Treść opublikowana przez DarekCHW
-
E60 automat - odpalanie/gaszenie z pilota
up
-
E60 automat - odpalanie/gaszenie z pilota
Czepiajac sie szczegolow.. Nie odpalisz bez pilota, badz kluczyka. Tak? Tak wiec argument jest niesluszny. Tak dla scislego sprecyzowania... Po zdalnym uruchomieniu silnika: * wciskajac pedal gazu, auto gasnie * drzwi pozostaja zamkniete - nikt nie dostanie sie do samochodu * gdyby jednak ktos dostal sie do auta, nie odjedzie nim, bo nie wrzuci D, R, ani nawet N, poniewaz w stacyjce nie ma kluczyka - w moim przypadku jest to automat * gdyby jednak ktos dostal sie do auta, nie ruszy nawet kierownica, poniewaz w stacyjce nie ma kluczyka - kierownica sie zablokuje Opcja ta ma na celu (jak juz wczesniej wspomnialem) dogrzanie auta zima, jak i wychlodzenie latem, w czasie upalow. Mozna w ten sposob uniknac wsiadania do tostera, albo wyczekiwania az klimatyzacja wychlodzi wnetrze.
-
E60 automat - odpalanie/gaszenie z pilota
Panowie. Nie ma dla mnie znaczenia ilosc spalanego paliwa... Tak jak wyzej napisano - webasto do diesli, a do benzyny moze byc odpalanie z pilota... To jak z tym odpalaniem? Nikt nie pomoze? Czy to taka tajemnica? Urzadzenia montowane w danym samochodzie sa sprawa indywidualna. Czyz nie?
-
E60 automat - odpalanie/gaszenie z pilota
Cos sugerujesz?? :P Nie sadze, by pytanie nalezalo do jakiejkolwiek grupy. Jesli juz, to do grupy ''dogrzanie auta zima'. Czytalem, ze po odpaleniu auta z pilota, po nacisnieciu pedalu gazu auto gasnie. Tak wiec bez obaw, ze ktos nim odjedzie.. Druga sprawa - auto moze odpalac sie bez otwierania drzwi (centralny zamek trzyma drzwi w pozycji zamknietej). Zgadza sie? Auto stawiam pod domem na posesji. Zimy mamy jakie mamy. Mam male dziecko i dlatego chce uzywac tego do dogrzewania auta tuz przed porannym wyjazdem. Pomimo odpalenia auta, drzwi moga pozostawac zamkniete :) Tak wiec prosze o jakas podpowiedz - co do tego bym potrzebowal... Z gory dziekuje.
-
E60 automat - odpalanie/gaszenie z pilota
Szukalem i szukalem. Ale nie znalazlem nic ''swierzego''. Same stare tematy i posty z okolic 2005-2010 roku. Mianowicie chodzi mi o odpalanie z pilota. Znalazlem na allegro jakies autoalarmy z finkcja odpalania z pilota. Z tym, ze nie chcialbym zakladac dodatkowego autoalarmu, bo takowy juz posiadam. Chodzi mi tylko i wylacznie o samo urzadzenie sluzace do rozruchu z pilota. No i kwestia obejscia immobilajzera. Z gory dziekuje za podpowiedzi. BMW E60, 530i, 2004 automat
-
E60 LCI 523i - Brak portu USB (Doposażenie)
Tak, to ostatnie cyfry VIN. To ustrojstwo u mnie to bluetooth. http://imageshack.us/a/img51/1862/jbkg.jpg Z tym, ze jest u mnie jedno wolne gnazdo. Moze ktos wie do czego?
