręki z 320d
Jeszcze pompa zostaje...
-
Koniec mojej udręki z 320d
niedlugo w galeri umieszcze zdjecia...jak nie jedno to drugie;/ spotkaly mnie juz chyba wszystkie usterki ktore wystepuja w e46...no moze oprocz najgorszej...domyslacie sie chyba o co chodzi :)
-
Koniec mojej udręki z 320d
JA dzisiaj dowiedzialem sie o kolejnej usterce;/ wyrwanie mocowanie dyfra;/
-
320d Pokrowce na siedzenia
Dla mnie kazdy rodzaj pokrowcow jest przekreslony...:) a w takim aucie to dopiero...milej nocy :)
-
Koniec mojej udręki z 320d
JA w swojej już większość rzeczy wymieniłem, i wydalem mase pieniedzy ale i tak jak jeżdżę to tylko nadsłuchuje czy wszystko jest ok...i tak szczerze mówiąc boje mu się porządnie wygarnąć żeby czegoś nie uszkodzić...
-
Siedzenia sportowe BMW - rozczarowanie!
Ja sam niewiem co sadzic o fotelach sportsize, siedzialem u kolegi w e46 na zwyklych taboretach i naprawde bylo bardzo wygodnie, niewiem jak tam podczas jazdy..., ja u siebie podczas dluzszej podrozy odczuwam bol kregoslupa itp czesto sie zdarza ze autem jezdzi moj ojciec ktory zmienia calkowicie polozenie fotela, a jak ja pozniej wsidam to na szybko ustawiam i jade,,moze powinienem troche dluzej pokombinowac z nim:) panowie czujecie az taka ogromna poprawe jak wysuniecie sobie te czesc pod udami ??:):D
-
e46 2.0d 150km problem katalizator
przekonaliscie mnie...:)))) na dniach bede kogos szukal co sie tym zajmie :D a jak bedzie glosno i mocno smierdzialo w srodku to sie wkurze :D Pozdro
-
e46 2.0d 150km problem katalizator
Panowie a jak z halasem ??;) Mam wstawione kolo sztywne przez co jest troche glosniej i niechcialbym zeby po wywaleniu katow calkowicie bylo glosno w srodku...
-
e46 2.0d 150km problem katalizator
Panowie powiedzcie szczerze czuc mocno spaliny wewnatrz czy tam na zewnatrz bez katów ??? ja juz mialem wycinac jakis czas temu ale boje sie :D ciagle sie waham, :D ;/ Kolega wycial w mondeo i bardzo smierdzi spalinami... :?
-
Srebrne bmw rej.FGW - prośba o kontakt . Gorzów i okolice !
Ja w takiej sytuacji nie zwazałbym na znaki i na pasy...:D:D moze akurat ktos tu zna ta osobe i Ci pomoze :D oby :D
-
E46 320dA by SzatynWroc
Slicznota :D tak sie napatrzalem ze zaraz ide sprzatac swoja :D u ciebie zadnego okruszka nie widzialem :D:D zmiany jak najbardziej na plus:) tez mysle o zakupie lotki...
-
320d Żarówki typu LED
Juz myslalem o zakupie tych na allegro za 130 zl tylko cena mnie troche przeraża...a bardziej fakt ze jak sie komus spodoba to sobie je wezmie....:D poczekam az stanieja troche :D
-
[E46] Jaki kolor felg ?
moim zdaniem malujac je na czarno popsujesz ładne felgi i wyglad na twojej e46...Moim zdaniem felgi tylko srebrne :D
-
320d uszkodzony wał przez dwumas
Wszystko mnie wynioslo niecale 7 tys...za kolo zaplacilem chyba 1500, luknij sobie w moja galerie:)
-
320d nazwa/model foteli
U mnie jak na zlosc dawno temu popsulo sie grzanie fotela i to pech chcial ze akurat mojego wlaczam go i po chwili wylaczam...przed zima trzeba bedzie sie za to chyba zabrac, koszt pewnie spory ;/
-
320d uszkodzony wał przez dwumas
Kupilem doł silnika i zestaw Valeo :) Narazie chodzi :D
-
320d Tajemniczy otwór :)
Z tego co wiem to niema wylacznika airbag'u w e46
-
320d uszkodzony wał przez dwumas
Widze kolega przechodzi to samo co ja...Wspolczuje
-
320d - elastyczność - porównanie
Panowie niedlugo przerzucamy koła na zimowe....czyli w moim przypadku z 17' na 15' dopiero sie odczuje moc :D:D:D:D