Treść opublikowana przez ambience
-
DEBATA na temat w jakie marki części najlepiej inwestować
może lepiej poczytać a nie debatować? viewtopic.php?f=72&t=131160&hilit=+zawieszenie viewtopic.php?f=72&t=129716&hilit=+zawieszenie Nie chce mi się więcej szukać. Takich tematów na forum jest mnóstwo. Nie rozumiem was po co zakładać po raz enty taki sam temat jak już jest na forum? Wydaje mi się że prościej jest wpisać w szukaj i poświecić parę sekund na to
-
Lekki dzwon i nie chce odpalic
Ja kiedyś tez próbowałem przy silniku odpalić auto i nie dało rady dopiero jak podpoiłem z tyłu do aku to zapalił. btw. Birul fajny podpis jestem za!! :P
-
Skrzypiące hamulce na postoju
Mi tez piszczą :) i poprzednie tez piszczały :) Ten typ chyba tak ma :)
-
ABS, ASC swieci. Deska rozdzielcza i radio gasnie
Grzesiu to na 75% aku taki cyrk robi,buba będzie paliła,ale elektronika nie dostaje odpowiedniego prądu,właśnie takie objawy są jak pada aku.POzdr BTW -do autora ,załóż na próbe aku pewniaka,zeby w razie wykluczyć,ale ja stawiam że.. :cool2: U mnie było tak samo jak zdychał akumulator :) ale radio się wyłączało jak dawałem dużo głośniej
-
Czujnik napinacza pasa bezpieczeństwa pasażera- nie żyje
a ja głupi kupiłem właśnie napinacz zamiast przeczytać ten temat dajan w którym miejscu najlepiej zlutować ? Proszę o usunięcie postu nie doczytałem tematu
-
Montaż elektrycznych szyb tylnych
Jam mam też korbki i w sumie nie narzekam bo i tak z tyłu nie siedzę :P sam chciałem zrobić elektryczne ale jak zobaczyłem czym to się je to już odechciało mi się :mrgreen:
-
Jaki czujnik ABS wybrać BMW E39 1997r
Nie masz kogoś w pl aby zamówił i wysłał ci do uk ten czujnik ? Chyba do uk nie jest taka droga wysyłka :)
-
Bmw e39 wygłuszenie a audio
oj prawda jest tak wygłuszona że ciężko aby bass przeszedł miałem wcześniej tubę 200W i okazała się za słaba teraz kupiłem subwoofer 400W JBL i w końcu efekt jest zadowalający do tego wymieniłem wszystkie głośniki.Tylko cały bagażnik dzwoni jak da się głośno i na zewnątrz bardzo słychać bass ale w aucie jest ok
-
bicie kierownicy powyżej 120km/h
nie mam pojęcia mi biło na kierownicy od 120 do 140 jak miałem drążki do wymiany a dokładniej prawy sprawdź sobie czy nie ma na nich luzów po co od razu wymieniać
-
Rozrusznik nie kreci, kontrolki nie przygasaja
Ja miałem bardzo podobnie. I przyczyną były szczotki na rozruszniku jak Ci się stanie tak znów puknij w rozrusznik jak zaskoczy to znaczy to to on :) i trzeba mu szczotki wymienić :)
-
bicie kierownicy powyżej 120km/h
sprawdź drążki u mnie był luz i strasznie biło
-
Podwójne szyby
Jest bardzo cicho w porównaniu do innych aut.
-
bicie kierownicy powyżej 120km/h
drążków kierowniczych nie wymienił :)
-
Jak podnieść osiągi 523i
Ja jeździłem e30 3.5+szpera i to raczej jest zabawka nie auto na codzień. Bo w e30 nie ma takiego komfortu jak w e39. To już lepiej kupić e39 540. Ja myślałem o e30 3,5 aby zrobić takie cudo zmienić zawieszenie szperę wsadzić itp i jeździć nią na torze i tam się wyszaleć. A na ulicach nie wariować bo jeszcze kogoś i siebie życia pozbawię. P.S najlepsza opcja do 540 i e30 3,5 :twisted:
-
bicie kierownicy powyżej 120km/h
Mi jak biło tak na kierownicy to miałem do wymiany drążek kierowniczy :)
-
Podwójne szyby
właśnie szukałem tam i nie znalazłem może nie wiem gdzie szukać
-
Podwójne szyby
W jakich cenach w ogóle są takie komplety? I gdzie można je dostać?
-
Podwójne szyby
dzięki za odpowiedz w sumie w e39 i tak jest cicho :)
-
Podwójne szyby
W ogóle co dają podwójne szyby ?
-
Gdzie są filtry w E39?czy dobrze je umiejscowiłem?zdjęcie
mój ma 210tyś i myłem już 2 raz był brudny ponieważ wąż mi sparciał od wody i poleciała woda na wisco i całe auto pod maską białe
-
Gdzie są filtry w E39?czy dobrze je umiejscowiłem?zdjęcie
Plakiem :mrgreen: Powodzenia póżniej jak to złapie syf :duh: --wtedy DIMER i myjka.Dobra jest położony kit dojdzie syf będzie GIT :lol: Ja myłem silnik dimerem ostatnio wygląda jak nowy :shock:
-
Uciązliwe muszki na przedniej szybie :(
kupiłem ten dimer :) dani dzięki za pomoc (w sumie to flachę bym postawił) kupiłem litr rozcieńczyłem 1do 20stu i muszki schodzą jak marzenie :) dzięki :)
-
Falują obroty tylko na gazie!
Ja miałem to samo i pierw była przyczyna, że nie wymieniałem filtra gazu i zapchały się wtryskiwacze. Wymieniłem wtryskiwacze teraz po 20tyś znów zaczęło falować i nie miało auto mocy na gazie. Pojechałem dziś do gazownika i okazało się, ze wtryskiwacze brudne wyczyścił na miejscu i w efekcie auto na gazie ma takiego samego kopa jak na benzynie i silniczek chodzi równiutko. Pewnie u Ciebie są zapchane wtryskiwacze wystarczy że raz zatankujesz jakiegoś lipnego gazu i tak się dzieje. Tak mi się tłumaczył gazownik jak się pytałem czemu tak szybko zapchały się wtryskiwacze. A filtr od gazu wymienia się co 10 tyś są 2 filtry jeden na reduktorze od gazu w stanie ciekłym drugi za reduktorem od gazu w stanie lotnym
-
Falują obroty tylko na gazie!
co ile wymieniasz filtry od gazu?
-
Jak podnieść osiągi 523i
a tam ja mam 22 lata :) i marzy mi się 540 :) albo e30 z silnikiem 3.5 i zostawić 523i do codziennej jazdy a e30 do zabawy