Treść opublikowana przez et_cb199
-
320d czy to uszkodzony dwumas czy co innego?
To chyba by także tłumaczyło upust powietrze który towarzyszy przy spuszczeniu nogi z gazu:D prawda?
-
320d czy to uszkodzony dwumas czy co innego?
Witam. Otóż ostatnio gdy gaszę silnik to słyszę takie dziwne stukanie lub coś podobne do lekkie uderzenia metalu o metal. Mechanik przez telefon powiedział że to na 100% zamachowe koło dwumasowe. Ale nie trzęsie budą przy gaszeniu, ani odpalaniu, biegi wchodzą doskonale. Więc czy to może być prawda? czy Szukać innej przyczyny?
-
320d centralka sterująca pdc
Dziękuję:)
-
320d centralka sterująca pdc
Witam. Czy ktoś wie może w którym miejscu oryginalnie montowana jest centralka sterująca czujnikami PDC w e46 sedan?
-
e46 320d - prośba o rozkodowanie błędów
Kolega wyskoczył mi ten sam blad 4073. Co z tym zrobiles. Jak to naprawić?
-
BMW e46 Sedan wymiana wnętrza
a Mata pasażera;]?
-
Jeśli masz dylemat z wyborem wersji silnikowej sprawdż to!!
Śmierdziuchy z grupy VW są straszne. A te z lat 97-04 to w ogóle porażka, ten odgłos z pod maski brrrrrrrrr. BMW to nie tylko benzyna, wystarczy spojrzeć na ulice.
-
BMW e46 Sedan wymiana wnętrza
Jako szkielet nie jest inny, ale sterowanie siedzeniami jest z innych stron, a jesli wrzucisz siedzenie pasażera na miejsce kierowcy( tak mozna i tak sie da) to mata pasażera bedzie an miejscu kierowcy wiec chyba coś nie halo, co nie?
-
BMW e46 Sedan wymiana wnętrza
szybki09 niestety będziesz musiał zmieniać samą tapicerkę czyli siedzisko i oparcie bedziesz musiał wyjąć z nowego i włożyć w szkielet drugiego:)
-
320D branie oleju
Zdejmij osłonę silnika pod samochodem. Sprawdź czy olej nie leci, a leci na pewno, jeśli nie leci niebieski dym z wydechu.
-
320d pisk przy gaszeniu
Jak sprawdzić wymienione rzeczy? Nie chce wymieniać wszystkiego
-
320d pisk przy gaszeniu
Witam. Ostatnio zauważyłem, że gdy gaszę samochód następuje krótki pisk w okolicach środka silnika. Nie jest to zawsze, raz na 5 gaszeń. Żadnych innych objawów ani zaniepokojeń.
-
320d - na zimnym silniku pali lepiej
Pompa paliwa albo pompa wtryskowa siada
-
320d - prośba o rozkodowanie i naprawę
A kto CI powiedział że ja rozwiązałem ten problem?
-
320d syczenie z turbiny
Nr 3 da się wymienić. Natomiast to przy kacie nie bardzo. Spawanie?
-
320d syczenie z turbiny
Mogłbyś mi pokazać na realoemie które to są części?
-
320d syczenie z turbiny
ale ja nie mam klapek:| wywaliłem je
-
320d syczenie z turbiny
Witam. Nie dawno usłyszałem takie dziwne syczenie. Otóż sprawa wygląda tak. Kiedy dodam gaz wszystko jest w porządku, auto dobrze przyspiesza. Sprawa się zaczyna kiedy puszczam gaz, wtedy z komory silnika( z turbiny?) słychać taki spust powietrza, coś jak syczenie. Czym jest to spowodowane?
-
318d jak usunac luzy na drazku biegow?
ja z wyjętą skrzynią, bo naprawiałem lewarek w miejscu centralnym. ale myślę, że da się dojść do tego z kabiny, tylko trzeba tunel środkowy zdjąć.
-
318d jak usunac luzy na drazku biegow?
W 320d przerabiałem ten temat:) Wymieniłem nr.7 na zdjęciu: http://www.realoem.com/bmw/diagrams/q/t/237.png i żadnych luzów;)
-
320d asc nie działa
Nie zostawia śladów. Ale także nie ma takich trekotań w pedale hamulca jak np. zimą. Jeśli wyłączę asc i spróbuje ruszyć gwałtownie to nie ma pisku opon tylko tak jakby blokowało mi koła i są stuki z tyłu. A co oznacza błąd??
-
320d asc nie działa
Witam Mam wrażenie, że nie działa mi ani abs ani asc. Podłączyłem kompa i wyskoczył błąd: F9 Can- bus to ASC Conrol Unit Co to może być? chciałbym przed zimą rozwiązać ten problem.
-
320D - Wyciek oleju
Też miałem taki sam problem. Wyczyściłeś ten wężyk dobrze z oleju? jeśli nie, prawdopodobnie znowu Ci się zsunie
-
320d wystrzeliło płyn chłodniczy
Tak leci, cały czas.
-
320d wystrzeliło płyn chłodniczy
Witam. Mam wielki problem, dziś wracam z Anglli do Polski. Kiedy jechałem dziś po zakup, zobaczyłem, że temperatura sie podnosi, więc właczyłem ogrzewanie, schłodziłem silnik i wyłączyłem, podnoszę maske a tam płyn wrze, odkręciłem korek i płyn wystrzelił do zera... . Sprawdziłem olej, nie ma białych nalotów, w płynie chłodniczym nie było czarnych znaków. Zalałem wodę( 2.5l) i teraz temperatura trzyma pion, i wody nie ubywa. Co się stało? Czy mogę wracac do Polski bez obaw? ad. Przed wczoraj sprawdzałem to było za mało płynu chłodniczego, tzn nie było max, było mniej trochę.