Treść opublikowana przez ambience
-
e39 523i m52b25 Zerwany gwint świecy
Po wymianie uszczelki auto nie odpala. Paliwo na listwie jest. Zrobił kolega błąd podpiął na odwrót przepustnicę z ASR mogło coś się uwalić ?
-
E39 520i problem z LPG, termostat ?
według mnie jest on za wysoko i ja bym go dał od strony pasażera pod sterownikiem ABS
-
E39 520i problem z LPG, termostat ?
Reduktor powinien być niżej termostatu
-
E39 528 niepodgrzwająca Lambda & LPG falowanie STAG 300
nie czemu zobacz na kompie która jest do wymiany wątpię aby padły dwie naraz.
-
E39 520i problem z LPG, termostat ?
Reduktor od gazu ciepły ? Wygląda mi to na zapowietrzony układ. Nie masz wycieków gdzieś płynu ?
-
E39 528 niepodgrzwająca Lambda & LPG falowanie STAG 300
sondy ma dwie ale jedna odpowiada za 3 pierwsze cylindry a druga za 3 kolejne za katalizatorem nie ma sond dopiero po 98 roku jak weszły silniku TU (podwójny vanos) były za katalizatorem :)
-
e39 po wypadku
zawsze możesz miernikiem lakieru posprawdzać. Czy gdzieś jakiejś sztuki z szpachlą nie ma
-
e39 po wypadku
zależy jak zrobione i ciężko mi jest ocenić. A kupujesz całe po naprawie czy uszkodzone ? Ja sprowadziłem sobie auto uszkodzone (maska błotnik lampa drzwi) sam wszystko porobiłem. Wiem co mam i jak jest zrobione.
-
e39 po wypadku
Jak wsadzi opornik to nie zobaczysz czy są poduszki, chyba że rozbierzesz i sprawdzisz manualnie. Łatwo to sprawdzić wystarczy podnieść zaślepkę w kokpicie od strony pasażera i widać od razu poduszkę. W drzwiach wystarczy boczek zdemontować. Odkręcasz dwie śruby (jedna przy klamce druga przy nawiewie) i szarpiesz za otwieranie drzwi i boczek schodzi. Po za tym poduszki do e39 są bardzo tanie. http://allegro.pl/poduszka-drzwi-boczna-prawa-przod-pasazera-bmw-e39-i5000498626.html poduszka boczna drzwi poduszka pasażera http://allegro.pl/bmw-5-e39-poduszka-airbag-pasazera-i4990511591.html Najdroższa jest kierwocy ale to widać gołym okiem :) sensory poduszek też dostaniesz za parę zł
-
e39 po wypadku
wymieniasz na pewno kleme pirotechniczną (można wlutować opornik) poduszki które wystrzeliły. Podpinasz pod kompa patrzysz co jest do wymiany wymieniasz poduszki i kasujesz błędy. Poduszka od pasażera ma zaślepkę więc deski nie trzeba wymieniać
-
Brak połączenia z airbagiem e39
tak zrobiłem viewtopic.php?f=73&t=158132 i wsparłem się tym tematem.
-
e39 523i Touring 1998 - błąd Airbag
tez wyglada mi to na taśmę
-
Brak połączenia z airbagiem e39
poszło pustym plikiem :D airbag nie świeci. Jaki masz nr modułu?
-
Brak połączenia z airbagiem e39
fiu fiu co dzień ten model mnie zaskakuje :P :roll:
-
Brak połączenia z airbagiem e39
hmm to mam jeszcze opcje wsadzić swój stary sterownik i z niego odczytać ;> Bo stary mogłem odczytać ale nie mogłem usunąć błędu to już mam kilka opcji naprawy :) BTW e39 miały 10 poduch :shock:
-
Brak połączenia z airbagiem e39
a ty masz 8 czy 6 poduszek ?
-
Brak połączenia z airbagiem e39
SIDEBAG_FOND_LINKS -lewa SIDEBAG_FOND_RECHTS prawa czyli dwa razy muszę to zmienić ? : > czy jakoś inaczej to się bd nazywać :)
-
Brak połączenia z airbagiem e39
Dzięki Shadow jutro biorę się do pracy :)
-
Brak połączenia z airbagiem e39
ok jesteś pewien ? czy prawdopodobnie ? :D
-
Brak połączenia z airbagiem e39
znalazłem na innym forum instrukcję :) http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=25&t=128864 tylko nie wiem który wiersz odpowiada za tylne poduszki :roll:
-
Brak połączenia z airbagiem e39
a jakieś instrukcje jak to zrobić ? :D Na razie jestem zielony w NCS. A u mnie w mieście jak kogoś pytam czy to zaprogramuje to mówi, że się nie da :| Na razie wyczytałem to co ty mówisz muszę ściągnąć jakiś plik z modułu poduszek znaleźć 2 poduszki i wyłączyć. A te błędy co mam to są od poduszek drzwi tylnych bocznych dobrze czytam?
-
Brak połączenia z airbagiem e39
koledzy mam problem padł mi sterownik airbag. Kupiłem 2 używany o tych samych numerach. Po podpięciu pod kompa pokazuje mi dwa błędy http://imgup.pl/di/QR75/b-x-a.jpg domyślam się, że trzeba zaprogramować NCS moduł i wy programować z niego te 2 poduszki. Jakieś wskazówki jak to zrobić?
-
Kropka obok przebiegu po wymianie modułu świateł BMW E46
nie tylko przebieg ale i Vin jest inny NCS EXpert trzeba wbić vin i przebieg :)
-
Wąż Odpływu dolny zbiorniczka pękł brak zamiennika
a w używce ktoś Ci nie sprzeda za parę zł ?
-
e39 523i Inpa Błąd przy usuwaniu Błędu airbag
http://imgup.pl/di/PDOJ/blad-airbag.jpg i nie da sie go usunąć