Treść opublikowana przez ambience
-
klimatyzacja za późno się włącza
Czytam czytam i nie rozumiem co napisałeś... a świeci od razu kontrolka od klimy? Czy po czasie? Może tak, a po czym wnioskujesz że nie działa? U mnie dopiero po chwili leci mega zimne powietrze na początku ciepłe (zanim przejdzie zimne powietrze przez gorący układ to się trochę ogrzeje jak w aucie 50stopni na słońcu) btw. zmień tytuł bo raczej nie jest regulaminowy a admin coś ostatnio lubi wynagradzać
-
Emblemat na masce...
znajomy wymienił oba na karbon i miał je około tygodnia :mad2: :mad2:
-
Alarm sie zalacza co rano aby co sloneczko wschodzi;)
Ja miałem tak samo regulacja pomogła :)
-
wymiana amortyzatorów w bmw e39 jakie polecacie
koledzy przy jakim przebiegu padały wam amory?
-
problemy po wymianie czujnika położenia wałka rozrządu
wystarczy skasować :)
-
[e39] 523i 98r od 1700-2800 rpm klepie na ciepłym
też mi się tak wydaje... :(
-
Marker do ringów
Wybór należy do Ciebie ringi ccfl bardzo mocno świecą. Ledowe trochę słabiej ja osobiście mam ccfl i bardzo mi się podoba efekt. U góry masz foty jak wyglądają markery i ringi ccfl. Sam musisz się określić co chcesz :mrgreen: Btw Manolito77 ładna ta twoja sztuka :8)
-
530d Jakie Ringi?
viewtopic.php?f=72&t=150281 polecam Ci ten temat :) tam masz nawet fotki ja mam lampy depo i zamontowałem ringi ccfl :) i mi się osobiście efekt podoba :)
-
e39 523iA telepie,niskie obroty
viewtopic.php?f=72&t=159323 temat o odmie
-
e39 523i Nerki na błotnikach Foto
Dzięki wielkie za rady :) po weekendzie zabieram się za robotę bo już patrzeć na auto nie mogę :) Jeszcze jakieś ładne 17stki i będzie wyglądała jak tralala :norty:
-
e39 523i Nerki na błotnikach Foto
tylko jak pomiędzy nerkami dojdę do tego chromu :( myślałem nad jakimś kwasem aby to wyżarł
-
e39 523i Nerki na błotnikach Foto
W kombi i sedanie takie same listwy były?? A z nerkami zrobię tak pierw pomaluje je na czarny mat a jak będzie nie fajnie to wyglądało to pomaluje pod kolor nadwozia. Macie pomysł czym pomalować te nerki i jak przygotować je do malowania?
-
e39 523i Nerki na błotnikach Foto
Bo ja wiem ja kupiłem swoje auto bo było w dobrym stanie jakoś przebolałem te nerki (cena zrobiła swoje). Dodam że nie każdy zna się na tej marce jak my i wielu osobom się podobają te nerki(mi osobiście nie) ale na pewno znajdzie się jakiś klient co będzie sobie chwalił. Auto jest w idealnym stanie wszystko wymieniane przed czasem i nie ma rzeczy która by w niej nie działała. Wiec na pewno się sprzeda. Właśnie poszedłem do auta i moje ,,Kochane" znaczki m5 nie są przyklejone ale są na zatrzaski do listwy :mad2: :mad2: i jak ściągnę znaczek będą dziury... wrrr macie jakiś pomysł? :evil:
-
e39 523i Nerki na błotnikach Foto
Siano mam ale nie chce wydawać sianka na błotniki(zbieram na 540 po lifcie :norty: ). Chce jakoś to zrobić mniejszym kosztem. A poza tym mam malowane 2 błotniki z przodu i raczej nie kupie w tym samym kolorze. Dlatego zrobię te nerki na czarno i tak będę już jeździł. A znaczek m5 po pracy oderwę!! Doradzicie czym pomalować te przeklęte nerki? :)
-
e39 523i Nerki na błotnikach Foto
A może lepiej listwy kupić? Pewnie na allegro z jakiegoś szrota za grosze dadzą. Bo to m5 mi się w szczególności nie widzi 170koni pod maska i taki znaczek... :mad2: btw z tyłu na klapie też był taki :norty:
-
e39 523i Nerki na błotnikach Foto
Te nerki w ogóle wyglądają tragicznie... ale chyba tak zrobię jak mówisz na moich nerkach piszę ,,race sport" :mad2: myślałem aby po pomalowaniu dać tam jeszcze jakiś ładny znaczek BMW :) A jak chciałem kupić takie nowe nerki to nikt nie słyszał o takim wynalazku... Bo w sumie całe auto jest czarno zielone a tutaj chrom nerki :mad2: A ten znaczek m5 może w ogóle wyrzucić ? Czy zostanie ślad po nim jak myślicie?
-
e39 523i Nerki na błotnikach Foto
Witam poprzedni właściciel mojego auta zamontował coś takiego http://img804.imageshack.us/img804/7696/bmwl.jpg i te ala nerki zaczynają gubić lakier. Zaczyna wyglądać to nie ładnie macie pomysł co z tym zrobić?? Dodam, że w błotnikach są wycięte dziury. Btw. tą naklejkę m5 też bym zmienił na coś normalniejszego :) z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam :)
-
Różnice w zderzaku przed i po lifting'owym
Ja powiem tak halogeny na 100% nie będą pasowały a kratki hmm... Ja jak kupiłem swoja e39 to nie miałem kratki wiec kupiłem kratkę do zderzaka przed liftem (bo nie wiedziałem że mam zderzak po lifcie kupowałem po roczniku auta ) i jakoś trzyma się do dziś dnia :) Ale powiem że warto bo zderzaczek po lifcie mi osobiście się dużo bardziej podoba i odmładza auto :)
-
mokry zbiornik układu kierowniczego
Kupowałem uszczelki i du** nie mogę dopasować dlatego pytam :) Łatwiej zapytać jak jeździć po sklepach i prosić o dopasowanie mieszkam w małym mieście i jest u mnie kilka małych sklepów. Jak będę miał wymiary to podzwonię i zapytam kto ma taką uszczelkę . A tak to muszę pojeździć po całym mieście i każdego sprzedawce pytać i nie wiadomo czy będzie jeszcze pasowało...
-
Różnice w zderzaku przed i po lifting'owym
ja mam zderzak po lifcie i na pewno są inne mocowania na halogeny a także jest inna wtyczka. Ja kupiłem swoje e39 już z ta przeróbka i musiałem kupić w ASO wtyczki do halogenów h8 (nie kupuj u handlarzy bo w aso taniej)
-
mokry zbiornik układu kierowniczego
byłbym wdzięczny bo sam nie mogę mu dać rady :(
-
mokry zbiornik układu kierowniczego
mi tez się poci... to podaj wymiary jak możesz :norty:
-
E39 525d Piszczenie w kabinie - świerszcz
podobno to normalne:) u mnie tez tak trzeszczy tylko trochę dłużej
-
Czuć, olej-wymiana uszczelki klawiatury?
http://moto.allegro.pl/uszczelka-pokrywy-zaworow-bmw-e36-e39-m52-2-0-2-5-i1694668203.html ja wymieniłem na taką na razie 20tyś i jest ok :) nic nie cieknie
-
Coś kapie e39 520i
według mnie tak :D u mnie jest powódź pod autem jak jest mega gorąco :)