Skocz do zawartości

silbergrau

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez silbergrau

  1. Jak może być "idealny", skoro był już bity?...typowe nadużycie tego słowa w ogłoszeniach.
  2. Heh, cena nie za bardzo promocyjna... :mrgreen:
  3. Oklejony folią żeby nie było widać różnicy kolorów na blachach po lakierowaniu... :mrgreen: :mrgreen:
  4. kontrolki nie będzie, po prostu nie będzie działać podgrzewanie.
  5. w tym krótkim nadkolu - czujnik podgrzewania dysz spryskiwaczy. Jak będziesz miał całe nadkole w rękach, to zauważysz miejsce do zamontowania tego elementu.
  6. silbergrau odpowiedział(a) na tulipan1310 temat w E46
    http://www.realoem.com/bmw/diagrams/a/i/263.png Chodzi o nr 10? To koszt paru zł w ASO.
  7. Kup kompletną odmę (z separatorem).
  8. silbergrau odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    - pokręć obrotami, a w tym czasie druga osoba niech nasłuchuje syku powietrza pod maską - sprawdź czy nie wypięły się węże przy intercoolerze
  9. Można spróbować np. żyłką - żadne tam płaskie śrubokręty!
  10. silbergrau odpowiedział(a) na tulipan1310 temat w E46
    Spokojnie, nie ma się czym stresować. :)
  11. silbergrau odpowiedział(a) na tulipan1310 temat w E46
    Normalne, w końcu do diesel.
  12. silbergrau odpowiedział(a) na qasu123 temat w E46
    wrzuć ten numer na realoem - wyskoczy ci odpowiedni schemat.
  13. silbergrau odpowiedział(a) na sinio temat w E46
    W aso będzie. Nr części 12611744292 http://www.realoem.com/bmw/photos/12611744292.jpg
  14. silbergrau odpowiedział(a) na sinio temat w E46
    Uszczelka czujnika oleju kosztuje grosze, kiedyś przy okazji serwisu olejowego wymieniłem ją "tak z ciekawości" :) prosta robota.
  15. silbergrau odpowiedział(a) na flamaster09 temat w E46
    Być może to kwestia samego zegara - sprawdź spalanie pod kompem.
  16. W benzynach chyba nie montowano tej wyciszki we wnęce...(tylko diesle) w PB była tutaj goła blacha.
  17. silbergrau odpowiedział(a) na flamaster09 temat w E46
    Każde auto z wtryskiem paliwa gdy jedzie na biegu, bez naciskania gazu, nie pali paliwa wcale - więc nie wiem w czym kłopot.
  18. popytaj sprzedawców części na allegro może ci podeślą foto części, która cię interesuje...
  19. Można także wspomnieć o wymienionych tylnych lampach. Przebieg oczywiście x2 najpewniej.
  20. hmm...wydaje mi się że sprzętu audio nie sprawdzisz kompem.
  21. Z tego co kojarzę to jest po prostu dokładka wsuwana na ściankę tunelu, ale nie mam pojęcia jak z podłączeniem...ale najpewniej pod gniazdo środkowej zapalniczki. /p.s. ciekawe co to jest za element nr.22 :) /

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.