Skocz do zawartości

silbergrau

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez silbergrau

  1. Ja bym zalał Valvoline.
  2. po prawej stronie brakuje naklejki (airbag-fotelik) - także warto oglądać tamte rejony.
  3. Jeśli handlarz mówi "na pewno" to znaczy że tak jest... :mrgreen:
  4. No i właśnie… tylko czy przy takiej kwocie nie lepiej zastanowić się nad młodszym autem z mniejszym silnikiem? :) Oczywiście - dlatego na taki zakup zdecydują się tylko pasjonaci tego modelu.
  5. zobacz jak wygląda przebieg momentu dla tego silnika.
  6. Wiadomo, że wydając tyle na samochód z tego rocznika trzeba się liczyć z tym, że będzie musiał zostać na ładnych parę lat - bo sprzedaż będzie po prostu nieopłacalna.
  7. No nie widzicie że to blondynka... :)
  8. 330i też znajdziesz ładną bez problemu, ale jak wspomniałeś te 50tys.zł trzeba dać :)
  9. Jest taka marka Nakamichi - mają radia o bardzo klasycznym wzornictwie, które pasuje z deską e46, a przy tym są już nowoczesne.
  10. Uhh, dobrze że mam 6 biegowego boxa :) /tam podobno problem lewarka nie występuje/
  11. silbergrau odpowiedział(a) na dduban temat w E46
    Chodziło mi oto, że gdy auto ma już małą navi to wtedy jest 60% mniej roboty by założyć dużą nawigację - bo większość "infrastruktury" już jest w aucie.
  12. silbergrau odpowiedział(a) na dduban temat w E46
    Jeśli auto nie miało fabrycznie choćby małej navi, to trzeba łupać pół samochodu żeby założyć całą instalację, gdzieś widziałem nawet w necie ładny tutorial w PDF ze zdjęciami. Naprawdę jest sporo roboty żeby to założyć.
  13. W cylindrze jest już niezła sieczka, także tylko remont.
  14. zależy jeszcze jakie cd, bo były cd Business i cd Professional... Dodatkowo na przestrzeni paru lat mogli coś tam zmienić w specyfikacjach.
  15. silbergrau odpowiedział(a) na d_m temat w E46
    Kupisz w ASO, spisz numer części z głośniczka i tyle.
  16. zapewne mocowania wózka też uszkodzone.
  17. W jaki sposób samochód z lipca 2002r. jest rokiem modelowym 2003r. :?: :?:
  18. silbergrau odpowiedział(a) na Maciusss temat w E46
    w jaki sposób "wyrwało"?...
  19. Ostatnio coraz więcej aukcji, gdzie handlarze upiększają samochody w ten sposób...a potem klient przyjeżdża na oględziny i nie może poznać auta :duh:
  20. silbergrau odpowiedział(a) na dduban temat w E46
    no i w ASO bez problemu :wink:
  21. Nareszcie się przełamałeś z tą folią :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.