Skocz do zawartości

ambience

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ambience

  1. ambience odpowiedział(a) na luqbaq temat w E39
    klimatyzacja? a dokładnie odprowadzanie wody
  2. ambience odpowiedział(a) na bogdan011272 temat w E39
    nie prościej zadzwonić do sklepu?
  3. ambience odpowiedział(a) na rafal_wilu temat w E39
    teraz jak to ściągnąć i czy warto przesyłki ze stanów nie są tanie... i długo się czeka jak płyną. Zamówiłem rower i płaciłem za wysyłkę 50$ i czekanie do 6tyg A dajan masz pewność jeszcze czy ze stanów będą pasowały? Ja sprowadziłem z usa mazdę 5 2010rok i lampy są inne jak w europie. Dopiero po pół roku znalazłem takie które będą pasowały, ale to jest mazda nie bmw :)
  4. ambience odpowiedział(a) na wojtusqq temat w E39
    http://allegro.pl/odma-silnika-m52-bmw-e36-e39-e38-i1661506671.html wydaje mi się że to ten przewód ale zadzwoń dla pewności http://www.m-auto.opole.pl/kontakt.php i zapytaj :) bardzo miła obsługa oni powiedzą ci jaki przewód do wymiany odmy trzeba kupić :P
  5. ambience odpowiedział(a) na wojtusqq temat w E39
    Ja ich nie wymieniałem :mrgreen: bo nie miałem skąd dostać. Wymieniłem samą odme jak będę w aso to kupie te przewody i wymienię :) jak masz dostęp to lepiej je wymienić :) w serwisie mówili aby jedna wymienić nie kilka ;)
  6. ambience odpowiedział(a) na wojtusqq temat w E39
    rób sam ja nie jestem żadnym mechanikiem ani nic i wymieniłem to bez problemu. Poczytaj w necie trochę może znajdziesz jakiś dokładny opis. Bierz klucze nasadowe i heja myślę że godzina max i bd zrobione
  7. ambience odpowiedział(a) na wojtusqq temat w E39
    Wymiana jest banalna ściągasz filtr powietrza przy przepustnicy i już masz odme pod kolektorem na 3 śrubkach :) zapraszam do nysy wymienimy na miejscu :mrgreen:
  8. ambience odpowiedział(a) na fixxxer1 temat w E39
    z klocków piszczy a kolega pisał że mu skrzypi czyli według mnie klocki odpadają
  9. ambience odpowiedział(a) na wojtusqq temat w E39
    i 50zł na flachę jest :D
  10. ambience odpowiedział(a) na wojtusqq temat w E39
    Po czym stwierdził że odma do wymiany? Jak wszystko ok w aucie. Ja jak dzwoniłem do aso to mówili aby odme wymienić z wężem co do niej przychodzi koszt tego węza 35zł ja wymieniłem bez węza bo aso mam 100km kupie jak będę w okolicy
  11. ambience odpowiedział(a) na wojtusqq temat w E39
    u mnie była inna odma http://allegro.pl/bmw-e36-e39-e38-odma-silnika-m52-2-0-2-5-2-3-2-8-i1652595862.html dokładnie taka. Ja wymieniłem bo mi silnik ciężko się wkręcał do 2 tyś obrotów i na wolnych trzepało silnikiem i paliła parę litrów więcej po wymianie jak ręką odjął
  12. ambience odpowiedział(a) na wojtusqq temat w E39
    około 280zł w serwisie odma wymiana nie wiem robiłem sam
  13. pewnie chodzi o matę w fotelu (lub napinacze) bo to pokazuje na kompie jako sensor Ja miałem tak z napinaczem pasa kierowcy wtyczka była zaśniedziała wyczyściłem ją i działała 1,5 dnia potem znów na kompa i ten sam błąd, a więc odciąłem wtyczkę, a kabelki ładnie zlutowałem wykasowałem błąd i już tydzień jeżdżę i nic nie świeci :)
