Treść opublikowana przez silbergrau
-
BMW Z4 3.0i E85 VIN: WBABT51040LR84793
silbergrau odpowiedział(a) na mike265 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak może być "idealny", skoro był już bity?...typowe nadużycie tego słowa w ogłoszeniach.
-
BMW 328i Sport Line - Szary mineralny
Heh, cena nie za bardzo promocyjna... :mrgreen:
-
BMW 325i Grodzisk/Pruszków WBAVB13566KX42166
silbergrau odpowiedział(a) na sergi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOklejony folią żeby nie było widać różnicy kolorów na blachach po lakierowaniu... :mrgreen: :mrgreen:
-
Urwany błotnik/część osłony silnika
kontrolki nie będzie, po prostu nie będzie działać podgrzewanie.
-
Urwany błotnik/część osłony silnika
w tym krótkim nadkolu - czujnik podgrzewania dysz spryskiwaczy. Jak będziesz miał całe nadkole w rękach, to zauważysz miejsce do zamontowania tego elementu.
-
320 D termostat uszczelka
http://www.realoem.com/bmw/diagrams/a/i/263.png Chodzi o nr 10? To koszt paru zł w ASO.
-
[E46] Filtr odmy w 320d 136KM - wymiana, tanio i dobrze :)
Kup kompletną odmę (z separatorem).
-
330d, szczelnosc dolotu
- pokręć obrotami, a w tym czasie druga osoba niech nasłuchuje syku powietrza pod maską - sprawdź czy nie wypięły się węże przy intercoolerze
-
demontaż płetwy dachowej
Można spróbować np. żyłką - żadne tam płaskie śrubokręty!
-
bmw 320 D wydech
Spokojnie, nie ma się czym stresować. :)
-
bmw 320 D wydech
Normalne, w końcu do diesel.
-
E46 320d fx69878
silbergrau odpowiedział(a) na skoniek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRzucają się w oczy zaparowane halogeny.
-
320i czujnik temp oleju
wrzuć ten numer na realoem - wyskoczy ci odpowiedni schemat.
-
czujnik oleju
W aso będzie. Nr części 12611744292 http://www.realoem.com/bmw/photos/12611744292.jpg
-
czujnik oleju
Uszczelka czujnika oleju kosztuje grosze, kiedyś przy okazji serwisu olejowego wymieniłem ją "tak z ciekawości" :) prosta robota.
-
Odcięcie dopływu paliwa
Być może to kwestia samego zegara - sprawdź spalanie pod kompem.
-
[E46] woda w aucie po stronie pasażera, zdjęcia!
W benzynach chyba nie montowano tej wyciszki we wnęce...(tylko diesle) w PB była tutaj goła blacha.
-
Odcięcie dopływu paliwa
Każde auto z wtryskiem paliwa gdy jedzie na biegu, bez naciskania gazu, nie pali paliwa wcale - więc nie wiem w czym kłopot.
-
e46 WBAEL71050PK84069 co sądzicie? proszę o rzut oka :)
silbergrau odpowiedział(a) na kosciak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"Pilnie sprzedam lub zamienię" ... :?
-
dodatkowe gniazda zapalniczki
popytaj sprzedawców części na allegro może ci podeślą foto części, która cię interesuje...
-
E39 530D 99r WBADL71030GM78871
silbergrau odpowiedział(a) na bartek4334 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMożna także wspomnieć o wymienionych tylnych lampach. Przebieg oczywiście x2 najpewniej.
-
e46 coupe - radio trzeszczy, nie wyszukuje stacji
hmm...wydaje mi się że sprzętu audio nie sprawdzisz kompem.
-
BMW 330xi 2000r WBAAW51090JU00581
silbergrau odpowiedział(a) na ManDragon temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażomijać.
-
BMW 530d 2001rok WBADL71020GV10175
silbergrau odpowiedział(a) na David18b temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażkpina z tym podanym przebiegiem.
-
dodatkowe gniazda zapalniczki
Z tego co kojarzę to jest po prostu dokładka wsuwana na ściankę tunelu, ale nie mam pojęcia jak z podłączeniem...ale najpewniej pod gniazdo środkowej zapalniczki. /p.s. ciekawe co to jest za element nr.22 :) /