Treść opublikowana przez ambience
-
Prośba o pomoc z chłodzeniem 540i!!!
- Prośba o pomoc z chłodzeniem 540i!!!
a silniki M52B25 też są tak wrażliwe na temperaturę? Padła mi pompa wody i temperatura doszła do 3/4skali i od razu zgasiłem silnik i zjechałem na pobocze mogło coś mu się stać ?- Panowie prośba...
z kluczyka się da:) trzeba mocniej przekręcić kluczyk :) a jak nie to odpal auto z drugiego auta na kable na silniku masz plus i masa na kielichu :) i po problemie :)- e39 523i benzyna 1997 automat Problem z obrotami
daj znać co to było bo sam jestem ciekaw pozdrawiam :)- e39 523i benzyna 1997 automat Problem z obrotami
pod kolektorem ściągnij filtr powietrza i masz idealny dostęp odma jest na 3 śrubach :) klucz bodajże 13 :) Jak już dostaniesz się tam to rozbierz sobie odmę i ją wyczyść środkiem do czyszczenia przepustnic :) Dodam że jak rozbierzesz obudowę filtra powietrza to możesz od razu przeczyścić przepustnicę bo masz do niej idealny dostęp :)- e39 523i benzyna 1997 automat Problem z obrotami
sprawdź przewód od odmy może stracił szczelność tak jak miał kolega letki kilka tematów niżej :)- e39 523i benzyna 1997 automat Problem z obrotami
Kamil a jaki dodatek lejesz? :)- [e39] Czy moje 528 LPG pali za duzo?
kamillOdh Mi tak katalizator dzwonił dziwnie i auto miało dużo mniej mocy (tak że leon 1,9 115 mnie porobił :cry2: )- [e39] Czy moje 528 LPG pali za duzo?
do tego opony tez masz nie wąskie 235 :)- [e39] Czy moje 528 LPG pali za duzo?
Według mnie jak zrobisz odmę będzie palił ci troszkę mniej :) mi spalanie spało o 1litr po wymianie odmy. Ja w swojej miałem zapchany katalizator i przy spokojnej jeździe nie moglem zejść poniżej 16litrów teraz po wycięciu kata pali mi w mieście 13-14scie trasa koło 10-11gazu przebieg u mnie 220tyś z tego 80tyś na gazie (i kat się posypał)- VANOS
- VANOS
- Alarm sie zalacza co rano aby co sloneczko wschodzi;)
może ktoś mu budzenie zaprogramował na 8:30 :)- Alarm sie zalacza co rano aby co sloneczko wschodzi;)
Ja zrobiłem z taśmy izolacyjnej taki grzybek na tym czujniku :) i mam spokój możesz jeszcze spróbować odpiąć ten czujnik i sprawdzić o tej magicznej 8:30 czy się włączy alarm. Tylko nie wiem czy jak jakiś czujnik jest odpięty to czy się wyłącza cały alarm czy z tego czujnika może koledzy coś pomogą :) pozdrawiam :)- 528i czy były 230 konne?
Jak tak się upiera to załóż się o dobrego litra :norty: pozdrawiam :)- 528i czy były 230 konne?
a po lifcie nie jest to już 3litry? :)- WEBASTO jak to dziala ? (530D)
to z tą kultura na forum na pewno każdy Ci pomoże :) pozdrawiam :)- WEBASTO jak to dziala ? (530D)
viewtopic.php?f=72&t=88666 :search: :search: :search: :search: :mad2: :mad2:- jak otworzyć samochód bez kluczyka?? pomocy!! BMW e39 2000r
a zamek w drzwiach kierowcy? nie posiadasz go ?- e39 523i Brak mocy foto inpa
Witam zamontowałem strumienice i auto teraz idzie jak powinno rozebrałem stary katalizator i cześć przednia się cała rozsypała i zatkała tylną w efekcie przez wydech szło około 30% spalin teraz przy wycięciu kata auto ma pełna moc :) Dorzucam foty z inpy błędów które się pojawiły proszę o diagnozę i pozdrawiam :) http://img232.imageshack.us/img232/8342/67407212.png http://img825.imageshack.us/img825/9041/flap.png dziękuje za pomoc- drgania kierownicy
np.drążki kierownicze gula na oponie poczytaj forum takich tematów jest mnóstwo- e39 523i Brak mocy foto inpa
dzięki cichy ale już dziś rano zamówiłem ta strumienice.... i jutro będę ją mieć i w środę montuje. I od razu wepnę się na kompa i najwyżej dokleję foty z inpy :)- Wymiana uszczelki pokrywy zaworów.
wszystko jest na forum :) viewtopic.php?f=72&t=156358&hilit=uszczelka viewtopic.php?f=72&t=154762&hilit=uszczelka powinny pomóc te tematy :search: pozdrawiam- 530d-bledne wskazania termometru i poziomu paliwa
jak są wskazania termometru -40 to czujnik temperatury zewnętrznej padł po prostu go wymień :) albo przerwany jest gdzieś obwód (po wymianie temperatura z -40 będzie stopniowo rosła nie pokaże od razu właściwej ) pozdrawiam viewtopic.php?f=72&t=137599&hilit=termometr tutaj masz fajny temat odnośnie temperatury zewnętrznej kolega mecenass dość mądrze pisze na ten temat :)- e39 523i Brak mocy foto inpa
zakupie ten tłumik :) a jak się rozleci wezmę strumiennice :) teraz zrobiłem autem z 100km i dalej brakuje mocy ale jest dużo lepiej niż ostatnio tylko trochę mułowato się wkręca jakbym miał załadowane auto w 5os i pełen bagażnik.... chyba bd to jednak ten kat :) w poniedziałek zamówię myślę ze w środę dobiorę się do tego kata :) - Prośba o pomoc z chłodzeniem 540i!!!
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.