Treść opublikowana przez ambience
-
Myszkujace BMW E39 523i
mi tak samo myszkowała i była to maglownica po wymianie jak ręką odjął na forum jest mądry temat na temat magla w którym pisze jak sprawdzić ją :)
-
E39 LCM wariuje, problem niestandardowy
u mnie działa ten potencjometr i miałem podobne objawy wszystko było ok tylko światła przymrugiwały ;/
-
E39 LCM wariuje, problem niestandardowy
ja miałem to samo wymieniłem cały moduł
-
E39 Szarpie od 1000 do 3000 obr/min :( :/
a spalanie wzrosło jak tak to tak jak koledzy piszą ;)
-
523 nowy nabytek i kilka pytań
1 u mnie jak się paliła ta kontrolka to urwała się linka od trakcji znajduje się na przepustnicy z tego co pamiętam 3 do obsługi radia z prawej tempomat 4 A może złe włączasz tempomat? Tempomat włączasz pokazuje ci się zielona kontrolka na zegarach i potem dajesz + na kierownicy i auto przyspiesza u mnie tempomat działa od 40km/h wzwyż
-
Uciązliwe muszki na przedniej szybie :(
ja dolałem litr mam gdzieś pół zbiorniczka to poprawiło to jakość czyszczenia ale muszki są uparte i jako jedyne zostają
-
Uciązliwe muszki na przedniej szybie :(
nie wiem jak specyfik bmw ale denaturat lipa tylko wali jagodzianką w aucie :roll:
-
523i spalanie 18ście litrów foto z inpy prosze o diagnozę
niestety nie mam w ogolę czasu jak na razie aby się autem zając :( pracuje po 12scie godzin ostatnio
-
skrzypiąca szyba
ja smarowałem wazelina i pomogło ale w pasacie b5 na handel był tylko tam wszystkie szyby skrzypiały, a smarowałem wszystkie uszczelki :)
-
Uciązliwe muszki na przedniej szybie :(
5zł nie pieniądz:) ale denacik doleje do mojego płynu (jeszcze zimowy) zobaczymy czy wyjdzie jakaś mikstura (chyba nie wybuchnie) :norty: dodam, że kiedyś za łepka jak myłem szyby w autach to dodawałem denaturatu i lepiej schodziło z tego co pamiętam ale wtedy miałem gąbkę i gumkę a tutaj sama guma jest :)
-
Uciązliwe muszki na przedniej szybie :(
Oczywiście że dimer się rozcięcza na razie kupiłem jagodziankę (łatwiej dostać) :D 5zł 500ml wleje do zbiornika i zobaczę, a jak nie to kupie ten dimer :) A na muszki pomaga woskowanie ja auto woskuje raz na miesiąc i muszki szybko schodzą pod karcherem gorzej z przednią szybą i lampami.
-
Uciązliwe muszki na przedniej szybie :(
aha a pod koniec lutego zalałem pod korek wiecie może w jakim sklepie można kupić denaturat? W spożywczym czy raczej chemicznym?
-
Uciązliwe muszki na przedniej szybie :(
Ja mogę sprawdzić bo mam pióra za 10zł z kauflandu :norty: to wiele nie stracę. Z tym płynem zimowym to tragedia dalej mam go w zbiorniku i nie mogę wypsikać :( tak z ciekawości ile litrów ma zbiornik spryskiwacza?
-
Uciązliwe muszki na przedniej szybie :(
denacik to alkohol a w zimowych płynach tez jest alko tez myślałem nad denaturatem próbował ktoś może ? Tego dimera sam się obawiam :D
-
Uciązliwe muszki na przedniej szybie :(
dani coś takiego?? http://www.olejesamochodowe.com.pl/p/1503,51/piana-aktywna-dimer-5kg/
-
Uciązliwe muszki na przedniej szybie :(
Witam chyba każdy ma ten problem :) Macie może jakieś rady sposoby jak się ich pozbyć w trakcie jazdy. Jakiś płyn do spryskiwaczy co daje im rade albo co dolać do płynu?
-
[E39] LPG - 528 Przegrzewanie silnika na gazie?
wiem ile wpompowałeś bo widziałem tematy na forum chyba z tego co pamiętam to nawet silnik masz wymieniony, a co do reduktora gazu to powiem Ci że gazownicy naciągają na reduktory wystarczy kupić zestaw naprawczy na allegro i wymienić wszystkie uszczelki. Sam wymieniałem i wymiana jest banalnie prosta :) a gazownicy chcieli mi zrobić to samo za 250zł (sam reduktor na allegro około 200zł nowy) zestaw naprawczy około 50zł. W gazie wymieniałeś filtry na czas ?? Może dlatego listwa Ci padła??
-
[E39] LPG - 528 Przegrzewanie silnika na gazie?
Kolego ale czy jedziesz na gazie czy na benzynie to według mnie nie ma żadnej różnicy w przegrzewaniu się silnika bo i tak układ jest tak zrobiony, że reduktor od gazu jest zawsze podgrzewany przez układ chłodzenia sam mam już zmęczona instalacje ale żadnych problemów nie mam możesz mieć taki problem że reduktor zapowietrza ci układ chłodzenia ale to czy na pb czy na lpg to jest tak samo tylko wtryskiwacze albo działają albo nie
-
[E39] LPG - 528 Przegrzewanie silnika na gazie?
u mnie 2 lata zrobiłem 60tyś i mojemu termostatowi nic nie dolega
-
pomocy!e39 523i automat auto gasnie
Nie zaszkodzi ale jeśli będziesz zmieniał biegi na wyższych obrotach to na pewno zaszkodzi... skrzynia padnie Ci
-
[E39] Zblokował się silnik 525 tds
spoko nie ma problemu :)
-
piszczalo potem smierdzialo a dzisiaj mnie holowali Pomocy
pewnie waż sparciał zrobiła się dziura :)
-
[E39] Zblokował się silnik 525 tds
nati jak cię interesuje to mam kolege co ma na sprzedaż silnik z 525 tds z e34 za baaardzo rozsądne pieniądze gdyż musi się go pozbyć bo stoi nie u niego
-
gunki pilota/przyciski pilota E39 wymiana
ja rozebrałem i mam 2 baterie takie jak pisałem i też mam przed liftem :) może po prostu występują 2 typy? baterie na pewno były baaaaaaaardzo stare bo aż zaśniedziały
-
gunki pilota/przyciski pilota E39 wymiana
Dani dzięki ale właśnie wymieniłem i nie spodziewałem się ze moje auto da się otworzyć z tak daleka :twisted: koszt baterii 20zł sony polecam każdemu komu słabo chodzi kluczyk