Treść opublikowana przez silbergrau
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
Ja bym zalał Valvoline.
-
BMW 320 2.0d 150KM LIFT , Busko Zdroj, WBAAS71000FY03892
silbergrau odpowiedział(a) na wadix temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażznaczka na masce i karki w przednim zderzaku...
-
E46 Lubin WBABM31030EZ67750
silbergrau odpowiedział(a) na sawek88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpo prawej stronie brakuje naklejki (airbag-fotelik) - także warto oglądać tamte rejony.
-
BMW E46 320d, Swietokrzyskie, vin WBAAS71080FY28149
silbergrau odpowiedział(a) na wadix temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeśli handlarz mówi "na pewno" to znaczy że tak jest... :mrgreen:
-
E46 330i Łuków WBAEV51080PD80215
silbergrau odpowiedział(a) na bartek.s temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo i właśnie… tylko czy przy takiej kwocie nie lepiej zastanowić się nad młodszym autem z mniejszym silnikiem? :) Oczywiście - dlatego na taki zakup zdecydują się tylko pasjonaci tego modelu.
-
nie ciagnie powyzej 4200 e46 2.0 150
zobacz jak wygląda przebieg momentu dla tego silnika.
-
E46 330i Łuków WBAEV51080PD80215
silbergrau odpowiedział(a) na bartek.s temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiadomo, że wydając tyle na samochód z tego rocznika trzeba się liczyć z tym, że będzie musiał zostać na ładnych parę lat - bo sprzedaż będzie po prostu nieopłacalna.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
No nie widzicie że to blondynka... :)
-
E46 330i Łuków WBAEV51080PD80215
silbergrau odpowiedział(a) na bartek.s temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŻeby mieć porządne 330i :)
-
E46 330i Łuków WBAEV51080PD80215
silbergrau odpowiedział(a) na bartek.s temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż330i też znajdziesz ładną bez problemu, ale jak wspomniałeś te 50tys.zł trzeba dać :)
-
e46 20d 150km touring czy radio mp3 jest lepsze od CD
Jest taka marka Nakamichi - mają radia o bardzo klasycznym wzornictwie, które pasuje z deską e46, a przy tym są już nowoczesne.
-
E46 320d Touring Lifestyle Edition
Uhh, dobrze że mam 6 biegowego boxa :) /tam podobno problem lewarka nie występuje/
-
duza nawi do E46
Chodziło mi oto, że gdy auto ma już małą navi to wtedy jest 60% mniej roboty by założyć dużą nawigację - bo większość "infrastruktury" już jest w aucie.
-
[e46] Coupe WBABM31030EZ72334
silbergrau odpowiedział(a) na Bartoo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFele miażdżą :roll:
-
duza nawi do E46
Jeśli auto nie miało fabrycznie choćby małej navi, to trzeba łupać pół samochodu żeby założyć całą instalację, gdzieś widziałem nawet w necie ładny tutorial w PDF ze zdjęciami. Naprawdę jest sporo roboty żeby to założyć.
-
[e46] 3.0d 204km urwana klapka kolektora
W cylindrze jest już niezła sieczka, także tylko remont.
-
e46 20d 150km touring czy radio mp3 jest lepsze od CD
zależy jeszcze jakie cd, bo były cd Business i cd Professional... Dodatkowo na przestrzeni paru lat mogli coś tam zmienić w specyfikacjach.
-
głośnik czujników cofania
Kupisz w ASO, spisz numer części z głośniczka i tyle.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
zapewne mocowania wózka też uszkodzone.
-
E46 Ostrów Mazowiecki WBAAS71030CK53234
silbergrau odpowiedział(a) na nosek55 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW jaki sposób samochód z lipca 2002r. jest rokiem modelowym 2003r. :?: :?:
-
łapa silnika 330d
w jaki sposób "wyrwało"?...
-
BMW 530 Warszawa VIN WBANX710X0CS61091
silbergrau odpowiedział(a) na pekin83 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż30-40tkm x 6lat i mamy w miarę realny przelot.
-
E46 Ostrów Mazowiecki WBAAS71030CK53234
silbergrau odpowiedział(a) na nosek55 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOstatnio coraz więcej aukcji, gdzie handlarze upiększają samochody w ten sposób...a potem klient przyjeżdża na oględziny i nie może poznać auta :duh:
-
328 E46 lampy tył i przod
no i w ASO bez problemu :wink:
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Nareszcie się przełamałeś z tą folią :)