Treść opublikowana przez ambience
-
E39 - Wymiana kierownicy na M-Pakiet
A gdzie zamontowałeś mikrofon do radia? Bo kupiłem radio z funkcją połączenia telefonu i nie mam pomysłu gdzie dać mikrofon
-
[EXX] Ściągacz tulei wachacza tył
Odświeżę temat. Chce zrobić taki ściągacz. Próbował ktoś ściągnąć tym ściągaczem tuleje pływające w e39 ? Chce zrobić taki ściągacz a nie chce się narobić a okaże się, że nie pasuje do mojego auta :(
-
e39 523i Jak zdemontować Fabryczne radio
Radio, ramka i podłączenie pod kierownicę razem wyszło 1500zł
-
e39 520i Czy zderzak z 2002 roku podejdzie do 96r ?
No ja śmigam cały czas na ringach w ciągu dnia. Jeżdżę już tak z parę lat i żadnego problemu z policją nie było :) Zawsze można pocisnąć kit, że to są do dziennych :) Ale ogólnie jak jadę w trasę to wolę włączyć światła mijania aby być bardziej widocznym. Przeważnie na ringach latam po mieście.
-
e39 523i Jak zdemontować Fabryczne radio
w porównaniu do fabrycznego radia jest kolosalna różnica w jakości dźwięku. Jak dla mnie z wyglądu nie ma tragedii. Wole taki wygląd niż fajne skomponowane radio bmw ale radio fabryczne jest już do lamusa. Dla mnie audio w samochodzie to podstawa musi grać to wszystko ładnie czysto.
-
e39 523i Jak zdemontować Fabryczne radio
Mi odpowiada takie radio :) no mogło by być bardziej do kierowcy ale trudno jest jak jest
-
e39 523i Jak zdemontować Fabryczne radio
Największym problemem było zdemontować stary stelaż(boczne zaczepy obciąłem brzeszczotem. Nowa ramka jest tak że radio przechodzi obok rury. http://allegro.pl/kenwood-ddx-4025bt-dvd-bluetootch-nowy-model-w-wa-i4262045750.html Takie radio. Sterowanie z kierownicą wszystko chodzi jak należy :) http://i.imgur.com/oFPzfee.jpg
-
e39 523i Jak zdemontować Fabryczne radio
Cichy radyjko 2din zamontowałem ramkę kupiłem usunąłem stare radio wraz z jego stelażem. Robota około 40minut
-
[e39] 523i m52b25 96rok Raz pali raz nie
Oryginał Siemens VDO Czujnik na 100% dobry Jak sprawdzić ciśnienie paliwa. Dziwne, że pompa bo na benzynie wkręca się do końca
-
e39 523i touring Zmiana nagłośnienia
Dzięki @karolsss na razie kupiłem radio Kenwood DDX4025BT 2din+ramka itp i normalne weszło. Montowałem je może z 40minut. Teraz czekam na przejściówki z 13cm na 16ście. I będę jakieś 16stki podłączał pod wzmacniacz i do tego jakaś tubka. Zastanawiam się czy zmieniać głośniki które są w podsufitce ? Orientujecie się czy tam są 13stki czy jakieś inne ?
-
[e39] 523i m52b25 96rok Raz pali raz nie
15-30minut i odpala
-
[E39 520i 96r] Kluczyk z pilotem
Tak się zastanawiam nie taniej było by kupić od handlarza cały zestaw ? Wszystkie zamki Ews kluczyki itp ?
-
[e39] 523i m52b25 96rok Raz pali raz nie
Witam koledzy pomóżcie. Kolega ma taki problem auto raz pali raz nie pali. Rozrusznik kręci. Nie ma różnicy czy ciepły czy zimny. Jakie mogą być tego przyczyny? Jak odpali to lata jak trzeba moc ma itp itd. Podłączana pod komputer nie pokazuje żadnych błędów. I tak naprawdę nie wiemy gdzie zacząć szukać usterki. Może podsuniecie jakieś tematy. W aucie były ostatnio wymienione świece, czujnik położenia wału. Auto ma LPG wyczytałem na forum, że może to wina lpg wiec zakręciliśmy zawór w butli wypuściliśmy cały gaz z układu i na benzynie jest to samo.
-
e39 520i Czy zderzak z 2002 roku podejdzie do 96r ?
