Skocz do zawartości

et_cb199

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez et_cb199

  1. et_cb199 odpowiedział(a) na Narzond temat w E46
    Tak jak mowi kolega wyżej wymień tapicerkę, nie elektrykę. Wykręć fotel z samochodu od dołu masz zapadki, przeciągasz i wyjmujesz siedzisko. Oparcie trzymają 4 kołki rozporowe z tyłu siedzenia( tak od dołu). Powodzenia;)
  2. w M47 przed liftem też sprawdzałeś? Ajć i tu mnie masz;) no ale, myślę, że to ta sama zasada;]
  3. Opracowałem ten temat od A do Z. Wentylator zawszę włącza się przy 99.9 stopniach. tak jest zakodowany. Nie ma innej możliwości:) Ale jeśli działa to cieszę się razem z Tobą
  4. Jeśli dochodzi do tych 102 stopni to masz uszkodzony wentylator chłodnicy który załącza się automatycznie kiedy temperatura przekracza 99.9 stopnia.
  5. Jeśli chodzi o Car-audio w e46 to jest trudna sprawa. Głośniki w przednich drzwiach są bardzo niewymiarowe( 14.6cm). Jeśli chcesz to fajnie zrobić to musisz tak: 1. zrobić otwór na głośniki( bo seryjny jest przykręcony do boczka:[ ) 2. Wygłuszyć drzwi ! 3. Przykręcić dystans do blachy, nie do boczka( to jest trudna sprawa, jest tam mało miejsca! ALE JEST TO WYKONALNE !! ) 4. Głośniki, muszą składać się z woofera i tweetera oraz przetwornic. ( sam mam Rainbow SLX265) TO WSZYSTKO MOŻESZ ZROBIĆ SAM JEŚLI MASZ CHĘCI I TROCHĘ ZDOLNOŚĆ MANULANYCH!! Skrzynia basowa w bagażniku w sedanie nie ma za bardzo sensu. Ściana między bagażnikiem a fotelami jest z dość grubej blachy, więc mało co dochodzi do środka. Trzeba by było ciąć ściankę, ale to jest rzeźba wg mnie. Głośniki za tylnymi fotelami też nie mają sensu, bo nie;) Koszt mego car audio to 1400zł, jestem mega zadowolony:) Radio standard bo inne nie pasuje i tyle. Moje zdanie. Pozdrawiam
  6. Wiatrak silnika uruchamia się przy 100 stopniach . Kiedy włączasz klimatyzacje wiatrak pracuję non stop.
  7. et_cb199 odpowiedział(a) na uzibe temat w E46
    Widocznie złą stronę zaworu zaślepiłeś. Tylko nie rozumiem po co go zaślepiać??!!
  8. ja płaciłem 550zł razem z przednimi szybami...wiec nie wiem;/
  9. Ja przyciemniałem. Auto Szyby na ul. Marczukowskiej. ! tylko tam. Omijaj jakies Alary itp sprawy.
  10. Należy odpalać z wciśniętym sprzęgłem z bardzo prostego powodu, w tym czasie odciążamy wał korbowy:) Kiedyś ktoś o tym pisał na forum.
  11. et_cb199 odpowiedział(a) na fornal temat w E46
    Ja miałem tak samo! U mnie klima działała 5h. test też wyszedł pozytywnie. niestety uszkodzony był parownik klimatyzacji .
  12. et_cb199 odpowiedział(a) na pielgrzym temat w E46
    http://www.czescidobmw.pl 602-386-393
  13. et_cb199 odpowiedział(a) na krzychu871008 temat w E46
    Co więcej te lampy świecą lepiej niż oryginały Boscha, dołożenie HID o delikatnej barwie 4300/5000 K jest idealne. I nie słuchaj wszystkich którzy mówią, że to jest złe, bo oni po prostu mało wiedzą. :)
  14. Kabel pirotechniczny jest nowy?
  15. sprawdź amortyzatory..!
  16. et_cb199 odpowiedział(a) na arczi1980 temat w E46
    Niestety prawdopodobnie, parownik puszcza.
  17. et_cb199 odpowiedział(a) na arczi1980 temat w E46
    Szczera prawda, mi wiatrak nie działał i wywaliło mi zawór bezpieczeństwa, klimatyzacja też huczała;( Teraz wiatrak się kreci, chłodzi skraplacz i jest wszystko w porządku:)
  18. Nie ma, lifting był we wrześniu 2001roku.
  19. et_cb199 odpowiedział(a) na et_cb199 temat w E46
    Ja tak nie mam, więc raczej nie jest to normalne, u mnie klimatyzacja jest cicha w całym zakresie obrotów. Sprawdź pasek na kole od sprężarki
  20. et_cb199 odpowiedział(a) na et_cb199 temat w E46
    Kolego jak to zrobić:)?
  21. et_cb199 odpowiedział(a) na et_cb199 temat w E46
    OK:) doszedłem dziś do wniosku, że wentylator włącza się gdy temperatura dojdzie do 100 stopni:) . Teraz czy da się uruchomić INPĄ wentylator?
  22. et_cb199 opublikował(a) temat w E46
    Witam Mam pytania dotyczące wentylatora: 1) Czy ktoś wie przy jakiej temperaturze powinien włączyć się wentylator by schłodzić silnik? 2) Jeśli wentylator będzie uszkodzony, to czy klima będzie działać poprawnie? 3) Czy da się INPĄ 'sztucznie' odpalić wentylator? Dziękuję z góry za odpowiedzi
  23. Wiesz może co trzeba zrobić żeby normalne lusterka się też składały? Jakies okablowanie, programowanie?
  24. et_cb199 odpowiedział(a) na orion1987 temat w E46
    Końcówki wymieniłeś, a drążki kierownicze? Zbieżność ustawiana? Maglownica to ostateczność i niestety duży koszt.
  25. święta racja!

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.