Treść opublikowana przez et_cb199
-
3XX - Anglik-- Przekładka
Bo w mniemaniu Wydziału komunikacji, firm ubezpieczeniowych i naszego rządu...(koszmar) samochód po przekładce może być przyczyną wypadków( źle przełożony układ kierowniczy. Takie wyjaśnienie ostatnio w tv widziałem prezentowane przez jednego z ministrów.
-
320D - co wymienić po kupnie?
olej 5.5 l płyn chłodniczy chyba 7.5 albo 8l - nie pamietam dokładnie.
-
320d - pekniety wał korbowy ,dwumasa
Prawdopodobnie mechanik źle skręcił Ci tłumik w miejscu gdzie jest policzenie dwóch części tłumika.
-
330d kontakt z krawężnikiem diagnoza
Ja tak miałem rok temu. Jeśli uderzyłeś dolną częścią felgi to masz 3 opcje: a) Skrzywiony Wahacz poprzeczny dolny b) Skrzywiony Wahacz wzdłużny c) Skrzywiona Belka zawieszenia tylnego W moim przypadku to był za jednym razem odpowiedz a i b. Kąt ustawiono dopiero po operacji wymienia wahacza wzdłużnego.
-
[320d] Wahania obrotmierza, trząs
Nikt nic więcej nie doda;(?
-
320Ci napinacz pasów bezpieczeństwa
Ok. Mam pytanie w sprawie tego postu. Czy jeśli ten płyn nie pomoże tzn że mechanizm jest uszkodzony/zużyty. Bo po tym można poznac przebieg jak zwija sie pas. A jesli ten płyn działa to w takim razie na czym to polega? Kurz/ brud na mechanizmie czy jak? Proszę o opinie.
-
[320d] Wahania obrotmierza, trząs
2.0d 150KM, sprawa z kopceniem jest taka, że podczas nagłe buta kopci, normalnie nie. filtry wymieniałem 20tys temu.
-
[320d] Wahania obrotmierza, trząs
Witam Od pewnego czasu obrotomierz na zimny i na ciepłym silniku waha się miedzy 800 - 850 obr.min. Przy tym lekko drży cała buda, nie można tego wyrzuć, trzeba się mocno przysłuchać. Do tego na drugim biegu między 1800-2100obrmin obroty są nierówne i przerwy przyspieszenie. Co jest tego powodem? Błędów w sterowniku nie ma.
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
A kto Ci takich głupot naopowiadał?
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
Bardziej proponuje 5w40 lub 30 firmy NESTE lub MOTUL:) Castrol jest mocno przereklamowany
-
320i - czesto wlacza sie wentylator chlodnicy
Opornica także odpowiada za wentylator:)
-
320i - czesto wlacza sie wentylator chlodnicy
Opornica dmuchawy szwankuje, tzw Jeż. Koszt 250zł, Kupuj oryginał Hella.
-
320d błędy ABS / ASC
Przyszedł czujnik. Teraz jakieś instrukcje w jaki sposób dobrze go wymienić( wiem gdzie jest i wiem jak). Chodzi mi o to czy coś czyścić jakieś inne czynności? Kontrolka sama zgaśnie?
-
320d - komputer nie pokazuje średniego spalania
Kiedy czujnik ABS koła tylnego lewego szwankuje spalanie pokazuje złe( złe - bardzo złe albo 20l albo 0 l)
-
320d błędy ABS / ASC
Wtrącę się jeszcze. Właśnie padł mi czujnik tylnego lewego koła. Nie kupuj tanich zamienników! Kupiłem zamiennik firmy Auto Log- porażka...2 dni jeździłem i znowu to samo. Zamówiłem zamiennik ATE mam nadzieje, że będzie dobrze.
-
Jakie lamy do e 46 sedan
Czyli jakby nie patrzeć koszt 1000zł na używanych częściach...
-
Jakie lamy do e 46 sedan
Jak dołożyć spryskiwacze? Jaki koszt? Da się dołożyć samopoziomowanie
-
Jakie lamy do e 46 sedan
Ringi CCFL.. NIe powodują błędów w komputerze. Mam podobne i jezdze juz pół roku;)
-
320d wyciszanie pracy silnika
a z którego roku samochód ma Twój kolega? Bo jeśli po liftingu(tj. 09.01) to normalne że bedzie pracował ciszej ponieważ jest to samochód z szyna CR:) ;d
-
320d ciepłe i zimne powietrze z nawiewów
To przypadkowe zdjecie z neta
-
320d ciepłe i zimne powietrze z nawiewów
Witam. Mam problem z powietrza które leci z nawiewów. Otóż gdy silnik się rozgrzeje, włączę nagrzewanie na ciepłe i włączę żeby leciało na ciało to z jednej kratki leci ciepłe, a z reszty chłodne. http://img257.imageshack.us/img257/1524/0b6b56a5.jpg Kolorem czerwony zaznaczyłem cieple, niebieskim zimne. Zawsze tak jest, nie zmienia się to. Co może być przyczyną:( ?
-
320d zamula po rozgrzaniu silnika
Według mnie pompa wtryskowa słabnie.
-
320d potrzebny przycisk do km
allegro ebay albo aso
-
320d Dławi się,nie przyśpiesza,nierówna praca!
Kerman! Wtrysk do 320d w EUROPARTS.CO.UK kosztuje 129f. Sam kupowałem !
-
[320d] zmiana oleju
Dlatego wypukam silnik, dla własnego spokoju:) Jakies wady, zagrożenia spowodowane płukaniem?