Skocz do zawartości

wania126

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wania126

  1. wania126 odpowiedział(a) na andy_64 temat w E46
    Radze zajrzec do dwumasu....bo olanie sprawy moze sie pozniej skonczyc tak jak u mnie...
  2. Sliczny turas...:D ja osobiscie niemam do czego sie doczepic :D wszystko mi sie w nim podoba :D
  3. JA bylem sie dzisiaj dowiadywac w zakladzie gdzie zajmuja sie katalizatorami...ogolnie facet mi odradzil bo mowil ze strasznie spadly ceny katów i ze za 2 moge dostac ok 200 zł :duh: ogolnie mowil ze ten co jest pod autem moze wyciac i wstawic rure ale tego 2 sie bd bał wycinac bo jest blisko kolektora i bd mial problem...co sadzicie ??
  4. Ja mam kolego cos takiego zamontowane i jakos daje rade :D
  5. JA robilem ten zabieg okolo poł roku temu i znowu zaczely sie odzywac :D jutro pprzesmaruje czyms :D olejem albo jakims plynem :D
  6. wania126 odpowiedział(a) na maciek711 temat w E46
    to jak w koncu z tymi kosztami zwiazynymi z naprawa pompy??
  7. wania126 odpowiedział(a) na maciek711 temat w E46
    Jeszcze pompa zostaje...
  8. wania126 odpowiedział(a) na maciek711 temat w E46
    niedlugo w galeri umieszcze zdjecia...jak nie jedno to drugie;/ spotkaly mnie juz chyba wszystkie usterki ktore wystepuja w e46...no moze oprocz najgorszej...domyslacie sie chyba o co chodzi :)
  9. wania126 odpowiedział(a) na maciek711 temat w E46
    JA dzisiaj dowiedzialem sie o kolejnej usterce;/ wyrwanie mocowanie dyfra;/
  10. wania126 odpowiedział(a) na happyd temat w E46
    Dla mnie kazdy rodzaj pokrowcow jest przekreslony...:) a w takim aucie to dopiero...milej nocy :)
  11. wania126 odpowiedział(a) na maciek711 temat w E46
    JA w swojej już większość rzeczy wymieniłem, i wydalem mase pieniedzy ale i tak jak jeżdżę to tylko nadsłuchuje czy wszystko jest ok...i tak szczerze mówiąc boje mu się porządnie wygarnąć żeby czegoś nie uszkodzić...
  12. Ja sam niewiem co sadzic o fotelach sportsize, siedzialem u kolegi w e46 na zwyklych taboretach i naprawde bylo bardzo wygodnie, niewiem jak tam podczas jazdy..., ja u siebie podczas dluzszej podrozy odczuwam bol kregoslupa itp czesto sie zdarza ze autem jezdzi moj ojciec ktory zmienia calkowicie polozenie fotela, a jak ja pozniej wsidam to na szybko ustawiam i jade,,moze powinienem troche dluzej pokombinowac z nim:) panowie czujecie az taka ogromna poprawe jak wysuniecie sobie te czesc pod udami ??:):D
  13. przekonaliscie mnie...:)))) na dniach bede kogos szukal co sie tym zajmie :D a jak bedzie glosno i mocno smierdzialo w srodku to sie wkurze :D Pozdro
  14. Panowie a jak z halasem ??;) Mam wstawione kolo sztywne przez co jest troche glosniej i niechcialbym zeby po wywaleniu katow calkowicie bylo glosno w srodku...
  15. Panowie powiedzcie szczerze czuc mocno spaliny wewnatrz czy tam na zewnatrz bez katów ??? ja juz mialem wycinac jakis czas temu ale boje sie :D ciagle sie waham, :D ;/ Kolega wycial w mondeo i bardzo smierdzi spalinami... :?
  16. Ja w takiej sytuacji nie zwazałbym na znaki i na pasy...:D:D moze akurat ktos tu zna ta osobe i Ci pomoze :D oby :D
  17. Slicznota :D tak sie napatrzalem ze zaraz ide sprzatac swoja :D u ciebie zadnego okruszka nie widzialem :D:D zmiany jak najbardziej na plus:) tez mysle o zakupie lotki...
  18. wania126 odpowiedział(a) na arekkkk temat w E46
    Juz myslalem o zakupie tych na allegro za 130 zl tylko cena mnie troche przeraża...a bardziej fakt ze jak sie komus spodoba to sobie je wezmie....:D poczekam az stanieja troche :D
  19. wania126 odpowiedział(a) na et_cb199 temat w E46
    moim zdaniem malujac je na czarno popsujesz ładne felgi i wyglad na twojej e46...Moim zdaniem felgi tylko srebrne :D
  20. Wszystko mnie wynioslo niecale 7 tys...za kolo zaplacilem chyba 1500, luknij sobie w moja galerie:)
  21. wania126 odpowiedział(a) na camaro_ temat w E46
    U mnie jak na zlosc dawno temu popsulo sie grzanie fotela i to pech chcial ze akurat mojego wlaczam go i po chwili wylaczam...przed zima trzeba bedzie sie za to chyba zabrac, koszt pewnie spory ;/
  22. Kupilem doł silnika i zestaw Valeo :) Narazie chodzi :D
  23. wania126 odpowiedział(a) na afusdom temat w E46
    Z tego co wiem to niema wylacznika airbag'u w e46
  24. Widze kolega przechodzi to samo co ja...Wspolczuje
  25. Panowie niedlugo przerzucamy koła na zimowe....czyli w moim przypadku z 17' na 15' dopiero sie odczuje moc :D:D:D:D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.