  14. ambience odpowiedział(a) na jaca14 temat w E39
    Tylko kompie tylko Ci wyjdzie jaki padł Ci czujnik. Ale jak poczytasz forum to nawet ostatnio był omawiany czujnik położenia wału i opisane w temacie jego objawy wystarczy poszukać :P tutaj masz: viewtopic.php?f=72&t=110173&hilit=gdzie+znajduje+si%C4%99+czujnik+po%C5%82o%C5%BCenia+wa%C5%82u%3F viewtopic.php?f=72&t=126802&hilit=czujnik+po%C5%82ozenia+wa%C5%82u
  15. ambience odpowiedział(a) na rafal_wilu temat w E39
    Dzięki dajan za pomoc :cool2: i tak czeka mnie rozebranie lamp i sprawdzenie co tam piszczy ;) pozdrawiam
  16. ambience odpowiedział(a) na Albing temat w E39
    w tą gwarancje to ja nie wierze... jak te kubeczki to jednorazówki...
  17. ambience odpowiedział(a) na Albing temat w E39
    W sumie jakby nie patrzył to w bmw padają te uchwyty kolega ma e60 i pierwsze co padło to kubeczek :D (kupił nówkę z salonu) ja chyba kupie tą kieszonkę tylko drogo ona wychodzi no ale cóż
  18. ambience odpowiedział(a) na Albing temat w E39
    Ja znalazłem za 199 zł a mój jest połamany myślałem o jego naprawie albo zakupu jakiegoś schowka. http://moto.allegro.pl/schowek-tylny-kieszen-konsoli-srodkowej-bmw-e39-i1680850446.html nie wydaje wam się ze drogo chce za kawałek plastyku?
  19. ambience odpowiedział(a) na rafal_wilu temat w E39
    Kupiłem auto z tymi lampami. A auto mam już 2 lata i zrobiłem kolo 60tyś. Dzwoniłem po wszystkich sprzedawcach i każdy mówi ze tam jest jakiś silniczek i coś się z nim musiało stać abym podjechał do elektryka, bo oni tylko sprzedają te lampy, a nie rozbierali ich... Dlatego na forum pisze co z tym fantem zrobić. Jest jakaś firmowa strona firmy depo?
  20. ambience odpowiedział(a) na rafal_wilu temat w E39
    Orientuje się ktoś jakie są regulatory w lampach depo?? Gdyż ostatnio przestała mi działać regulacja lewej lampy a teraz padła i druga strona.
  21. Niech z kluczyka spróbuje ale pilotem :) i bd wiedział czy siłownik w klapie :)
  22. Ja wymontowałem stary dałem nowy i nie ma żadnego trybu awaryjnego. Po pól roku wykasowałem w inpie tylko błąd :)
  23. Tak się właśnie dzieje jak się nie kupi oryginału kolega kupił z febi i miał tak samo ja mam oryginał i już zrobiłem 30tyś i zero problemów :) wymień na oryginał i będzie śmigać :) Na allegro jest jeden sprzedawca który ma bardzo tanie te czujniki za za swój dałem około 220-260zł z tego co pamiętam chciałem wam dać namiar ale w archiwum allegro nie mogę go znaleźć bo było to około roku temu :evil:
  24. ambience odpowiedział(a) na darekcki temat w E39
    u mnie jak była odma to silnik syczał i ciężko się wkręcał do 2 tyś obrotów taki zamulony był. Sprawdź sobie szczelność zmywaczem do przepustnic np jak masz nie szczelność na jakimś przewodzie i dojdzie do niego trochę zmywacza to silnik wskoczy na chwilkę na wyższe obroty.
  25. Sprawdź drążki kierownicze tak jak pisał kolega wyżej. I sprawdź maglownice jedna osoba nasłuchuje przy kole a dróga robi krótkie energiczne ruchy prawo lewo i nasłuchuj czy stuka :) A masz jakieś inne objawy podczas jazdy myszkowanie po drodze drgania na kierownicy?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.