Treść opublikowana przez et_cb199
-
330Cd przeróbka foteli
Tak jak mowi kolega wyżej wymień tapicerkę, nie elektrykę. Wykręć fotel z samochodu od dołu masz zapadki, przeciągasz i wyjmujesz siedzisko. Oparcie trzymają 4 kołki rozporowe z tyłu siedzenia( tak od dołu). Powodzenia;)
-
320d Dogrzany (przegrzany) czy nie ?
w M47 przed liftem też sprawdzałeś? Ajć i tu mnie masz;) no ale, myślę, że to ta sama zasada;]
-
320d Dogrzany (przegrzany) czy nie ?
Opracowałem ten temat od A do Z. Wentylator zawszę włącza się przy 99.9 stopniach. tak jest zakodowany. Nie ma innej możliwości:) Ale jeśli działa to cieszę się razem z Tobą
-
320d Dogrzany (przegrzany) czy nie ?
Jeśli dochodzi do tych 102 stopni to masz uszkodzony wentylator chłodnicy który załącza się automatycznie kiedy temperatura przekracza 99.9 stopnia.
-
Car audio, zmiana głośników, subwoofer
Jeśli chodzi o Car-audio w e46 to jest trudna sprawa. Głośniki w przednich drzwiach są bardzo niewymiarowe( 14.6cm). Jeśli chcesz to fajnie zrobić to musisz tak: 1. zrobić otwór na głośniki( bo seryjny jest przykręcony do boczka:[ ) 2. Wygłuszyć drzwi ! 3. Przykręcić dystans do blachy, nie do boczka( to jest trudna sprawa, jest tam mało miejsca! ALE JEST TO WYKONALNE !! ) 4. Głośniki, muszą składać się z woofera i tweetera oraz przetwornic. ( sam mam Rainbow SLX265) TO WSZYSTKO MOŻESZ ZROBIĆ SAM JEŚLI MASZ CHĘCI I TROCHĘ ZDOLNOŚĆ MANULANYCH!! Skrzynia basowa w bagażniku w sedanie nie ma za bardzo sensu. Ściana między bagażnikiem a fotelami jest z dość grubej blachy, więc mało co dochodzi do środka. Trzeba by było ciąć ściankę, ale to jest rzeźba wg mnie. Głośniki za tylnymi fotelami też nie mają sensu, bo nie;) Koszt mego car audio to 1400zł, jestem mega zadowolony:) Radio standard bo inne nie pasuje i tyle. Moje zdanie. Pozdrawiam
-
320d 150KM temperatura załączania wentylatora
Wiatrak silnika uruchamia się przy 100 stopniach . Kiedy włączasz klimatyzacje wiatrak pracuję non stop.
-
320d Zawór egr
Widocznie złą stronę zaworu zaślepiłeś. Tylko nie rozumiem po co go zaślepiać??!!
-
Przyciemnianie szyb
ja płaciłem 550zł razem z przednimi szybami...wiec nie wiem;/
-
Przyciemnianie szyb
Ja przyciemniałem. Auto Szyby na ul. Marczukowskiej. ! tylko tam. Omijaj jakies Alary itp sprawy.
-
3XX - Odpalać ze sprzęgłem czy bez?
Należy odpalać z wciśniętym sprzęgłem z bardzo prostego powodu, w tym czasie odciążamy wał korbowy:) Kiedyś ktoś o tym pisał na forum.
-
320d Nieszczelna klima
Ja miałem tak samo! U mnie klima działała 5h. test też wyszedł pozytywnie. niestety uszkodzony był parownik klimatyzacji .
-
320d Jakie amortyzatory?
http://www.czescidobmw.pl 602-386-393
-
323Ci - lampy depo
Co więcej te lampy świecą lepiej niż oryginały Boscha, dołożenie HID o delikatnej barwie 4300/5000 K jest idealne. I nie słuchaj wszystkich którzy mówią, że to jest złe, bo oni po prostu mało wiedzą. :)
-
330d Usuniecie bledu AIR BAG po kolizji
Kabel pirotechniczny jest nowy?
-
320d Touring. Letnie opony, geometria - co jeszcze?
sprawdź amortyzatory..!
-
320d - klimatyzacja wycie
Niestety prawdopodobnie, parownik puszcza.
-
320d - klimatyzacja wycie
Szczera prawda, mi wiatrak nie działał i wywaliło mi zawór bezpieczeństwa, klimatyzacja też huczała;( Teraz wiatrak się kreci, chłodzi skraplacz i jest wszystko w porządku:)
-
320d czy jest wersja lift z 2000r ?
Nie ma, lifting był we wrześniu 2001roku.
-
320d wentylator
Ja tak nie mam, więc raczej nie jest to normalne, u mnie klimatyzacja jest cicha w całym zakresie obrotów. Sprawdź pasek na kole od sprężarki
-
320d wentylator
Kolego jak to zrobić:)?
-
320d wentylator
OK:) doszedłem dziś do wniosku, że wentylator włącza się gdy temperatura dojdzie do 100 stopni:) . Teraz czy da się uruchomić INPĄ wentylator?
-
320d wentylator
Witam Mam pytania dotyczące wentylatora: 1) Czy ktoś wie przy jakiej temperaturze powinien włączyć się wentylator by schłodzić silnik? 2) Jeśli wentylator będzie uszkodzony, to czy klima będzie działać poprawnie? 3) Czy da się INPĄ 'sztucznie' odpalić wentylator? Dziękuję z góry za odpowiedzi
-
330i - Lusterka Elektrycznie składane
Wiesz może co trzeba zrobić żeby normalne lusterka się też składały? Jakies okablowanie, programowanie?
-
320d - stuki w zawieszeniu
Końcówki wymieniłeś, a drążki kierownicze? Zbieżność ustawiana? Maglownica to ostateczność i niestety duży koszt.
-
320d wymiana termostatu i płynu chłodzącego
święta racja!