-
E60 LCI 523i - Brak portu USB (Doposażenie)
W moim module jest jedno wolne gniazdo. Wie ktos moze do czgo? Oznaczono je odpowiednim kolorem.. http://imageshack.us/a/img825/368/6nnw.jpg http://imageshack.us/a/img138/7618/1hpa.jpg
-
E60 LCI 523i - Brak portu USB (Doposażenie)
To jest modul bluetooth z opcja USB? (tak wyczytalem z opisu)
-
E60 LCI 523i - Brak portu USB (Doposażenie)
Jednak to BT: http://img138.imageshack.us/img138/7618/1hpa.jpg Zapoda ktos fote z modulem mulf?
-
BMW 530i xenon skrętny nie działa tak jak powinien.
Skoro moje oryginalne reflektory i te obecne maja poziomowanie, to da sie uruchomic samo poziomowanie? Bez skretnych? A te dodatkowe przewody do lamp? SKad trzebaby je prowadzic? "lma z AHL" - gdzie tego szukac? Beda na tym jakies oznaczenia?
-
BMW 530i xenon skrętny nie działa tak jak powinien.
Ale na wahaczach (przednim i tylnim z prawej strony) sa czujniki do poziomowania. Chyba, ze myle owe czujniki.. A skoro juz ktos zalozyl, mozna zakodowac i uruchomic skretne i poziomowanie? Jaka nazwe w VIN ma xenon skretny?
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Albo i wrzesien. Wszystko jedno.
-
Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL
Panowie.. Jesli byloby cos w sierpniu, bede chetny.
-
[E60] 530dA by destroyer
Wiem, ze przod i tyl roznia sie wielkoscia. Mam na mysli, ze na roznych zdjeciach tylne felgi maja rozne ET.
-
[E60] 530dA by destroyer
Dziekuje :) Sa rozne ET tych felg? Ogladajac zdjecia na necie odnosze wrazenie, ze rozne komplety maja rozne ET...
-
BMW 530i xenon skrętny nie działa tak jak powinien.
Bledy xenonow nie ma. Bynajmniej nie zauwazylem. Kojarzysz tresc komunikatu? Ciagle jezdze na AUTO, bo u nas nie ma obowiazku jazdy na swiatlach cala dobe. Jak swieca xenony, dioda swieci - nie mruga.
-
Swiatla drogowe e60
Ja mam tak, ze majac zapalone mijania (xenony), podczas migniesia, np w celu ostrzezenia, zapalaja sie halogenowe wewnetrzne. Natomiast jak zalaczam dlugie (odpychajac od siebie dzwignie), zapalaja sie bixenony + halogenowe wewnetrzne. Jak kupilem BMW juz tak bylo, wiec tego nie zmieniam. WIdocznosc na nieoswietlonych drogach jest bardzo dobra.
-
[E60] Klimatyzacja Dwustrefowa doposażenie
Czy dobrze rozumiem? Aby zrobic klime dwustrefowa wystarczy tylko panel i wtyczka? + kodowanie? A czujnik zaparowania szyby i czujnik solarny? Gdzie sie je montuje? Tam gdzie czujnik swiatel i deszczu? )za lusterkiem wstecznym?)
-
BMW 530i xenon skrętny nie działa tak jak powinien.
No to mam skretne.. A nie skrecaja, ani nawet sie nie poziomuja... :( Why?
-
Piszczenie kierownicy.
Bede probowal z tym dodatkiem....
-
BMW e60 skrzypienie w kierownicy
Z jakimi kosztami trzeba sie liczyc?
-
E60 LCI 523i - Brak portu USB (Doposażenie)
W bagazniku po lewej stronie tuz nad nadkolem znalazlem modul - waski i dosc wysoki. Zamontowany pionowo. W dolnej jego czesci wychodzi wiazka. W gornej czesci sa pojedyncze, kolorowe przewody. Czy to to?
-
E60 530i - niezidentyfikowane urzadzenie
heheheh :)
-
[E60] 530dA by destroyer
Co to za felgi? Chodzi mi o jakas nazwe, albo model. Sam szukam takich do swojej...
-
E60 530i - niezidentyfikowane urzadzenie
Co takiego znalazl? :)