Treść opublikowana przez silbergrau
-
mycie samochodu ręcznie...
Uważam że wosk za 80zł-100zł jest w pełni wystarczający. Można nakładać go co 2 miesiące i też będzie super ochrona - nie trzeba się pchać w hi-end.
-
E39 530i CE70791
silbergrau odpowiedział(a) na dono temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie jest warta.
-
e 46 330 Ci WBABN52080JU64164 Chełmża
silbergrau odpowiedział(a) na hipek721 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno że kierownica po drugiej stronie... :)
-
e 46 330 Ci WBABN52080JU64164 Chełmża
silbergrau odpowiedział(a) na hipek721 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażale nawet naklejkę ciśnień nakleili po europejsku :)
-
320d 150 KM, huczące turbo + niebieski dym
tak.
-
[e46] Zaczepy słupska bocznego dolnego
Tutaj widać punkty mocowania: http://fhu-wojdam.hostit.pl/bmw-316-00r/454.jpg To jest robota dosłownie na 3 minuty (wcześniej ściągnij uszczelki na wysokości osłony i przesuń fotel żeby mieć pole manewru).
-
[e46] Zaczepy słupska bocznego dolnego
Łapiesz od dołu i mocno ciągniesz do siebie (trzymają tam 2 spinki), górna część elementu tylko zachodzi za górną osłonę i nie jest mocowana żadnymi spinkami.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Auto najpewniej miało przygodę z przodu - kratki w zderzaku od benzyny, brak naklejek na pasie przednim... poza tym zdjęcia mocno przekłamane w programie graficznym.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
No niestety tak to realnie wygląda...samochód parę latek już ma, ale ładne egzemplarze trzymają cenę.
-
320d nagły ubytek oleju
możliwe że turbo umiera.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
O takie "rodzynki" to łatwiej w DE, budżet od 10tys.EUR
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Oba boki robione. Ale cóż, 330i za taką cenę...
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
w końcu jesteśmy na zielonej wyspie... :duh:
-
E39 530dA 2002, Leszno GX59880
silbergrau odpowiedział(a) na Bartosz_K temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen opis po prostu obraża świadomego klienta :)
-
e46 325i WBAEV31010KL36507
silbergrau odpowiedział(a) na Lectaza temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażz tymi kierunkami dobre :) pewnie lakiernik po robocie się pogubił...
-
e46 320 WBAEV11080CH53625
silbergrau odpowiedział(a) na Lectaza temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWkońcu to tzw. "okazja" - więc można spodziewać się wszystkiego co najgorsze.
-
e46 318 WBAEY71010KS54906
silbergrau odpowiedział(a) na Lectaza temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo samych zdjęciach jakoś dramatycznie nie wygląda, a "stan salonowy" bo przegięcie. Trzeba zweryfikować te wymienione filtry, tarcze - bo który handlarz wymienia te rzeczy.
-
Prawidłowy Olej do Silnika?
5W-xx śmiało lać...
-
E39 530D Wołów/Wrocław WBADL81060GX60363
silbergrau odpowiedział(a) na general450 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż30tkm x 11 lat i mamy przybliżony przebieg.
-
E39 530D Wołów/Wrocław WBADL81060GX60363
silbergrau odpowiedział(a) na general450 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażniby nie, ale brakuje choćby skóry czy sportowych foteli - więc już fulla nie ma.
-
E39 530D Wołów/Wrocław WBADL81060GX60363
silbergrau odpowiedział(a) na general450 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWyposażenie jest takie samo FULL jak stan baku paliwa.
-
E46 320i PB11444 Małuszów
silbergrau odpowiedział(a) na pawelmaja temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDo FULL opcji jeszcze trochę brakuje... :roll:
-
e46 320 2.2 WBAEV11070CH50568
silbergrau odpowiedział(a) na Lectaza temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJuż sam opis w ogłoszeniu odrzuca. A z tą czarną blendą na klapie to faktycznie się lakiernikowi zapomniało - chyba jedyny egzemplarz mpakietowy z niepolakierowanym tym elementem :)
-
Odpryski na masce
Nakładaj lakier wykałaczką - można go precyzyjnie dozować... pędzelek to już za dużo mazania, przez to zaprawki stają się bardziej widoczne.
-
320D Metaliczny dzwięk
Masz klapki w kolektorze?