Skocz do zawartości

et_cb199

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez et_cb199

  1. To chyba by także tłumaczyło upust powietrze który towarzyszy przy spuszczeniu nogi z gazu:D prawda?
  2. Witam. Otóż ostatnio gdy gaszę silnik to słyszę takie dziwne stukanie lub coś podobne do lekkie uderzenia metalu o metal. Mechanik przez telefon powiedział że to na 100% zamachowe koło dwumasowe. Ale nie trzęsie budą przy gaszeniu, ani odpalaniu, biegi wchodzą doskonale. Więc czy to może być prawda? czy Szukać innej przyczyny?
  3. et_cb199 odpowiedział(a) na et_cb199 temat w E46
    Dziękuję:)
  4. et_cb199 opublikował(a) temat w E46
    Witam. Czy ktoś wie może w którym miejscu oryginalnie montowana jest centralka sterująca czujnikami PDC w e46 sedan?
  5. Kolega wyskoczył mi ten sam blad 4073. Co z tym zrobiles. Jak to naprawić?
  6. et_cb199 odpowiedział(a) na szybki09 temat w E46
    a Mata pasażera;]?
  7. Śmierdziuchy z grupy VW są straszne. A te z lat 97-04 to w ogóle porażka, ten odgłos z pod maski brrrrrrrrr. BMW to nie tylko benzyna, wystarczy spojrzeć na ulice.
  8. et_cb199 odpowiedział(a) na szybki09 temat w E46
    Jako szkielet nie jest inny, ale sterowanie siedzeniami jest z innych stron, a jesli wrzucisz siedzenie pasażera na miejsce kierowcy( tak mozna i tak sie da) to mata pasażera bedzie an miejscu kierowcy wiec chyba coś nie halo, co nie?
  9. et_cb199 odpowiedział(a) na szybki09 temat w E46
    szybki09 niestety będziesz musiał zmieniać samą tapicerkę czyli siedzisko i oparcie bedziesz musiał wyjąć z nowego i włożyć w szkielet drugiego:)
  10. et_cb199 odpowiedział(a) na goldo temat w E46
    Zdejmij osłonę silnika pod samochodem. Sprawdź czy olej nie leci, a leci na pewno, jeśli nie leci niebieski dym z wydechu.
  11. et_cb199 odpowiedział(a) na et_cb199 temat w E46
    Jak sprawdzić wymienione rzeczy? Nie chce wymieniać wszystkiego
  12. et_cb199 opublikował(a) temat w E46
    Witam. Ostatnio zauważyłem, że gdy gaszę samochód następuje krótki pisk w okolicach środka silnika. Nie jest to zawsze, raz na 5 gaszeń. Żadnych innych objawów ani zaniepokojeń.
  13. Pompa paliwa albo pompa wtryskowa siada
  14. A kto CI powiedział że ja rozwiązałem ten problem?
  15. et_cb199 odpowiedział(a) na et_cb199 temat w E46
    Nr 3 da się wymienić. Natomiast to przy kacie nie bardzo. Spawanie?
  16. et_cb199 odpowiedział(a) na et_cb199 temat w E46
    Mogłbyś mi pokazać na realoemie które to są części?
  17. et_cb199 odpowiedział(a) na et_cb199 temat w E46
    ale ja nie mam klapek:| wywaliłem je
  18. et_cb199 opublikował(a) temat w E46
    Witam. Nie dawno usłyszałem takie dziwne syczenie. Otóż sprawa wygląda tak. Kiedy dodam gaz wszystko jest w porządku, auto dobrze przyspiesza. Sprawa się zaczyna kiedy puszczam gaz, wtedy z komory silnika( z turbiny?) słychać taki spust powietrza, coś jak syczenie. Czym jest to spowodowane?
  19. ja z wyjętą skrzynią, bo naprawiałem lewarek w miejscu centralnym. ale myślę, że da się dojść do tego z kabiny, tylko trzeba tunel środkowy zdjąć.
  20. W 320d przerabiałem ten temat:) Wymieniłem nr.7 na zdjęciu: http://www.realoem.com/bmw/diagrams/q/t/237.png i żadnych luzów;)
  21. et_cb199 odpowiedział(a) na et_cb199 temat w E46
    Nie zostawia śladów. Ale także nie ma takich trekotań w pedale hamulca jak np. zimą. Jeśli wyłączę asc i spróbuje ruszyć gwałtownie to nie ma pisku opon tylko tak jakby blokowało mi koła i są stuki z tyłu. A co oznacza błąd??
  22. et_cb199 opublikował(a) temat w E46
    Witam Mam wrażenie, że nie działa mi ani abs ani asc. Podłączyłem kompa i wyskoczył błąd: F9 Can- bus to ASC Conrol Unit Co to może być? chciałbym przed zimą rozwiązać ten problem.
  23. et_cb199 odpowiedział(a) na andrzejmakoho temat w E46
    Też miałem taki sam problem. Wyczyściłeś ten wężyk dobrze z oleju? jeśli nie, prawdopodobnie znowu Ci się zsunie
  24. Tak leci, cały czas.
  25. Witam. Mam wielki problem, dziś wracam z Anglli do Polski. Kiedy jechałem dziś po zakup, zobaczyłem, że temperatura sie podnosi, więc właczyłem ogrzewanie, schłodziłem silnik i wyłączyłem, podnoszę maske a tam płyn wrze, odkręciłem korek i płyn wystrzelił do zera... . Sprawdziłem olej, nie ma białych nalotów, w płynie chłodniczym nie było czarnych znaków. Zalałem wodę( 2.5l) i teraz temperatura trzyma pion, i wody nie ubywa. Co się stało? Czy mogę wracac do Polski bez obaw? ad. Przed wczoraj sprawdzałem to było za mało płynu chłodniczego, tzn nie było max, było mniej trochę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.