Treść opublikowana przez silbergrau
-
320d płyn do chłodnicy
często pęka zbiorniczek wyrównawczy chłodnicy, ten z tworzywa - tyle że pęknięcia (rozstępy materiału) są prawie niewidoczne...gdy silnik się rozgrzewa szczelina się powiększa.
-
318ci 320ci Coupe-Awaryjne?
Tylko czy taki statystyczny Niemiec kupując nowe auto i jeżdżąc przez parę lat bawi się w grzebanie w zawieszeniu? Jak kupowałem samochód to WSZYSTKIE elementy zawieszenia były z pierwszego montażu. Elementy zawieszenia na drogach niemieckich jednak pracują trochę mniej...
-
318ci 320ci Coupe-Awaryjne?
Oczywiście cały czas mam na myśli tylko kasę za auto - opłat nie liczyłem.
-
318ci 320ci Coupe-Awaryjne?
Jasne że 20tys.zł starczy na dobre auto, ale czy na pewno na E46?...to nie jest takie pewne. Zresztą sprawdź sobie na mobile.de/autoscout24.de co jest za tą kasę.
-
318ci 320ci Coupe-Awaryjne?
Może znajdziesz bo są takie auta, ale nie za 25 tys.zł :wink: a co to za przebieg to 170k? nie myśl kategoriami poloneza czy innych polskich "dzieł" motoryzacji.
-
320d Jak się dostać do tylnego zbiorniczka spryskiwacza?
...zaraz za wlewem...
-
316i pękł zbiornik wyrównawczy
radziomlawa, lepiej coś zadziałaj bo niebawem skończy Ci się uszczelka pod głowicą...
-
318ci 320ci Coupe-Awaryjne?
Różnie to bywa z tymi młodymi ludźmi w bmw...ja np. kupiłem auto od takiego dość "prostego" Pana, który nie za bardzo wiedział co to jest komputer PC, a co dopiero mówić o jeździe bokami... :norty: :norty:
-
318ci 320ci Coupe-Awaryjne?
No wiesz...to zawsze można jeździć rowerem :D A na poważnie, to pewnych rzeczy nie da się przewidzieć, ale można minimalizować ryzyko wymieniając zawczasu odpowiednie części...
-
318ci 320ci Coupe-Awaryjne?
Jednak wybierając pomiędzy 318, a 320 - wybór jest oczywisty...320ci. Spalanie praktycznie to samo, a w 6 garach można odnaleźć już jakąś przyjemność z jazdy, należy też pamiętać że to auto jest dość ciężkie.
-
318ci 320ci Coupe-Awaryjne?
Aby się dowiedzieć, musisz przysiąść i przez kilka dni poczytać forum... :)
-
Car detailing - co i jak, porady
Samochód po zabiegu ma być tak odpicowany żeby dało go się postawić w pokoju na dywanie... :mrgreen:
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
Dobry olej to czarny robi się w dieslu już po 500km (świadczy to o dobrym wchłanianiu zanieczyszczeń) - a co do interwałów wymiany oleju to po prostu wystarczy zdrowy rozsądek i tyle...te 20tys.km będzie chyba złotym środkiem (olej LL) :)
-
320d - problem z silnikiem?
Kupowałem te zaślepki z UK na ebay'u jakoś rok temu...człowiek robi na tym niezłą kasę, bo wciąż idą jak świeże bułeczki :) http://cgi.ebay.pl/22mm-BMW-Swirl-Flap-replacements-/260788858899?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3cb83a3013 W sumie jeśli znajdziesz ogarniętego tokarza to zrobi Ci takie coś za flaszkę, a na forum krzysiek80r robi te zaślepki z tworzywa...
-
320d - problem z silnikiem?
A wystarczyło zrobić tak... http://img855.imageshack.us/img855/1949/zalepka.th.jpg http://img6.imageshack.us/img6/450/zalepki.th.jpg ...i problemu by nie było.
-
Car detailing - co i jak, porady
Może i na długo to nie wystarczy, ale w detailingu chodzi o najdrobniejsze detale.
-
320ci Problem z wkładem lusterka
Lusterka zawsze grzeją, tylko z różnym natężeniem.
-
320d - problem z silnikiem?
Zależy jak bardzo klapka zdewastowała cylinder, tłok itp. Sprawdź czy masz wszystkie te klapki najpierw...
-
320d kiedy załącza się wiatrak?
aha... :norty:
-
320d kiedy załącza się wiatrak?
Koszt nowego modułu w ASO?
-
318Ci 2003 177.000 km Sprowadzona - Jaki olej
tak.
-
Dobór do e46 - felgi, opony, dystanse, odsadzenie ET
Więc wpisuj w Google E46 + model felgi i przeglądaj zdjęcia w "grafika".
-
Dobór do e46 - felgi, opony, dystanse, odsadzenie ET
http://felgenkatalog.auto-treff.com/ wybierz sobie...
-
320d - czy posiada filtr cząstek stałych
Jeśli olej ma normę LongLife 04 to pod DPF się nadaje.
-
320d Dogrzany (przegrzany) czy nie ?
Ja w czasie jazdy zawsze mam 89-90st. - gdy auto popracuje na postoju 15min. przy obecnych upałach, osiąga temperaturę około 98 stopni...(termostaty wymieniałem w poprzednie wakacje)