Rozumiem nie każdemu taki efekt może się podobać. Jak Ci kolego za jasno to zamiast oporników zamontować możesz ledy one dają mniej światła :) Są też do jazdy dziennej ringi które świecą jeszcze mocniej. ,,Do wyboru do koloru" :)
-
e39 520i Czy zderzak z 2002 roku podejdzie do 96r ?
Sam mam Ringi CCFL i nie świecą mocniej niż długie czy światła mijania u mnie Xeon. Jak Ci za jasno to kup Led one słabiej świecą :)
-
e39 520i Czy zderzak z 2002 roku podejdzie do 96r ?
Jak oporniki? :roll: jak w lampach przed liftem nie ma ringów ? Tylko zwykła żarówka postojowa dokładasz ringi CCFL, led czy jakie tam chcesz i dopiero wtedy są ringi
-
[E39 520i 96r] Kluczyk z pilotem
serwis koszt około 700zł idziesz z dokumentami od auta i dowodem osobistym
-
e39 520i Czy zderzak z 2002 roku podejdzie do 96r ?
Ja w poprzedniej e39 miałem lampy chińskie i kompletnie CI nie polecę. Lampy raz, że beznadziejnie świeciły w nocy jechać się nie dało :mad2: to jeszcze z u biegiem lat popękały klosze dla mnie to kompletna porażka. A zderzak pasuje bo miałem rok 96 i zderzak po lifcie. W mojej e39 zamontowałem oryginalne lampy przed lift dołożyłem ringi CCFL i zamiast pomarańczowych kierunków dałem czarne :) Dla mnie efekt wystarczający :)
-
[e39] 523i Touring szyba w klapie błąd otwarcia
Dzięki bardzo koledzy :) udało mi się to zrobić :) ten trzpień był wkręcony maksymalnie do środka. Wykręciłem go dokręciłem kontrę i wszystko chodzi jak należy :) Teraz ile blacharza za to naliczyć :norty:
-
[e39] 523i Touring szyba w klapie błąd otwarcia
dzięki Shadow. Wcisnąłem zamek i zatrzaskuje na 2 razy. Wtedy komunikat się nie pojawia. Czyli zostaje wyregulować porządnie rygiel zamka :) bo wydaje mi się, że zaskakuje na raz a nie na dwa. U mnie rygiel jest bardzo krótki wydaje mi się, że musi iść dużo głębiej. Szyba domyka się idealnie Mógłby ktoś z kto ma Turinga zrobić foto ile ten rygiel u was odstaje ? Bardzo byłbym wdzięczny :)
-
[e39] 523i Touring szyba w klapie błąd otwarcia
Witam mam taki problem oddałem auto do lakiernika, bo miałem pordzewiałą ramkę (ta co się otwiera w klapie) i teraz mam pokazany komunikat otwartej klapy. Lakiernik nie umie tego naprawić ( chce zwrócić pieniądze za naprawę u kogo innego) ja bym chciał to zrobić sam i od niego ściągnąć sianko :norty: koledzy poradzicie co tam możne być uszkodzone i co odpowiada za informacje o zamkniętej klapie szyby? Na forum wyczytałem że stycznik tylko nie wiem gdzie on się znajduje
-
e39 523i Jak zdemontować Fabryczne radio
Dzwoniłem po Car-audio i twierdzili, że pasuje. Najwyżej trzeba będzie oddać radio :) Tylko dziwi mnie to, że jest ramka jak interface dedykowany do radia i do bmw e39 aby sterowanie z kierownicy działało
-
e39 523i Jak zdemontować Fabryczne radio
Na filmie jest radio na płyty ja mam zmieniarkę w bagażniku. A kaseciak zamiast płyt. Będzie tak samo ? Jak na filmie Cichy jak 2din nie wejdzie? Widziałem na necie, że w wielu e39 jest 2din
-
e39 523i Jak zdemontować Fabryczne radio
a ja szukałem po forum :D o YT nie pomyślałem :D Dzięki cichy
-
e39 523i Jak zdemontować Fabryczne radio
Witam Przymierzam się do wymienienia całego nagłośnienia w aucie. Zamówiłem radio 2din z ramką Adapterami itp. tak aby wszystko ładnie chodziło. Wymienić radio chciałem sam. Poradzie koledzy jak zdemontować stare radio