Skocz do zawartości

[E39 520i 96r] Kluczyk z pilotem


Kaliszak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Znajomy kupił E39 z jednym kluczykiem, który nie ma pilota ( ma tylko przycisk od podświetlenia ). Czy można w takim wypadku dokupić kluczyk z pilotem ( do otwierania drzwi z centralnego ) :?: Będzie trzeba go jakoś kodować komputerem? Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
serwis koszt około 700zł idziesz z dokumentami od auta i dowodem osobistym

 

Ale wcześniej upewnij się że masz w aucie taki EWS z jakim auto wyjechało z fabryki, inaczej kasa w błoto.

Ja mam z e38, także musiałem kombinować z drugim kluczem, bo po vin nie dojdziesz co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kup sobie kluczyk, jakiś stary poniszczony wizualnie, ale z dobrą elektroniką w środku na jakimś szrocie. Kluczyk musi być od przedlifta, koszt hmmm, ja dostałem za darmo.

Następnie na Allegro kup obudowę nową takiego samego kluczyka z grotem bez ząbków. Koszt ok 50zł z wysyłką.

Daj do dorobienia ząbków. Koszt ok 50zł.

Teraz na forum możesz znaleźć instrukcję jak zakodować samemu centralny do kluczyków. Koszt 0zł.

W tej chwili będziesz miał dwa kluczyki, ten swój ori co odpala auto, ale nie ma pilota i nowy co otwiera zamki z pilota i mechanicznie ale nie odpali auta bo nie ma pestki EWS.

Teraz najtrudniejsze, a przynajmniej najdroższe:

Znajdź sobie elektryka samochodowego co ma sprzęt do kodowania dodatkowej pestki EWS- nie każdy posiada taki sprzęt i wiedzę. Koszt ok 150zł.

Ceny jakie Ci podałem to ceny jakie ja płaciłem, jak widzisz całość mnie wyniosła trochę ponad 260zł.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.