Treść opublikowana przez ambience
-
e39 523i Drgania auta od 130 wzwyż
a nie jest tak że podpora ma stukać ?
-
e39 523i Drgania auta od 130 wzwyż
nie robiłem a jak go sprawdzić ?
-
e39 523i Drgania auta od 130 wzwyż
pisałem koła wyważone drążki nowe zbierzność też zawiecha sprawdzona. To wszystko zrobiłem w 1 kolejności, skończyły mi się pomysły wiec stąd ten temat
-
e39 523i Drgania auta od 130 wzwyż
skrzynie jakiś czas temu zmieniałem olej i wszystko ok biegi zmienia idealnie
-
e39 523i m52 Spala olej
Dzięki za informacje odma zrobiona :) silniczek od razu lepiej pracuje. Zrobiłem odmę pojawiły się drgania na aucie wrrrr zawsze coś
-
[523i] wymiana drązka kierowniczego oraz końcówki
ja ostatnio robiłem podobnym zestawem http://allegro.pl/sciagacze-sciagacz-do-drazkow-kierowniczych-5-el-i3795947943.html
-
e39 523i Drgania auta od 130 wzwyż
Witam coś ostatnio ciągle mi się psuje auto. Teraz mam problem trzęsieniem auta. Od 130 i im szybciej tym bardziej odczuwalne. Drży całe auto (podskakuje tak) nie wiem jak to określić. Koła wyważone teraz zima więc są ori bmw 205/65/15, drążki kierownicze zmienione geometria zrobiona. Zawias też. Czego to może być jeszcze wina i jak to sprawdzić?
-
e39 523i m52 Spala olej
To mam 2 odmy ? :roll: a gdzie ta od klawiatury jest?
-
e39 523i m52 Spala olej
http://archiwum.allegro.pl/oferta/odma-silnika-przewod-bmw-e36-e38-e39-z3-2-0-2-3-28-i3029641046.html to nie to ? :D A ten drugi z czego dorobić ?
-
Alkomat Jaki kupić ?
ambience odpowiedział(a) na ambience temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdybez przesady tak nie pije, a ceny tam są kosmos :D Myślałem, że coś z allegro :)
-
Alkomat Jaki kupić ?
Witam jak wiadomo każdy z nas lubi czasem wypić :norty: I potem strach jechać gdzieś na drugi dzień :mad2: Dlatego chce kupić alkomat. I nie mam zielonego pojęcia jaki wybrać, bo cenny są różne wahają się od 10zł do 500zł. Zależy mi na dobrym alkomacie, aby nie oszukiwał, bo nie chce nie trzeźwy wsiąść za kółko :nienie: :nienie: Jaki według was wybrać alkomat aby był stosunkowo tani jak i skuteczny no i wytrwały??
-
e39 523i m52 Spala olej
mam pojedynczy :) dzięki sołtys już kupione, a przewody też znajdę na allegro ?
-
e39 523i m52 Spala olej
a taka podejdzie ? http://allegro.pl/bmw-m52-m54-e38-e39-e46-x3-x5-e60-oryginalna-odma-i3847842341.html
-
e39 523i m52 Spala olej
u mnie tylko coś zaczyna piszczeć. Kiedyś jak odkręcałem to kulał. A teraz tylko piski jakieś. Może ktoś podrzucić jakiś link do allegro do oryginału ? Coś znaleźć nie mogę :mad2:
-
e39 523i m52 Spala olej
Dyzio u mnie padłą odma. Wnioskuje po tym, że nic kompletnie się nie dzieje z silnikiem jak otwieram wlew oleju na odpalonym silniku. Kupić odmę oryginalną czy można zamiennik ?
-
[523i] od czego ten waz w nadkolu?
Masz dwie pompki jedna jest od szyb druga jest od lamp obydwie znajdują się przy zbiorniczku od płynu (przynajmniej tak jest u mnie). Jak ściągniesz prawe przednie nadkole to masz dostęp do tych pomp. U mnie nie działały spryskiwacze na światłą bo poprzedni właściciel nie miał kompletnej instalacji i odciął bezczelnie kable :P Z tego co pamiętam pierwsza i ta większa to jest od lamp patrząc od boku auta jak jest rozebrane :P
-
e39 523i m52 Spala olej
silnik akurat kolegi. Miał bo mieliśmy takie same modele e39. Ale on wyleciał z zakrętu i wy dachował nią. A mi w podobnym czasie silnik też się kończył. Więc odkupiłem od niego silnik praktycznie w cenie złomu. Znam historie tego silnika. Przez 5lat. Jeździł na takim samym oleju jak mój poprzedni silnik 10w40 Castroll Magnatec (on mi polecił ten olej :duh: ). Raz czy dwa razy złapał czerwone pole bo padł termostat.
-
e39 523i m52 Spala olej
hmm to mam dylemat. A co się może stać ,,złego" jakbym zrobił płukankę i zalał 5w? Chodzi mi tutaj o najgorszy scenariusz.
-
e39 523i m52 Spala olej
w moim bmw jest 6,5 litra to jedna paczka starczy ? I wystarczy dodać to do mojego oleju 10w40? I potem zalać jakiś 5w?
-
e39 523i m52 Spala olej
a może ktoś opisać proces tej całej płukanki? Jak to wygląda? Gdzie mam to zalać i jak zrobić, bo nie mam zielonego pojęcia na ten temat :roll: Jakiś opis krok po kroku ? :8)
-
e39 523i m52 Spala olej
a jaka to płukanka i jak ona działa ?
-
e39 523i Zmiana nagłośnienia a kondensator
Dzięki poszukam zaraz tam :) Bo w sumie już chyba rozsypały się te głośniki na półce :(
-
e39 523i Zmiana nagłośnienia a kondensator
Flacha to nie pieniądz, a i pewnie razem ją wypijemy (i na jednej pewnie się nie skończy :norty: ) chyba, że gdzieś indziej ten kondensator zamontować? :roll: Tak przy okazji zapytam jakie kupić porządne głośniki na tylną półkę ? :) I jakie w e39 są głośniki na tylnej półce? W sumie jest różnica jak słucham hh to masaż pleców od basu, aż miło, a jak coś szybszego to jakby jakość spadała
-
e39 523i m52 Spala olej
ok jutro nagram filmik na zimnym. Dziś jadę w trasę około 200km, ale niestety robię ją w nocy więc filmik pewnie nie wyjdzie
-
e39 523i m52 Spala olej
Nie było dużo syfu.To co zalecacie robić ? Nie wiem czy mam dym nie zwracałem na to uwagi teraz jak dyzio zapytał czy kopci. TO poszedłęm do auta odpaliłem i opisałem co się dzieje